VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Agata

@Magazynier, dziękuję za dodaną przez Ciebie opinię odnośnie pracy w Celkar. Czy będziesz tak miły i opiszesz tu na forum coś więcej na temat tej pracy? Interesuje mnie co trzeba zrobić by uzyskać premię, o której piszesz. Od czego ona zależy?

Jakim pracodawcą jest Celkar Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Magazynier

Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super.Wypłata na poziomie 2100 zł netto + premia 300-500 zł

Zawiedziony

Obiecują podwyższki od pół roku i nic nie widać. Trzeba zmienić tą robotę za 2000zl.

Zwykły Szary człowiek ;)

"Jesteśmy firmą średnią, rodzinną i staramy się być temu wierni"- coś słabo z tą wiernością. Rafcio (prezes) wyrzucił z firmy prawie wszystkie ciocie, wujków i znajomych ot tak... ludzi, którzy pracowali tam jak on jeszcze srał w pieluszki bez mrugnięcia okiem taki o to wierny swej tradycji. A skoro pracowali tam przez tyle lat przynosząc firmie takie zyski, że mały prezes od mamusi i tatusia miał co chciał to chyba nie robili tego źle. Pewnie pesele co niektórych zaczęły razić młodego prezesa, który wiecznie młody będzie i dostojny więc wyrzucił starych pracowników dzięki którym może zatrudnić kolegów których już mianował prezesami:D degradując tych którzy firmę budowali i bajlando teraz można się bawić. Życzę najlepszego tej firmie niech się rozwinie jak EMF :D

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca- części samochodowe (VanKing). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Agata

@xyz rozumiem, ale informuję Cie, że to nie jest standard polskich firm. Jeżeli dowiedziałeś się przed podpisaniem rozmowy to znaczy, że zostałeś poinformowany o wszystkim i zgodziłeś się na takie warunki. W takim razie w czym problem? Chyba, że kary mogą powodować negatywną opinię, bo jednak to robi niesmak.

Agata

@xyz nie zawsze standardem jest laptop, komórka i terminowość wypłat, więc to raczej można byłoby odnieść za plus. A czy przed podjęciem współpracy wiedziałeś, że będziesz musiał założyć własną działalność? Dowiedziałeś się o tym na rozmowie rekrutacyjnej? Ważne to dla osób zastanawiających się nad pracą tam.

xyz
@Agata

@Agata - co do własnej działalności to dowiedziałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli uważasz, że laptop czy komórka i terminowe wynagrodzenie to plus, to Twoja opinia .. na mnie wrażenia to nie robi.

xyz

Radzę się głęboko zastanowić nad współpracą z tą firmą. Właściciele dorabiają się na wyzyskiwaniu pracowników zatrudniając ich na własnej działalności ... wymagań wiele, zapisów w umowie o karach również a z ich strony nic, jedyne to wypłata wynagrodzenia i udostępnienie narzędzi służbowych typu laptop, komórka, ale w dzisiejszych czasach to standard ... o podwyżkach można zapomnieć. Młody szef chyba myśli, że z rodzinnej firmy zrobi korpo haha .. po prostu śmiech na sali ...

dfgh

nie ma w sumie az tak dużo ogloszen o prace tutaj ja tam widze ze szukają na chwile obecna kierownika oddzialu w Niepolomicach i to już od jakiegoś czasu wisi wiec można w dalszym ciągu tutaj zaaplikowac

sc

Czego Pani L. nie rozumie?

jacek

Ilość ogłoszeń i ich częstotliwość pojawiania się czy też odnawiania mówi sama za siebie. Ogromne wymagania i oczekiwania, niestety z drugiej strony mała marchewka na bardzo dłuuuugim kiju.

