Super Hallo Taxi Gdańsk

Opinie o Super Hallo Taxi Gdańsk

Stary

Co wy piszecie super hallo to jeszcze najlepsza Korporacja mamy najwięcej klientów i firm ja robię średnio ok 9 tys obrotu jeżdżąc po 8 9 godzin dziennie niedzielę wolne na relaks i małe piwko panowie trzeba tylko chcieć i a nie narzekać

@Slawek

Nie mamy u nas żadnego pracownika centrali zza wschodniej granicy więc na pewno nie dodzwonił się Pan do nas. Może pomylił Pan firmy bo często się to zdarza - my jesteśmy Super Hallo Taxi a Hallo Taxi to nasza konkurencja.

Boguś

Jeśli są tu realne premie, to w jakich kwotach?Bo jak szukali operatora centrali, to na umowę o pracę na czas nieokreślony i za 4242 zł brutto. Jeśli więc można wykręcić coś więcej to czekam na odpowiedzi.

@Boguś

Operator centrali to jest zwykła umowa o pracę podlegająca pod przepisy Kodeksu Pracy. Natomiast kierowcy nie są zatrudniani na takie umowy, każdy prowadzi własną działalnośc gospodarczą i wykręci tyle, ile czasu poświęci na pracę. Nie ma ograniczeń czasowych ani stałych dochodów.. To dwa zupełnie inne typy współpracy.

Wera Nowy wpis
@Super Hallo Taxi Gdańsk

No to ja dopytam o pracę operatora centrali. Czy jest jakaś dodatkowa stawka czy premia za zmiany w nocy i w weekendy? No bo zakładam, że w tej profesji to nieuniknione. Ale no może firma daje dodatki finansowe za takie zmiany. Jak sa, to jakiej wysokości?

Johny

Zarobek w super hallo. Dzisiaj 9 h 183 zł wczoraj 11 h 198 oczywiście kwoty brutto jeżdżę do końca mc

Dan
@Johny

Słabiutkie zarobki. Myślałem że można więcej wyciągnąć. Miałem plan żeby zatrudnić się jako taksówkarz ale nie spodziewałem się takich sum. Ty jeździsz na swojej działalności i samochodzie z firmy czy auto też masz własne? Te 11 godzin o których wspomniałeś zahacza o taryfę nocną?

Johny
@Dan

Na swojej działalności...opłaty kosmos do tego paliwo ...składka.. nocki ? Od 23 do 4 rano praktycznie zero zleceń a samochód własny

Olek
@Johny

Dyspozytor w nocy nie podsyła zleceń tylko trzeba samemu szukać? Chce spróbować swoich sił na taksówce i stawiałem głównie na dobre zarobki nockami. Wtedy jak już jest zlecenie to stawka jest dużo wyższa?

@Olek

Dyspozytornia pracuje 24h/dobę ale nie ukrywamy, że nasza firma bazuje gł na klientach "dziennych" i biznesowych. Nocki zostały przejęte przez tzw. przewozy. W godz 22.00-06.00 obowiązuje druga taryfa, czyli 50% więcej niż na dziennej.

Jacek
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Rozumiem. A jak ktoś nie ma swojego auta to jest możliwość leasingu od firmy albo innej formy wypożyczenia. Jak tak, to jest opłacalne czy niespecjalnie się kalkuluje i lepiej żebym szukał innego rozwiązania.

to proszę się śmiać, śmiech to zdrowie trollu :-D

@Jacek

u nas niestety nie ma możliwości wypożyczenia auta, musiałby Pan dowiadywać się bezpośrednio u firm, które zajmują się taką formą działalności no i przede wszystkim jakie to są miesięczne koszta.

Janek
@Super Hallo Taxi Gdańsk

W super hallo jest tylko dużą składka i zero klientów oj przepraszam tylko biznesowi tylko w jakich godzinach jeżdżą bo nikt z chłopaków o niczym nie wie

Pracodawca Nowy wpis
@Janek

to trzeba się wziąć do roboty kiedy dzwonią klienci a nie kiedy Panu wygodnie. Nie trzeba będzie oddawać zleceń do konkurencji. Poza tym nikt Pana tu nie trzyma na siłę. Składka nie jest wyższa niż u konkurencji, jest Pan niedoinformowany.

Vouchery Nowy wpis
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Dlaczego musze czekac 65 dni na rozliczenie bezgotowek ?

Nowy wpis

@Vouchery

skąd te 65 dni ? Jak ktoś potrzebuje to wypłaca bezgotówkę w tym samym miesiącu. Większość Panów rozlicza te pieniądze pomniejszając sobie składkę. Nikt tyle nie czeka, chyba że sam zostawia sobie pieniądze "na później".

