2 Dodaj opinię

Opinie o Eko-Okna S.A.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
Tak26Nie210
Tiktok

Od nowego roku premie beda zabrane

Józek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

To mnie przeraziło PIJAŃSTWO butelki alkoholu na dachach auta po pracy na parkingu z wódką pita z kierownikami co tydzień. Alkohol w autobusach ludzie wypadają z autokarów. Mogę sobie wyobrazić że skoro jest pozwolenie na % to i jest pozwolenie na narkotyki w halach. Podziękowałem.

Zosia
Nazwa działu: Produkcja

Czytam i nie wierzę. Cały czas źle. Może nie jest idealnie ale przypominam że to zakład pracy a nie instytucja charytatywna. Premia jest uznaniowa co oznacza że albo jest albo jej nie ma. I uwierzcie są firmy w których nie ma. Fundusz socjalny jest. Każdy otrzymuje dodatki. Ludzie kochani nie zachowuje się jakbyście pracowali za najniższa krajowa w kamieniołomach bo tak to wygląda.

Tak7Nie19
aXa
@Zosia

Kobieto o jakich dodatkach Ty piszesz? Policz ile wpłacasz na składki socjalne, a ile z tego dostajesz.

Tak4Nie3
xXX
@Zosia

Przyjdź babko porób dwa miesiące na produkcji bez żadnej premii tylko gola wypłata a wtedy się wypowiadaj a nie po opiniach twierdzisz jak to jest tutaj pięknie ;))))

Tak10Nie2
Heh
@Zosia

Tu nie chodzi tylko o pieniądze, a o same traktowanie ludzi jak parobków. Każda firma może sobie pozwolić na reklamę i ile to się nie zarobi, jakie warunki, miła atmosfera. Oni tak zrobili, nawkręcali ludziom, że jest super, a teraz wszystko ukrócili. Gdzie tą stabilną praca? Albo nie przedłużają umowy albo przedłużają wiecznie na rok i na rok i na rok. To ma być stabilną praca? Aaa i jeszcze, taka tragedia bo kasy firma nie ma, mają kryzys ale w sondażach i firmie roku to klasują się na pierwszej pozycji i na dodatek przychód firmy w procentach jest większy jak w zeszłym roku. Obudźcie się ludzie, a nie wmawiajacie sobie.

Tak12Nie2
Tiktok

Od nowego roku premie beda zabrane

Adaś
@Tiktok

Właśnie o co chodzi z tymi premiami? Bo już od kilku osób słyszałem że od nowego roku mają być zabrane?

Tak4Nie1
Bob
@Tiktok

Jasne. Nie podburzaj ludzi.

Tak1Nie2
Robol
@Adaś

I to mnie boli najbardziej, czyli "słyszałem...." Panie Prezesie czy tak trudno zrobić spotkanie ? i wyjaśnić pracownikom na co mogą liczyć, albo czego się spodziewać? Cały czas dowiaduję się (i potwierdza się to w 99%) z plotek.

@Bob

Nie pobudza, prawdę pisze :)

Tak4Nie1
pytający

pewna informacja?

Jarek
@aXa

Człowieku o czym Ty piszesz? Od kiedy pracownik wpłaca na fundusz socjalny? Sprawdź sobie pasek z wypłaty a potem się udzielaj. Wiecznie niezadowoleni. Paczki na Mikołaja źle, premie na święta po 600 zł - źle, miesięczny autobus za 30 zł - źle, wigilia firmowa- źle. Czego wy jeszcze chcecie?

Greeee
@Tiktok

Niech zabiorą to też ludzie zabiorą z tej firmy swoje dupy.widac że coś jest nie tak w firmie nikt nikogo nie poinformuje. A gadali że pracownik najważniejszy.

Basia
@xXX

Przyjdcie do Mieszko pracowac...tam jest Eldorado...hihi

TakNie1
2019
@Tiktok

To wątpię zeby ludzie z ambicjami tam pracowali a wiadomo ze to budowlanka i robota jest cięzka kolega robi za pracownika godpodarczego zero odpowiedzialnosci i ma 15zl netto na godz

@Stefano

tam jest napisane podburza a nie pobudza ;d

@aXa

a ty ile wplacasz na skladki socjalne? bo ja zero zlotych

@Basia

a nie lepiej starac sie dorownac tym najlepszym niz zadowalac sie tym, ze jest sie troszke lepszym od najgorszych ?

