EKO OKNA

Opinie o EKO OKNA

Ele2

Witam chciałabym się dowiedzieć jaka pracę wykonują tam dziewczyny?

Qwerty

Taka sama jak faceci.

pipol
@Qwerty 19.09.2018 11:02

Nie taka sama. I nie pisz bzdur

@Ele2 18.09.2018 14:42

Moja żona pracuje na produkcji, jest wiele działów w których pracują kobiety więc nie spisób konkretnie napisać co robią. Nie jest to praca bardzo ciężka fizycznie, ale 8 godzin trzeba przepracować np. Składając rolety, robiąc ramki do szyb, przycinając profile itp... Zależy od działu.

anonymous
@pipol 19.09.2018 16:17

A przykładowo? Jak wygląda?

An77
@Ele2 18.09.2018 14:42

Na chwilę obecną nie potrzebują kobiet ????

Ele2
@An77 20.09.2018 13:16

Skąd to wiesz?

nick
@pipol 19.09.2018 16:17

Jak to nie? Przyklady gdzie robia i dziewczyny i chlopaki: pucer ram, zgrzewarka ram, zgrzewarka skrzydel, okuwanie skrzydel, temperowka, centrum

An77
@Ele2 20.09.2018 17:43

Bo sama się staram o prace w Eko złożyłam cv i cisza ,zadzwonilam do działu rekrutacji i Pani powiedziała że na chwilę obecną nie potrzebują Kobiet ...

Blue 28

Powiedzcie jak wybić się ze zwykłego pracownika do biura... Ja już nie daje rady, jestem po kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji czy można jakoś aplikować pracując już w firmie jako zwykły robol.

Ona
@Blue 28 05.08.2018 15:19

Idz do kadr i pogadaj z brygadzista...

Piotr
@Blue 28 05.08.2018 15:19

robol gorszy od Ciebie ??

atreyu

Jedna z większych i lepszych firm w regionie.

Stokrotka

Witam Doszły mnie słuchy, że w eko znowu powstaje nowa hala i bedą przyjęcia Czy to prawda? Wiecie coś na ten temat?

Matrix

Witam pracowalem w eko oknach powiem krótko zabieraja premie pracuja tam cpuny i narkomani i chamy z miasta mysla kom tam nie sa nie polecam tej firmy

bbv
@Matrix 02.09.2018 10:23

Nie obrażaj ludzi uczciwie pracujących. Swoją frustrację przelej gdzie indziej. Firma jest ok, dla osób które pracują, a nie ściemniają

@Matrix 02.09.2018 10:23

To jest premia (nagroda) za standartowe wypełnianie swoich obowiązków. Wystarczy być w pracy i robić swoje i hop premia wskakuje na konto. A jak jesteś leser i bumelant to premi ni ma, ot i cała filozofia ????

Ona

Zlozylam Cv przez internet - za godzine zostalam Zaproszona na rozmowe. Zadzwoniono do mnie po 20 minutach zakonczonej rozmowy z propozycja pracy. I tak juz Pracuje w eko od 5 mcy. Praca biurowa. Z pensji jestem bardzo zadowolona jak i z atmosfery. Stres jest - jak w kazdej pracy biurowej. Wcale nie zaluje, ze zmienilam prace i trafilam do eko.. zarabiam sporo wiecej niz zarabialam... pozostale warunki pracy - bez porownania co do innych prywaciarzy... na produkcji z pewnoscia specyfika pracy jest inna niz w biurze, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Minimalna stawka zasadnicza na rok 2018 wynosi 1800zl. Po 3 miesiacach jest mozliwosc uzyskania premii uznaniowej, podkreslam uznaniowej-czyli zalezna od kierownika czyli rowniez od tego jak kto pracuje i na jaka premie zasluguje. Po 7 miesiacach kolena podwyzka pensji zasadniczej do 2 tys netto- jesli sie myle prosze mnie poprawic.. czy to duzo czy malo.. zalezy dla kogo.. ja jestem w pelni zadowolona.

Gość
@Ona 13.03.2018 21:30

Dziwne, bo do mnie także dzwoniono kiedyś i byłam na rozmowie ale już w firmir w Kornicach. Także nie wiem jak możliwe, że po rozmowie telefonicznej przyjęto Panią ? Trochę to dziwne dla mnie :)

ADAM
@Ona 13.03.2018 21:30

1800zł na start. PORAŻKA. CYT: Wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500 zł Bilet miesięczny 200 zł Wydatki na środki czystości i kosmetyki (tak, golę się i myję oraz piorę i zmywam naczynia) 100 zł Wyżywienie 30 x 25 zł dziennie (chyba nie jest to zbyt wygórowane) 750 zł Telefon i internet (TV nie oglądam) 100 zł Kulturę i sztukę j***ć, chodzi o przeżycie 0 zł Leki i inne medykamenty (dentysta i takie tam pierdoły) 150 zł Trzeba jeszcze odłożyć coś na czarną godzinę, dobrym zwyczajem jest to co najmniej 10% dochodu czyli np. 200 zł Tak więc minimum socjalne to 3100 zł netto

