Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam mam pytanie jak jest na dziale produkcji w zakładzie nr 1. Chodzi mi o atmosferę itd

Giter

Szkoda że premia mała ale w święta myślę że się odpłacą i sypną parę złotych :)

Do przelozonego zglaszasz ze idziesz oddac krew Są 2 dni wolnego ,ale zmienilo sie od niedawna jezeli wezmiesz 2 dni wolnego tracisz premie

Błąd
@Ewa

Premia jest zabierana za L4 i UŻ! Nikt nie wspominał o oddawaniu krwi !

Batman

No właśnie, może obiecane nocne które miało być do lipca!!!!

Drajwer

Wydaje mi się, że tak

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Pytający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy wyplaty przed weekendem będą ? Bo ostanie były niskie to może chociaż wcześniej wypłacom

Emilia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Mam pytanie czy ktoś moze się wypowiedzieć o pracy na stanowisku ksiegowa @Pracodawca? Jaka atmosfera, jak z zarobkami?

Ciemny jesteś…

Człowieku !! Wbij sobie raz do głowy że Kłosek jest właścicielem firmy ale nie zarządza nią !!! Zarządza zarząd !! A jak zarząd zarządzi że są braki to trzeba będzie i niedziele chodzić do pracy !!!

Akacjowa 34
@Ciemny jesteś…

W zarządzie tej spółki aktualnie są same słupy, zresztą tak jest od samego początku, członkowie zarządu mają przyklepywać wolę właściciela, oni tam nie są po to by dyskutować, jeśli ktoś wchodzi w dyskusję zostaje odwolany.

poinformowany
@Ciemny jesteś…

Widzę że kompetnie nie masz pojęcia jak funkcjonuje ta firma. Zarząd to atrapa. Jest bo musi formlnie być. Właściciel zarządza tym jednoosobowo z głębokim przeświadczeniem swojej wyjątkowosci i nieomylności. No i skutki widać.....

PolkoPl

Witam Was. Mam pytanie. Dlaczego osoby, które są zadrudnione, nowe, bez doświadczenia, dlaczego pracownicy z doświadczeniem im nie pomagają by nabrały doświadczenia? Czy zawsze każdy z Was wszystko już wiedział? Jak czytam Wasze wpisy to tylko widzę problem "kasa","premia". A gdzie człowiek? Dobra atmosfera? Przykre to.

Haha
@PolkoPl

Spieszę z odpowiedzią,mianowicie jak mlody pracownik zarabia tyle samo lub mniej niż stary pracownik z wiedzą i umiejętnościami to mu się odechciewa uczyć. Tyle w temacie.

NiktWażny
@PolkoPl

Bez problemu pomagamy się szkolić dobrym, chętnym do pracy ludziom. Niestety, na widok kolejnej dzieciarni przyjmowanej tu do pracy, dosłownie mnie mdli. W miejsce zwalniajacych się fachowców HR zrobił w wielu miejscach firmy żłobek dla milenialsow z dwoma lewym i rączkami. Swoje dzieci wychowuje, cudzych nie mam zamiaru:)

Tak
@NiktWażny

Jak tam pracowałem to aż płakać się chciało jak przychodził mlody i pytał jak obsługiwać wkrętarkę.

GG
@PolkoPl

Spieszę z odpowiedzią :) A czemu miałbym to robić, skoro każdy z nowo przybyłych ma na start więcej aniżeli ja, po kilku latach pracy w firmie - NIE, to nie jest żart (właśnie znalazłem się w takiej sytuacji). Któryś raz z rzędu rzucono mi na biurko kontrakt z podstawą, którą otrzymuję już od ho ho ho... Baty zbieram jak nie wyrobię się ze swoich obowiązków a jeszcze miałbym nowych szkolić!? Za darmo!!?? Co to jest, qwa jakiś żart!? To jest motywacja jak w mordę strzelił

Nn
@GG

Racja byku. Niestety wygląda to tak jakbyś zmieniał operatora sieci komórkowej masz lepsze warunki. Młodzi mają za dużo względem starszych pracowników (usunięte przez administratora) potrafią,ba jeszcze za nich robisz.