@Tiktok

ja slyszalem, ze maja co miesiac zmniejszac az docelowo pod koniec roku zostana calkowicie zlikwidowane...jezeli firma nie chce sprostowac to niestety ale bedziemy powtarzac plotki dalej...

Xxx Nowy wpis
@Tiktok

Potwierdzam kasy niebedzie. Pozostaną Ci którzy wierzą że powtórzy się premia 4000. Pracy nie polecam.

Krisu

Pracuje od końca listopada 2018 (ponad rok) moje pytanie brzmi, oczywiście dla osób które się na tym znają czy jeśli mam umowę do końca stycznia i nie chce jej przedłużać to czy należy mi się urlop całe 20dni? I jeśli kierownictwo się zgodzi to czy mogę wybrać w całości ten urlop w styczniu? Dzięki za odpowiedź

xkadr
@Krisu

Jesli masz umowe do konca stycznia to nowy urlop to 2 dni a nie 20 chyba ze podpiszesz nową umowe do konca roku conajmniej to bedziesz miec 20 dni do wybrania no chyba ze masz 20 dni starego urlopu

Tak1Nie1
Hej
@xkadr

Tak, ale skoro napisal że pracuje już ponad rok to przecież w nowym roku nabywa się już dni urlopu w pełnym wymiarze.. dwa dni czy tam 1,66dnia na miesiąc przypada osobą, które zostały zatrudnione w pierwszym roku pracy. Wydaje mi się, że po całkowitym roku pracy, od nowego roku przysługuje już cały urlop. Ale warto pójść zapytać do kadr

nick Nowy wpis
@Hej

nie mieszaj, kolega powyzej dobrze napisal...jezeli ktos ma umowe tylko do konca stycznia to przysluguje mu nowy urlop tylko za ten miesiac czyli 1,66 dnia, co innego jakby mial umowe na czas nieokreslony albo umowa konczylaby sie 31 grudnia i nie zlozylby jeszcze wypowiedzenia to wtedy mialby 20 dni i moglby je sobie wybrac juz w styczniu

bor
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego nikt sie nie zainteresuje tym,ze na spawani jest 3 brygadzistow pobierajacych dodatek?Pracuje sie na jedna zmiane,i tylko jeden wykonuje te obowiazki.Z mizernym skutkiem,o czym wszyscy wiedza.A brygadzista ktory zna sie na robocie bardzo dobrze,zostal wyslany do pracy na montazu.Jakie wytlumaczenie?Bo ten glowny brygadzista nie POTRAFI SAMODZIELNIE PRACOWAC!!!!!!!!.Jak taki nieudacznik zostal brygadzista?Za co pobiera dodatek?Nie dosc ze sam nie potrafi NIC ZROBIC,to i innym nie poradzi i nie pokaze.A od tego chyba jest?Bo smieci wywozic i widlakiem jezdzie,to srednio rozwiniety pracownik potrafi.

Artur W
@bor

Nie tylko na spawalni są tacy brygadziści od siedmiu boleści.

Elo

Brygadzista ze spawalni robi ponad 10 lat a jest głupi jak małe dziecko

Garnek
@bor

Kolego Piotrze z passata wiem że ty napisałeś ten komentarz masz ambicje ale zero wiedzy

Viki Nowy wpis
@Elo

A od kiedy to o małe dziecko jest głupie??? Zastanów się bi sam kiedyś byłeś małym dzieckiem. A co do brygadzisty to chyba ktoś go wybrał na takie stanowisko. Masz zastrzeżenia to zgłoś to kierownikowi

TakNie

Wiec tak cały rok człowiek (usunięte przez administratora) robi prawie wszystkie soboty na obiecywali że premia będzie normalna jeśli będziemy chodzić soboty a tu taki wałek 600zl max jak miałeś l4 to już masz mniej no i jeszcze kierownik o tym decyduje ja na rano musze wstawać o 3:50 by zdarzyć na busa i od pewnego czasu jestem po 16 w domu dziennie tracę 12 godzin na prace i dojazd dzieci praktycznie nie widuje a oni tak mnie i innych oszukali to tu miłuja boga kośćiuł a ludzi straszą każą pracować soboty kosztem rodziny wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd straciłem czas w tej firmie (usunięte przez administratora) śmieje się z was każdy mówią o was (usunięte przez administratora) szkoda pisac

