2 Dodaj opinię

Dostał ktoś wypłatę

Tak3Nie6
hahha
@Duch

no wreszcie, wszyscy czekali a to pytanie ;d;d;d

Tak18Nie
Ktos92
@Duch

Wypłat w tym miesiącu nie będzie

Tak19Nie
dlaczego?

Wystarczy przeczytac artykul z wrzesnia "eko okna dostaly zadyszki" w pulsie biznesu i porownac go z tym pozal sie boze listem do pracownikow, zeby zobaczyc ze KTOS tu ma ludzi za (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dla tych ktorym sie nie chce czytac powiem w skrocie, ze sam wlasciciel w artukule wypowiada sie na temat przyczyn tej "zadyszki" i wyraznie mowi, ze to wina zbyt duzych i nie zawsze udanych inwestycji, bo spadek wydajnosci jest spowodowany zakupem mniej wydajnych i mniej ekonomicznych zgrzewarek (FF), jednoczesnie jest spokojny o kredyty bo ogolnie rzecz biorac mieszcza sie w normie. A teraz przejdzmy do listu: spadek wydajnosci to jedynie wina pracownikow bo przeciez przeliczony jest na osobe, kredyty trzeba bylo wziac ( i to az 5!!!) bo pracownicy sa (usunięte przez administratora) najbardziej na funkjonowanie firmy wplywa wzrost kosztow plac, no i to znow wina pracownikow i w ogole pracownicy sa nieuczciwi, nierzetelni, niewydajni i jakosciowo (usunięte przez administratora) czy to jakas proba psychomanipulacji? dlaczego wlasciciel tak bardzo nienawidzi pracownikow?

Tak30Nie1
@dlaczego?

Pisali że zwolniło się ponad 500 osób a chcą więcej okien ?. Chyba ktoś z zarządu ma nierówno pod kopułą?Chyba normalne że teraz jest mniej ...Zwłaszcza że nowi dopiero się uczą ,lub planują się zwolnić....

Tak12Nie
Bor
@dlaczego?

Zle maszyny kupione?Przecież ktos to zaopniowal,ktos to kupil.Dlaczego nie odpowiada materialnie za zly zakup?

dlatego
@Bor

bo pewnie ktos myslal, ze chcial dobrze ;) a wine i konsekwencje materialne najlepiej zrzucic na tych najmniejszych, co to maja najmniej do powiedzenia czyli produkcje

Stefano

Dzień doberek. Z CZYSTYM SUMIENIEM chciałbym przedstawić nie daj boże przyszłym pracownikom jak wygląda sytuacja w tej firmie. 1) Mobbing psychiczny jak i zastraszanie: nie przyjdziesz na 6 nockę/sobota 1 zmiana dostajesz "N","UZ","URLOP" (Do wyboru do koloru :)) (Możliwe że w tej kwestii nastąpiły już jakieś zmiany, w co wątpię) 2)Kłamstwa: W sierpniu została zamrozona premia w wysokości 50%, po czym było zebranie z bodajże dyrektorem który mówił że pula zamrozona zostanie do końca roku wypłacona. Pieniędzy jak nie było widać tak nie widać i nie zapowiada się na to żeby już przyszły :) Więc przyszłym pracownikom radzę się dwa razy zastanowić zanim przekroczycie bramy tej firmy :) Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Stefano.

Tak90Nie2
@Stefano

Popatrzcie jeszcze na ten śmieszny paradoks, w tamtym roku byliśmy ZMUSZENI przyjść na wigilijkę teraz natomiast NIC nie ma. Was też to śmieszy tak jak mnie? ????????????

Tak31Nie4
Olcia
@Stefano

A chciałam się starać w przyszlym roku o miejsce w tej firmie jako specjalista eksportu na rynek francuski. Ale po twojej opinii i reakcjami pod nią będę musiała to sobie dobrze przemyśleć.

