BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)

Bank Ochrony Środowiska S.A.

NIP: 5270203313 REGON: 6239498 KRS: 0000015525

Adres: Żelazna 32, 00-832 Warszawa

Opinie o Bank Ochrony Środowiska S.A.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Bank Ochrony Środowiska S.A. w przypadku pracy jako Główny specjalista?

Tak, w centrali pracujemy w trybie hybrydowym.

Jak prezentują się warunki w BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)? Czy jest np. stołówka pracownicza albo szatnia? Czy pracodawca organizuje dojazd do pracy dla osoby, która pracuje na stanowisku HR Business Partner?

Jak prezentują się warunki w BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)? Czy jest np. stołówka pracownicza albo szatnia? Czy pracodawca organizuje dojazd do pracy dla osoby, która pracuje na stanowisku specjalista ds. jakości?

Dzień dobry, Do dyspozycji pracowników centrali przygotowane są wyposażone kuchnie gdzie pracownicy mają możliwość przechowywać, podgrzewać i spożywać swoje posiłki. Pracownicy dojeżdżają do pracy we własnym zakresie.

Kinga

Pracuję w BOŚ ponad rok. To co zauważyłam to świetni ludzie, którym zazwyczaj zależy by funkcjonować w duchu EKO. Bank angażuje się w różnego rodzaju eko-akcje, takie jak np. Sadzenie lasu. Świetny wyjazd integracyjny, który zgromadził pracowników z całej Polski. Jedyny minus - z mojej perspektywy- niewielkie premie, a właściwie ich brak:( warto negocjować pensje, bo na super dodatki nie ma co liczyć.

Helena
@Kinga

Hmmm, czyli jakie te premie są? Jaka kwota? Czy te premie to sa zależne od stażu pracy w tej firmie, czy nie? One są od czegoś wgl zależne?

Doradca Klienta

Jedna rozmowa z dyrektorem oddziału oraz osoba z HR. Trwała około godzinę przebieg bardzo miły..pytania były różne o poprzednia pracę dlaczego się zwalniam. Pytanie o poprzednia pracę w banku, o trudnego klienta, o sukcesy i porażki. Telefon był po ok tygodniu z propozycją pracy. Pracuje od kilku miesięcy i nie mam obiekcji.

J.w.

Pracownik boś

Pracuje jak również jestem klientem i jestem zadowona zarówno jako pracownik i jako klient

Dorota

Dobre warunki pracy pracodawca docenia zaangażowanie Dobre pakiety socjalne

Dorota

Przeglądałam ogłoszenia o pracę w banku i jest sporo różnych stanowisk, firma szuka doradców w wielu miastach. Z tego co widzę, nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w bankowości. Jak zatem przygotowuje się do pracy nowego kandydata, jest jakieś szkolenie wdrożeniowe? Jeśli tak, jak przebiega i ile trwa? Oczywiście ciekawi mnie też wysokość zarobków, co wchodzi w skład wynagrodzenia i na jaką pensję można liczyć?

Zofia

wiadomo w sumie dlaczego nie dają feedbacków? pytam w oparciu na relacje niektórych kandydatów tutaj. aż tyle osób aplikuje, ze faktycznie mógłby mieć z tym problem? a czy podczas pracy też podobne sytuacje występują czy o to to już można być spokojnym?

Aplikacja została złożona na stanowisko w centrali. Rozmowa merytoryczna, poinformowano mnie, że jest tylko jeden etap i w ciągu 2 tygodni wrócą z informacją zwrotną jaka by ona nie była. Nie wrócili bardzo to nieprofesjonalne. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.

Aplikowałem do pracy w jednym z działów w Centrali Boś Banku. Generalnie na początku było okej, rozmowa rekrutacyjna merytoryczna. Po rozmowie dosłownie zostałem zbombardowany telefonami, smsami i wiadomościami e-mail, że już koniecznie chcą mnie na kolejny etap. Naprawdę skoro 2 razy w ciągu 10 minut nie odebrałem telefonu, to zapewne kolejne 3 próby połączenia nie pomogą. Po prostu byłem zajęty i telefon za godzinę lub dwie byłby bardziej skuteczny lub telefon i jeden sms a nie 4 ????. Dobrze, chcą mnie do kolejnego etapu - termin spotkania w zasadzie z góry ustalony bez możliwości jakiejkolwiek zmiany, no ale niech już będzie. Przychodząc danego dnia na określoną godzinę dowiaduję się, że Pani Dyrektor jest zajęta i albo robię zadanie rekrutacyjne w 10 min albo muszę czekać na nią półtorej godziny. Oczywiście na rozmowie wszystko świetnie, zadanie rekrutacyjne dobrze, generalnie raczej Dyrektorka opowiadała o pracy na danym stanowisku niż prowadziła rekrutację, tak jakby to był pierwszy dzień w pracy, wynagrodzenie – damy Ci 1000 zł więcej niż oczekujesz, bo zaniżasz swoją wartość. Decyzja ma być w ciągu 2 dni i mam zostać poinformowany telefonicznie. Mija kilka dni – nic. Po tygodniu widzę na portalu pracuj.pl, że moja kandydatura została odrzucona. No cóż. Szkoda, że zabrakło tego telefonu z feedbackiem dlaczego NIE, bo to jest bardzo ważne dla kandydata i byłoby miłym gestem, przejawem kultury i podziękowania za poświęcony czas.

Arek

Wysoki poziom infolinii bardzo mili pracownicy zawsze służą pomocą ,nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jacek

Posiadam konto od wielu dobrych lat jestem zadowolony ponieważ Boś wspiera i dofinansowuje różne rzeczy na potrzeby klientów i nie tylko ,mam również kredyt, także Boś bank spełnia moje oczekiwania.

Oskar

W ostatnich kliku latach BOŚ Bank bardzo poprawił swoją ofertę, zwłaszcza bankowość elektroniczną. Polecam innym osobom ten bank.

Zbyszek

Infolinia Boś bank działa sprawnie za każdym razem kiedy dzwoniłem zawsze profesjonalnie i fachowe podejście do danej sprawy. Minimum formalności przy założeniu lokaty oraz sprawna aplikacja mobilna BośBank24 Polecam!

Bardzo wygodna i prosta usługa BLIK. Bardzo jestem zadowolona.

Jarosław

Kolejne opinie pisane przez trolli na zlecenie banku

Dorota

Ostatnio ktoś tu na temat pracy, a raczej rekrutacji pisał w październiku. Może ktoś z was też miał takie nieprzyjemne doświadczenie, że rekruter nie dał znać po procesie? To niekoniecznie wina firmy, czasami przecież rekrutują jacyś podwykonawcy, ale jeśli to jest częste, to chyba warto zgłosić gdzieś wyżej.

Iwona

Bardzo łatwa i prosta w obsłudze aplikacja BośbBank24. Jestem zadowolona.

Renia

Fachowa i rzetelna obsługa klienta.

Aneta

Byłam dziś w oddziale banku Boś gdzie pracownik banku obsłużył mnie profesjonalnie moja sprawa została pozytywnie rozpatrzona.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Ochrony Środowiska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Ochrony Środowiska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Ochrony Środowiska S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Ochrony Środowiska S.A.