Zarobek kosmos od 15 do 23 4 kursy 137 zł

@Kierowca

Takie są widełki godzinówki czy kasy za jeden kurs? Swoją drogą to są kwoty netto czy brutto? I co trzeba zrobić żeby dostać tę górną granicę, czyli 23?

Z czego ta kwota wynika? Jak jest liczone wynagrodzenie i czy jest jakaś możliwość podwyżki?

Kierowca

Kursów praktycznie zero a na podwyżkę Możesz liczyć ale składki do firmy bo w styczniu odchodzi kilu kierowców

@Kierowca

Ktoś nawet niżej stwierdził, że te składki są "kosmiczne". Mam rozumieć, że tak wysokie? Ile tego wychodzi miesięcznie? I czy pobierają prowizje od każdego kursu dodatkowo?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Super Hallo Taxi Gdańsk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Harry

Od 21 do 24 .15 żadnego kursu jadę do domu nie ma co stać do 4 beż kursu .żenada

@Harry

trzeba brać kursy z giełdy a nie stać w jednym miejscu i czekać.

Z tą ilością kursów pod koniec dnia, to wyjątek, czy raczej norma? Jak w praktyce jest z zapewnieniem zleceń dla kierowcy, a co za tym idzie, z kasą?

Czy rotacja pracowników w Super Hallo Taxi Gdańsk na Taksówkarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 29 października na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kierowca

Przyjmują kogo popadnie żeby tylko składkę płacił a rotacja duża bo nikt mądry nie będzie pracował 10 h za 150 zł

@Kierowca

10 h za 150 zł? podasz szerzej te obliczenia? Jak konkretnie wam tak wychodzi? w innej opinii widziałam, że chłopak zarabiał w nockę w 10 h 240. Jak długo tu ludzie w takim razie jeżdżą? I czy są tacy, którzy szczeliwie dobrze ogarniają i z 400 zł wleci?

Kierowca

Owszem nieraz zarobi się i 300 zł ale to są naprawdę sporadyczne dni i obojętnie o której h się wyjedzie

Już były kierowca

Piątek nocka 10 h 240 zł..sobota 9 h 270 zł..I gdzie ten zarobek sezon jest ...a co będzie od września

Alicja
@Już były kierowca

Możesz napisać czy to są kwoty netto już po odliczeniu kosztów i paliwa? Dużo kursów na taką kwotę wykonałeś? Długo trzeba czekać na zlecenie? Jak to jest liczone?

Już były kieroca
@Alicja

Kursów mało na zlecenie średnio 2 h ..gdzie jest sezon a kwoty to brutto trzeba odliczyć paliwo ..kosmiczną składkę no i resztę oplat niestety w super hallo beż dodatkowego dochodu są mc.ze trzeba dołożyć do interesu

@Już były kieroca

Naprawdę nieraz trzeba dokładać do interesu? Są to jakieś konkretne miesiące, w których taka sytuacja ma miejsce? Dużo trzeba dołożyć? Chciałem się zatrudnić do tej firmy, na jakiś czas . zależy mi, żeby wiedzieć, na co mam się przygotować ...

Zarząd

Zapraszam Pana na spotkanie w firmie, na rozmowę - forum nie jest miejscem ab rozmawiać o szczegółach Proszę zadzwonić na numer 58 305 - 71 - 97 lub na komórkę 731-780-505 w celu umówienia spotkania

Kierowca

Tu się nie da zarobić na opłaty. ZUS paliwo składkę jak się przychodzi to obiecują kokosy a zleceń praktycznie zero

Małgorzata
@Kierowca

Wiadomo dlaczego tak jest? Ile godzin dyspozycji trzeba obowiązkowo zgłosić w miesiącu? Jest za to jakieś minimalne wynagrodzenie wpisane w umowie?

Dziadek
@Małgorzata

Dlaczego tak jest ? FIRMĄ powinien zarządzać ktoś kto się na to stanowisko nadaję a jeździsz kiedy chcesz najlepiej z auta nie wysiadać to może coś Ci zostanie na opłaty i skromne życie super hallo to już nie firma od 2 lat idziemy na (usunięte przez administratora)i podzielimy los dajana tam jest ten sam schemat dzialania

Czy pracodawca Super Hallo Taxi Gdańsk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kierowca s hallo

