Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Nie stać mnie na więcej

Miś

A ty trolu fca Polska gdzie napisałeś prawdę co To co piszesz to kłamstwo nie ma żadnych aplikacji To jest prawdziwa informacja A nie twoje wypociny trolu za drobne

Miś

O widzę że marnego trola urazilem który za marne grosze udziela się na portalu Jak można się tak (usunięte przez administratora)dla drobniakow Najgorszy sort trola jaki spotkałem w necie Tani i głupi

W Katowicach na Korczaka znów podłączyli internet

Miś

Iza pytacz fca Polska to trole najniższego szczebla i gatunku Nie ma żadnych przyjęć ani żadnych aplikacji Ścieme wala pewnie dla kasy jakieś marnej to piszą Jak można tak nisko upaść Kojarzą mi się z menelami pod sklepem wyciągając rękę po drobniaki

@Miś

Ja 5 lat temu posłuchem solimarnych i poszedłem na zwolnienia grupowe odprawę przepiłem z kumami na wsi i musiałem iść cieciować na parking za 5 zł za godzinę gdzie mnie (usunięte przez administratora) pobili i teraz mam 200 zł renty a do emerytury jeszcze 10 lat. Dzięki Wandziu.

FCA Polska
@Miś

Każdy w naszej firmie jest różny, są ci którzy chcą pracować jak i tacy którzy mają z tym problem. Prosimy nie trollować i przestać siać informacje które są sprzeczne z prawdą.

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

monter były

Ja jestem największym trolem bo zazdroszczę pracownikom FCA pracy i zarobków. Mnie wywalili bo byłem z byt głupi żeby nawet czyścić WC. Jak się teraz dowiedziałem ile macie na delegacji to mi gul skoczył. Przepraszam czas wziąść leki.

Iza

Pracowałam półtora roku temu w FCA. Umowa była na 3 miesiące. W tym czasie zachorowałam, gorączka, więc wzięłam L4. Teraz kiedy się staram o powrót odrzucają moja aplikacje. Czy nie mam już szansy powrotu??

Pytacz
@Iza

Jak to odrzucają? Może to kwestia tego, że teraz kiedy są te dobrze płatne delegacje, to dużo się zleciało cwaniaków, chcą się zatrudnić i próbują się nachapać.

Monter
@Iza

Półtora roku temu fiat stał bo (usunięte przez administratora) w czerwcu ruszył postój był 3miesiace więc się mylisz a przyjęć nie ma aczkolwiek dużo ludzi się zwalnia więc może będą ale kto tam będzie chciał przyjść?

FCA Polska
@Iza

Hej! Oczywiście że masz szansę, wystarczy tylko dobrze wypełnić aplikację i przejść nasze zasady rekrutacji. To mit że "blokujemy ludzi" a rozsiewają je ludzie którym nie przedłużamy umowy o pracę ze względu na łamanie zasad i standardów bezpieczeństwa w naszym zakładzie ! Do zobaczenia w zakładzie! Pozdrawiamy serdecznie, zespół FCA Polska :)

Różnice w wynagrodzeniach

Jak wygląda to w firmie FCA ? Czy jest tak, że nowy pracownik dostaje prawie od razu tyle ile ktoś z 20 letnim stażem ? Czy prawdą jest, że początkowe zarobki dla pracownika montażu to 3500 na rękę ? A po paru latach 5000 (dadatek stażowy)? Czy dużo ludzi przychodzi pracować z uwagi na wysokie zarobki ?

@Różnice w wynagrodzeniach

Średnie zarobki pracowników wynoszą od 5 tysięcy złotych brutto do 8 tysięcy brutto. Uważam że to za dużo jak na tak lekka i łatwa pracę.

Waldek
@Cześć...

Czy posiadane kursy i języki na wstępie powodują możliwości osiągnięcia, wynegocjowania wyższego wynagrodzenia?

Cześć...

Słyszeliście jakie jaja? Firma planuje przez dwa miesiące do końca roku dopłacać nam dodatek do pensji 5 zł brutto. Ja zbieram podpisy i petycję żeby nam to anulowali bo to za dużo.

Fafara

Widzę że tu się uspokoiło. Trolom chyba się znudziło

Janek? ten (usunięte przez administratora)z podmontażu silnika?

Miś

(usunięte przez administratora)to kierownik z lini D niezły (usunięte przez administratora) zakręcony jak domek slimaka nie wiem czemu go jeszcze trzymaja

Czemu jest tak dobrze

skoro jest tak źle, z mojej perspektywy i że słyszenia wiadomo, że zarobki w FCA są świetne a pracowników stać na dostatnie życie, zawsze praca w Fiacie to był prestiż, ale ile tych pieniędzy wystarczy, jak teraz jest kryzys, czy pracownicy boją się utraty tego statusu dostatniego życia? A jak teraz ktoś wziął kredyt ?

Co robić

Chce zarabiać więcej, zastanawiam się nad zmianą pracy, najlepiej byłoby od razu na tę delegacje i 1500 euro.