Tak16Nie2
Natka
@Olcia

3-y razy się zastanów lepiej :)

@Stefano

Kolejny paradoks, dyrektor na zebraniu mówił że jak ludzie będą chodzić w weekendy (to ujął to słowami mniej wiecej) żeby co niektórzy nie byli zdziwieni jak premii świątecznej każdy dostanie inaczej. Mam na myśli że Ci co chodzili w weekendy dostaną coś więcej od firmy, tak jak myśmy dawali od siebie wolny czas. Ale widzę że tutaj każdy rzuca słowa na wiatr i (w moich oczach)pracownik przestał się w tej firmie liczyć. Tak wiec od przyszlego roku 1 sobota w miesiącu i byle do bramy aż się nie znamy :)

Nick
@Olcia

Nie masz się co zastanawiać tylko bierz nogi za pas i nie wierz w bajki serwowane na interwju

@Stefano

Uuu widzę że kogoś tyłek boli I poleciał z zgłoszeniami :)))

Michal

Dokładnie ludzi maja za nic nie widza tego ze naprawdę dobrzy pracownicy się zwalniają ludzie nie przedłużają umów u mnie na lini 2 kolegów nie przedłuża umow pracują rok naprawdę solidni i kolega który robi 5 lat tez złożył wypowiedzenie do końca marca jest nawet brygadziści uciekają słyszałem ze na 6 hali jeden z lepszych brygadzistów się przenosi gdzieś na serwis jeszcze jeden się zwalnia a na 2 hali co drugi planuje zmianę stanowiska zapewne głupie gadanie no ale plotki lecą pzdr

@Michal

Najwyzszy czas (usunięte przez administratora) z tamtąd bo lepiej nie będzie co najwyżej gorzej. Moje dni są policzone w tym dziadostwie wypowiedzenie złożone.A kto naiwny niech pracuje dla ideii Milujcie się i wplacajcie kasę na klasztory kaplice itp....

Nazwa działu: Produkcja

Jest ok . Jak na razie :) Pamiętaj : Szanuj szefa swego zawsze możesz mieć gorszego :)

Tak3Nie22
Jeo
@Rafał

Niebieska karta.........

@Jeo

Ale patrz za to ile negatywów się posypało :) Mam fanów

Tak2Nie2
Józek
Nazwa działu: Produkcja

Ta firma to porażka. Ekoludki mam rozwiązanie waszych kłopotów wszyscy pracujecie dla idei a wynagrodzenie będzie na wasze zamrożone premię i poprawi kondycje firmy. Także Wio okna czekają. Jak długo będziecie się oszukiwać.

Hmm

A więc co będzie po nowym roku?

Tak9Nie1
Inny eko ludek
Nazwa działu: Produkcja

Dlaczego gorzej? Prezes napisał, że będzie sprawiedliwszy podział premii. Teraz nikt nie dbał o materiał "bo nie jego", koledzy dostawali wysokie premie a zwykli ludzie grosze. Prawda jest taka że społeczeństwo jest rozbestwione chce dostawać kasę za wszystko nic nie dajac w zamian. Jak były płatne weekendy to każdy chodził a w tygodniu robotę miał w (usunięte przez administratora) A jak zabrali dodatki to ani w weekendy nie robi ani w tygodniu bo za takie pieniądze nie będzie. Wiec nie dziwcie sie ze temu facetowi zaczyna brakowac kasy jak co drugi ma takie myślenie.

Tak9Nie25
kabanos
@Inny eko ludek

serio uwazasz, ze dostajemy kase "nic nie dajac w zamian" ??? czyli co przychodzimy na 8 godzin, wypijemy kawke, pogadamy ...to ciekawe skad te wszystkie okna sie biora??? swiateczny cud ludzie !!! a drugi cud to taki, ze "facet, ktoremu zaczyna brakowac kasy" kupuje nowe samochody, autobusy, buduje hale, domy zakonne, kapliczki i bog wie co tam jeszcze...nawiasem mowiac, maly apel do ludzi z wielkimi pieniedzmi, prosze sie zastanowic, czy sierotom albo bezdomnym zwierzakom nie przyda sie bardziej ta kasa niz zakonnicom czy ogolnie klerowi...i na pewno beda bardziej wdzieczne, bo to co robi pan wlasciciel to jest lanie wody do morza

Tak42Nie2
Eko ludek
@Inny eko ludek

I ty wierzysz że premia będzie sprawiedliwe przyznawana?Poczekaj zobaczysz premię po Nowym Roku jak swinia niebo.Wieczne narzekanie ze normy nie wyrabiane a o dziwo sprzedaż coraz to wieksza.Dziwna jest polityka tej firmy i jej "dyrektora".

