Inwork Sp. z o.o.

Opinie o Inwork Sp. z o.o.

Daniel student

Witam...czy jest możliwość pracy na 2 zmiany oprócz sobót i niedziel ponieważ w tych dniach mam naukę? Dziękuję i pozdrawiam

@Daniel student

Cześć Daniel! Jeśli interesuje Cię specyfika konkretnego stanowiska w konkretnej lokalizacji, skontaktuj się z koordynatorem odpowiadającym za dany obiekt lub skorzystaj z naszej infolinii: 32 307 93 00.

Nieznany

Firmie @

Kontroler

Witam. Tak jak ktoś wspominał Inwork to firma "kogucik" kolejna "firma" APT które wyrastają jak grzyby po deszczu... Umowa cywilno-prawna nie do przyjęcia napisana drobnym druczkiem....Podobno oszczędność papieru ale każdy myślący wie o co chodzi....Firma którą nie interesuje co dzieje się z Pracownikiem na terenie zakładu Pracodawcy Użytkownika w tym przypadku DPD...A tutaj dzieje się sporo w Sosnowcu na Inwestycyjnej 8. Zacznijmy od kierownika zmiany 14 - 20. Człowiek minął się z powołaniem....A to dlatego że jego praca polega na oglądaniu monitoringu pracowników kto pracuje wolno a kto szybko....pracownicy wiedzą co mają robić więc wychodzi na to że kierownik pilnuje pracowników żeby nie kradli....Myślę że lepiej by się spełnił na monitoringu w markecie a do DPD dać po prostu ochronę....Na magazynie wszystko na wariackich papierach brak Koordynatora (czyt.Kierownika)....Zero przestrzegania BHP pracownicy przechodzą po ruchomych rolkach nikt nie zwraca na to uwagi....Ciężary które trzeba dźwigać wielokrotnie przekraczają dopuszczalne normy....Załadunek w naczepach (TIR) grożą ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu a dokładniej pisząc zmiażdżeniem stopy.....Ciężkie paczki z opisem "szkło" "nie rzucać" często spadają i rozbite jadą do klienta....Nikt na to nie zwraca uwagi.....Firma InWork pisząc w umowie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne kalectwo pracownika.....Sporządzona została dokumentacja foto/wideo która została wysłana do PIP.....A każdy niech sam wyciągnie wnioski....Za żadne pieniądze nie warto ryzykować swojego zdrowia a już na pewno za 17 zł/h netto - 23 zł/h brutto....

dariusz
@Kontroler

Witam nie pracuje w tej firmie ale pracowalem w innych firmach a mam lat 57 tu pisze p. kontroler ma pani racje ze w wiekszosci zakladow pracy nie sa przestrzegane przepisy BHP.. a wiem duzo o tych sprawach ALE MUSZE NAPISAC PRAWDE O PRACOWNIKACH KTORZY ZGADZAJA SIE NA TAKIE WARUNKI PRACY ZE NIE JEST PRZESTRZEGANE ,,BHP.. to tylko wina samych pracownikow POLACY A W SZCZEGOLNOSCI MLODZI NIE ZALEZY IM NA ZYCIU BO WOLA TYLKO SZYBKO I DUZO ZAROBIC PIENIEDZY .i prosze nie zwalac winy na pracodawy zakladow pracy .sam jezeli ktos prponuje mi prace to owszem przyjmuje ALE PRZEDEWSZYSTKIM SAM SIE PILNUJE W SPRAWACH ..BHP. JEZELI NIE SPELNIAJA TO SIE ZWALNIAM BO ZALEZY MI NA MOIM ZDROWIU . .

Wypłaty na czas, dobry kontakt z agencją na linii agencja - pracownik. Wiadomo praca w DPD czasami jest ciężka, lecz idzie się przyzwyczaić. Już pracuje przez agencję ponad 2 miesiące i jestem zadowolony.

@Paweł

To jest zlecenie? I jaką mają stawkę? Bo ktoś tu pisał o 23 zł brutto, czyli coś koło 17 zł netto.