Nana

Witam. Obecnie firma poszukuje księgowej. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku. Ile godzin dziennie, jaka atmosfera, czy jest to praca samodzielna czy pod jakimś nadzorem np. głównego księgowego i jakie zarobki. Czy warto aplikować na to stanowisko.

kikiriki

Witam, a jak na stanowiskach księgowo biurowych? Zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym dowiedzieć się coś więcej... ;)

mr

Przed podjęciem współpracy, radzę dokładnie o wszystko się wypytać, poprosić o możliwość zapoznania się z warunkami na jakich będzie podjęta wspólpraca,zwłaszcza gdy wymagają własnej działalności gospodarczej. Warto umowę przczytać bardzo dokładnie i skonsultować ją z kimś obeznanym w prawie i księgowości,oraz nie spieszyć się z decyzją bo może okazać się kosztowna. Niestety to co oferują trochę inaczej wygląda jak głebiej wejdzie się w temat. Podczas rozmowy zapytajcie o "zakaz konkurencji", o kary finansowe (nie małe) za różne potencjalne uchybienia, o zakres odpowiedzialności i ewentualne profity w zamian (w umowie było ich dokładnie "0", obowiązków zaś sporo). Współpraca na proponowanych przez firme Celkar warunkach może okazać się pełnym przygód doświadczeniem i to dla osób z tzw. tward (usunięte przez administratora) bo można dość mocno ją sobie poobijać. Sama rekrutacja bardzo przyjemna i osoba ją prowadząca robi wrażenie kompetentnej i fachowej. Powodzenia.

@mr

Bardzo dziękujemy za konstruktywną krytykę. Dbamy o to, aby warunki, które oferujemy naszym pracownikom lub współpracownikom były uczciwe. Oczywiście przed podjęciem współpracy jasno deklarujemy jakie są nasze wymagania i udostępniamy umowy do samodzielnej weryfikacji. Zawsze jesteśmy również otwarci na negocjacje z kandydatami, zachęcamy do tego. Mamy nadzieję, że przy kolejnych spotkaniach czy kontaktach uda nam się wszystko wyjaśnić i zniknie złe wrażenie z poprzednich negocjacji. Pozdrawiamy! Celkar

Celkar

Witam, rekrutacja na menedżera regionu nadal otwarta, aplikacje z Katowic jak najbardziej mile widziane!

Celkar

Witam, Rekrutacja jest nadal aktualna, aplikacje z Katowic mile widziane :) Zachęcam do wysłania swoich dokumentów.

terefere

Owszem, jest. Tak naprawdę jest ok. Dobra atmosfera, przyzwoite pieniądze, zgrana ekipa i świetne warunki pracy. Jeśli ktoś aplikuje na handlowca, niech nie myśli, że pieniądze same przyjdą. Trzeba się po nie schylić rozwijając rynek. Innymi słowy - masz wyniki, masz pieniądze. Nie masz wyników - masz tylko podstawę i plan naprawczy:-) Ale skoro ktoś chce być handlowcem, to nie spodziewa się chyba innej sytuacji.

Seba

Witam. wybieram się do firmy na rozmowe, magazyn operator Wie ktoś jak wygląda tam praca tego typu Jakich zarobków można się spodziewać. pozdrawiam

@Seba

Witam, praca jest od 9 do 17 albo od 11 do 19, praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam

dodo

Zapomniałem dodać, że po rozmowie mieli się odezwać do tygodnia, odezwali się ale przeszło po miesiącu. Na rozmowie możecie usłyszeć to co jest w ogłoszeniu "my inwestujemy w pracownika i oczekujemy......" jasne ,że każdy pracodawca chce zarabiać tylko ta firma chyba na niewolnictwie.

dodo

Firma (śmiech), na początek oferują 1300 netto zasadniczej, po okresie próbnym 1500 netto. Praca 8 godzin dziennie pon-pt, czasem jakiś wyjazd do klienta , praca biurowa odbieranie telefonów i kompletowanie zamówień. Najchętniej chcieliby zobaczyć jak jak pracujesz za free przez kilka godzin zanim podpiszą z tobą umowę. Cóż jak ktoś w tej firmie wyciąga 2500 netto ze wszystkim to chyba tam pracuje 5 lat i ma [usunięte przez moderatora] dużo kontaktów .

gonzo

Jutro wybieram się na rozmowę, stanowisko handlowca, czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie? Jak kształtuje się wynagrodzenie itp.?

Zostaw merytoryczną opinię o VANKING CELKAR GROUP P.S.A. - Niepołomice

• Jak się pracuje w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VANKING CELKAR GROUP P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VANKING CELKAR GROUP P.S.A.