Zarobki

Dużo się pisze o pieniądzach, jaka jest prawda, ile zarabiacie i czy zarobki w FCA są konkurencyjne ? Warto się starać o pracę? Jak na tle innych firm wypada kierownictwo, czy są szkolenia ? Czy to prawda, że obiady za bardzo dobre i jest kompot ? Ile płaci się za obiad ?

@Zarobki

Średnie zarobki pracowników wynoszą od 5 tysięcy do 8 tysięcy brutto. Szkoleń jest mnóstwo ciągle można się rozwijać. Kierownictwo bardzo dobre dla pracowników. Są obiady mamy swojego szefa kuchni i asystę. Płaci się specjalną kartą za którą wpłaca się karnet.

@Zarobki

Sądzę, że zarobki są za wysokie jak na naszą pracę. Gdyby pensje obniżyli o 20% to byśmy tego nie odczuli. Jestem szczęśliwy, że pracuję w tej firmie. Dozorowi możemy buty czyścić.

Fca zabiera 500

Na necie piszą że związki z Italii chcą zabrać nam elektryka, ludzie mam dość, gdzie jest granica, komu wierzyć ? Cała nadzieja w kierownictwie.

Fiat OK

5000 brutto bez nadgodzin mam ponad 30 lat i pracuję już 4 lata bez przerwy

Spawacz
@Fiat OK

Jestem zwykłym spawaczem na hali pracuję 5 lat i zarabiam 6.300 brutto.

Halina

Ile w końcu można zarobić na tej delegacji? Opłaca się w przeliczeniu na Pln? Jak z weekendami ?

Cześć.
@Halina

Wychodzi jakieś 1500 euro miesięcznie na rękę plus polska dieta pracownicza także spoko. Weekendy można pracować, płatne 100% nieprzymusowe tylko dla chętnych.

MisterX
@Cześć.

Czyli wychodzi ładnie ponad 6000 zł na rękę. Nigdy tego nie zrozumiem, że nawet Czesi czy Słowacy dostają większe pieniądze od nas...czy po zatrudnieniu jest szansa na taki wyjazd czy jest jakaś kolejka ?

Dora
@MisterX

Raczej są tłumy. Na pierwszy i drugi wyjazd już lista jest pełna na 3 kurs można się załapać

Cześć.

Dla firmy Fiat i pracy w niej jestem gotowy skoczyć z wysokiego mostu z powrozem na szyi i kilkudziesięciu kilogramowym kamieniem milowym

HENIEK

ALE WYDYMALI PRACOWNIKÓW NA CAŁEGO WYSŁALI NA DELEGACJĘ A DALI JAKO PRZENIESIENI NA SŁOWACJĘ 1 NA SŁOWACJI JEST MIN STAWKA W EURO PŁACĄ W ZŁOTÓWKACH PO KURSIĘ Z DANNEGO DNIA NBP JEST 40% NISZY JAK TEN CO PŁACĄ LUDZIE W KANTORACH 2 ODPADA DELEGACJA 3 ZWJĄZKI SPRZEDAŁY SWOICH LUDZI JAK A TO ODPOWIEDZ PRZERWY CZAS PRACY QUWA WARUNKI PRACY (usunięte przez administratora) !!! PEDOFILE MOŻECIE MUJE KONTO ZABLOKOWAĆ WIEM CO PISZĘ SZEF ZWJĄZKÓW MA WYROK 4 LAŁ TEN ZAKŁAD PRACY SPALIĆ GO !!!!!

@HENIEK

Co ty bredzisz Heniu?Ja wróciłem z delegacji na na Słowacji i zaoszczędziłem 4 tysiące euro przez 3 miesiące. Ludzie czekają w kolejce żeby jechać na Słowację gdzie mamy hotele i wyżywienie za darmo. Poza tym mamy diety w euro. Ja już się zgłosiłem na wyjazd do Francji w delegację.

Delegat

Były przerwy dla wszystkich. Zgodne z kodeksem pracy. Wszystko legalnie i godziwe stawki za euro.

pierodu pierdu
@Delegat

przynajmniej są darmowe obiady jak w restauracji na tych delegacjach. Dobrze że firma na to się poświęciła

Z DE

Super firma ja wróciłem z Niemiec bo w FCA zarobki lepsze i u siebie.

pierodu pierdu
@Z DE

ale chłopie pojechałeś ktoś w rodzinie pracuję w vw wiesz ile dostaję na montarzu 3.600 e do tego pracuję w sytemie 5 zmianowym 19 dni roboczych 3 razy premia 2 są połączone na święta i za wyniki 3 idzie w urlopie nie wiem gdzie ty robiłeś w niemczech hyba nie w puffie bo nawet tam wjęcej zarabiają więc nie bajeruj !!!

Wróciłem ze Słowacji mam 6 tyś euro na koncie serdecznie polecam delegację

Koło
@Delegat

Po miesiącu pracy ? Tak można żyć. Aż wstyd pisać ile zarabiam.

@Koło

Dawaj do nas FCA najlepsza firma w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.