Tak36Nie2
Rychu
@anonim

Śmiem wątpić czy ta premia jest premią, a nie tylko pieniędzmi które nam się należą za urlop pod gruszą. Gdzie zarząd wciska nam kit że gruszy u nas nie ma. Jeżeli mam rację to w tym roku premi nie ma moi drodzy :) (Jeżeli moje przypuszczenia sa słuszne to od przyszłego roku pojawię się tylko 1 sobotę w miesiącu do której mogą mnie zmusić. )

Tak18Nie2
Viki
@anonim

Nikt na siłę nikogo nie trzyma w firmie. Jest Ci źle to poszukaj czegoś bliżej zamieszkania. Skoro dziennie tracisz 12 h na pracę jeżdżąc busem to przejdź na dojazdy autem i wtedy zobaczysz czy za 30zl pojezdzisz cały miesiąc. A wracając do premii Ciesz się że wogole dostaniesz. Bo śmiało szef mógł nic nie dać bo nie ma nakazu wypłaty premii świątecznych- to jego wola co zrobi. A premia jaka miała być normalna to zwyczajna tzw uznaniowa, której także nikt nie musi Ci dać.

Tak8Nie14
Viki
@Rychu

W eko nie ma tzw "wczasów pod grusza" w prywatnych firmach nie ma obowiązku wypłaty takiego świadczenia. Zastanów się, dowiedz szczegółów, a później wypisuj takie rzeczy. Czasami lepiej wstrzymać się od komentowania zamiast pisać głupoty.

Tak6Nie10
Pracownica
@Viki

Witam. Co roku pracodawca z Zakładowego funduszu Świadczeń Socjalnych musi wypłacać pracownikowi pieniądze, np. W postaci premii świątecznej, dofinansowania mi link, wczasów pod gruszą itp. Musiałbyś sobie poczytać, bo dużo rozpisywania. Wiec laski nie robią że nam co wypłacaja, tylko maja obowiązek takie coś robić.

Tak15Nie2
Przemek
@Viki

Bzdura powyżej chyba 30 osób musi płacić wczasy pod grusza polecam poczytać a potem głupoty wypisywać

Tak10Nie2
Taki sobie
@Przemek

Przemek a masz pewność że w eko jest utworzony fundusz socjalny?. Akurat tutaj viki ma rację. Tylko tzw. Budżetowka musi mieć fundusz, reszta zależy od firmy. Poczytaj trochę na ten temat, a później się wypowiadaj. Ps. Nawet premia świąteczna nie jest obowiązkiem firmy, chce Da niechce nie Da, tyle w temacie.

@Taki sobie

na temat dla kogo zakladowy fundusz socjalny jest obowiazkowy a dla kogo nie, najpierw wszyscy poczytajcie sobie chocby w google a pozniej sie wypowiadajcie na forum, bo kazdy cos slyszal, ze dzwoni ale nie wie gdzie...

Jola
@Taki sobie

Każdy zakład zatrudniający ponad 50 osób musi mieć założony ZFŚS.

Mikołaj

Każdy narzeka a po bon na paczkę to zapiera....

Tak1Nie1
Ech
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli premia na święta będzie jak kot na płakał to znaczy, że pracownicy już są na najgorszej pozycji.. przecież to tragedia, tak traktować ludzi, a stawiać kaplicę i niewiadomo co tam jeszcze, książki katolickie.. ogarnijcie się z tym braniem pieniędzy pracowników za pracę bo każdy pracuje jak może i się stara a robota do najlżejszych nie należy. Wieczne zmiany, premii mało, w sobotę zmuszanie i pier*olenie.. Czekam już tylko na koniec umowy by z ulgą stąd odejść. Za dużo ludzi jest zniesmaczonych i rozczarowanych Panie prezesie żeby mógł Pan tak postąpić. Ludzie się kiedyś skończą, bezustannie nie będą przychodzić do firmy. Warto się zastanowić nad tym czy aby robienie z ludzi (usunięte przez administratora) było na samym początku czy sami pracownicy dzięki którym firma prosperuje.

