VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Ciekawy

W jakich godzinach jest praca na magazynie?

Mag
@Ciekawy

6-14 14-22

@Mag

Czy w VanKingu zmiany wieczorowe są rozliczane tak samo jak poranne? Teoretycznie nocki powinny być lepiej płatne.

Viking
@Iza

Tak, wszystkie zmiany są rozliczane tak samo. Zarówno zmiana od 6 do 14 jak i od 14 do 22 Nocne stawki miałaś wyższe dlatego że miałaś zapewne dodatek nocny który obowiązuje od 22 do 6 rano. A z racji że magazyn pracuje tylko i wyłącznie w dzień od 6 do 22 stawka nocna nie obowiązuje

Poszukujący

Dzień dobry. A ja mam pytanie odnośnie jakości pracy na magazynie. Z opinii, które można dostrzec na forum, wszelkie wypowiedzi dotyczą właściwie pracy niezwiązanej z wymienionym przeze mnie działem. Wszelkie komentarze, superlatywy czy niekorzystne opinie dotyczą innych obszarów przedsiębiorstwa- jak się zatem sprawy mają z magazynem? Jak wygląda jakość i organizacja pracy magazynu? Czy pracownicy chwalą sobie warunki zapewniane przez pracodawcę? Czy istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy z pozycji pracownika magazynu?

@Poszukujący

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to odbywa się w dwóch zmianach: 6-14 14-22. Atmosfera jest fajna, luźna. Właśnie rozpoczęła się budowa drugiej hali magazynowej, więc z pewnością jest perspektywa rozwoju, bo na pewno zespół będzie się powiększał a team liderów/brygadzistów wyłaniamy z zespołu. Jeśli chodzi o opinie pracowników magazynu, to kilka znajduje się na tym portalu: "Magazynier08.05.2018 20:19 Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super." "pracownik24.04.2015 09:41 Witam,(..), praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam" W razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV. Na naszej stronie https://vanking.pl/kariera/ znajduje się zakres obowiązków oraz możliwość zaaplikowania. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

@Poszukujący

Hej @Poszukujący, sprawdziłam aktualne rekrutacje do VanKing i nie poszukują nikogo do pracy na magazynie, jedynie : managera Marketingu, Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Analityka Sprzedaży. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mogący udzielić Ci większej ilości informacji.

Viking
@Iza

na stronie Vanking.pl w zakładce kariera jest dostępne ogłoszenie o naborze na Magazyniera

Kinga838

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalistka ds administracyjnych? W jakich godzinach się pracuje?

@Kinga838

Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika a także formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B - dopuszczamy różne formy). Widełki to ok. 2500-3600 na rękę plus luxmed, dofinansowanie do ok system. Godziny- jesteśmy elastyczni, ale najczęściej to 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 Możliwa jest praca częściowo zdalna. Zachęcam do aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z pewnością będziemy mogli doprecyzować kwestie warunków. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Iza

Jestem zainteresowana stanowiskiem Analityka Sprzedaży w VanKing Celkar. Miałam nadzieję na kontakt z członkiem zespołu i uzyskać informacje na temat zakresu obowiązków (ale tak z życia) na tym stanowisku. Jest tut ktoś taki?

@Iza

Analityk sprzedaży to nowe stanowisko w firmie. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z działem Sprzedaż Polska (hurt i oddziały) oraz z działem eksportu. Nasze działy sprzedażowe rozwijają się bardzo szybko i potrzebujemy osoby, która będzie potrafiła z dostarczonych danych wyłapać trendy, zagrożenia, szanse oraz zaprezentować wnioski (w formie raportu). Sama praca jest typowo analityczna. Zakres obowiązków z ogłoszenia jest dokładnie tym, co będzie zadaniami do realizacji. Podczas rekrutacji będzie możliwość porozmawiania z osobami z działów sprzedażowych, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące specyfiki pracy i warunków. Serdecznie zapraszam do złożenia CV. Jest to możliwe poprzez naszą stronę https://vanking.pl/kariera/ Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca- części samochodowe (VanKing). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jak długo trwa proces awansu w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

Ariadna Leśniewska HR Manager

Nie ma przyjętych ram czasowych. Analizujemy możliwości awansu spośród obecnych pracowników zawsze, gdy pojawia się potrzeba objęcia stanowiska w firmie. W poprzednim roku w ten sposób awans otrzymało 10 osób. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje, jesteś przedsiębiorczy, uczciwy, świetnie współpracujesz z innymi i masz pasję do tego, co robisz, to z pewnością zostaniesz tutaj zauważony i doceniony.