@Bartosz

Zapraszam serdecznie na naszą infolinię, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat stawki godzinowej. Pozdrawiam,

Firma Inwork Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko 19 zł/h Parzniew Pracownik magazynu+ premia + transport. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Nie polecam

@Andrzej

Rozwiniesz myśl trochę? :D Czemu nie polecasz tej firmy?

Martyna

Od ilu lat można się zatrudnić tymczasowo?

Zbigniew
@Martyna

Czemu się chcesz zatrudnić tymczasowo? Nie zależy ci na stałej robocie czy tylko tak tu przyjmują?

@Martyna

W większości rekrutacji od lat 18. Posiadamy jednak inne rekrutacje, na które możemy zatrudnić osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców - od lat 17. Jednak przysługują im inne zasady pracy. Pozdrawiam

Edyta
@Pracodawca

A tak z ciekawości na ile czasu przeważmie zatrudniacie tymczasowo? 3 miesiące, 6 miesięcy czy więcej?

@Edyta

Witam, pierwszą umowę sporządzamy na okres 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Pozdrawiam

@Inwork Sp. z o.o.

ale to wszystko mowimy o umowie - etacie, nie zleceniu ?

@Monika

Na stanowisko Pracownik magazynowy - Sortowanie paczek, nasza agencja zatrudnia na pełnoskładkową umowę zlecenie. Mamy również inne oferty pracy gdzie zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. Okres zatrudnienia na umowę o pracę zależy już od konkretnej oferty i w każdej jest możliwość zawiązania stałej współpracy z firmą.

Rafał

Firma na poziomie żenującym. Do podpisania umowy cud miod potem sie zaczynają schody. Ale fakt. Bylo wiele w umowie. Tylko do czytania weźcie lupę.

Radzę przeczytać uważnie umowę z firmą Inwork zanim ją podpiszecie. Umowa napisana bardzo drobnym druczkiem i jest pełno kar umownych, którymi firma chętnie Cie obciąży i radzę również liczyć wypłatę i domagać się swojego, bo na koniec miesiąca może nawet wam brakować 270 zl :)

Edyta
@Anonim

Ja polecam wszystkie umowy czytać uważnie. A te kary umowne to za co? Podasz jakieś przykłady?

Marekszparek

już nie pracuje, ale chciałbym wrócić do pracy, czy mógłby się ktoś ze mną skontaktować? podobało mi się, myślałem ze gdzie indziej lepiej, ale u was przynajmniej wszystko jasno było przekazane

@Marekszparek

To czemu odszedłeś skoro ci tak wszystko pasowało? Dawno temu się zwolniłeś? ;)

Szybkipracownik

Kompletna klapa.... ogólnie byle by szybko na szybko podpisać, i byle by pracownik nie zobaczył, że gdzieś mu 100 zł ucieknie przez jakąś głupotę.. Radze liczyć porządnie wypłaty bo czasami nie była adekwatna do wykonywanej pracy. Ogólnie po rozwiązaniu umowy mają cię gdzieś i jeśli chcesz coś zanieść do urzędu i tak poczekasz sobie ileś tam dni na głupi papierek, (jak im się zachce). Zdecydowanie odradzam bo to pierwszy pośredniak z którym miałem kłopoty :)

Mirek38

Chciałem się zapytać . Kiedy wysyłane sa przekazy pocztowe ? I jak wcześnie wysyłają pieniądze ?