Tak23Nie1
Kasia
@Ech

Premii będzie 600 zł i jest uzależniona od frekwencji i stazu pracy. W tamtym roku było więcej ale było o połowę mniej pracowników i były tańsze koszty. Wiecie że to wszystko jest opodatkowane i ozusowane. My dostajemy 600 zl a szef drugie tyle oddaje do państwa. Teraz to pomnóżcie przez 7000 pracowników. Malo to nie jest!

Tak4Nie17
Xdd
@Kasia

Ciekawe kto ci nagadał bzdur ze jest nas 7000?? Xddd teraz maksymalnie jest nas około 4-5,500 tysiąca pracowników bo reszta albo dostali wypowiedzenie albo sami poszli tak jak to zrobią ludzie po nowym roku

Tak15Nie1
Kasia
@Xdd

No to mało wiesz kolego. Jest 7000 i mam na myśli tylko Polaków. Bo Ukraińców też jest sporo.

Tak1Nie5
Kacper
@Xdd

Ktoś dostał wypowiedzenie ? Chyba dyscyplinarne bo zapomniał przychodzić do pracy. Po co piszesz rzeczy o których nie wiesz i nie masz wiarygodnych informacji. Każdy wymyśla sobie jakieś plotki i nie zastanawia się nad konsekwencjami takiego pieprzenia.

Tak2Nie4
ciekawe
@Kasia

a moze panie z hr wypowiedzialyby sie na ten temat? jaki jest stan zatrudnienia w eko na dzien 1.12.2019 ?

Pracodawca

@ciekawe

Zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 32 459 15 64

Tak2Nie15
Andrzej
@Eko-Okna S.A.

A czy to jakas tajemnica ze trzeba telefobicznie?

Tak13Nie
@Andrzej

no tak, lepiej niech ludzie sobie plotkuja ile wlezie i bzdury wymyslaja i opowiadaja niz jasno napisac jak wyglada sytuacja

Mały wariat
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje tutaj od roku, wcześniej pracowałem w KNSie i powiem Wam że tam to dopiero jest chlew, praca pod namiotem bez ogrzewania, na święta karp i flaszka i zapieprz non stop, więc moim skromnym zdaniem nie ma co narzekać aż tak.

@Mały wariat

TakNie

Będzie wypłata do soboty?

Knes
@Pracownik

Już mieli niektórzy dzisiaj

Jan
@Pracownik

Jest i to jaka ! Z miesiąca na miesiąc mniej.

Jurij
Nazwa działu: Produkcja

Tutaj juz nie chodzi o calosc.Tylko klamstwa kadry zarzadzajacej.Gdy w sierpniu byla zabrana premia,dyrektor powiedzial ze do konca roku bedzie nadplacona.To komu maja ufac pracownicy?Jedli na dla dyrektora,to komu?Po co obiecywac,skoro nie macie ochoty dotrzymac slowa?I potem macie czelnosc wymagac od ludzi cokolwiek?Jesli sami klamiecie i oszukujecie na kazdym kroku?Swoje nie sprawdzone pomysly pokrywacie premia pracownikow.Jesli bede skladac wypowiedzenie,to wtedy bede prosic o spotkanie z dyrektorem do spraw produkcji,moze uda sie troszke oczy jemu otworzyc.

zadowolony
Nazwa działu: Produkcja

Wypłata przyszła o 16:30 w sam raz na mikołaja i weekend, teraz oczekiwanie na karpióweczkę i mogę rozpocząć LAST CHRISTMAS.

TakNie1
Robol

Do kiedy pracujemy na Z3? Może mi ktoś napisać? Byłem u kierownika i nikt nic nie wie.

Tak4Nie2
Eryk
@Robol

Do 24. 12 włącznie

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Będzie wypłata do jutra?

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, Orientuje się ktoś czy jest w Eko oknach praca na busach do 3,5 tony lub w jakichś serwisach?

LaHciM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Gdzie zrobię badania? Może ktoś mi podać adresy Racibórz/ Kędzierzyn?

TakNie3
Chętny

Czesc, chce sie starsc we Wroc o prace ale podobno zawlnia sie tsm kilka osob funkcyjnych? Ktos cos wie ? Jak wuglada sytuacja ?

