Opinie o EKO OKNA

dosia12345

witam serdecznie :) jak jest z weekendami w Eko, soboty są obowiązkowe?

@dosia12345 04.12.2017 17:17
witam serdecznie :) jak jest z weekendami w Eko, soboty są obowiązkowe?

wszystko zależy od działu, produkcja okien ma soboty w grafiku, inne działy w zależności od obłożenia produkcji, więc jeśli ktoś z produkcji chce wolną sobotę musi wziąć urlop

Jessi

Dobry wieczór, Chciała bym zapytać jak wygląda praca w Eko Oknach z językiem Niemieckim czy jest to praca w biurze i jakie są zarobki netto? Pozdrawiam

brak komentarza.

jadzia

praca w handlu - zależy na jaki się trafi zespół. ogólnie praca ok, jak się dużo sprzedaje ima się swoich klientów, można wyrobić spoko premie.(usunięte przez administratora)

Pracuś

Jak jest z nadgodzinami sa doliczane do wyplaty? A soboty tylko do wybrania? Ile jest teraz na start?

@Pracuś 28.11.2017 19:46

jeśli przełożony zleca nadgodziny , wszystko idzie na konto, za sobotę oprócz dnia do wybrania jest 50(1 zmiana, oraz 6 nocka)), 150, (druga zmiana), 200 (niedziela)

EKO OKNA
pracodawca
@abcd 30.11.2017 20:26

Na start minimum 1800 netto do 2500 netto zależy od doświadczenia.

####

firma jak każda tego rodzaju.

niki

SzczeroscBoli nie gadaj bo aluminium ma swoje zalety, zobacz jak szybko mkzna brygadzista tan zostac. Rok, kilka nad godzin i jush

####

jak każda firma ma ma wady i zalety.

####

praca jak w każdej podobnej firmie a i zarobki podobne.

TOM TOM TOM2

czarnuch
@TOM TOM TOM2 15.08.2017 23:27

Mozna

@TOM TOM TOM2 15.08.2017 23:27

no powodzenia jak dostaniesz po 3 mies 2tys netto bez premi i wgl

Anonimka.

Czy w Eko przyjmują teraz kobiety? Koleżanka złożyła CV w wrześniu i nic ..cisza. Teraz chcą przyjąć 400 osób, chcę złożyć CV. Stąd moje pytanie.

Anonimka.

Czy w Eko przyjmują teraz kobiety? Koleżanka złożyła CV w wrześniu i nic ..cisza. Teraz chcą przyjąć 400 osób, i chcę złożyć CV. Zobaczymy.

####

osobiście poznałem firmę i nie polecam.

Zgadzam się z tym opisem w 100%Szefostwo powinno przyjrzeć się bliżej brygadzistą .

####

Z opowiadań słyszałem, że ta firma się niczym nie różni od innych tego rodzaju.

anonymous

Mam pytanie, czy ktoś wie jakie jest ograniczenie wieku dla nowo przyjmowanych pracowników na produkcję.

####

okien nie kupowałem wiec nie komentuję, ale jeśli o pracę nie polecam.

drMax

Witam pracuje w Eko na stanowisk kierowniczym minimum miesięczne jakie uda się uzyskać to 8tys netto. Wiec nie jest aż tak źle. Pozdrawiam

jacekus122
@drMax 04.11.2017 10:19

podziel sie na niby jakim to wiadome bedzie w ktore miejsce uderzac

drMax
@ManD 04.11.2017 20:33
Ciekawe kierowniku kim będziesz rządził za te osiem koła jak wam się wszyscy pozwalniają. Warunki pracownikom podnieście a nie...

Nikt się nie zwolni a jak nawet to czekamy na ekipę z Rafako. Na pewno lepsze warunki ich czekają w Eko.

Niestety Niezadowlony

Jesli komuś odpowiada praca 6 dni w tygodniu po to zeby miec wiecej wolnego poza sezonem to proszę bardzo. Jedna rada. Nie pokazujcie jesli jestescie pracowici i nie macie problemu zeby cos zrobic. Po prostu beda was wykorzystywac do granic.

