Inwork Sp. z o.o.

Opinie o Inwork Sp. z o.o.

Anita

Praca w porzadku, to już kolejny miesiac i wynagrodzenie zgada sie i przed czasem ktory wpisany jest w umowie. Pleciłam koleżankę za to otrzymalam premie, bardzo polecam.

Uważajcie co podpisujecie.Cała umowa jest mini druczkiem i zawiera bardzo "ciekawe" sformułowania.I koniecznie żądajcie podanie stawki NETTO bo mocno zdziwicie się przy wypłacie.

arek

Nie wiem czego się czepiacie robota jak robota jak sie komus robić nie chce to wszędzie mu będzie zle ja tam nie narzekam robota fizyczna i tyle......

Guest89

pisze bo spotkałem się z ogromną uprzejmością ludzi tam pracujących, bylem osoba bezdomną mieszkająca w ośrodku natomiast nie skreślili mnie mimo tego i dostałem prace, zarabiam w tej chwili własne pieniądze i żyje mi sie nie najgorzej. dziękuję wszystkim tym paniom

Firma Inwork Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko 19 zł/h Parzniew Pracownik magazynu+ premia + transport. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Gosc123

Ja jeszcze nie dostałem wypłaty a mamy już 13 września

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Inwork Sp. z o.o.?

martynkaaaaax3

Mnie i mojej koleżance wypłacili w terminie

Wariat13

Bardzo szybko zostałem zatrudniony i pracuje już 3 miesiące. Bez większych problemów. Czasami tylko praca ciężka, ale taka struktura... Poleciłem dwóch kumpli i dostałem dodatkowe pieniądze wiec też bardzo fajnie. W zasadzie kontakt zawsze jest bezproblemowy, dziwie się że opinia bywa podzielona....

Doggebi

Owszem wypłata na czas i co z tego skoro to marne grosze za pracę w takich warunkach mowa o DPD tzw Kt2 kt3 itd przykłady paczki przeciążone ważące po 51 kg z torów tzw Rawy chodzi o meble w paczkach i nie tylko i to nie są wyjątki bo nawet paczki potrafią mieć tą samą wagę a jest ich sporo przykład Katowice ul miedziana kt3 gdzie według kodeksu pracy dopuszczalne jest dźwiganie do 31 kg z odstępami w czasie proszę się zagłębić w kodeks regularnie łamanie podstawowych przepisów kodeksu pracy o dopuszczalnej masie dźwigania ostatnio przy mnie kolega wyciągał rolkę papy ważąca 62 kg a na liście waga 31 kg następna sprawa kejdze ładowane nie prawidłowo jak i tiry gdzie paczki o dużej wadze są dawane na samą górę sterty to tylko krok od tragedii byłem osobiście nie raz świadkiem i sam też nie raz uniknąłem szpitala przykład gdy rozladowywalismy auto koledze z kejdza z góry spadł stolik mały metalowy gdzie naprawdę nie można zobaczyć co jest u góry przykładów można mnożyć firm nastawiona tylko na wyzysk i rezultaty ludzkie zdrowie życie i kodeks pracy mają za nic i proszę nie kłamać ludzi na forum bo są na to dowody nagrania przez pracowników oczywiście kierownicy nie mają na to wpływ bo góra wymaga rezultatów więc Panowie i Panie z In Worku zastanówcie się gdzie wysyłacie swoich pracowników bo trzeba słuchać ludzi a nie kierownictwa z DPD bo dla nich zawsze odp jest jedna że wszystko jest ok poprostu sprawę wypadało by nagłośnić nie tylko pip ale i w mediach jak agencje wspólnie działają z DPD jedna wielka rodzina ci dają tania siłę roboczą a drudzy ich kryją

ibeggod
@Doggebi

Potwierdzam! ale Inwork to pośrednik więc ta opinia bardziej nadaje się dla firmy DPD POLSKA.... Sam Inwork wszystko ok, szybko sprawnie podjęte zatrudnienie i dokumenty.