Tak wypisując bzdury ...wystarczy podjechać na postuj i porozmawiać z kierowcami na temat zarobków.. I atmosfery w firmie..I sezon a my 3 h na kurs czekamy żenada..najlepiej niech składkę podniesie tym razem na papier do drukarki proponuję 30 zł to nie nie odczujemy

zbulwersowany

Kolporacja Super hallo =wyzysk kierowców. Niestety ,ale tak naocznie jest. Jak to rozumieć ? Otóż w taki, że po majówce , Pan prezes oświadczył ,ot tak sobie  swoim kierowcom ,że w  czerwcu ,lipcu i sierpniu,żeby "mniej bolało", po  spotkaniu zarządu, zdecydowano,że  podnosi się czasowo składkę o 100zł . Aby.. zgromadzone fundusze, pomogły opłacić wyższy rachunek za gaz kolporacji UWAGA  w okresie... jesienno -zimowym . Jest dopiero WIOSNA ,a Pan prezes ,prognozuje już teraz  ,że nie będą w stanie opłacić rachunku w okresie jesienno -zimowym. Także pojawił się ,cóż  ,już  nie pierwszy raz , problem z opłaceniem rachunku zrzeszenia ,ale to nie żaden w sumie problem . Bo wedle prezesa i jego komisji ,zarządu itd ,rozwiązanie jest proste i zawsze takie samo . Spotykają się na swoje wielkie obrady i oświadczają,, że zdecydowali  : Niech kierowcy płacą wyższą składkę ,aby opłacić rachunki zrzeszenia. Czyli chleb powszedni, żadna nowość . To może do rachunków kierowców( prąd,gaz ,itd) też będzie się dokładał zarząd????   A czy to pierwszy raz, tak jest? Broń Boże, absolutnie nie .W zeszłym roku kierowcy ,od stycznia przez kilka miesięcy musieli płacić   wyższą składkę ,aby opłacić rachunek super hallo za prąd ,bo jak to było wtedy powiedziane "nasz budżet nie jest z gumy".  A wracając , do obecnej sytuacji ,nasuwa się pytanie .Jaki trzeba mieć tupet i totalny brak taktu, poszanowania. wobec kierowców ,aby podnosić składkę na trzy miesiące(co z tego ,że na trzy .sam fakt) w sytuacji ,gdy raptem 4 ,5 miesięcy temu ,od grudnia czy stycznia 2023 została już wcześniej podwyższona i tak już wysoka składka ??!! No.ale Pana prezesa ,to nie obchodzi, spływa to po nim jak po kaczce . Swój komunikat kończy górnolotnym hasłem jak z epoki gierka : " Bądżcie pomocni ,działajcie  razem z nami  -w grupie i jedności i jedności siła".  Zapewnia ,że robi wszystko co w swojej mocy, aby pozyskać potrzebny kapitał  i wedle siebie czuje się taki wspaniałomyślny, no ideał. A co do tego miałbym wątpliwości . Na początku może się starał ,. Ale ogółem, Od kiedy objął posadę , w większości swych komunikatów do kierowców  lubi wywierać presję na kierowców , ba nawet straszyć ,że jak np.będziecie robić tak a tak albo nie zrobicie tego i owego to będą duże konsekwencje i ja wam pokaże i komisje i  nasze sądy super halowe , wszelkiej maści . To się zwyczajnie czuje , szanowny Panie Prezesie i nie jest to tylko moja opinia ,ale podzielają ją  też inni koledzy(tylko siedzą cicho ,ale mają swoje zdanie,żeby Pan wiedział   ),Moooże  więc, Pan sam by  sobie coś przemyśli ,zanim ubędzie znów więcej ,z tej nielicznej coraz bardziej  gromadki  kierowców ,którzy pozostali jednak wierni pozostania w super hallo. Rozpisałem się ,owszem ,ale napisałem ,co mnie boli

@zbulwersowany

Szanowny Panie, nie bierze Pan pod uwagę czynników które powodują podwyżki opłat dla nas wszystkich. Myśli Pan, że jest mi łatwo i Zarządowi czy to Komisji Rewizyjnej podejmować takie decyzje ??? Twierdzi Pan że my tylko podejmujemy decyzje o podwyżkach. A czy czasem to nie nam zawdzięcza Pan zniesienie wielu rabatów, podpisanie umów z nowymi firmami. Myśli Pan że łatwe były i są te rozmowy w okresie po dwóch latach pandemii i ponad rok od wojny na Ukrainie ??? Nie widzi Pan że inne korporacje też podniosły składki, niektóre prywatne firmy się sprzedały …. Podziwiam Pana brak obiektywizmu w zaistniałej sytuacji. Pisze Pan o rachunkach - zapomina za to że my wszyscy płacimy za bazę i koleżanki odbierają telefony, uzgadniają z klientami, odpisują na meile - a m.in. Pan wykonuje z tego tytułu kursy i zarabia. Jeżeli my u Pana w domu będziemy mogli zarobić to też solidarnie złożymy się na Pana rachunki za prąd czy gaz. A czy zdaje Pan sobie sprawę że obniżyliśmy rachunki o ile się dało - inaczej były by jeszcze wyższe. Są to działania prewencyjne, trzeba było zaznajomić się jak efektywnie obniżyć koszty bez utraty komfortu pracy dla koleżanek które pracują zmianowo całą dobę. Jeżeli chodzi o towarzysza Gierka to widzę myli Pan pojęcia - pisałem i zawsze mówię kolegom kierowcom że w trudnych czasach musimy trzymać się razem - tylko w grupie siła. Zawsze jestem otwarty na rozmowy i ciekawe pomysły. Krytykować jest najłatwiej, jeżeli ma Pan pomysły jak całość pracy biura usprawnić zapraszam na rozmowę do biura. Z chęcią sam posłucham i Zarząd na pewno czy Komisja Rewizyjna lub Sądy na pewno też…. A i jeszcze jedno -))) wcale nie uważam się za ideał jak Pan to napisał, dziękuję za krytykę tylko zastanawia mnie fakt czemu Pan się nie podpisał czy chociażby nie podał swojego numeru kodowego -))) Zapraszam na dłuższą rozmowę i zobaczymy co ma Pan do zaoferowania aby to zmienić - z chęcią porozmawiam w cztery oczy, kolegów którzy podobnie myślą też zapraszam. Co do stanu osobowego to jest Pan w błędzie, od czasu gdy jestem prezesem mamy wzrost ilościowy i kierowców i koleżanek na bazie oraz są nowe firmy plus klienci indywidualni do obsługi. Nikogo nie straszę jak to Pan ujął, informuję co jest ważne dla firmy czyli czystość i zadbane auto, kultura osobista kierowcy - te czynniki przyciągają Klienta, uważa Pan inaczej ??? Serdecznie dziękuję za przelanie tego co Pana boli, zapraszam na interesującą konwersację -)))