Ściema
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Lata czekałem na awans, a kiedy pojawiła się możliwość to na stanowisko zatrudniacie ludzi z zewnątrz

@Ściema

Trudno mi odpowiedzieć, bo niestety nie wiem jakiego stanowiska dotyczy wypowiedź. W ostatnim roku mieliśmy rekrutacje na 9 stanowisk kierowniczych, z czego 6 zostało objętych w drodze awansu wewnętrznego. W 3 przypadkach były rekrutacje zewnętrzne (dotyczyło to małych 2-3 osobowych oddziałów). Obecnie prowadzimy 10 rekrutacji: przedstawiciel handlowy (2 oddziały), przedstawiciel handlowy eksportowy (z biegłą znajomością niemieckiego), sprzedawca (2 oddziały), księgowa/księgowy, wsparcie sprzedaży, pracownik biura obsługi klienta, pakowacz, kierowca. Jeśli sprawa możliwości awansu jest nadal aktualna, to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

@Ściema

Czy zgłosiłeś chęć objęcia tego stanowiska do przełożonego VanKingu? Zastanawiam się, czy Twoja kandydatura została w ogóle wzięta pod uwagę, czy po prostu przyprowadzili kogoś z zewnątrz?

kandydat

Witam jakie są zarobki w dziale administracyjnym?

@kandydat

Zarobki w dziale administracyjnym są różne na różnych stanowiskach. W dziale administracyjno-prawnym mamy kilka stanowisk. Na każdym ze stanowisk zarobki są na poziomie rynkowym, lub powyżej tego poziomu. Dokładne kwoty są ustalane po analizie zakresu zadań, poziomu odpowiedzialności, kompetencji danego pracownika. W celu bardziej precyzyjnej odpowiedzi, będę wdzięczna za kontakt mailowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl. Proszę napisać o jakie stanowisko chodzi i jaki jest Pani/Pana poziom doświadczenia na tym stanowisku. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Handlowiec

Pracuje w vanking ponad rok i śmiało mogę polecić tą firmę na tle konkurencji, bardzo fajne grono kierownicze , dobre podejście do pracownika , nie ma wyścigu szczurów .

Ak

Jakie są zarobki na stanowisku księgowy?

@Ak

Nie mamy sztywno przyjętej siatki płac. Zarobki na każdym stanowisku zależą głównie od: - kwalifikacji pracownika (posiadanego doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, posiadanych uprawnień) - rynkowej wyceny stanowiska (z całą pewnością zarobki są zgodne z rynkową wyceną pracy na danym stanowisku) - formy współpracy (rodzaj umowy) - oczekiwań kandydata W trakcie pracy na wzrost wynagrodzenia ma wpływ również efektywność pracy, zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeżeli byłaby Pani/byłby Pan potencjalnie zainteresowany pracą na tym stanowisku, proszę wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie na naszej stronie: https://vanking.pl/kariera/. Po zapoznaniu się z CV kandydatek i kandydatów osoby spełniające wymagania stanowiska zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy już indywidualnie odnieść się do pytania o zarobki.

Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. W sumie firma z dobrą opinią jako pracodawca a to co kiedyś miało miejsce po prostu się zdarza.

Niedoszły pracownik.

