2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eko-Okna S.A.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
Tak50Nie519
Nowy
Kandydat

Co powiecie o pracy na malarni?

Tak1Nie2
Malarz
@Nowy

Szukamy akurat DaVinciego co nam damę z łasiczką namaluje :)

Tak13Nie
Strojny Nowy wpis
@Nowy

Od razu Ci mówię daj sobie spokój na starcie... Smród i brud...

czołem Nowy wpis

Czy to prawda że przyjmują tylko kandydatów do 35 roku życia?

Iwona Nowy wpis
@czołem

Z tego co wiem to przyjmują tylko kobiety po 35 roku życia. Bo te mlodsze przychodzą i po jakimś czasie w ciążę zachodzą, dlatego ich nie chcą ????

Tak2Nie
Mefju Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Wie ktoś może jak wygląda praca na magazynie?

TakNie1
nik

czy sa jakies szanse, ze w przyszlym roku przed sezonem na prod. okien typowych zostanie utworzona trzecia zmiana? czy dalej bedziemy meczeni dziesiecioma godzinami pracy?

Tak20Nie3
Walduś
@nik

Z tym dyrektorem zarządzającym nie ma takiej możliwości, ponieważ takie miał polecenie od właściciela

Tak11Nie1
Nik
@Walduś

No to troche szkoda,po tylu latach trzeba szukac nowej pracy

Tak16Nie1
kolo
@Nik

to tobie sie nie chce 2h dluzej popracowac 5 razy w tygodniu dostajac za to jakies 500 zl i tak 2 tyg w miesiacu? i wolisz sie zwolnic by miec mniej? nadgodziny nie sa obowiazkowe. Poczekaj az bedzie wiecej ludzi by obsadzic 3 zmiany to nie bedzie nadgodzin, u mnie na dziale to ludzie specjalnie chca robic tylko dwie zmiany by moc pracowac na nadgodziny bo lepsze pieniadze sa

Tak2Nie24
Mobing
@kolo

Jak nie obowiązkowe skoro przez to że nie zostanę nie dostanę premii a przez 8 h robię jak należy więc tak wolę się zwolnić gdzie dostanę podstawę taka jak tu z premia i 8h i jak chce nadgodziny to mogę nie chce to nie muszę premii i tak nie ma ale za to podstawa jest lepsza i suma sumarum zarobię tyle ile tu a może nawet więcej jak będę pracował nadgodziny do których nikt mnie nie przymusza i nie stosuje szantażu

Tak21Nie
kolo
@Mobing

ale pracujac po 10h tez mozesz nie dostac premii bo ona jest uznaniowa a nie stala, brygadzista/kierownik uznaja ze nie nalezy ci sie i nie dostaniesz nawet jesli bedziesz pracowal 8 czy 10h wiec co za roznica?

Durniu
@kolo

Różnica taka ze szantażuja na każdym kroku premia więc niech sobie ją wezmą bo idę do innej pracy gdzie nie ma premii ale za to podstawa jest taka jak tu z premia naucz się czytać ze zrozumieniem

Tak17Nie3
@Durniu

Jak znajdziesz to daj znać. Może chętnie pójdziemy tam też?

Roman
@nik

nikt cię nie zmusza do pracowania po 10h,jeśli tak bardzo tęsknisz za 3zmianowym systemem pracy to przenieś się na Z-3 ????

TakNie8
Pomyślmy....

Napisał : " wolę się zwolnić " Czyli tyra dalej w EKO. I nie mądrzyj się tutaj pajacu. Grzecznie zapytałem: gdzie ta praca za 3500 bez nadgodzin?. To po co się udzielasz

Tak3Nie1
Pomyślmy....

Napisał : "wolę się zwolnić" .On dalej pracuje w EKO . To co się udzielasz pajacu?Grzecznie tylko zapytałem : co to za firma co płaci 3500 na rękę?A ty na mnie naskoczyłeś nawet nie czytając....Mama to daje Tobie cycka

Tak2Nie1
Leniu

Widać kto jest pajacem i analfabeta jeżeli musiałeś napisać aż 3 komentarze a w każdym coś delikatnie zmienić wolisz gotowca tak bo nie masz czasu szukać chłopie jaki ty zabiegany jesteś zwolnij bo ci żyłka pęknie albo co innego martwię się o ciebie

nik
@Roman

a ty myslisz, ze tak latwo mozna sie przeniesc ?