Też nie zadowolony
@Niestety Niezadowlony 22.10.2017 13:39

Tak, zgodze się z kolegą. Jak pokażesz że umiesz - to będzie robił więcej, ale niekoniecznie zarabiał więcej. I kolejna sprawa - Łatwiej jest zlecić coś do roboty temu co zawsze się zgadza, niż temu - co zawsze ma problem.

jan o o o o o o

Witam chcę złożyć papiery do eko na produkcję mam nadzieję że ktoś mi odpowie czy warto jak warunki pracy i atmosfera?i czy zapiernicz duży jak np w teneco czy może być.Pozdrawiam wszystkich

djmix
@Aurora 03.11.2017 13:12
Warto. Nie wiem skad tu tyle negatywnych komenatrzy. Kasa na produkcji po 3 latach 2500-3000 na reke. Pracowac trzeba wszedzie...

Jeśli sie wykażesz to nawet do 4tys. dojdziesz dużo zależy gdzie i co robisz. Eko to przyszłość.

jacekus122
@jan o o o o o o 04.09.2017 15:15

robilem w teneco wiec wiem. w eko mam czystsza robote niz w tenneco. pracowac trezba wszedzie. w eko jest lzej. mam zapewniony dojazd do firmy czego nie bylo w tenneco. atmosfera ok. warunki pracy nie narzekam

Wolę się nie wypowiadać.

Italiano

Ktoś wie jaka jest podstawa na stanowisku Specjalista ds. exportu na rynek wloch? Jestem wloch i chciałem próbować,co to za praca? Jak to działa?

####

Nie warto nawet komentować.

Nie polecam.

zainteresowana

Jak wyglądają zarobki dla kobiet i mężczyzn na produkcji? Może ktoś coś powiedzieć?

J.F.

Ludzie jeśli nie macie pracy i jest ciężko z kasą u was to idźcie bo zawsze lepsze coś niż nic ,przy okazji zobaczycie sami jaj tam jest jak wygląda praca,jakie są zarobki ogólnie całokształt tej pracy w tej mocno przereklamowanej firmie... Ale jeśli macie pracę to nie zmieniajcie jej bo będziecie żałować,moja ocena jest taka:dobrze że jest bo wiadomo pieniądze za swoją ciężką pracę się przydała choć są lekkie,Ale pracowanie w eko-oknach nie powala...i tak jest wszędzie w Polsce wszędzie...ten kraj to porażka...

####

Ta firma to tylko piękna reklama a tak poza tym niczym nie różniąca się firma od innych.

Borysek

EKO OKNA to spoko firma i nie będę się rozwodził!!

abcd

W firmie aktualnie pracuje ponad 3400 pracowników, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, szczególnie że na razie w ty roku na same dodatkowe premie dla pracowników właściciel wydał kilkanaście milionów złotych

Styrana
@Aniołek 12.09.2017 10:41
Tak potwierdzam 0,3%, jeżeli wynik zrobisz będziesz miał 0,4% ;)

no i odjąć trzeba reklamacje, które są nie do uniknięcia. I nie są to skromne sumy w PLN tylko okrągłe w EURO ... :-( Trzeba się nieźle natyrać, żeby na koncie bankowym było ciut więcej niż podstawa ...

k
@Renia 11.09.2017 20:33
To prawda ze prowizja wynosi zaledwie 0,3 %? Widzialam ogloszenie o prace ale to chyba pomylka ze ktos napisal na forum o tak n...

dokładnie tyle wynosi premia, wiem z doświadczenia, pracowałam.

Nie polecam.

DlaNichAmator

Tej firmy nie polecam. Bo zarobki wieksze niz w Mieszko i Zew? Bo udany chwyt marketingowy w postaci jednorazowej duzej premii? Smiech na sali, ludzie juz zaczynaja sie zwalniac..to mowi samo za siebie

sara

... jak na standardy małej wsi praca SUPER. Ludzie z miast nie powinni jednak się tam pchać bo standardy słabiutko wypadają na tle miejskiego rynku pracy. Mam na myśli eksport.