GG

ty masz wujek problem z czytaniem ze zrozumieniem a to jest temat dla 3-cią klasę szkoły podstawowej - ja nie mam problemu do człowieka, który przychodzi do pracy, nic nie potrafi czy też o to, że trzeba go nauczyć - mnie również ktoś kiedyś uczył - (usunięte przez administratora) mnie strzela na samą myśl, że uczę jeszcze zielonego, który ma 600-700 więcej podstawy [podczas gdy premie są zablokowane do odwołania] - I TYLKO O TO TU CHODZI!! WIĘC(usunięte przez administratora)NA DRZEWO JAK TEGO NIE POTRAFISZ OBJĄC SWYM SPRANYM MÓZGIEM - dodatku żadnego za to też nie ma! a "Mateusz Polskę zbaw" swą "krzywą polszczyzną" na portalu pracownika wypisuje, że to "w moim interesie" pomagać im i uczyć - a jaki to "mój interes"???! W głowę się uderzyłeś??? I po to każą wszystkim nowym podpisywać klauzule poufności, które już od dawna są niedopuszczalne [zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej DPRI-0712-18/MF/08] strasząc karami rzędu 40 000zł. Tylko wspomnę o czymś takim jeszcze jak "dyskryminacja płacowa"

10lat
@PolkoPl

Tu nie chodzi o to, że się komuś nie chce uczyć nowych. Ani o pieniądze. Chodzi o to, że nowy nie chce się uczyć. A jeśli już jest chętny do nauki, to jako stary, masz obowiązek doglądać, jak nowy sobie radzi, a nie uczyć go, że zawsze obok będzie ktoś, kto zrobi coś z nim lub za niego. Mówię tutaj o stanowiskach, gdzie pracuje się zwykle samemu (czyli wiekszosc). Na zgrzewarkach, na listwiarkach, na młotku, na okuwaniu. A niektórzy się burzą, że nowy jest zostawiany sam po 3 dniach. Podchodzisz do niego, gdy pojawią się coś nowego, co rzadko "idzie". Rzadko schodzący profil skrzydła/ramy, listwy które idą raz na rok. A nie, ślęczeć nad nowym i ścinać mu folię na zgrzewarce bo jeszcze sobie tempa nie wyrobił, albo wpisywać wymiary/mierzyć okna na listwiarce. Takim systemem nauki, nowy nie wyrobi sobie tempa pracy, a jedyne czego się nauczy, to że przyjdzie Xiński i zrobi to za niego.

Otyły Grześ

Na z2 tylko linia otyłego robi normę bo ma 29 ludzi na linii i układy z kierownikiem hali jarym . Nic się nie zmienia w tej firmie. Pracowałem tam 3lata temu wszystkie transporty szły do otyłego..

Kasiaa

Witam czy ktoś wie coś na temat premi dla osób które miały L4? Bo doszły mnie słuchy że ponoć będą sprawdzać i wypłacać, albo dostał ktoś premie mając L4 w marcu ?

Starszy pracownik
@Kasiaa

Miałem l4 w Marcu, az 1 dzień i nie dostałem premii.

Magda
@Starszy pracownik

Ja miałam w marcu 5 dni i normalnie dostalam premie.

Mmmm
@Kasiaa

Ja miałam też L4 jakieś 9 dni i też dostałam.

Jurant

Tak była za marzec pomimo l4

Ciekawe
@Jurant

No to ciekawe dlaczego jedni dostali a inni nie. Czyżby dostały tylko osoby z kornic?

