Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
@Prokurator generalny

Jeśli się dokłada maszyny na linie to powinno być więcej ludzi to jest myślenie damy maszynę i zapieprzać dziwicie się ze ludzie uciekaja dalej popełniacie błędy nic się nie uczycie

Wyplata

Kiedy wypłata ?

Wódz
@Wyplata

Tylko podstawa teraz dostałem przelew ????

Pracownik Nowy wpis
@Wyplata

PKO już miało przedchwila :)

Informatyk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Gdzie pieniądze są za Las ?

Wódz

Co z sobotami ? na hali Wodzisław brygadzista mówił że soboty tylko za dzień wolny . Czy ktoś coś wie w tym temacie ? Czy to tylko plotki ?

R..a Nowy wpis
@Wódz

D….. ty ch… Titanic tonie a ty gdzie jesteś przez całą zmianę… ??!!!!

Dobry

Jakie są zmiany

Oficjalnie

Premia ma być zawieszona do odwołania ! Informacja dotyczy się wszystkich pracowników (w tym kierowników)oprócz kierowców! Miłego dnia

XD

Tak samo produkcja jak nie dają premii pójdę do konkurencji i tyle za samą podstawę nie będę zapieprzać i tyle obudzą się z ręką w nocniku i wtedy co? Ich kochani kierowcy idą na produkcję. Tak?

Egon

Człowieku ! W tej firmie strajk jest nie możliwy bo tam same trzęsi du.py pracują ! Ja chciałem zrobić zebranie i porozmawiać z kierownikiem to większość pouciekała !!! Boicie się jak dzieci !!!

Damian

Dokładnie

Miłujcie sie
@Oficjalnie

Założyłbym Wam homonto na szyję i jeszcze biczem zdzielił a nie premię! Zero wysiłku i zaangażowania! Najlepiej ciągnąć od prezesa ile się da! Już niedługo będziecie pod Biedronką wózki odwozić. Zrobiłbym z Wami level porządek! Nie możemy pozyskiwać nowych klientów bo lecicie w kulki tam na dole!

Gibbon
@Oficjalnie

Heh ja nie wiem jakim cudem takimi działaniami z zabieraniem premii oraz dodatków liczy na cokolwiek więcej? Przecież to jak nie choróbska teraz wyjdą po premii (a co? A jak? Zdrowie wszak szanować trzeba) to ucieczki bo za tyle to czy warto? I po co? Na dłuższą metę takie działania nie mają większego sensu absolutnie bo odniosą odwrotny skutek od zamierzonego. I to za widzimisię nam panującego? Pffff. Także wiecie co robić

????
@XD

Tylko szczekanie słychać a i tak będziecie dalej tyrać za 3 ciqeusze

PracownikWodzisław
@Oficjalnie

Z kąt takie informacje , że premii ma nie być ?

@Oficjalnie

To ja zawieszam pracę do odwołania . Idę bo lekarz woła ;)

Z kąt taka informacja ?

@XD

Dokładnie, przyszedłem tu tylko dlatego że jest/była ta premia... Jak w tym miesiącu będzie to samo co w zeszłym u Was, to nie podpisuje umowy po okresie próbnym niestety.

Ach te plotki... nawiasem mowiac postojowe jest 100 % platne więc nawet gdyby to jednak podstawa będzie

WIKTOR

Skąd raczej.

Z tąt

Gacek
@Miłujcie sie

My lecimy w kulki to zapraszam na 2 godziny na produkcję to się przekonasz jaka my pracę wykonujemy bo wy za biurkami nie macie zielonego pojęcia o produkcji

Farfocel

Ze słownika...

Lollek
@Gibbon

To się nazywa " powolne gotowanie żaby"...

Robochłop

To podaj treść tego artykułu o 100% postojowego. Wypłata na postojowym nie może być niższa niż minimalna krajowa.

GoogleNIEboli
@Robochłop

Wysokość wynagrodzenia postojowego Zgodnie z nim pracownikowi przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, czyli pensja zasadnicza określona w umowie o pracę. Oznacza to, że 100% wynagrodzenia za czas przestoju przysługuje, kiedy w umowie została określona stawka godzinowa lub miesięczna.

Przemek
@PracownikWodzisław

Właśnie przyszedł e-mail, podstawa plus dodatek za nocke. Premii brak! Tylko to co "obligatoryjne".