Biuro
@Ona 13.03.2018 21:30

Dziwne, bo do biura trzeba miec znajomości. Do mnie też zadzwoniono z propozycją pracy w biurze. Była to środa. W piątek okazało się, że wzięli kogoś z wewnątrz (nikt nawet nie raczył zadzwonić, że jednak nie dostanę tego stanowiska). Po wyweszeniu w tym temacie okazuje się, że koleżanka koleżanki... Pracuje na produkcji. Praca ciężka jak dla kobiety, upał niemiłosierny. Fajne pieniądze dlatego jak większość trwam '-)

GośćA
@Ona 13.03.2018 21:30

Mam pytanie odnośnie transportu.Czy autobusy są zorganizowane dla pracowników produkcji czy również dla osób pracujących w biurach np zaczynając zmianę na godz 8.00?

Xxx
@Gość 11.04.2018 12:41

„ZAproszono mnie na rozmowe”—na nastepny dzien. I po 20 min od tej rozmowy zadzwonili ze przyjmuja mnie do pracy.. moze troche zle napisalam;€

@ADAM 13.04.2018 21:02

Na start jest 2500 netto!!! Ciężko o więcej bez kwalifikacji

Młody

Witam czy są może jeszcze przyjęcia do pracy w Żorach-Eko okna na produkcję.

####

Miałem okazję pracować w tej firmie i mogę tą pracę polecić każdemu.

Orzeszek

Cześć. Może ktoś się orientuje czy są przyjęcia kobiet na produkcję bardzo mi zależy na tej prasy.

$$
@Orzeszek 29.08.2018 12:42

Nie ma . Długo czekasz juz?

@$$ 30.08.2018 16:34

Czekam ok.1.5 miesiąca dwa razy składałam cv a oriętujesz się czy w ogóle będą już złożyłam wypowiedzenie a w tym czasie od znajomego koleżanka miała rozmowę kwalifikacyjną i od września zaczyna pracę.

Xxx
@Orzeszek 03.09.2018 08:19

Ja czekam od czerwca końca. Teraz koleżanka poszła. Co była na rozmowie napocządku czerwca . Trzeba czekać wgl kolejności rozmów

@Xxx 03.09.2018 20:08

A ta koleżanka ma jakieś doświadczenia pracy na produkcji bo słyszałam że w pierwszej kolejności ci co mają takie doświadczenie ja pracuję w sklepie.

Mmm
@Orzeszek 04.09.2018 11:51

Nie nie miała. Ale lista jest zrobiona wgl kolejki

Konwalia
@Mmm 04.09.2018 19:55

A skąd masz takie informacje o liście znam przypadek że znajoma złożyła cv w lipcu i na drugi dzień zaprosili ją na rozmowę i od września juz pracuje

wilk

Firma godna polecenia każdemu kto poszukuje pracy.

Zxz
@wilk 07.09.2018 05:42

A przyjmują jeszcze do pracy

####

obecnie najlepsza firma jeśli chodzi o branżę okienną.

ShowMax

witam . mam pytanie czy kupowal ktos okna u nas i jak to wyglada z ta znizka dla praownika ?

Przemek

Witam na jakie działy są teraz przyjęcia i gdzie trafić żeby nie dźwigać?

Przemek
@Przemek 23.08.2018 11:39

Ponawiam pytanie

Witam na jakie zarobki mozna liczyć ?

xxxxx
@1111 27.08.2018 11:21

2,5tyś zł na początek

@xxxxx 27.08.2018 16:54

A z czasem ? Jest tez system premiowy ?

pytajnik
@xxxxx 27.08.2018 16:54

a po okresie próbnym coś się zmienia ?

Karolina
@1111 28.08.2018 08:57

Po okresie probnym jest system premiowy. Dodatkowo za prace w sobote 150 zl i dzien do wybrania.

@Karolina 28.08.2018 21:33

A jak jest z sobotami dobrowolnie ? Jakiej mniej wiecej premi mozna sie spodziewac ?

Pyta
@Karolina 28.08.2018 21:33

A na okresie próbnym chodzisz soboty za darmo ?

@Pyta 30.08.2018 09:32

Na okresie probnym jestes tak samo nagradzany za weekend jak staly pracownik.

ciekawski+
@pipi 30.08.2018 18:36

czy to prawda że już zostały zniesione płatne soboty i niedziele ?

@ciekawski+ 31.08.2018 15:22

Nic mi o tym nie wiadomo...

Mimi
@pipi 31.08.2018 23:35

A wszyscy o tym mówią. .

On
@Mimi 02.09.2018 12:01

Wszyscy tzn kiedy kto i gdzie? Kierownitcwo przekazalo Ci taka informacje?