@@Pracodawca

Boli nas wszystkich te Pana kłamstwa i to pisanie tych bzdur w obecnej chwili firma jest chyba tylko w lepszej kondycji od dajana ..proponuję podnieś odrazu składkę do 1500 zł z czego 200 zł na Pana prywatne konto pozdrawiam beż odpowiedzi

@Kierowca

Panie, napiszesz Pan z czego chcą Wam podnieść składkę opłaty, bądź już Wam ją podnieśli o te 100 zł? Jaki to % miesięcznego wynagrodzenia na czysto po uregulowaniu ZUS-ów i rachunków? Bo na samozatrudnieniu jesteście wszyscy?

@pracodawca
@@Pracodawca

Odnosząc się do Pana odpowiedzi na mój wpis. z ..No, myślę,że raczej łatwo jest Panu i zarządowi czy tam komisji takiej czy owakiej , podejmować decyzje o podwyżkach składki . Czemu? Bo tak jest od dawna ,było ,jest i będzie nadal w przyszłości . Jak jest ,do opłacenia rachunek kolporacji za to czy tamto ,rozwiązanie jest zawsze to samo ,podnieśmy składkę kierowcom albo niech dopłacają ,do składki przez kilka miesięcy. że wam wstyd nie jest? Pisze Pan, o tak wielkich zasługach jak zniesienie rabatów i podpisywanie umów z firmami po pandemi i w czasie wojny . Te chore wysokie ,dawne rabaty powinny być już dawno zniesione i stawka za kilometr też .Niemniej , myślę ,że to dzięki Panu ,te rabaty zostały zlikwidowane i zaangażował się Pan w to bardzo.. . Pisze Pan ,że inne kolporacje to ,a tamto ,że się sprzedały i też podniosły opłaty. A co nas inne kolporacje obchodzą? Bez urazy ale,niech Pan się skupi na swojej kolporacji a nie na innych i tłumaczyć się tym ,bo inni też to i tamto i postępują tak a tak . Tak jest najłatwiej . A co do ,zapowiedzianej przez Pana po majówce, podniesienia składki na trzy letnie miesiace o 100zł i tak już zresztą wysokiej składki(podwyższonej na początku roku) ,to ja bardzo proszę ,aby ten rachunek za gaz w okresie jesienno-zimowym ,powiesić w wersji papierowej, na tablicy ogłoszeń na bazie. Mówię to całkowicie poważnie. Taka jest też wola innych kolegów. Jeśli ,nasze ciężko zarobione pieniądze ,dokładane do składki przez trzy letnie miesiące, mają być faktycznie przeznaczone, jak pan zapowiedział , na opłacenie rachunku za gaz w tegorocznym nadchodzącym okresie jesienno -zimowym , to chcemy widzieć ten rachunek(dowód) i wiedzieć, że te pieniądze ,będą przeznaczone na ten właśnie cel . Jeśli faktycznie ma tak być, to nie widzę problemu ,by ten rachunek wszyscy kierowcy mogli zobaczyć , mają do tego święte prawo. Bo jeśli nie można powiesić tego rachunku ,ooooo to znaczy ,ze jest coś na rzeczy a pieniądze będą przeznaczone na zupełnie inny cel.... Wiadomo, mówić można dużo ,że pieniądze na rachunek ,tylko mówić sobie. Chcemy naocznie zobaczyć ten rachunek za gaz ,który ma być opłacony z pieniędzy kierowców . Co do wzrostu ilościowego kierowców to dużo nie przybyło kierowców ,jak to Pan podkreśla. Pisze Pan, że nikogo nie straszy ,że tylko Pan podkreśla że czystość, kultura, zadbane auto są ważne . Ja się z tym zgadzam , ma Pan co do tego racje i nie neguje tego ,,ale jak pisałem poprzednio ,w zeszłym roku i w tym ,w pana komunikatach było dużo presji i nacisku na kierowców , straszeniem zawieszeniem w pracy itp . I nie chodziło tu z całą pewnością wyłącznie tylko o kulturę ,czystość auta itd. Temat,rzeka . Dobra ,nie będę się nad tym rozdrabniał .Proszę sobie to przemyśleć. . Chciałbym ,aby odniósł się Pan w szczególności ,do tego co napisałem o pokazaniu wszystkim kierowcom tego rachunku, jak kolporacja go otrzyma i w ten sposób zachowa się Pan honorowo i uczciwie wobec kierowców .