Xardas

Wypłata za prace w DPD 18 dni, około 100h = 780zł, Agencja normalnie 10/10

Lukas
@Xardas

Kolo ja za 85h dostaje 1700. tak ze nie wiem skad ci sie to wzielo :) może impreza była gruba, albo masz jakas pijawke na koncie :)

Były (naszczęšcie) pracownik

Kochani jak tylko macie możliwość to trzymajcie się z daleka od tych (usunięte przez administratora) i zdzierusow ❗ Stawki jakie proponują to wydmuszka bo netto i po potraceniu tego i tamtego i owego dostaniecie 13zl zah na rękę ❗ Premia za frekwencję? Zapomnij ❗ Zawsze coś wymyślą, tak kręcą tak kombinują że mimo że ją wyrobiłem to itak nie dostaniesz ❗ Pracowałem w dpd Olsztyn gdzie przezucasz w h... ciezkie paczki po8h w na nocce - Przerwa chociaż 15min? ZAPOMNIJ ❗ ❗ ❗ Posilek regeneracyjny? - hahaa dobre sobie ODRAAADZAAM ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

kajero13
@Były (naszczęšcie) pracownik

Nie zgodzę się z tym! Stawka? Taka jak w ogłoszeniu. Żadnego negatywnego zaskoczenia pod tym względem! Praca? Wiadomo, że nie jest lekko, ale też nie przesadzajmy... Ktoś, kto nie jest nauczony pracy zawsze będzie narzekał. Chcesz poleżeć to zostać w domu haha Ja pracuję i jest okej. Premię za frekwencję mam w każdym miesiącu. Kto chce dostępnej pracy z jasnymi warunkami, polecam

Tadek

Witam jestem nowy aplikowałem do agencji in work czy warto rozpoczynac z nimi współprace pozdrawaim

Iza

Cześć, widziałam, że na tej stronie pojawiła się właśnie świeża oferta pracy do firmy Inwork: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/20-zl-h-lucmierz-zgierz-pracownik-sortowni-+-transport,lento.pl76a8c9f030da60161c833e60073ae4f9,zgierz. Szukają pracownika sortowni. Widziałam, że oferują umowę zlecenie. Czy ktoś wie, na jaki okres jest ta umowa – czy to bardziej stabilna praca czy tymczasowa?

Wiola
@Iza

Pracowałam na zleceniu przez 3 miesiące żeby się zaczepić. Stawka fajna bo 20,30 na godzinę. Teraz na etacie. Polecamsą konkretni i uciwie płacą na czas Jest tam kilka innych agencji ale tamte to porażka. koleżanka o kasę do tej pory sie prosi.

Praca w
@Wiola

Jakim agencjami współpracuje dpd

Iza
@Praca w

zatrudniającymi ukraincow

Nowr
@Iza

Na jakie można liczyć wynagrodzenie

Przyszły pracownik

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w dpd

@Przyszły pracownik

Masz rózne stawki. Dla chcącego dobrże zarobić za cały miesiąc masz taką stawkę jak ja 20 zł na godzinę. Mój kolega chodzi tylko dwa dni do pracy więc stawkę ma trochę niższą bo 19 zł. generalnie im więcej godzin tym większa stawka i kasa. a i wypłata przed czasem, to też ważne.

Praca jak praca ciężka ale to kwesti bardziej zakładu w którym pracuję. Do konca miesiąca jeszcze przez agencję. Dostałem już propozycję pracy bezpośrednio pod zakładem i to po 2 miesiącach pracy także super. Zarobki jak zarobki 21 zł na godzinę niby mało niby dużo, ale najważniejsze że na czas, a nawet 3 dni przed czasem. Bardzo miłe osoby panie z obsługi w agencji, pomocne. generalnie jestem zaskoczony pozytywnie. W wielu fimrach pracowałem ale tutaj jest naprawdę spoko.

Anom

Czy inwork wypłaca L4?

Jarek

WITAM JESTEM NOWY I CHCE ZACZĄĆ PRACĘ Z DPD JAKIE MOŻNA LICZYĆ WYNAGRODZENIE POZDRAWIAM

Dagmara
@Jarek

Zapraszamy do kontaktu ws pracy w Dpd w jakim regionie Polski Pa/Pani poszukuje Numer telefonu 32 3079300 wew według miasta Polski Pozdrawiam

Jarek
@Dagmara

Szukam okolic Bytomia

Tadek

Witam jakie można liczyć wynagrodzenie w dpd katowicach

Zostaw merytoryczną opinię o Inwork Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Inwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwork Sp. z o.o.