VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Julita Nowy wpis

Hej, ktoś napisał jeszcze niedawno, że podobno nikt nie wie jak liczona jest premia. Czy to prawda? chłopak interesuje się ofertą dla operatora wózka widłowego. w niej również wpisana jest premia wynikowa i chcieliśmy po prostu się rozeznać w warunkach. Jakie wychodzą normy?

Nowy wpis

@Julita

Dzień dobry, jeżeli chodzi o premię, to pracownicy są poinformowani o ogólnych zasadach ich naliczania, dodatkowo mogą podejść do przełożonego i przeanalizować rozliczenie w razie niejasności. Po ostatnich wpisach z pracownikami magazynu zostały przeprowadzone spotkania na których poruszyliśmy min. kwestię premiowania. Obecnie z przedstawicielami pracowników prowadzone są wspólne prace nad zmianami w systemie premii i wynagrodzeń. Co do warunków, zapraszam do wysłania CV, podczas rozmowy są one przedstawiane. pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

pan Maruda

Kim dla firmy jest doświadczony pracownik?

Albert

Jak kilkadziesiąt osób zwolnionych ostatnio z dnia na dzień.

@Albert

Powyższa informacja jest nieprawdziwa. Wszystkie informacje dot. firmy przekazywane są pracownikom na wewnętrznym forum, a także przez przełożonych. W razie wątpliwości zapraszamy do działu HR. Pozdrawiamy, Dział HR

@Albert

Mnie to bardziej zastanawia z jakich przyczyn pojawiają się takie opinie, zwłaszcza, że podkreślone jest, że są nieprawdziwie? Z jakich przyczyn miałoby to być tak dużo osób? Jakie działy są sugerowane?

Poseł Nowy wpis
@pan Maruda

Nikim

Król Maciuś 1

Nie ma to jak pracować kilka lat w firmie i zarabiać te same pieniądze co nowy pracownik który dopiero zaczyna, widać że firma docenia stałych pracowników

Mr. Snack
@Król Maciuś 1

Kilka miesięcy temu na zebraniu powiedziała Pani z działu HR że będą chcieli zrobić coś z tym żeby ludzie z większym stażem nie odchodzili oraz że zadbają o nich. Do tej pory nic się nie zmieniło.

Stach
@Król Maciuś 1

Podobno nową ideą firmy jest zatrudnianie młodych osób , bo starzy cytuje "domagają się kasy". Także 2-3 lata popracujesz i nara.

@Stach

Możecie jednak skonkretyzować do jakich stanowisk będzie się to odnosić? Ja tu w sprawie pracy jako handlowiec a w tym przypadku raczej zarobki zależą tylko od pracy własnej a nie tego kto ile lat w firmie się zatrudnia. czy źle myślę?

Cześć, jakie stanowiska zazwyczaj udaje się załapać podczas tej aplikacji spontanicznej na stronie? zastanawiam się które najczęściej są wolne i w miarę uniwersalne. Chciałem przejrzeć oferty, lecz teraz nie ma żadnej i w dodatku zastanawiam się czy ta spontaniczna aplikacja jest aktualna? Ma datę „26.08 - 31.08”

Dzień dobry :) to nie jest spontaniczna rekrutacja. Dzięki temu kandydaci mają możliwość złożenia CV w każdym momencie, nie czekając na otwarcie nowych rekrutacji. Jeżeli otwieramy nowy projekt rekrutacyjny, to wtedy mając taką bazę CV przeszukujemy najpierw, czy ktoś byłby odpowiedni na to stanowisko i z takimi osobami się kontaktujemy :). Co do aktualnych ofert pracy, to dobrze Pani/Pan zauważył, na ten moment nie ma wolnego wakatu. pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca- części samochodowe (VanKing). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Zastanawiam się czy jest faktycznie dokładnie tak jak ktoś napisał, że osoby o dłuższym stażu do teraz stale odchodzą. Po spojrzeniu na ofertę dla magazyniera, która jest teraz dostępna nie widzę by wymagano specjalnego doświadczenia. nie nadrabiają tu w żaden sposób takich osób?