@ Pracodawca

Proszę bardzo po niedzieli powiesimy na bazie rachunki za gaz i prąd które są powodem tej podwyżki o 100 zł przez trzy miesiące. Nie mam z tym żadnego problemu, każdy może zobaczyć. Zresztą wcześniej na zebraniach Zarządu a ostatnio na Zjeździe Delegatów w obecności Komisji Rewizyjnej tematy wysokich rachunków zawsze były podnoszone. Zresztą nie tylko rachunków ale też skokowego wzrostu płac dla naszych Pań na bazie. To nie są nasze wymysły tylko działania rządu. Pisze Pan że się zasłaniam innymi firmami, pokazuję realia w jakich funkcjonujemy - to nie jest zasłanianie się kimś - nie żyjemy jako Super Hallo Taxi na innej planecie, w każdemu branży obserwuje się konkurencję i każdy rozsądny stara się przeciwdziałać na ile może temu co się dzieje … Sam Pan napisał że zniosłem rabaty, które powinny dawno być zniesione, co do ilości kierowców to myli się Pan jest wzrost taki na jaki możemy sobie pozwolić. Dla mnie ważne jest aby pracy dla kolegów było tyle aby mogli zarobić - ponieważ jest recesja i drożyzna, nie wyczaruję Panu nie wiadomo jakich ilości klientów - jest popyt i podaż na pewnym poziomie, pracujemy nad tym aby zwiększyć ilość klientów. Podejmujemy różne działania jednak Pan wybaczy nie będę się tu rozpisywał, konkurencja może czytać nasze konwersacje ….. Liczę że jednak się Pan ujawni i przyjedzie do biura porozmawiać, tak postępują rozsądni i dorośli ludzie. Skoro Panu i mi zależy na naszej Firmie - mamy wspólny cel, mianownik - czemu więc nie usiąść przy jednym stole

@pracodawca
@@ Pracodawca

I nie dotrzymał Pan słowa.. Napisał Pan w zeszłym tygodniu ,cytuję : "Proszę bardzo po niedzieli powiesimy na bazie rachunki za gaz i prąd które są powodem tej podwyżki o 100 zł przez trzy miesiące. Nie mam z tym żadnego problemu, każdy może zobaczyć" I cóż, byłem na początku tygodnia w biurze na bazie I..... nic nie zobaczyłem .Na tablicy na bazie ,nie ma powieszonego żadnego rachunku za gaz i prąd( tylko parę starych ogłoszeń). Dlaczego ? dlaczego napisał mi Pan ,że powiesi rachunki a nie robi tego i jest Pan gołosłowny? A jeśli (zaznaczam jeśli ) płacimy wyższą składkę przez trzy miesiące ( albo podwyższoną na stałe) na opłacenie rachunków ,jeszcze może z innego powodu, np. podwyższenie płac dyspozytorek( napisał Pan o tym ,że ten temat jest poruszany na zebraniach) ,to należałoby o tym poinformować kierowców. Co z tymi rachunkami Panie Prezesie , pojawią się ,by wszyscy kierowcy mogli je zobaczyć,jak sam Pan pisał ?

@@pracodawca

Szanowny Panie, skoro był Pan na bazie w poniedziałek lub wtorek to zapewne Pan widział jakie było zamieszanie spowodowane nałożeniem się składek i przeglądów aut. Prezes napisał " po niedzieli", co nie oznacza, że w poniedziałek. Ponieważ mamy księgowość na zewnątrz trzeba było faktury wyciągnąć od księgowej. Od wczoraj leżą u mnie na biurku więc zapraszam do obejrzenia. A właściwie to powieszę je na tablicy bo widzę, że nie ma Pan odwagi zapytać wprost tylko poprzez forum, gdzie wyciągamy rzeczy, które tak naprawdę powinny być załatwione wewnątrz firmy. Pozdrawiam. Joanna Potorska

Renata

Witam, czy praca kierowcy jeszcze aktualna? Normalnie dałabym sobie spokój ze starymi ogłoszeniami. Ale cały czas rozmawiacie tutaj o tej pracy. Są wolne wakaty? Przyjmują w ogóle kobiety?