@Leniu

Nie wyświetlały się :) Nie miałem zamiaru Ciebie obrażać. Z tym że jesteśmy w Eko zaganiani jak psy to masz rację....Człowiek nie ma czasu na nic....

Gość

Niedługo będzie udostępniony Dla pracowników parking Pomiędzy MWS a Z6 wiec czytniki będą „ bardziej po drodze”

Ale o co chodzi
@Walduś

Jeżeli takie polecenie wydał właściciel to bez różnicy kto jest dyrektorem zarządzającym, albo wykona polecenie służbowe albo narty, proste...

@Gość

Wątpię żeby dodali czytniki... Będzie może tylko bramka do wejścia i wyjścia...

Kin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Ktos dojeżdża z Niedobczyc samochodem?

pytanie

Czy nowo zatrudniony pracownik ma szansę pójść na inne zmiany? Robię na drzwiach i mam dwie a zależy mi na trzech. Czy wgl na hali 1 są 3 zmiany?

Takie tam
Klient
@pytanie

Tak, na hst, roboty od groma cały rok.

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Co powiecie o pracy na Z6 ciężka robota? Jak atmosfera? Proszę o opinie osoby pracujące na tym zakładzie

Zainteresowany praca w UR
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca ? Jakie warunki - zmiany, rodzaj pracy ? Przedział zarobków Zainteresowany na stanowisko mechatronik/automatyk Jaka atmosfera na warsztacie ?

TakNie8
pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam jak wygląda sprawa z przeniesieniem się na inną zmianę u nowo zatrudnionej osoby. Na drzwiach mam tylko dwie a zależy mi na trzech. Są wgl na drzwiach 3?

Monter

Jak wygląda sprawa z przeniesieniem na inne zmiany u nowo zatrudnionej osoby i czy ewentualnie jest szansa na przeniesienie się na inną hale

kandydatka
Kandydat

Witam.Ale ludzie są nie wdzięczni , 3 koła jeszcze mu mało a człowiek od marca wysyła cv i nie moze sie dostać.Za dobrze wam w eko oknach,tylko narzekacie!Dobrze ze skroili wam wszystko, lebrom oczywiście !

Tak3Nie29
Chehe
@kandydatka

Nie ma 3 koła nie słuchaj głupot, Z z nadgodzinami owszem jak pykasz 210 godzin ponad to będziesz 3 tysiące mieć ....Na podstawie będzie 2500 ( 8 godzin)

Tak17Nie
Ktos
@kandydatka

Po niecałych 2 latach dostałem wypłatę z premią i nadgodzinami 4300 za lipiec za czerwiec 3900. Zależy na jakiej linii pracujesz i ile w miesiącu Twoja linia zrobi okien

Tak5Nie3
Paker
@kandydatka

Wypieprzyć 3/4tych ukraincow lebry tępe nie kumate, tylko przyjść odbębnić 8 godz i do domu. Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom ale nie nadają się do pracy w większości

Tak10Nie1
Nik
@Paker

Wiekszosc ludzi przychodzi do pracy zeby ja odbebnic i to jest prawidlowe podejscie,no chyba ze jest to praca gdzie komusz pomagasz czy ratujesz to musisz w to wlozyc troche serca ale na produkcji czego ty chesz wiecej??

Tak19Nie
ktos92
@Ktos

Nie rozumiem dlaczego mój wpis był 2 krotnie zgłoszony skoro to prawdziwe informacje.

Tak2Nie3
Jacek

Pewnie Holendrzy i niemcy mówią tak samo o Polskich pracownikach... Ale nie chce im się wykonywać tych ciężkich prac które za nich wykonują właśnie Polacy za granicą...Nie można wszystkich wrzócić do jednego worka czy to : Polak Ukrainiec ,Niemiec czy Holender. Jeden będzie pracował a drugi jest obibokiem....

Tak2Nie1
gość

Czy do obowiązków kuriera należy również rozwożenie pracy zleconej?Bo przyjeżdża kurier,i bierze fuchę od pani samodzielnej referent,wioząc to na 6 halę.Czy ma to w zakresie obowiązków?

Lim
@gość

Widziałem nie raz, jak zapierniczali z torbami pełnymi gdzieś na piętra a z6.