Kozak

@Pracodawca kto jest odpowiedzialny za zakupy sprzętu na MWG ? Firma szuka oszczędności a dział zakupów kupuje paleciaki które nie nadają się kompletnie do niczego ! Jak sprawdziłem to jeden kosztuje ok 10 tys zł . Nikt nie zapyta pracowników czy jest to dobry sprzęt i czy się sprawdza na naszej hali! Po prostu postawili i tyle ! Powiedzmy ze jest ich 20 szt. To już jest 200 tys zł wyrzucone w błoto , a jakby tak poszukać to co drugi zakup sprzętu jest nie trafiony i koniec końców stoi w rogu i się kurzy albo od razu jest zepsuty! Proszę wyciągać powoli konsekwencje od ludzi którzy nie potrafią zarządzać nie swoimi pieniędzmi i inwestują w buble ! A później płacz bo kasy niema !!!

Ekoludek
@Kozak

Kupili za dużo fakt. Z tym że się nie nadadzą to już się nie zgodzę na dodatkach się im przyda. Te które aktualnie mają na hali po kilku minutach pracy tracą z 50 % baterii. Ale cóż tak się dzieje gdy nie ma audytu zewnętrznej firmy tylko od święta Pan prezes się przejdzie. I tylko słychać Kłosek idzie / Prezes idzie wnet wszyscy się zrywają do roboty.Tu dopiero chyba Banki które udzieliły pożyczek coś zrobią gdy w zarządzie zasiądzie więcej ich ludzi.

Pracaaxdas
@Kozak

Wiesz o tym że te "paleciaki" dostali praktycznie za darmo przy zamawianiu większej ilości wózków widłowych. To że coś jest warte sumę x nie znaczy że tyle się zapłaciło. Zrób porządny reaserch a potem pisz komentarze

Jak to jest że pieniędzy na premie nie ma ale kartki na czwartek w swieto i sobotę już brykają po liniach . Nagle po 500 zł się znajdzie do wypłat..

Gienek
@.

I tak pewnie odwołają bo za mało osób się zapisze

Zenek

@Pracodawca Witam praca spoko ale uważam że 3 miesiące bez premii na okres próbny to wyzysk troszkę potem nie wiadomo jak dalej przecież kierownik widzi jak pracuje dany pracownik i czy kuma bynajmniej frekwencyjna powinna wrócić a ucinać gdzie indziej kasę

kolo
@Zenek

jaki wyzysk? dostajesz zaplacone? dostajesz, a mniej bo dopiero sie musisz nauczyc, sprawdzic, wdrozyc, nabrac doswiadczenia, tempa pracy, i umiejetnosci. czemu mialbys na start miec tyle samo co ktos kto robi kilka lat? uwierz mi - kierownik ma wazniejsze rzeczy na glowie, niz patrzenie na ciebie co robisz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy brygadziści dostali funkcyjne?Bo być może tylko na moim dziale nie dostali?

Łatwogang

Panie Sebastianie może czas i pora żeby zrobić porządek na moskitierach, przecież kierowniczka, brygadzistki oraz specialista magazynu kompletnie sobie nie radzą dlaczego pracownicy mają odpowiadać za nie kompetentny zarząd Może już pora żeby zmienić ich ? Nie wróżę dalekiej przyszłości z takimi ludźmi.

GucziGeng
@Łatwogang

O czym ty bredzisz? Na moskitiery przyjęto mnóstwo nowych osób, które dopiero się uczą. Kierowniczka i brygadzistki robią co mogą by nowych wyszkolić, żeby szła szybciej produkcja. To że jakieś (usunięte przez administratora) chcą narobić afer z palca wyssanych bzdur, nie znaczy że pokrywa się to z prawdą. Zarzad oczekuje wyników podwyższając normy i dając NOWYCH pracowników, zapominając że nowi pracownicy nie są doświadczeni i wydajni jak wyszkolone osoby. Też pracuje na moskitierach więc wiem jak to wygląda. Nie wiem skąd bierzesz takie bzdury oskarżając magazynierów, kierowniczkę i Bogu ducha winne brygadzistki. Jedyna uwaga do dyrektora - swoją stanowczością czasem bywa już arogancki i (usunięte przez administratora), traktując ludzi jak numerki