Jarek
@Renata

Tak praca dla kierowcy jest dostępna. Miłe widziane są kobiety. Dla nowych kierowców proponujemy ciekawe warunki współpracy, przeszkolenie oraz pomoc na każdym etapie pracy. Proszę napisać do nas meila lub w godzinach urzędowania biura od poniedziałku do piątku zadzwonić między 8 a 15 i umówić się na spotkanie. Telefon dostępny na naszej stronie internetowej -)))

Renata
@Jarek

Napisaliście, że kobiety mile widziane, a czy pracują tam już jakieś panie? Co do spotkania, to ile czasu trzeba poświęcić na rekrutację do was? Zastanawiam się, czy nie można tego wstępnie załatwić zdalnie.

@Renata

oczywiście, możemy porozmawiać telefonicznie, prosimy tylko o kontakt.

Helena
@Jarek

Super, że jest możliwość pracy dla kobiet. Na jakie stawki godzinowe w początkowym okresie zatrudnienia można liczyć? Umowa od razu o pracę?

@Helena

Pani Heleno jeżeli jest Pani zainteresowana pracą u nas w charakterze dyspozytorki to zapraszam umówić się na spotkanie. Jest umowa o pracę od razu, o stawkach rozmawiamy na spotkaniu a nie na forum -)))

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Jarek

W celu szczegółowych informacji proszę umówić się na spotkanie w sprawie pracy. Wtedy na spotkaniu z chęcią odpowiem na wszystkie pytania - po to są rozmowy rekrutacyjne a nie fora internetowe -)))

Rafal

Jeżdżę w hallo taxi od roku czasu początki były trudne ogarnąć topogafie nowego miasta ale udało się z początku naginalem po 16 godzin dziennie by sobie ogarnąć miato i ulice by później jeździć normalnie zarobi są różne wszystko zależy od kursów ile wyciągniesz w dniu ale pracą spoko nie narzekam lepsze to jak użeranie się z bydłem na produkcji ...za najnisza krajowa a jeszcze ci wyśrubuje normy byś naginal jak wół!Kto nie chce jeździć na taxi nikt go do tego nie zmusza !

@Rafal

Dziękujemy za opinię. To prawda praca na taxi nie należy do lekkich, jeżeli jednak ktoś pracuje rzetelnie, stoi na postojach, jest elastyczny to może zarobić, może nie wielkie pieniądze ale zawsze w lepszej i milszej atmosferze niż na produkcji -)))

@Rafal

W zasadzie zgadzam się z Tobą co do pewnej wolności w takiej pracy. Ale w czas inflacji ważne jest jeszcze, ile się zarobi. Ile wyjeździsz miesięcznie, tak średnio?

Były kierowca
@Super Hallo Taxi Gdańsk

To proszę napisać prawdę ile się zarabia w super hallo ..bo ja po 5 latach stania wiem bo same koszty to ....ZUS paliwo składka amortyzacja to olk ..5 tys a przy 25 dniach z sobotami i niedzielami pracy Ti zarobek brutto Ok 8 ..9 tys brutto za jakieś 220 ..250 h w mc .

Byly
@Rafal

Jedzic można tylko nie w super hallo straciłem tam 2.5 roku przeszedłem do city I zarobki 50% większe i przedewszystkim atmosfera

Zofia
@Byly

A tutaj co jest nie tak z atmosferą? Możesz podać jakieś konkrety? Ile się tu zarabia skoro inni są w stanie dać aż tyle więcej?

Korporacja ????????????????Śmiechu warte ????????????Osoba(taxówkarz), która przyjechała do miejscowości Wiąg ze Świecia zażądała 120zł za kurs na Wojska polskiego do CSW dokładnie pod Urząd miasta! Godzina fakt późna,ale koleś policzył sobie fatygę, jestem zdruzgotana!!! Porażka jedna wielka!!!! Nie polecam,a wręcz odradzam każdemu o zdrowych zmysłach!!! To jest po prostu jedna wielka pomyłka!!!!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Super Hallo Taxi Gdańsk?

JOANNA

dzien dobry, o jakie umiejętności chodzi ? Kierowcy czy pracownika dyspozytorni ? Jeśli kierowcy to wymagane jest własne auto i licencja. Kierowca przechodzi szkolenie w zakresie obsługiwania aplikacji i zostaje zapoznany z zasadami panującymi w firmie.

Krzysztof
@JOANNA

Praca tylko na własnym samochodzie? Myślałem ze dają firmowe auta. Współpraca też jest na B2B czy umowa normalna?

@Krzysztof

Nie dajemy aut ani kierowcy nie są zatrudniani na umowę o pracę rozumianą jak w KP, ani na stałą pensję. Podpisujemy tylko umowę o współpracy. Każdy pracuje na siebie do korporacji odprowadzając tylko składkę członkowską.

Zofia
@Pracodawca

to ile tu można zarobić, jak nie ma stałej pensji ustalonej?

@Zofia

wszystko zależy od tego ile poświęca się czasu na pracę. Nie stawiamy tu żadnych ograniczeń . Każdy pracuje wg swoich potrzeb.

Janek
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Obojętne ile się jeździ a zarobek praktycznie zerowy średni czas czekania na kurs to 2 ..3 h

Tadeusz
@Zofia

Wyjeżdżając od 7 do 16 jak zarobisz 250 zł to jest naprawdę udana dniowka i z tego odlicz sobie koszty jakieś 100 zł I tak wygląda praca w super hallo ....

@Janek

skoro zerowy to nie rozumiem co Pana u nas trzyma ??

Obojętnie ile się pracuje w hallo to i tak się dokłada bo kurs średnio co 4h

Kierowca byly
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Już nic poszedłem do city drivers i zacząłem zarabiać dziwię pozostałym kierowcą że jeszcze jeżdżą w super hallo przepraszam.. stoją i czekają na zlececenie po.3...4....h i jeszcze ta składka nie wiem za co chyba za te bajki co wypisuje prezes

@Kierowca byly

Jakie bajki niby pisze prezes ???? Może jakieś konkrety…. Wszędzie teraz jest słabiej, kryzys, inflacja - ci co mówią że tyle zarabiają to faktycznie bajki opowiadają.

@Kierowca

Jakoś przez kilka dni przez 8 godz średnio robiłem po 6 zleceń więc pisanie że 1 zlecenie raz na 4 godziny to jakaś fikcja

@Zarząd

Układy układziki z centralą a reszta stoi po 4 h

Pytania do Prezea ( zarządu )

- w związku z obecną sytuacją ekonomiczną kierowców taxi ( w tym kierowców z tej korporacji )związaną z panującą pandemią a co z tym się wiąże mniejszą ilością klientów nasuwa się zasadnicze pytanie : czy kierowcą taxi zostały zmniejszone składki oraz czy zarząd w związku obecną sytuacją obniżył wynagrodzenia Prezesa ( Prezesów ) ? Ponadto inne pytanie to : czy firma przyjmuje emerytów mundurowych?

@Pytania do Prezea ( zarządu )

Przyzna Pan, że to dość dziwne pytania jak na osobę podpisaną " Kandydat" ? Czy słyszał Pan kiedykolwiek żeby szefowie firm opowiadali kandydatom do pracy o swoich zarobkach ?? Jeśli zostanie Pan naszym członkiem otrzyma Pan takie informacje. A jeśli jest Pan naszym kierowcą to zapraszamy do biura , nie gryziemy tutaj, nie trzeba pisać w internecie. Co do zatrudniania to nie dyskryminujemy nikogo jeśli tylko spełni inne wymogi. Pozdrawiamy

Odp
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Chyba coś jest na rzeczy skoro trudno jest udzielić odpowiedzi.Dla mnie nie jest to dziwne pytanie w czasie panującej pandemi i kryzysu .Punt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odp
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Proszę czytać dokładnie pytanie : nie pytam o zarobki (Pana ,pracodawcy ) tylko czy zostały one obniżone jak również składki kierowców w związku z obecnym kryzysem? Treść pytania jest zupełnie inna . Pozdrawiam

@Odp

Publiczne forum to nie miejsce na omawianie finansów firmy. Jeśli jest pan zainteresowany zapraszamy do naszego biura. Pozdrawiamy

Zalamany
@Pytania do Prezea ( zarządu )

Tak Składka 600 i zero kursów tydzień jeżdżenia żeby zapłacić haracz

@Zalamany

proszę wpasować się w godziny kiedy brakuje taksówek i klienci muszą czekac po 30 minut. Firma nie narzuca dyżurów chociaż z punktu widzenia klienta byłoby to uzasadnione, trzeba samemu wykazać trochę inwencji. Niestety czasy kiedy klienci łapali za klamkę się skończyły, taksówka to praca na pełen etat. A wiadomo, że czasy cięzkie i wszędzie jest słabo.

Los Amigos
@Zalamany

Czyli na ZUS 2 tygodnie, a na paliwo, utrzymanie auta i pozostałe opłaty zostaje tydzień. Panowie taksówkarze muszą pozostawać na utrzymaniu swoich żon.

@Los Amigos

Proszę się wziąć do pracy, widzieliśmy zestawienia miesięczne niektórych kierowców, nie narzekali. Ale nie przesiadują w trakcie pracy na kawkach itp.

Wero
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Najbardziej narzekają Ci którym nie chce się pracować, siedzą na jednym rejonie, nie potrafią być elastyczni . Czasami Zastanawiam się czy za karę sami wybrali wolny zawód, który jest przecież wyborem a nie obowiązkiem -)))

Jumo
@Super Hallo Taxi Gdańsk

Taksówek brakuje od 6 do 8 rano gdzie zrobię max 3 kursy a później 3 h czekania na zlecenie

@Super Hallo Taxi Gdańsk

Proszę być precyzyjnym i podać ile godzin "ci zadowoleni z targetu" pracują, czy 16 godzin to jest normalne?

@Odp

W super hallo cały czas jest pandemia zero ruchu w nocy ciężko zarobić 200 zł to samo w dzień

Klientka

Dzisiaj korzystałam z uslug hallo taxi.To był przejazd w obie strony po Gdańsku. Szok to mało powiedziane. Najpierw przyjechała taksówka przypominająca starą nigdy nie czyszczoną popielniczkę. Nie mogłam wysiąść, bo musiałam dojechać na czas, więc była to jazda z otwartym oknem. Wysiadłam z ulgą. Droga powrotna nie lepsza. Samochód bardzo brudny w środku, tyle że nie śmierdziało i kierowca był milszy. Muszę z żalem poszukać innej firmy, bo to transport w wysokiej cenie, w warunkach poniżej godności ludzkiej. Kiedyś mieli klasę a teraz???

@Klientka

Mamy nadzieję, że pisząc tę skargę nie pomyliła nas Pani z Hallo Taxi skoro napisała Pani, że korzystała z Hallo Taxi. Jeśli jednak to było Super Hallo Taxi bardzo prosimy o podanie dokładniejszych danych. Kiedy i z jakiego nr telefonu zamawiała Pani taksówkę, może być na maila firmowego - superhallo@superhallo.pl . Zależy nam na jakości naszych usług więc chcielibyśmy wezwać tych kierowców i zrobić im przegląd aut.

@Klientka

Stawka za kilometr jest zdecydowanie za niska w porównaniu do wysokości składek, cen paliwa, kosztów utrzymania naszych już mocno wyeksploatowanych aut. Młodzi kierowcy nie mają już nawet ochoty na dopieszczanie samochodów, a emeryci albo nie mają już na to siły, albo jest już im wszystko jedno. Cena dzisiaj za kilometr powinna wynosić 8 zł.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Super Hallo Taxi Gdańsk? Na GoWork.pl jest 29 października kilka ogłoszeń.

Proszę umówić się na spotkanie z Prezesem bo nie zawsze jest w biurze. Na pewno potrzebna jest licencja i własny samochód.

Małgorzata

A rozliczenie jest na podstawie wyrobionych godzin czy od przebytych km? Będę wdzięczna za informację :)

Joanna
@Małgorzata

nie interesuje nas ilość godzin pracy, każdy pracuje tyle ile potrzebuje. Opłaca się stałą składkę. Obecnie jest promocja dla nowych członków. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem gdzie przedstawimy więcej szczegółów.

Kierowca super hallo

Mało zleceń. Małe zarobki.

@Kierowca super hallo

bardzo prosimy o zaczęcie pracy w godzinach kiedy brakuje taksówek i można zarobić. Wbrew pozorom na taksówce trzeba myśleć.

Proszę napisać co mam robić by nie czekać na kurs 3 godziny

@Kierowca

zapraszamy do biura, podpowiemy kiedy klienci rezygnują bo nie mogą doczekać się na taksówkę

@Super Hallo Taxi Gdańsk

Kity to nie wciskaj. Już sprawdziłem pory dnia. Zawsze się czeka godzinami. Rekord to 6 godzin czekania na kurs.

@Kierowca

jałowa dyskusja. Albo nie jest już Pan naszym kierowcą albo zazdrosną konkurencją i powiela stare frazesy. A może boli, że zaczęło coś się dziać ? Skoro jest tak źle to nikt tu Pana na siłę nie trzyma.

@Kierowca

Jeżeli kierowca pracuje rano od ok 6 do 10 i popołudniu od ok 14 do 18 to na pewno zarobi …. Jeżeli kierowca nie wierzy proszę porozmawiać z naszymi Kolegami którzy pracują w Super Hallo Taxi id lat -)))

Były kierowca

Stanie i czekanie średnio 3 godziny na kurs. Jedna z gorszych korporacji.

Danuta
@Były kierowca

3 godziny? Ale to dyspozytor daje zlecenia? A jak nie ma zlecenia no to co ma dać? Wtedy to się czeka i jest przestój?

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hallo Taxi Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hallo Taxi Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Super Hallo Taxi Gdańsk