Eko Okna S.A.

Opinie o Eko Okna S.A.

Robak

Gdzie dokładnie znajduje się oddział w Katowicach?

Nowy wpis

@Robak

Katowice, Al. Roździeńskiego 188 C (Tetris)

Alicja Nowy wpis

Cześć niektóre osoby tu wyjaśniły pokrótce sytuacje z wynagrodzeniem ze są jakieś dodatki. A czy można po prostu wiedzieć jaka kwotę macie na koniec miesiąca??

Nowy wpis

@Alicja

Kwota uzależniona, jest od działu na którym będziesz pracował, są różne premie co wiążę się z różną wypłatą, oczywiście, jeśli pójdziesz sobie w sobotę to twoja wypłata też się zwiększa.

X

Witam Jakie są zarobki na stanowisko biurowym jako ekspert do spraw sprzedaży? Czy ciężko wyrobić limity aby otrzymać premię? Czy umowy po okresie próbnym są przedłużane, czy zdarza się, że nie Będę wdzięczna za opinie

Klaudia Nowy wpis
@X

Podstawa + premia uzależniona od wyrobionego targetu.

Rapek

Chciałbym napisać krótkie sprostowanie, co do mojej wcześniejszej opinii. Wyjątkowo nie polecam tutaj pracy wyłącznie w dziale niemieckim, w którym podejmowałem zatrudnienie w okresie lipiec 2018- luty 2019. Pragnę nadmienić, iż kierownictwo w Katowicach to w mojej ocenie osoby wysoce kompetentne, profesjonalnie wykonujące swoje obowiązki, w tym w odniesieniu do innych pracowników. W pozostałych działach atmosfera jest w porządku, jedynie nie polecam aplikować do działu niemieckiego, który w mojej ocenie działa fatalnie, pozdrawiam.

gg
@Rapek

A możesz coś więcej powiedzieć o pracy, atmosferze i kulturze pracy w dziale włoskim i francuskim?

@gg

Wolałbym się o tych działach nie wypowiadać, ja nie polecam szczególnie działu niemieckiego. Natomiast nie polecam pracy w tej firmie, ale to wyłącznie moje prywatne zdanie. Oczywiście możesz spróbować i okaże się, że będziesz bardzo zadowolony, moja opinia jest wyłącznie subiektywna. To zatem wyłącznie Twoja decyzja. Jedyny dział w biurze w Katowicach, jaki uważam jest godny uwagi - to dział holenderski, pozdrawiam Cie gorąco

Honorata
@Rapek

A co możesz powiedzieć o zarobkach w firmie Eko Okna? Czy można było liczyć na jakiś awans lub premie?

@Honorata

W Katowicach zarobek 3500 podstawy netto + premia [tyle było, jak pracowałem, pewnie nie uległo to zmianie]. Premia ciężka do uzyskania, z powodu wymagań, co do wyników. Awans raczej nie możliwy, to wynika z układu i struktury biura w Katowicach. Pewnie w Kornicach łatwiej o awans na stanowisku pracy, pozdrawiam

Zainteresowana
@Rapek

Czy mógłbyś przybliżyć na czym ta praca polega? Czy to jest normalna obsługa klienta tzn. sporządzanie ofert, odbieranie zamówień czy może call center? Pracowałam do niedawna w call center i nie polecam nikomu. Będę wdzięczna za informację.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eko Okna S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Okna S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Eko Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eko Okna S.A.