Mimi
@On 02.09.2018 21:03

Między pracownikami takie plotki krążą ..

aas
@Mimi 03.09.2018 13:30

to nie słuchaj plotek tylko czytaj informacje wysyłane mailowo. Gdyby były jakieś zmiany na pewno poszłaby wiadomość

Nn

Jest ktoś z rybnika i pracuje na hali nr 2 ? Szukam chętnych do auta

Onna

Czy dojeżdża ktoś z Rybnika? I czy prywatnym samochodem czy busem pracowniczym?

Dev

M
@Kret 29.08.2018 15:58

Produkcja

dirk

Jedna z większych i lepszych firm w danym regionie.

Tutejszy

Na jakie zarobki można liczyć ?

wolf

Firma godna polecenia jeśli chodzi o stolarkę okienną jak również i pracę.

Janusz2000

Cześć. Czy jeżeli po okresie próbnym nie chce podpisać umowy to dni wolne za soboty muszę wybrać czy wypłaca mi za nie?

xxx

Cześć wszystkim, czy mozna liczyc na prace na produkcji jeżeli jest sie osobą młodą i bez zadnego doswiadzenia w tej branży?

taktak
@xxx 24.08.2018 12:16

Tak, duża ilość młodzieży bez żadnego doświadczenia się dostaje.

Dd
@xxx 24.08.2018 12:16

Biorą kazdego, wystarczy ze masz rece i nogi

Tuptus

Jak wygląda praca miedzy zakladowego kierowcy ?

Ekoludek

Na jakie zmiany chodzą nowo przyjęci odrazu na zmiany czy jakiś czas np na rano ? Ogólnie Ci trenerzy są spoko ?

@Ekoludek 23.08.2018 20:55

Na pierwszych zmianach są szklenia bhp. A czy sa spoko to zslezy na kogo trafisz...jak wszedzie zreszta. Zazwyczaj jest tsk ze pokaza Ci pare razy jak robic i juz robisz sam .

Marek1000
@Ekoludek 23.08.2018 20:55

Jesteś przypisany do danej linii na której już zostajesz i pracujesz zgodnie z ich zmianani ,czyli 1,2,3 zmiana.

Tom

Do pracy dostałem się w lutym 2018 roku ,na rozmowie wynegocjowałem 2200zł.,w ostatniej pracy miałem 2000zł netto.Po 3 miesiącach dostałem 200zł. więcej a po roku ponoć następne 200zł.Do pracy w biurze nie dostałem się,brak znajomości.Pracuję na hali i montuję szyby w ramy okienne.Mam 15 minut przerwy na całą zmianę i 5 minut mam na kanapki a następne 5 minut WC,a resztę czasu nie wiem kiedy ale już mi ucieka.Mam sporo nadgodzin,brak urlopu bo teraz w tym okresie wariactwa nie ma jak go wybrać.Wracam do domu w ciuchach roboczych,brak możliwości przebrania się,autobus już czeka i przejść 2 czytniki z zakładu to akurat to ok.15 minut zleci.Jestem zadowolony bo nieźle z nadgodzinami zarabiam,życia prywatnego od lutego już nie mam ,tylko praca i praca ....nie mogę odmówić pracę weekendy ,brygadzista źle ocenia mnie i po roku czasu bye,bye z pracą.

Rynek Włoski

Witam, czy ktoś z was pracował na stanowisku "Specjalista ds. Exportu na Rynek Włoski"? Ogłaszają się bardzo często na stronie PRACUJ. Jestem ciekawa jakie są warunki pracy i zarobki netto. Dziękuję

mariisz

Napisze wam jak wygląda praca w biurze bo wszyscy myślicie ze jest tak kolorowo w ekooknach, ja pracowałam na wycenach fajnie 8h od 8do16 i do domu ? Tak więc nie, dostajesz plik wycen i robisz tak żeby w wyznaczonym terminie trafiło do klienta, jak nie dajesz rady to opiepsz przy wszystkich tacy to sa prosci kierownicy bez studiów i kultury. Roboty tyle ze jak nie bierzesz roboty do domu i tam siedzisz 2-3h nad tym albo na bezpłatnych nadgodzinach po pracy to nie masz szans wyrobić, a kasa jak za 1.5 etatu wcale nie jest taka kolorowa. Przy takim ciśnieniu o pomyłkę nie trudno zrobisz pomyłkę idzie po premii po roku sie wypalasz

atreyu

polecam pracę w tej firmie.

Darius

Jedna z lepszych firm w regionie jeśli chodzi o branżę okienną.

Sandi

Witam czy są przyjęcia do Eko Okien wysłałam już chyba z 3 cv niby ogłaszają się że są przyjecia A zero telefonu czy ktoś mi może poradzić co mam zrobić?

Fhgu
@Sandi 09.08.2018 23:55

Dla kobiet nie ma aktualnie ponoć wakatow

####

Polecam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o EKO OKNA - Kornice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO OKNA