Makumba

Żeby pójść do HR albo przełożonych musieliby mieć poza odwagą także chęć do zmian i swoje propozycje. Im chodzi tylko o zamęt i psucie atmosfery nic wiecej oby ktoś umożliwił im sprawdzenie jak super pracuje się w innym miejscu

Ivar Van

Witam. Czy jako pracownicy możemy się spodziewać badań rynku wynagrodzeń i co za tym idzie podwyżki płac w maju/czerwcu jak to było do tej pory co roku? Praca za prawie minimalną krajową mi się nie uśmiecha.

Dwukropek uśmiech
@Ivar Van

Przecież dopiero co "wywalczyli" po 300zl. Zakładam, że byli niczym Tomy Lee Jones w ściganym. Płaca jaka jest, każdy widzi. Rodzaj pracy też każdy z nas zna. Człowiek "rurka pcv" skupia się na bzdetach, zamiast skupić się na wyjmowaniu wahaczy/tarcz ze skrzyni w regale paletowym, gdzie trzeba nurkować za częściami mają nad głową belkę. Ledwo co się wyleczyłem, a już ponownie byłem u lekarza. Nikt nie wie jak jest liczona premia. Czy liczy się waga paczki wysłanej, czy waga którą pokazuje paker (a 40% asortymentu ma albo źle wpisaną, albo nie ma jej wogóle) Skoro chcą zwiększyć asortyment to gdzie go pomieszczą dla osób do zbierania? Powinni też zatrudnić więcej ludzi, a tu chodzą słuchy, że pracownicy odchodzą. Chcą by marka była "wiodąca", a opakowania części które przyjeżdżają wyglądają jak by po nich słoń przebiegł. A wiadomo, że człowiek kupuje też oczami. Gdyby mi dali w sklepie tarcze, która ma pognieciony/potargany/zmiażdżony karton to od razu bym odmówił. To grozi wypadkiem na drodze

Magazynier
@Dwukropek uśmiech

Raczej 99% opakowań jest ładnych .Jak widzisz jakieś które cię w oczy kole zawsze możesz zanieść na dział przepakowania.Jeśli tak ciągle musisz chodzić do lekarza to może należy pomyśleć o jakieś pracy umysłowej ?.Mamy XXI możliwości masz dużo a nie wylewać żale jak to Ci źle .

MagnetiMarelli

Ile zarabia u was doświadczony magazynier z uprawnieniami na wózki?

@MagnetiMarelli

Dzień dobry, jeżeli chodzi o wynagrodzenia to są oparte o badanie wynagrodzeń, które jest robione co roku. W związku z czym, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a tym stanowiskiem prosimy o kontakt bezpośredni, lub przesłanie CV, gdzie podczas rozmowy rekrutacyjnej temat wynagrodzeń jest omawiany :) pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

@VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Ej, a ja mam pytanie o prace magazyniera, ale o dni pracy. Czy taka osoba pracuje tylko w tygodniu czyli poniedziałek - piątek? Czy także są zmiany weekendowe? Albo może praca w weekendy liczy się jak nadgodziny?

maczo398
@MagnetiMarelli

więcej niż 4500 mniej niż 4600 brutto.. ;) w mojej opinii szalu nie ma zwazajac na to że już w styczniu jest info że rok "zapowiada się ciezko dla firmy"

Kornela
@maczo398

Od kogo jest udzielona taka informacja? I skąd przy tym pewność, że jest sprawdzona? Do tego czy to pierwszy raz gdy zapowiedziane są tego typu warunki?

Czy Koordynator dalej ma Fiata Tipo? : ) Jeszcze w czerwcu zeszłego roku tak napisano. Jakiś czas temu pokazała mi się oferta na to stanowisko widnieje na pewnym portalu. Ciekawi mnie liczba potrzebnych osób skoro ogłoszenie zostało dodane? Występuje rozwój w tym zakresie? Czy z perspektywy tego stanowiska możliwe są jakiekolwiek awanse?

Dzień dobry, rekrutacja została zamknięta w zeszłym roku i na tym stanowisku pracuje osoba wyłoniona z rekrutacji :). W dziale na ten moment są 2 osoby. Jeżeli znalazł Pan/Pani gdzieś aktualne ogłoszenie, to proszę o informację, wtedy je usuniemy :) pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A,

makumba

bardzo legitna praca na mgazynie, luxus ludzie i atmosfera

Gilberto

Witam Jakie auto otrzymuje przedstawiciel handlowy???