Mini majk
@GucziGeng

Co to daje że jest dużo nowych osób ? Jeśli zarząd sobie nie radzi ? Otwórz klapki z oczu to zobaczysz jaka jest rzeczywistość Spytaj się każdego po kolei to ci powie jaka jest prawda Kierowniczki cały czas tutaj nie ma Specialista robi błędy Brygadzistki ahhh szkoda gadać

Luc
@Łatwogang

Przecierz był Pan Sebastian wczoraj na moskitierach na 8 bo byla skarga na brygadzistke i zrobił zebranie ale żadna ze strachu się nie odezwała

Adam z Piły

Brońcie dalej kierowniczkę, brygadzistki oraz specialiste to ten dział zamkną Pytanie klucz dlaczego wszyscy po kolei odchodzą ? Jak by było wszystko wporządku to nikt by nie marudził

AB

@Tromba @GucziGeng i inni zastanawia mnie co w Waszym domniemaniu oznacza mobing, mam wrażenie, że sam fakt pracy i wykonywanie poleceń przełożonego to już wg Ciebie mobing (take oskarżenia są karalne weź to pod uwagę wypowiadajac się następnym razem). Czytajac komentarze dochodzę do wniosku, że osobie źle wypowiadającej się o naszym dziale i przełożonych poprostu niechce się pracować. To nie przedszkole, że przychodzisz i bawisz się klockami. Nasi przełożeni robią co mogą. Jeżeli komuś się nie podoba i niechce pracować to nikt go nie zmusza do pracy w tym zakładzie. Nurtuje mnie jeszcze jedno a mianowicie anonimowe skargi co to w ogóle ma być. Sianie fermentu i brak odwagi na rozmowę w cztery oczy. Najprościej oczernić kogoś bezpodstawnie anonimowo. Dział jest Ok przełożeni są w porządku tylko trzeba rozmawiać a nie robić afery z palca wyssane. Wcale nie trzeba być (usunięte przez administratora)jak ktoś to tutaj ładnie ujął. Wystarczy trochę pokory i zdrowego podejścia do ludzi. Wieczne marudzenie sranie w własnym ogródku nie pomoże roszczeniowcom w nawiązaniu zdrowych relacji z przełożonymi. Oni też są ludźmi takim samymi ja my a mimo to starają się być cierpliwi i wysłuchiwać naszego marudzenia lub czytać takie krzywdzące brednie. Zastanówcie się czasem co piszecie publicznie, w sieci nic nie ginie i mam nadzieje ,że konsekwencje zostaną wyciągnięte za takie oczernianie.

Do przemyslenia

A może by tak dzial handlowy zmienił strategie i zaczął namawiać klientów na zgrzewy v perfect ? Bo na fkach nie ma roboty a jakby nie było obecnie na calym zakładzie jest duża ilosciowa przewaga linii ze zgrzewarkami ff nad liniami rotox, których zostalo doslownie kilka i mają więcej zlecen niż są w stanie zrobić...ewentualnie może tymczasowo poprzenosić ludzi z linii ff na stojące puste linie rotox, i zrobić takie ruchome linie w zależności od tego na jakie okna są zlecenia

Matowy
@Do przemyslenia

Rok temu kupiłem sporo okien v perfekt naszej produkcji. Tam gdzie je zrobiono (znam halę i czas wykonania) na zmianie chyba nie było nikogo z kontroli jakości. By przepuścić ponad 10 okien z pofalowanymi i krzywymi zgrzewkami ? Wszyscy oglądający zdjęcia mówią że jeszcze tak (usunięte przez administratora) okien nie widzieli. Jedna z przyczyn to rozregulowane zgrzewarki i listwiarki . Każde okno po montażu wymagało gruntownych regulacji.Być może wykonywał to jakiś „nowy „źle przeszkolony operator. Dziś wybrał bym okna z Rotoxa.

@Matowy

No to miałeś pecha ale nie o to chodzi co jest dobre a co gorsze... to jest biznes i chodzi o to, żeby jakoś panować nad tym ile czego robimy i co jesteśmy w stanie sprzedać a dobry sprzedwca powinien wszystko sprzedac wiec powinni namawiac na to czego jestesmy w stanie wiecej zrobic czyli ma to do czego mamy wiecej maszyn i linii...tylko czy u nas są dobrzy sprzedawcy i dobrzy zarzadzajacy?