Doggebi

Następna sprawa umowy zlecenie firma DPD nie chce dawać umów o pracę ludzie ci którzy pracują po parę lat dostali ja dopiero po roku czasu i to z laską prosząc się wręcz a jest w kodeksie pracy napisane wyraźnie kiedy umowa zlecenie przechodzi w stan umowę o pracę proszę się zagłębić i proszę ludziom nie wmawiać bzdur rozumiem że nieznajomość prawa szkodzi ale to nie oznacza że trzeba ludzi kłamać albo tłumaczyć że covit jest itd bo nawet inne agencje dają odrazu umowę o pracę przykład firma PACCOR gdzie nie mają z tym problemu pełen socjal umowa i szacunek do ludzi pracy i kodeksu pracy więc ludzie nie dajcie się oszukiwać bo nie warto dla paru zł niszczyć sobie zdrowia dla takich firm jak DPD a być może i życia bo o wypadek nie trakedie nie trudno

Bartollo89

Wypłata w terminie, szybkie załatwianie formalności oraz zawsze uśmiechnięta pani po drugiej stronie słuchawki

Niezadowolona

(usunięte przez administratora) na godzinach, wypłata po raz kolejny się nie zgadza, masakra.

Artur

Inwork to bardzo dobry pracodawca a wpis @Doggebi to dla mnie inspiracja firm konkurencyjnych

marlenkaaa33

Szanuje za szybką pomoc we wszystkim

Doggebi

Na miłość boską do szefostwa firmy wysyłajcie pieniądze wcześniej ludzie do 10tego mają opłaty za prąd itd

Koronawirus
@Doggebi

Pieniądz krąży od góry do dołu, najpierw firmie się musi zgadzać, potem pośrednikom, a dopiero na koniec ludziom. Zgodnie hierarchią ważności.

michalolo
@Koronawirus

ja w umowie mam napisane ze mogą wysłać do 25 dnia miesiąca a wysyłają mi do 15 zawsze wiec nigdy nie miałem z nimi problemu

Zbigniew
@michalolo

Terminowa wypłata jest bardzo ważna, więc dobrze, że wynagrodzenie dostajesz zgodnie z ustaleniami. Napisz jaką umowę o pracę zaproponowała Ci agencja Inwork - zlecenie, czy na czas określony?

Liliput

Szybka praca i ekspresowe załatwianie formalności

Robert

bardzo mile panie, mialem problem z zajęciem komorniczym i pomogły mi załatwić tak żeby mi zostawił środki do życia

Masakra

Nie polecam babka mowi ze jak sie nie pojawie 3 razy w pracy to frekwencja przepada nie było mnie jeden raz i nie dostałem jedna wielka kpina !

Zanęta
@Masakra

Co agencja na to?

Niewolnik?

Niestety ta agencja tontotalna kpina z pracownika, zatrudniłem się na sortowni, na noce l, stawka 21 zł na godzinę (17+ premia frekfencyjna), zarówno w ofercie, przy kontakcie, jak i przy zatrudnieniu byłem informowany o wolnych weekendach, sam z resztą wielokrotnie podkreśliłem że weekendy odpadają. Pod koniec miesiąca dostałem SMS że mam się zjawić w niedzielę 1.12, co oczywiście skutkowało utratą całomiesiecznej premii (A przynajmniej tak wynika z wpłaty jaką otrzymałem na konto)... ale oczywiscie za wszelkie nadgodziny po 30-40 min. nie płacą, a te zdażają się nagminnie, tak więc nie polecam, bo niestety zawsze znajdą okazję by coś urwać z wynagrodzenia.

nick

Agencja walek umowa skonstruowana tak ze teoretycznie mogą ci zabrać cala wyplate. Przepracowalem tylko kilka dni przez ta agencje z obiecanych 18 brutto wyszlo mi 11,95 netto!

Ogółem
@nick

Na jakiej podstawie dostałeś mniejszą wypłatę niż obiecaną?

Niewiemjakiwpisaćnick

Firma obecnie ma monopol na zatrudnianie do pracy na zlecenie do magazynów DPD w całym kraju. Czy ktoś miał problemy z niezgadzającą się kwotą wypłaty i jakie były tego przyczyny?

Zostaw merytoryczną opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Inwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwork Sp. z o.o.