Noto
Kandydat

To ile w końcu można realnie u was zarobić? Czemu taką tajemnicę z tego robicie? Tylko nie piszcie mi 2500 bo przecież to podstawa bez premii. Ile nowy pracownik może zarobić i ile np po jakimś czasie Z PREMIĄ. Kiedyś reklamowali że 3.5 na reke teraz czytam że trójki nie widzieliście. Jak to w końcu jest?

Tak7Nie3
@Noto

Na początku jest około 2550 na rękę + premia, różnie wychodzi :( 100 zł w górę znam takich co mają czasami ponad 800) + Nadgodziny na drugiej zmianie wyjdzie około 3000, 3300 ( na początku) Jeżeli będziesz robić po 10 godzin na drugich zmianach. Po kilku latach chłopaki mają 4000 - 4300 z premiami i nadgodzinami oczywiście (ponad 200 godzin), Także szału nie ma ale źle też nie jest...Możesz dojeżdżać autobusem zakładowym (koszt 90 zł m/c) Jeżeli z daleka będzie to opłacalne.

Tak6Nie5
Olo
@Jacek

W tym miesiącu wypłata 4400 na czysto,za nadgodziny soboty i duża premia,także nie ma co narzekać

Tak4Nie10
Jop
@Olo

Skąd wiesz jaka wypłata jak jeszcze jej nie bylo. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Tak8Nie
Karola

Dlaczego w Niderlandach u nas też się tak zarabia moja ostatnia wypłata to 4800 na rękę więc nie rozumiem czemu Olo nie miałby mieć 4400

Tak2Nie4
Niunia
@Karola

Widać z tej wypłaty że długi staż lub dodatek brygadzisty.Niestety teraz wypłaty są lepsze ale jak się skończą nadgodziny będzie różnie

Majster
@Karola

Dobra gdzie pracujesz? Przy czym?? Czym się zajmujesz???? Kto jest twoim kierownikiem???? Odpisz na te pytania i będzie wszystko jasne

TakNie2
@Majster

Bez sensu te Twoje pytania... ja po 3,5 latach pracy w tym miesiącu zarobiłem 5 koła - no, bez 50 złotych :P Nie jestem brygadzista, nadgodziny robiłem, premia pewnie tez musiała być ładna, ale to się dowiem jak pasek będzie

Tak3Nie4
EkoPracownik
@123

większość osób dostało prawie 5k na rękę, oczywiście na drugich zmianach pracowaliśmy po 10h. Jak ktoś nie chce zostawać to nikt go nie zmusza do tego.

Tak1Nie4
Majster
@123

Sam jesteś Bez sensu. Każdy kto tutaj pracuje dłużej wie od czego uzależniona jest pensja. Jedni zarobią 3 koła a inni 5 koła i te pytania dużo wyjaśniają akurat.

Maniek13
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Witam, moze ktoś wyjaśnić jak wygląda specyfika pracy na okuwaniu i na jaką linkę najlepiej trafić jeżeli chodzi o zarobek?

Czerwiec
Kandydat

Witam, usiłuje dostać się do firmy od czerwca, ktoś wie gdzie można złożyć cv aby był jakiś kontakt? Próbowałam dzwonić i jedyna odpowiedź że wysyłać, chyba że kobiet nie przyjmują? Ktoś ma jakieś pewne informacje?

Abc
@Czerwiec

Przyjmują kobiety normalnie

Zainteresowany
Kandydat

Witam pytanie mam odnośnie dojazdu. Praca na 14 po 10 godzin a jak bus? Dalej w soboty załatwiacie dojazd busa do pracy? Rozumiem że nie posiadając samochodu robienie nadgodzin jest nie możliwe?

Tak2Nie
Olo
@Zainteresowany

Normalnie bus jeździ w każdy dzień jak pracujemy nawet soboty

Tak3Nie

Czy sa w eko jakies dzialy,gdzie mozna przenieść sie z produkcji i pracowac na pol etatu?

Tak4Nie
Chyba nie
@Pracownik

Chyba w eko wgl nie ma opcji pol etatu

Kasia
Kandydat

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda teraz rozmowa kwalifikacyjna? Czy są jakieś testy?

@Kasia

Dzwonili i zaprosili cie na rozmowę?

Monisiaaa

3 miesiące

Monisia

Witam. Opieki nie wlicza się w chorobowe. Przynajmniej w podwyżce inflacyjnej. Bo ja miałam i dostałam. Pozdrawiam

nika
@Monisia