Przemek

@Oficjalnie

Czytanie ze zrozumieniem: premia uznaniowa xD Mozg tez wam odwolali

Lucek

A to ty jeszcze pracujesz??? od pół roku piszesz że sie zwalniasz xd

Incognito

Sezon na L4 uważam za otwarty

Over
@Miłujcie sie

Człowieku co Ty pierdzielisz. Wy nie możecie pozyskiwac klientów? A w czym Wam przeszkadza produkcja? Tak się składa,że gdyby nie produkcja to Wy tam na "gorze" g* wnosi byście mieli. Poza tym tracicie klientów bo jestescie nachalni,nie potraficie nawet sptzedac oferty a jak już to wciskacie ludziom kity a potem jak musimy te Wasze wypociny produkować to az sie rzygac chce jakie zamowinia są realizowane,nie raz nie idzie tego zrobić zgodnie jak powinno być bo jakis tam Ciołek na "gorze" nie zna sie chociazby na wymiarach i nie wie ze w maleńkim oknie nie da rady dac dwoch regli-ale kogo by to tam na "gorze" obchodziło co nie.... tak że bądźcie wdzięczni że ktoś jeszcze na produkcji pracuje bo jak zabraknie tych ludzi to Wy tam na "gorze " będzie beż niczego jak i pozostali ...A i homonto sam sobie załóż istoto gardząca czlowieka...

Qwerty
@Robochłop

Kodeks pracy artulykul 81 paragraf 1. Jak nie znajdziesz albo nie zrozumiesz daj znać to ci skopiuje lub wytlumacze

Qwerty
@Robochłop

Albo jednak nie będę cię męczył aż tak, masz tu gotowca: Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Czyli w skrocie: jak masz na umowie stawkę godzinową lub miesieczna to tyle dostaniesz za przestoj. Oczywiście proporcjonalnie do ilosci dni.

@Oficjalnie

Ciekawe czy osoba która usuwa wpisy na fb i goworku premie dostała ????

To prawda
@Egon

Co poniektórzy to czują się jakby Pana Boga za nogi złapali. Dla Boga nawet za darmo normy będą robić. Bezrobocie w tamtych rejonach robi robotę.

Pakowacz
@Dauny

Ty (usunięte przez administratora) czytaj ze zrozumieniem to są dodatki za nadgodziny,dodatek nocny ,za pełnienie funkcji . premia uznaniowa się w to nie wlicza

Robochłop
@Qwerty

Znalazłem, rozumiem, dziękuję :D

Dick

To koniec tej firmy. Ja wymiękam i mówię do widzenia po wielu latach mam dosyć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

A w ogole była już wypłata?

Wypłata

To że premii nie ma to jeszcze przedłużają wypłaty do 10 śmiech na sali. Odechciewa się robić.

Batman

Jurek na dyrektora!!!! On załatwi premie!!!!

Raro

A jak to jest że kiedyś w tej firmie pracowali najlepsi a teraz wszystko tak upadło przy jednoosobowym zarządzaniu - może zerknąć na wypłaty w dh ? 70 tys i więcej na miesiąc . Jeszcze chwila i lista płac się opublikuje

Xxx
@Raro

A konkretnie kto tyle zarabia w DH Dyrektor?

Raro
@Xxx

Na handlowce takie stawki latają a handlowcy w rynku wystawiają jeszcze więcej na rachunek to skandal w obecnej sytuacji aby tyle dostajom

To tak
@Raro

Zróbmy strajk skoro dh dostaje 70 tys za picie kawy to my na produkcji wylewajacy 7 poty powinniśmy dostać przynajmniej 100 tys

@Raro

kurde jak to jest ze jordan juz nie gra

@To tak

@To Tak To dlaczego nie pójdziesz pracować do biura? zarobisz tyle jeśli to takie łatwe.

Jordan
@Dauny

Lepiej zarobię w Eko jak w NBA

@miki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Przyszła komuś wypłata ?

Piękny czas

Co tam eko ludki ? Pracujecie ciężko na prezesa i zarząd który was (usunięte przez administratora) ? I bardzo dobrze ! Ja już drugi miesiąc odpoczywam bo wypaliłem się zawodowo :) zaoszczędziłem nerwy , pieniądze na dojazdy i dużo ,dużo czasu który świetnie spędziłem z rodziną . Prezesik myśli że będę dziennie dojeżdżał 40 km w jedną stronę za jego podstawę ?? Ha ha ha ha … no to gratuluję pomysłu:) budzimy się ludziska bo za 4,4 tys zl to ja mogę mieć pracę kilometr od domu ! Pozdrawiam i udanych wakacji

Xd
@Piękny czas

Zjedzą cie gościu Pozdro i powodzenia

@Piękny czas

To czemu nie idziesz kilometr od domu pracować takie kozak pewnie jesteś na l4 i kozaka zgrywasz nie masz jaj z ludzi się śmiejesz a sam zapieprzasz za podstawę jak byś miał jaja to poszedłbyś gdzieś indziej a nie wylewał swe wypocin na forum

@Piękny czas

ciekawe gdzie , chyba u brata a brat szuka roboty xd

Dauny

to zwykly duren ktory na 100% (usunięte przez administratora) w eko a nie na urlopie xD jego slaba psycha kazala mu napisac komentarz na necie a dzis pewnie juz wstal i na linke xD

