Eko Okna S.A.

Katowice

Opinie o Eko Okna S.A.

Była specjalistka ds. eksportu (handlowiec)

Chciałabym przestrzec wszystkich przed pracą w tej firmie, przede wszystkim przed podkoloryzowanym stanowiskiem specjalista ds. eksportu na rynek włoski, francuski, niemiecki itd. Pracowałam w biurze w Katowicach, o ile można to nazwać biurem. Firma polski kołchoz... Zacznijmy od warunków pracy, na przestrzeni 80m2 upchnięte 25 osób, w każdym pokoju kamera nad którą pieczę sprawuje "oko" prezesa, gorzej niż w supermarkecie na kasie... Każdy ruch poza wyznaczoną godziną wyznaczonej 20 minutowej przerwy o godzinie 12:00 jest meldowany technologowi, który jest "firmowym pupilkiem", spóźnisz się, telefon, pójdziesz się wysikać, telefon itd. 0 narzędzi pracy, "niby jak to w pracy handlowca" najlepiej siedź i dzwoń cały dzień pozyskuj klientów, a na twoje miejsce jest już prowadzona rekrutacja. Teraz troszeczkę o ZAROBKACH, 2775 zł brutto podstawy, nie wiele więcej niż pracownik Lidla. do tego możliwa premia na rozmowie obiecywane kosmiczne pieniądze i mydlenie oczu. System jest skonstruowany tak, że koleżanki z działu premii nie widziały po pół roku, gdyż każda reklamacja, patrz - kwota reklamacji, za błędnie sprawdzone zamówienie przez technologa jest przypisywana do twojego konta i to ty musisz ją pokryć z własnej kieszeni, premii. Jeżeli chodzi o biuro w Kornicach to już totalny kołchoz, typowe meksykańskie call center. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, a jeżeli szukacie pracy na gwałt, to lepiej weźcie kredyt. Pozdrawiam, była pracownica.

Stokrotka
@Była specjalistka ds. eksportu (handlowiec) 28.01.2017 22:12

Tak, wszystko co napisała koleżanka powyżej to prawda.Takie same absurdy są w nowootwartym biurze z Warszawie.Najgorsza jest odpowiedzialność finansowa, o której na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma mowy.Firma ma pracowników za nic, zero szacunku...O, przepraszam, docenia tych, którzy szpiegują i donoszą.Obietnice bez pokrycia, stek kłamstw....Ludzie, nie pakujcie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kazda inna praca jest lepsza.

Nivk
@Była specjalistka ds. eksportu (handlowiec) 28.01.2017 22:12

Koleżanka napisała brutalna prawdę, delikatnie ujmując to co się dzieje w tej firmie.

Zostaw opinię o Eko Okna S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Okna S.A.