Geralt z Rivii
@Gilberto

Głównie Fiat Tipo ale też są Renault Megane, Opel Astra, Skoda Octavia.

@Gilberto

Dzień dobry, na ten moment, patrząc na rekrutację którą mamy teraz otwartą, to jest to Fiat Tipo :). pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

Halina
@VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

A to od czego zależy, jaki przedstawiciel handlowy, które auto dostanie? Idzie to losowo?? Czy te lepsze, nowsze auta dostają doświadczone osoby albo te które robią większe wyniki sprzedażowe?

Jak wygląda ustalanie grafiku dla pracownika Młodszy Specjalista ds. E-commerce? Chodzi mi o to że dają tyb hybrydowy. I czy taka osoba sama sobie ustala kiedy pracuje z domu? Czy trzeba wcześniej w grafik wpisać te dni domowe i biurowe? Jakiś przełożony o tym decyduje?

Dzień dobry, jeżeli chodzi o grafik, to jest to do ustalenia z kierownikiem. Natomiast jesteśmy bardzo elastyczni, więc nie ma problemu z dogadaniem się :) pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

Firma rekrutuje na stanowisko do HR. Kiedy kiedy kandydaci będą informowani o wynikach?

Dzień dobry, proces rekrutacyjny jeszcze się nie zakończył. O dalszych krokach będziemy informować :). pozdrawiam, Barbara Budzowska VanKing Celkar Group P.S.A.

@VANKING CELKAR GROUP PROSTA S.A.

W jakich terminach przewidywana jest odpowiedź dla kandydatów?

Dzień dobry, większość kandydatów otrzymała informacje mailową odnośnie procesu rekrutacyjnego. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, jeżeli Pan/i go nie otrzymał/a. pozdrawiam, Barbara Budzowska tel.: 602 782 788 e-mail: barbara.szostak@vanking.pl Vanking Celkar Group P.S.A.

Amanda
@VANKING CELKAR GROUP PROSTA S.A.

Jak długo zazwyczaj trwa taki proces? Akurat nie brałam w tym aktualnym udziału, lecz chcę się na przyszłość zorientować. Czy ktoś kto brał teraz w nim udział mógłby się odnieść? Jaka ocena z przebiegu?

Czy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kokos

Hej. Czy ktoś wypowie się nt. pracy w księgowości? Jaki jest zespoł? Jak przebiegała rekrutacja?????

@Kokos

Dzień dobry, ja mogę się wypowiedzieć od strony osoby, która prowadzi rekrutacje i ma z działem księgowym do czynienia na co dzień :). W dziale księgowości jest w tym momencie 7 osób. Zespół składa się z Głównego Księgowego, Lidera Zespołu Księgowości oraz Księgowych. Każda z osób w tym dziale jest bardzo sympatyczna i miła. Niezwykle pomocni z dużą wiedzą, nie odeślą "z kwitkiem" tylko pochylą się nad tematem i pomogą :). Co do procesu rekrutacyjnego, wygląda następująco: Analiza CV- krótka rozmowa telefoniczna- spotkanie w firmie z Głównym Księgowym i ze mną gdzie rozwiewamy wszelkie wątpliwości jednej jak i drugiej strony :). Po spotkaniu ofertujemy kandydata i czekamy na pozytywną odpowiedź :). Pozdrawiam, Barbara Szostak VanKing Celkar Group P.S.A.

Kierownik

Jaki samochód służbowy przysługuje na stanowisko koordynatora ?

@Kierownik

Dzień dobry, na ten moment jest to Fiat Tipo :) pozdrawiam, Barbara Szostak VanKing Celkar Group P.S.A.

Gra2987

Uważam, że firma daje możliwość rozwoju, w zależności jak go wykorzystamy. Polecam. Fajna współpraca.