Tak1Nie5
doradca
@Chętny

Naj sampierw się nausz pisas barane , później zadawaj pytania dla ciebie super oferta to kapanie rowów na akord

Tak9Nie1
Gość
@Chętny

Praca jest , zakład funkcjonuje

Tak1Nie3
cLArxon
@doradca

Przyganiał kocioł garnkowi ;)).. Brawo!

Tak4Nie
Mistrz

TRAGEDIA!

Tajson

Ciekawe czy w tym roku będzie premia swiateczna

TakNie4
Nnn
@Tajson

BĘDZIE 600 ZŁ

AG
@Tajson

Tak. Będzie 600 zł netto, jeśli pracujesz dłużej niż rok, nie miałeś l4 itd a krócej niż rok to 50 zł netto za każdy miesiąc

Greg
@AG

Nigdzie nie pisze ze jak ktoś miał l4 to nie dostanie premi świątecznej.! Kolejny (usunięte przez administratora)co chodzi w robocie zamiast robić i plotkuje

Zbyszek

Czytając te komentarze widze ze nie pomyliłem się zbytnio twierdząc ze tak jak szybko ta firma powstała równie szybko splajtuje

Tak13Nie3
Taki sobie
@Zbyszek

W firmie pracuje ok 6 tyś osób,a Ty wysuwasz wnioski, po paru wpisach malkontentow. Ps. Nie rozumie was, przecież nikt na siłę wasz nie trzyma, nie pasuje to odchodzę.

Tak4Nie6
Stefano

Dzień doberek. Z CZYSTYM SUMIENIEM chciałbym przedstawić nie daj boże przyszłym pracownikom jak wygląda sytuacja w tej firmie. 1) Mobbing psychiczny jak i zastraszanie: nie przyjdziesz na 6 nockę/sobota 1 zmiana dostajesz "N","UZ","URLOP" (Do wyboru do koloru :)) (Możliwe że w tej kwestii nastąpiły już jakieś zmiany, w co wątpię) 2)Kłamstwa: W sierpniu została zamrozona premia w wysokości 50%, po czym było zebranie z bodajże dyrektorem który mówił że pula zamrozona zostanie do końca roku wypłacona. Pieniędzy jak nie było widać tak nie widać i nie zapowiada się na to żeby już przyszły :) Więc przyszłym pracownikom radzę się dwa razy zastanowić zanim przekroczycie bramy tej firmy :) Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Stefano.

Tak47Nie
@Stefano

Popatrzcie jeszcze na ten śmieszny paradoks, w tamtym roku byliśmy ZMUSZENI przyjść na wigilijkę teraz natomiast NIC nie ma. Was też to śmieszy tak jak mnie? ????????????

Tak12Nie3
pracownik 30
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w tej firmie ponad 2 lata,, przykro mi ale niestety muszę po nowym roku coś szukać bo to co sie tu wyrabia z ludzmi to juz prawdziwa przesada nie tylko ja myslę o odejściu czterech kolegów ze z mojej zmiany tez o tym myślą troche szkoda ale nie ma sensu dalej byc dymanym !!!

Tak19Nie
Mr
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś już słyszał jakie będą podwyżki od nowego roku?

Tak2Nie5
MrBeam
Nazwa działu: Finanse
@Mr

Takie trochę głupie pytanie, jeżeli faktycznie będą to raczej nie od początku roku, firma jest w dołku tnie koszty gdzie się da to raczej nie ma kasy na podwyżki dla nas :( niestety

;)))
@Mr

na pewno będą spore podwyżki prądu, gazu, opłat za wywóz śmieci, artykułów spożywczych... praktycznie wszystkiego

Tak7Nie
Szary czlowiek

Aktualna sytuacja na Z6 to porażka.Cala hala PVC leży zagracona od stojaków z profilami,zgrzewarki nie wyrabiają a jednak robota ma iść cały czas.Wielka porażka... nawet kierownictwo się śmieje z aktualnej sytuacji

Tak7Nie
Klopsik
Nazwa działu: Produkcja

Super firma. Dragi na każdym kroku. Same (usunięte przez administratora) wśród brygadzistów.