A ja napisze swoje odczucia z rozmowy z tzw Zarządem. Odbywałem rozmowę z panami z zarządu dyrektorem oraz kierownikiem sprzedaży. Szczegolnie zapadł mi w pamięci pan dyrektor który reagował śmiechem na każdy temat . Jego zachowanie spowodowało ze podziękowałem za rekrutacje i zrezygnowałem z próby podjęcia pracy w tej firmie. Rozumiem praca tez jest śmieszna ? Pan się zachowywał jakby był co najmniej niespełna rozumu i szukał do pracy głupiej blondynki która będzie parzyła kawę i podawała ciastka a nie kierownika oddziału. W rozmowie wyszło ze to nie tylko kierownik oddziału ale i sprzedawca i handlowiec i po części magazynier bo się rozwijają dopiero.... śmieszna firma i śmieszne podejście .....

Niedoszły pracownik
@Niedoszły pracownik.

Ps. Jedynie kierownik zachowywał się normalnie oraz zadawał pytania związane z punktem obsługa klientów itp .

@Niedoszły pracownik.

Dziękuję bardzo za przesłaną opinię. Staramy się prowadzić proces rekrutacji profesjonalnie i przykro mi, że miał Pan takie odczucia po rozmowie. Pana opinia z pewnością pozwoli nam wyciągnąć stosowne wnioski na przyszłość. W tym celu chętnie ustalę szczegóły, bo chciałabym wiedzieć której rekrutacji dotyczy opis (ostatnia rekrutacja na kierownika oddziału była ok. 5 miesięcy temu, więc trudno nam ustalić której rozmowy może dotyczyć). Chętnie omówię sytuację bardziej szczegółowo, gdyby był Pan chętny na rozmowę, to proszę o kontakt mailowy w celu umówienia rozmowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl . Pozdrawiam serdecznie, Ariadna Leśniewska HR Manager

Niedoszły pracownik
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Przykro mi ale nie będę już wracał do tych wydarzeń. Rekrutacja buła w 2018 roku pod koniec . Bodajże październik i to na tyle z tej strony. Tym bardziej ze mam nowa prace z której jestem zadowolony a po rozmowie z waszymi szefami pozostał tylko niesmak i zakończmy na tym.

@Niedoszły pracownik

Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie. Życzę samych sukcesów w obecnej pracy. Ariadna Leśniewska HR Manager

Pracownik działu handlowego

8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował mam nadzieję :) Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura - nie trzeba być "kimś" w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej i nikt nie będzie się za to obrażał - wszystko można uzgodnić. Czas pracy elastyczny - o ile pozwala na to specyfika stanowiska. Narzędzia pracy faktycznie co roku coraz lepsze. Duży nacisk na dopasowanie się ludzi w zespole co przekłada się na atmosferę - przez 8 lat na palcach jednej ręki mogę policzyć dni kiedy i się nie chciało iść do pracy.

Al

Pracuję w firmie prawie rok i nie żałuję decyzji o przyjściu tutaj. Super atmosfera, fajni ludzie i spoko podejście kierownictwa. Jest luźno, ale tempo pracy szybkie. Fajne biuro, ale nie ma problemu również z pracą zdalną.

Pracuję od kilku lat w tej firmie. Generalnie uważam swoje doświadczenia za pozytywne. Najbardziej cenię kilka spraw. Po pierwsze, firma jest bardzo elastyczna jeśli chodzi np. o godziny pracy (przynajmniej w moim dziale), nie ma też problemów z urlopami. Firma szybko się rozwija, co sprawia że szanse na awans są realne. Zazwyczaj ludzie są bardzo pomocni i chętnie współpracują (oczywiście jak w każdej firmie- są wyjątki). Wynagrodzenie startowe jest raczej rynkowe, po prostu podobnie jak w innych firmach. Ale im dłużej pracujesz, tym więcej powinieneś zarabiać (może nawet więcej niż u konkurencji). Jeśli chodzi o negatywne sprawy to jeśli ktoś szuka małej firmy, w której każdy każdego zna, to Vanking nie jest dla niego - to już firma większych rozmiarów co ma swoje lepsze i gorsze strony. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest bardzo rozpoznawalna, ma super prestiż, robi szkolenia w 5 gwiazdkowych hotelach, każdy pracownik ma najnowszego iPhone'a i Macbooka itp., to też raczej nie jest to miejsce dla Ciebie. Chociaż standardy narzędzi pracy z roku na rok są coraz lepsze. Ogólnie polecam!!