Capo do tutti capi
@Gra2987

Może u was u góry w HR jest taki i rozwój i lekka robota i pensje europejskie i na piłeczce można się pobujać jak jest stres i kawka i ploteczki. Ok, ale pięterko niżej gdzie ludzie fizycznie pracują czar pryska. Wcale nie ujmuje wam że jesteście niepotrzebni wasza praca napewno jest ważna skoro jesteście bez handlowców administracji firma by nie funkcjonowała ale bez nas też a wszyscy traktują nas jak zło konieczne. Oczywiście że można opowiadać o wikingach o misjach i o tym jaką to jesteśmy rodziną i jakie mamy wartości, ale tak naprawdę do pracy przyszedłem zarobić pieniądze i być przy tym godnie traktowany, a nie jak pionek który nie ma prawa głosu. Co do zarabiania pieniędzy to z tym coraz gorzej proszenie się o soboty, nadgodziny to farsa jakaś. System premiowy to druga farsa nikt nic nie wie za co i za ile i bez przerwy jakieś straszenia rankingami których my zwykli pracownicy nie widzimy. Skoro coś takiego jest to czemu niema w tym zakresie przejrzystości a jeszcze wpływ inflacji na nasze pensje co z tym. Ja wiem że firma jest po to żeby zarabiała ale my też przyczyniamy się do zysków więc szanujcie nas trochę bardziej. Te wasze ankiety anonimowe w firmie mniej dadzą niż komentarze pracowników tutaj

Capo do tutti capi
@Capo do tutti capi

Odpowiadam sobie ale to bardziej dokładka. Bo widzę że te nasze komentarze tu coś dają bo i brygadziści stali się wyrozumiali a i kultura w ich wypowiedziach zagościła i spokój i poszanowanie drugiego człowieka mam nadzieję że nie jest to jakaś świąteczna akcja tylko zostanie to z nami na dłużej

Papa Don Juan
@Capo do tutti capi

@Capo do tutti capi im głębiej w las tym więcej drzew, a im głębiej się wchodzi w ciemność tym więcej szamba. Idą zmiany i to co piszesz jest teraz normą. W tej firmie ( w sumie jak w każdej) liczą się znajomości, a nie wiedza, zaangażowanie i predyspozycje w codzienne obowiązki. Wystarczy zobaczyć jakie kwalifikacje zawodowe mają "ci" na "górze" aby przekonać się, że wszelakie zapewniania szefostfa (tak powinno być szefostwa...ale niczym się nie różnią od typowego janusza biznesu) są niczym innym jak słowami obecnie panujących polityków. Za niedługo w tej firmie będą takie same warunki jak u większej konkurencji...czyli masz tyrać, sukcesy są przepisywane menagerom/team leaderom, a wszelakie "porażki" są tylko i wyłącznie spowodowane przez pracownika.

ducato

Czy ktoś jest/był franczyzobiorcą i może się wypowiedzieć?

NN

Kontakt z przełożonym od jakiegos czasu jest bardziej niż beznadziejny. Zawsze czegos na magazynie brakuje, bo "ktos" zapomina zamowic, mimo że pracownicy sie upominają. Często odpowiedź na proste pytania pojawiają się w ostatniej chwili, jeśli w ogóle ktoś raczy odpowiedzieć. Coś mi sie w środku dzieje jak za kazdym razem slysze hasło "sprawdzę i ci powiem", bo wtedy już mam pewność że muszę łazić i się przypominać przez kolejne x czasu. Mocno wpływa to na relację pracownik - przełożony. +polecam nie przyjezdzac (usunięte przez administratora) do firmy

NN
@NN

Żeby nie było, ze chodzi mi o pracownikow, ostatnie zdanie odnosi się do konkretnej osoby. Kto wie ten wie

Reni
@NN

Nie zgadzam się

Olga
@Reni

No to ja teraz czekam na rozwinięcie tej negacji. ogólnie skoro tu kieruje to do jednej osoby to nie stawiacie u siebie jednak na współprace itp? góra odnosi się ostatecznie do ludzi zbiorowo czy indywidualnie?

Co masz na myśli pisząc podwójne standardy ?

Zostaw merytoryczną opinię o VANKING CELKAR GROUP P.S.A. - Niepołomice

• Jak się pracuje w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VANKING CELKAR GROUP P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VANKING CELKAR GROUP P.S.A.