Bo tak

Ponieważ nie jestem głupi i będę ciągnął tę firmę ile się da !!! Pracuj tam na mnie !!:-*

Pablo

Zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Zamykanie stołowej na nockach to jakiś żart, a idąc tym tropem skoro ludzie na nockach nie muszą jeść bo widocznie tak ktoś uznał, to i moim zdaniem zamknijmy je całkiem pracownicy biurowi też nie muszą jeść przecież nie pracują fizycznie i nie mają takiego zapotrzebowania w kalorie jak pracownicy produkcyjna (również mogą sobie sami robić jedzenie do pracy) druga sprawa odnośnie premii, ponownie nie wypłacone z wypłatami i nie wiadomo czy w ogóle będą (śmiech za przekazywanie info dla pracownika) do tego podniesienie norm i oczekiwanie że pracownik będzie wydajniejszy, ale jak ma być skoro stracił motywację do pracy, premia motywowała ludzi do ciężkiej pracy, a teraz motywacji by dawać z siebie więcej nie ma i narazie nie zanosi się by to się zmieniło. Pozdrawiam mam nadzieję, że moja opona kogoś zastanowi...

Mateo
@Pablo

Morawiecki coś mówił o misce ryżu to nie słuchałeś gamoniu ????. A tak serio to się z Tobą zgadzam.

Ala
@Pablo

Mądrze napisane, tylko wyzysk z pracownika i cisną na normy lub otwieranie linii dodatkowej żeby dobijać! Chore ...

Oi

To teraz psychiatrzy będą mieć klęskę urodzaju XD

Szkaradny Kucyk

Pracuje na okleinie już ponad 5 lat, nigdy nie było problemów z brygadzistami jak i z kierownictwem. Jeśli ktoś pracuje tak jak należy to raczej żadnych problemów nie sprawiają, jeśli ktoś połowę miesiąca siedzi na L4 i zjawia się ledwo na parę dni w miesiącu to nie dziwota że nikt im nie chce iść na rękę. ;) Są również osoby które przychodzą do pracy porozmawiać a przy wypłacie narzekają dlaczego tak mało że bez sensu że nie będą pracować bo i tak się nic nie zmieni... chłopie przypominam że pracując w taki sposób nie pogrążasz samego siebie lecz cała zmianę, a gdy przychodzi brygadzista upomnieć taką osobę że ma pracować to wielkie znęcanie się psychiczne, ludzie obudźcie się :) jak nie chcesz pracować to się zwolnij i siedź sobie w domu na zasiłku ;) albo wykładaj towar na półki w sklepie skoro praca w eko oknach jest taka zła i ciężka do zniesienia... a jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego niektórzy brygadziści się tak zachowują to najpierw radziłbym spełnić wymagania na brygadzistę i później odpowiadać za cała zmianę średnio 50/60 osób. Miłego dnia życzę :)

Over
@Szkaradny Kucyk

Jaki dzial ma jednego brygadziste na 50/60 osob? Chyba lekka przesada na linkach brygadzisci maja okolo 20 osob,przygotowka ma więcej osób ale jest 2 brygadzistow plus kierownik więc nie przesadzaj kolego. Poza tym proponuję isc do sklepu wykładać towar na półki. Jak nie masz pojęcia o tej pracy to się nie wypowiadaj. A i w Eko dzial joe równy działowi. Na linkach niejednokrotnie pot leci po d*upie bo takie jest tempo. Tak ze za nim cokolwiek się napisze to trzeba truche wiedziec a nie lizać tyłki takimi wpisami.

Ben

Ici ici premia w zici

Mariuszeq

Nie no Ukraińcy napewno dostaną premie tak jak i kierowcy

Pracownik produkcji
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

Witam jak to jest z dobijaniem do innych liń? Ponoć miało tego nie być już a nadal jest ...

Wypłata

Premii nie będzie l4 czas zacząć

Volvo

Witam czy eko okna organizuje jakieś wyjazdy na wakacje ? Lub może ma podpisane umowy z jakimiś hotelami w Polsce na dofinansowanie wakacji swoim pracownikom ? Albo jakieś wczasy pod gruszą ? Może związki mają jakąś ofertę ? Pytam bo nie wiem , z góry dziękuję :)

kolo
@Volvo

zarabiasz wiec mozesz samemu zaplacic. dostajesz tez dodatek za urlop jak wezmiesz 10 dni z rzedu. a ofert to poszukaj w biurze podróży

Ela
@Volvo

Tak zabrali premie żeby dofinansować nam wakajki

@Volvo

Tak na hasło I love Ekookna masz darmowy vouczer do wykożystania w każdym hotelu w pl, a jak dodatkowo powiesz hasło Ekookna the best window to masz do tego All in na barek

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1448, z czego 218 to opinie pozytywne, 345 to opinie negatywne, a 885 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.