Zosia

Firma ok dba o pracownika. Bdb wynagrodzenie. Socjal umowa na stale po 12 mc. Stołówka pracownicza przewozy Polecam

Konrad

Świetna firma, ma już swoją pozycję chociaż konkurencja jest dobra.

bbb

Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. exportu w oddziale w Katowicach, czy jest może pracownik, który jest w stanie rzetelnie i konkretnie opisać warunki pracy? Jakiej pensji można się spodziewać? Czy szkolenia produktowe/ językowe są wystarczające czy trzeba doszkalać się we własnym zakresie? Jak wygląda uczestnictwo w targach, czy "młody" pracownik też ma możliwość wyjazdu? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Dziękuję za wszystkie komentarze.

Mocca
@bbb 15.10.2017 15:38

Odpowiadam osobie zainteresowanej: Warunki i atmosfera w pracy- raczej wszyscy siebie lubią, Katowice mają akurat dosyć charyzmatycznego opiekuna(nie znam go bliżej), ja pracuję w oddziale w Kornicach. Zarobki-na początku start od niskiego pułapu, potem (przy przedłużeniu umowy) podwyżka co 3 miesiące. Początkowo około 1500 na rękę(umowa próbna).Szkolenia językowe? Hm, tutaj każdy bazuje na tym co potrafi,niektórzy uczęszczają na studia/kursy aby właśnie umiejętności językowe podszkolić(wniosek:raczej we własnym zakresie).Dosyć często organizowane sa szkolenia produktowe, odpowiednio wcześniej jest wysyłany stosowny mail. Targi: nie spotkałam się z sytuacją żeby jakaś osoba z mniejszym stażem pracy uczestniczyła w targach, tam raczej jeżdżą "wyjadacze" i opiekunowie grup. Na rozmowie rekrutacyjnej może zdarzyć się pytanie o wcześniejsze zatrudnienie, jeżeli kandydat ubiega się o stanowisko referenta na rynki zagraniczne to przeprowadzana jest rozmowa w języku obcym, często z opiekunem grupy która szuka potencjalnego pracownika.

ogólnie nie polecam.

Tymon

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

przereklamowana firma.

@@@@

firma gdzie się mnóstwo ludzi przewinęło i przewija. To mówi samo za siebie.

...

nie polecam.

Tomek

Witam wszystkich. Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. exportu na rynek niemiecki, jednak czytając komentarze jestem trochę zaniepokojony. Pracuję w konkurencyjnej firmie na tym samym stanowisku, staż pracy 3 lata. Ktoś wcześniej wspomniał, że kierownik zarabia 3,5 tys netto. Obecnie moje zarobki na tym stanowisku kształtują się w przedziale 3200-3600 netto, zależy od premii, jednak 3200 jest to minimum. W związku z tym moje pytanie brzmi czy warto w ogóle aplikować na to stanowisko skoro zwykły kierownik zarabia porównywalnie? w takim razie jakie zarobki są na tym stanowisku? czy ktoś mógłby wypowiedzieć się rzetelnie na ten temat?

kaśka
@Tomek 04.10.2017 20:29

Nie zostań tam gdzie jesteś

Tomek
@kaśka 05.10.2017 08:30
Nie zostań tam gdzie jesteś

Kaśka prosiłem o rzetelną odpowiedź, a nie na poziomie gimnazjum. Jeśli możesz to sprecyzuj wypowiedź.

Korba

EKO OKNA zatrudnia ponad 3 tysiące osób więc zawsze może kilka być nieusatysfakcjonowanych z pracy. Takie ryzyko jest zawsze, generalnie firma bardzo się rozwija.

#####

Arek

Czy to prawda że szykują się wreszcie zmiany w kierownictwie eksportu? To byłaby super nowina ...

folochron
@Arek 19.09.2017 18:34

aż tak źle?

nick

W tej firmie pracują neandertalce tzw. kierownicy , którzy za 3,5 tysiąca netto są w stanie zagryzc tych co pracują za 2 tysiące netto. Totalna porażka i zero kontroli nad tym co się w tej firmie dzieje.

Basia

Zastanawiasz sie czy chcesz pracowac w eko oknach? Zapewniam Cie ze nie chcesz!!!

Anita

Ktoś wie jaka jest podstawa na stanowisku Specjalista ds. exportu na rynek niemiecki?

Zostaw opinię o EKO OKNA - Kornice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO OKNA