Jaki jest wkład kierownictwa Celkar Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ariadna

Trudne pytanie. Dobra atmosfera jest zasługą całego zespołu. Na pewno pomaga w tym to, że kierownictwo postępuje zgodnie z wartościami firmy. Ostatnio przeprowadziliśmy badanie, w którym pracownicy ocenili, że: - firma jest zarządzana zgodnie z wartościami (ponad 90% odpowiedzi). Wartości, to: przedsiębiorczość, współpraca, uczciwość i pasja. - postawę osób zarządzających w ostatnim półroczu (podczas pandemii) 90% osób ocenia dobrze i bardzo dobrze - zmiany w firmie w okresie ostatniego roku dobrze i bardzo dobrze ocenia ponad 83% osób - atmosfera zdaniem 2/3 pracowników jest swobodna i przyjacielska.

Zapytanie

Jak oceniacie pracę w Celkar jeśli chodzi o atmosferę i warunki zatrudnienia? Polecacie? Czy to prawda, że wymagana jest własna działalność gospodarcza?

@Zapytanie

Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska. Co do własnej działalności- nie jest to forma wymagana. Dajemy wybór. Są u nas osoby na umowie o pracę, są też osoby współpracujące z firmą (własna działalność gospodarcza).

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Celkar Sp. z o.o.?

zaciekawiony

o co chodzi z odziałem w chorzowie w ciągu 9 miesięcy poszukują już 3 kierownika

@zaciekawiony

Cześć, Niestety wszystkie 3 rekrutacje nie przyniosły rozstrzygnięcia i finalnie nie zatrudniliśmy jeszcze nikogo na to stanowisko. Szukamy osoby z doświadczeniem w branży części samochodowych oraz doświadczeniem w zarządzaniu. Mimo wielu świetnych kandydatów, niestety nie udało nam się trafić na kogoś, kto mieszka na tyle blisko, by codziennie być na oddziale i posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Tak więc nie 3 kierowników, tylko 1. :)

Jakie są zarobki na magazynie? Jakie premie? Ile pozycji dziennie musi być złożone? Oczekuje odpowiedzi dziekuje

Magazynier

2200-2400 na rękę +premia koło 300

Katarzyna
@Magazynier

@Magazynier A czy do pensji w Celkar dochodzą jakieś świadczenia pozapłacowe? Karta Multisport, paczki/bony na Święta?

Patrząc na wpisy i skład Zarządu - więcej wiceprezesów niż w dużo większych firmach o czymś świadczy. Zamiast skupić się na rozwoju zatrudniając ludzi z doświadczeniem jest łapanka na laptopa i telefon i terminowość. Śmieszne ale to jest dla ludzi w wieku do 25 lat, którzy założą działalność i zobaczą pierwszą fakturę jaka duża, a ZUS, podatek, a co najważniejsze w razie choroby przy tradycyjnym zatrudnieniu pewne środki do życia nie są już przyznane. Średnia wieku kierowników śmieszna, osoby nie znają się na prowadzeniu oddziału, dlatego rotacja wśród „ pracowników” duża. Niestety nie zmieni się to jeżeli ktoś kto ma głowę na karku nie pokieruje podstawowymi tematami. Prezesie może trzeba zagonić do roboty wszystkich „vice” w końcu biorą za to nie małe pieniądze, a wyniki są kiepskie lub środki z nich przekazać na regionalnych. Życzę szybkiego wyciągnięcia wniosków bo myślę, że w branży jest dla Państwa miejsce z dobrymi wynikami.

Jak szefostwo w Celkar Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Magazynier

Spoko zawsze się idzie dogadać

Sebastian
@Magazynier

To ważne, że można dogadać się z szefostwem. Zastanawiam się, czy warunki pracy na stanowisku magazyniera są atrakcyjne i konkurencyjne patrząc na stawki rynkowe? Daj znać, jak oceniasz tę kwestię.

Zostaw merytoryczną opinię o VANKING CELKAR GROUP P.S.A. - Niepołomice

• Jak się pracuje w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VANKING CELKAR GROUP P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VANKING CELKAR GROUP P.S.A.