Nik
@Do przemyslenia

Tak w ogóle to jest w firmie jakiś dzial marketingu? Może ktoś słyszał, że jak jakiś towar nie schodzi to jest coś takiego jak promocja, reklama, rabaty... ktoś? Coś?

Olaf

@Pracodawca jestem nowy podziwiam pana prezesa za zrobinie takiego czegoś i zaczynanie od podstaw ale dać sobie zniszczyć nie które rzeczy ludzi obserwuje co robią to 2 siedzą na Facebook praca super nie chodzi o donoszenie swoje lata mam przepracowane brygadziści te dzieci śmiech ale nie moje pieniądze panie prezesie zła organizacja pracy wiem ma pan to w (usunięte przez administratora) jak mój poprzedni pracodawca i został na lodzie pozdrawiam pana w kład

Zm 7
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ty czerwony pe__le z hali 7 dlaczego jedni dostają premie a jedni nie? Dajesz kogo lubisz czy co. Co ty sobie myślisz. Jedna osoba nie była na l4 ani nic a nie dostała premii za marzec.

Rozwiniesz temat? Aż się boje..Straciłem dostęp do maila zanim zaktualizuje jestem do tyłu z informacjami

Ale co z urlopami ? Bo nic nie slyszalem

O co chodzi z urlopami?

Za urlop
@Mr.T

Za urlop uważają premie bo chcą żeby wykorzystaliście jak nie będzie pracy i tyle

Starszy pracownik
@Mr.T

Moze chodzi o to, że ludzie którzy mieli w Marcu wybrany urlop ojcowski nie dostali premii, tak o z kaprysu prezesa:)

Mr.T

Nie wiem czemu tak,to samo było w kwietniu.Premia była liczona od 1-30 kwietnia i jeżeli ktoś był w kwietniu na urlopie czy L4 tej premii nie dostał.

Joptwojamac
@Mr.T

Czyli co, teraz premia w czerwcu będzie za który miesiąc?

Że co?
@Mr.T

Nie mógł nikt dostać, bo premia za kwiecień będzie w czerwcu....

@Mr.T

Nie prawda ,nie sugerujmy się tym co jest napisane na pasku premia była za luty ,ja miałem l4 w kwietniu i dostałem.premie czyli nie jest tak jak piszesz

Mr.T

U mnie styczeń,luty,marzec był bez L4 i nie było urlopu.Teoretycznie powinna być premia w kwietniu.W kwietniu było L4 i premii nie było,w maju urlop i premii troszkę.Więc nie wiadomo czym się sugerować.

@Mr.T

Jestem nowy. Jeśli byłem w kwietniu 2 dni na L4, to premi nie dostanę?

@Nowy

Nie wiem już jak oni to liczą,u mnie w kwietniu było L4 i w tym kwietniu premii nie było.Od stycznia do marca nie miałem ani L4 ani urlopu i premii w kwietniu nie dostałem, więc nie wiadomo jak to w końcu jest liczone.

@Mr.T

Premie masz 2 miesiące wstecz. W tym miesiącu była za marzec, w czerwcu będzie na kwiecień itd.

Premia

Obecnie mamy premie za marzec (2mies. Wstecz) Dziś koło 16:30 wpłynęła na Ing, (l4 w marcu bylo 2dni) poczekajcie może w poniedziałek będziecie mieć.. Dobrze ze jest, bo byłoby nie fer gdybyśmy jej nie dostali. W marcu były stare zasady i każdy był szczęśliwy. Teraz czasy się w eko zmieniły i widać sporo zmartwionych min, atmoswera się zmieniła i ludzie już nie mają motywacji. Trzymam kciuki za szybka poprawę i lepsze samopoczucie ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1532, z czego 241 to opinie pozytywne, 366 to opinie negatywne, a 925 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.