Tak12Nie
Erwin

Witam, w tym roku premia wyniesie (usunięte przez administratora)zl dla kazdego pracownika niezaleznie od stazu.

TakNie15
XXX
@Erwin

Chyba ktoś prawdę napisał na temat wysokości premi bo zostało usunięte ????

Tak11Nie
Heh
@Erwin

Podejrzewam, że jak premia będzie zupełnie inna jak w zeszłym roku i malutka to połowa tych ludzi co są stąd pójdą ???? gdzie pójdą? Pójdą wszędzie bo teraz moi drodzy praca szuka człowieka a nie człowiek pracy ;) eko to nie jedyna firma w regionie ????

Tak20Nie
@Erwin

moze ktos napisac jescze raz ile tam bylo ? :)

Hehe

100 zł

Tak3Nie2
Qwer
@Tadeusz

Wcale bym się nie zdziwił rok temu to się firma chwaliła przez e-mail ile premia będzie wynosić a w tym roku cisza, prawdopodobnie tak może być....

Tak5Nie
Zarkuz
Nazwa działu: Produkcja

Szkoda gadać, zero podwyżek, niepłatne weekendy i nie wiadomo co z premią świąteczną.

Tak15Nie
kulfon

Robota na pograniczu śląska i opolskiego przy granicy czeskiej dla okolicznych może i fajna robota choćby z tego względu że oprócz wypasu jałówek czy owiec zbytnio tam niema co robić , natomiast mi z okolic Rybnika dojazdy zrujnowały by totalnie wolny czas i żył bym tylko ekooknami i jazdą autobusem

Tak16Nie
Stefan
@kulfon

Zacznijmy od tego że w tej firmie nie ma czegoś takiego jak "wolne" czy "weekendy" :)

Bbbxxxkwz

Mam pytanie dlaczego autobus numer 13 został zmieniony? Obecny który jest "Solaris" ma mało miejsc siedzących połowa ludzi stoi. A zeby było smieszniej to przy niższych temperaturach jest w nim tak samo zimno jak na dworze. A zimna przed nami... Potem zdziwienie, że połowa ludzi będzie chora.

Pan mundry
@Bbbxxxkwz

Szukają oszczędności:)

Tak9Nie
Miodzio
Nazwa działu: Produkcja

Coś o inteligencji brygadzistów, jak ktoś kto pracuje od pon do pt i się go pytają czy przyjdzie w sobotę i powie że nie to mówi że ma urlop wypisać na sobotę(usunięte przez administratora)

Antypolak

Slyszalem, że w eko oknach plac kolo 3 tysiecy a wy narzekacie? Ja na razie pracuje u polaka w głubczycach za 1600 na reke, ale od przyszlego roku mam zamiar starax sie o przyjecie do eko okien, do normalnej, miedzynarodowej firmy a nie harowka u polskiego wyzyskiwacza.

TakNie33
@Antypolak

Nie nasza wina, że nie masz ambicji i jesteś plebsem do wyzysku. Normalni ludzie za mniej niż 2700 netto nie nastawiają nawet budzika w tych czasach.

Tak17Nie1
Paker
@Antypolak

Po pierwsze Eko jest firmą polską a po drugie kto w dzisiejszych czasach pracuje za 1600 jak najniższa krajowa wynosi więcej.

;)
@Art

A czy w Eko pracują ludzie tylko z "ambicjami" XD

Lilka
@Antypolak

Powinnam zgłosić tte wypowiedź adminowi...

Tak2Nie10
normalny
@Antypolak

jak ty (usunięte przez administratora) pewne że z biura 1600 to było 100lat temu

Luiz
@Antypolak

Jakie 3 tysiące jest prawie 4 i bardzo miła atmosfera ????????????????

TakNie11
@Paker

Zerknij raz jeszcze na Eko-okna w sprawozdaniach. Istnieje na giełdzie i większość akcji posiada kapitał zagraniczny przy czym Mateuszek trzyma pakiet większościowy w skrytce ;)

Tak2Nie1
@Luiz

Chyba jak miesięcznie z magazynu przerzucasz kilka ton amelinium przez płot hahaha

Luiz
@Art

Wystarczy z brygadzistą i kierownikiem wspułpracować i się ma wszystko my tak mamy z OGL

Tak3Nie7

Zostaw opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie