BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)

Bank Ochrony Środowiska S.A.

NIP: 5270203313 REGON: 6239498 KRS: 0000015525

Adres: Żelazna 32, 00-832 Warszawa

Opinie o Bank Ochrony Środowiska S.A.

Mariusz W.

Postanowiłem się podzielić ze wszystkimi moimi doświadczeniami we współpracy z tym bankiem. Jako były już klient cieszę się że przeniosłem wszystkie środki do innego banku. Naprawdę istnieje profesjonalna obsługa i super dostępne systemy informatyczne a także pomoc na infolinii do której się można dodzwonić. Nie będę tu reklamował innego banku. Lecz powiem że Boś Bank to najgorszy bank jaki znam

Obi Wan Kenobi

Toporne aplikacje biznesowe, brak chęci zmian, bezsensowne przerzucanie papierów, archaiczny sprzęt. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo pomocna obsługa infolinii BOŚBanku.

Dla mnie pracodawca jest w porządku. Pensje są na czas, pakiet socjalny ciekawy. Gdybym nie musiał znienić miejsca zamieszkania nie zwolniłbym się.

Doradca Klienta

Jedna rozmowa z dyrektorem oddziału oraz osoba z HR. Trwała około godzinę przebieg bardzo miły..pytania były różne o poprzednia pracę dlaczego się zwalniam. Pytanie o poprzednia pracę w banku, o trudnego klienta, o sukcesy i porażki. Telefon był po ok tygodniu z propozycją pracy. Pracuje od kilku miesięcy i nie mam obiekcji.

J.w.

Polecam! Nie mam zastrzeżeń. Wszystko działa jak powinno. Obsługa w banku bardzo miła i pomocna.

Zdegustowany

Ogólnie praca dla wytrwałych i lubiących się katować. Brak zorganizowania,nie kompetencja góry,wszechobecny chaos,systemy sprzedażowe jak z XIX wieku,produkty nie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku,ciągłe zmiany,bardzo duża rotacja pracowników. Plus: ogólnie nie widzę,chyba że ktoś chce zdobyć pierwsze doświadczenie w banku i szybko zmienić miejsce pracy... Minusy: - atmosfera i brak wsparcia dla nowych pracowników -wynagrodzenie -chaos - archaiczne systemy sprzedażowe -przełożeni w zasadzie wszystko.. Szczerze nie był to mój pierwszy bank w którym pracowałem,ale najgorszy gdyż raczej chcąc się rozwijać człowiek tam się uwstecznia. To jest moja subiektywna ocena,jeżeli ktoś chce podjąć pracę,nie polecam nie odradzam,musi sam się przekonać.

Uwolniona
@Zdegustowany

Potwierdzam nic dodać nic ująć... zgadzam się z kolegą w pełni... pracowałam w Poznaniu... bez komentarza

Magda
@Uwolniona

Cześć pracowała na Dąbrowskiego? Możesz coś więcej powiedzieć o oddziale pracownikach i dyrektorze oddziału? Jak wygląda kwestia realizacji planów?

Jaro

Ilu pracowników jest zatrudnionych w oddziale operacyjnym?

Nowy Szarak

Witam jakich Zarobków można się spodziewać na stanowisku Administrator Systemów Informatycznych planuje złożyć tam CV

Karol

Pracuję w Boś banku prawie rok. Jeden z lepszych pracodawców jakich miałem

Szkolenia dla pracowników są bardzo dobrze zorganizowane, współpraca z centralą bardzo profesjonalna i miła, duże wsparcie dla nowych pracowników z centrali. Natomiast ja jako nowy pracownik stwierdzam, że w oddziale (małe miasto, mało pracowników) dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Znikome wsparcie dla nowego pracownika, niechęć do pomocy ze strony innych pracowników. Starsi pracownicy powinni być szkoleni, że nowy młody pracownik jest im równy a nie poddany. Za mało NIESPODZIEWANYCH kontroli z centrali w małych oddziałach.

Sebastian

Fajnie, że zechciałeś się podzielić swoimi przemyśleniami. Powiedz mi proszę czego dotyczą kontrole? Myślisz, że ich większa liczba przyniosłaby pozytywne rezultaty w małych oddziałach? Co mógłbyś powiedzieć o warunkach finansowych w firmie, jesteś z nich zadowolony? Liczę na Twoją odpowiedź, będę wdzięczny.

Pracownik5

Uważam, że pracownicy, którzy zdecydowali się na dłuższą współpracę z bankiem są nieszanowani, mają niższe wynagrodzenia w stosunku do nowo zatrudnionych, bank nie nadąża za dynamiką wzrostu wynagrodzeń i niż z tym nie potrafi zrobić, jest to niesprawiedliwe i niezgodne z przepisami prawa pracy, od tego miesiąca są dodatkowe plany na ubezpieczenia, które oczywiście ja mam do nowi pracownicy nie mają uprawnień, oprócz tego arkusz premiowy z ubezpieczeniami jest mniej korzystny, reasumując wynagrodzenie zasadnicze niższe, dodatkowe plany sprzedażowe i mniej korzystny arkusz premiowy, że względu na niższe wagi produktów i tak się tu traktuje pracownikow, którzy zdecydowali się na współpracę z boś, a Nowi przyszli i mówią, że już przeglądają ofert pracy, porazka

Cześć, na jakoe zarobki może liczyć dyrektor oddziału Boś? Jaka jest podstawą i jakie premie? Jakie plany na oddział, na doradców itd. Z góry dzięki za info Pozdrawiam

aaa

Chcesz być Dyrektorem i tutaj pytasz o takie rzeczy i chcesz ludźmi zarządzać? Nie żartuj sobie i wracaj do biurka z planem do zrealizowania

Zadowolona :) Praca łatwa i przyjemna

Hej, a jak się pracuje analitykom kredytowym w Centrali, w Dep. Kredytów/Decyzji kredyt. ? Jaka aktualnie tam atmosfera i szefowie ? Prowadzą własnie tam rekrutację i nie chciałbym w coś wdepnąć........ Zakładając że spełniam warunki merytoryczne - zawsze bardzo ważne dla mnie jest w pracy....... zachowanie przełożonych. Dajcie jakieś pomocne info;

Pokrzywdzony przez BOŚ

Pracowałem dwa lata w tej firmie... Na początku uważałem, że pracodawca jest lojalny wobec swoich pracowników... Niestety później okazało się zupełnie co innego, a na sam koniec dał konkretny popis. Proszę się zastanowić zanim się zdecydujecie na współpracę z tą instytucją... BOŚ ostatnimi czasy stosuje praktyki zwolnień dyscyplinarnych swoich pracowników bez przeprowadzania z nimi rozmów dyscyplinujących i przede wszystkim podawania powodów takiej formy zwolnienia (bo powodów takich nie ma). Ludzie zostali pokrzywdzeni i swojego dobrego imienia będą bronili w sądzie. Ta opinia ma na celu przestrzec wszystkich, nie jest to żadna forma złośliwości tylko niestety fakty.

Dada

W jakiej firmie mają opieke medyczna? Jakie karty sportowe proponują?

Odp
@Dada

Jest multisport i mybenefit Pozdrawiam ????

dmode

Czy ktoś może wie ile zarabia dyrektor oddziału / centrum biznesowego w BOŚ?

Mała...

Jakie są widelki wynagrodzenia w oddziale w Warszawie? Na jaką podstawę wynagrodzenia może liczyć osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych?

Dawid

Nie polecasz pracy w tym banku, ale nie napisałeś nic konkretnego, co pomogłoby potencjalnym kandydatom podjąć decyzję dot. współpracy. Doprecyzujesz proszę dlaczego wg. Ciebie nie warto tutaj pracować?

SP

W zakładce kariera jest info że można aplikować bez wybierania konkretnej oferty Czy ktoś wie jak? Czy ktoś zna adres mailowy gdzie można wysłać cv

Jaka atmosfera jest między działami w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

pstro

Dość dobrze. Uważam nawet, że super. Prawdę mówiąc nie może być chyba lepsza. A najlepiej sam się przekonaj.

Xxxx
@pstro

Żart dnia, chyba nic zabawniejszego nie mogłam przeczytać :D. Po 10-latach pracy (w centrali) sądzę, że atmosfera jest fatalna. Wynagrodzenie + atmosfera pracy, dlatego odeszłam!

Do xxx
@Xxxx

Proszę podać przykład fatalnej atmosfery. Sadze, ze Pani/Pana opinia jest dość mocno przesadzona, idealnie to nigdzie nie będzie - wszędzie jest dobrze, tam gdzie nas nie ma. A ja gdybym mogła do BOSia bym wróciła, bo pracują tam bardzo merytoryczni, znający się na swoim fachu specjaliści.

Xxxx
@Do xxx

Można być dobrym specjalistą i jednocześnie(usunięte przez administratora) dla współpracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Ochrony Środowiska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Ochrony Środowiska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Ochrony Środowiska S.A.