Tak26Nie1

I wysylajac przez redakcje prenumerate milujcie sie udostepnil nasze dane osobowe co oznacza ze naruszyl rozporzadzenie o ochronie danych osobowych tzw rodo

Tak22Nie
realista

przekaz jest wyrazny dla tych, ktorzy potrafia czytac miedzy wierszami...a ci delikatnie mowiac optymisci ;) widza tam cos takiego: "bedzie uczciwie i sprawiedliwie wiec bedziecie mieli suuuuper" ;d moze i bedzie sprawiedliwie ale zalezy dla kogo...punkt widzenia zalezy zawsze od punktu siedzenia :) przyklad: to, ze dom zakonny powstaje z naszych premii i dodatkow (tak tak, bo inwestuje sie, zeby legalnie podatkow nie placic ale mozna tez zainwestowac w pracownikow dajac im premie, co kiedys bylo praktykowane w tej firmie ale niestety do czasu kiedy hmmm kler stal sie wazniejszy) no wiec budowa domu zakonnego jest jak najbardziej sprawiedliwa dla zakonnic, bo przeciez im sie zawsze nalezalo, nalezy i bedzie nalezec :) ale juz my i nasze rodziny patrzymy na to inaczej i czujemy sie pokrzywdzeni...zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku pracownikom firmy :)

Tak27Nie1
Eko ludek
@kabanos

Zgadzam się z Tobą Kabanos w 100%

Tak12Nie
Qwerty
@anonim

Pokaz gdzie udostepnione sa twoje dane osobowe w prenumeracie!!

Tak1Nie7
@Qwerty

Dane zostały udostępnione wydawnictwu, aby mogło wysłać do każdego nr miłujcie się. Ja nie wyrażałam zgody na wysyłanie do mnie jakiejkolwiek korespondencji spoza eko okien. Możliwe, że potraktowano moją zgodę jako "dorozumianą" przez sam fakt, że pracuję w eko, to jednak jest naruszenie RODO moim zdaniem.

Ola
@Qwerty

Nie chodzi ze w prenumeracie są udostępnione dane ale Dane adresowe pracowników trafiły w ręce firmy, która rozsyla po domach owe pismo. Dałeś zgodę na to aby firma przekazała dalej twoje dane adresowe?

@Qwerty

Jestem zdumiona, bo ktoś usunął mój poprzedni komentarz... Powtórzę jeszcze raz : Nie wyraziłam zgody na udostępnienie mojego adresu wydawnictwu Agape, aby mogło wysłać do mnie czasopismo Miłujcie się. Możliwe, że potraktowano moją zgodę jako dorozumianą, przez sam fakt pracy w Eko oknach. W mojej ocenie jest to naruszenie tzw. RODO, ponieważ zgoda powinna być świadoma lub wyrażona świadomym gestem jak stanowi wyżej wymienione rozporządzenie.

Pan bez nazwiska
@Mm

Właściciel wysłał do swoich pracowników list, przy okazji dołożył czasopismo, w którym się udziela w które Ekoookna sponsoruje. Wydawnictwo nie rozsyłali listów tylko właściciel firmy eko okna

Tak1Nie11
Zawiedziony
@Pan bez nazwiska

A ja nie dostałem ani czasopisma ani listu

@Pan bez nazwiska

Jako nadawca widnieje na kopercie Wydawnictwo AGAPE, a nie Właściel... Nie sądzę, żeby Właściciel własnoręcznie zaadresował kilka tysięcy kopert. Jakby na to nie patrzeć, dostęp do naszych danych, w mojej ocenie, miały osoby nieupoważnione.

Głąby
Nazwa działu: Handlowy
@Mm

Wydawnictwo jest kupione przez prezesa . Więc nie rozumiem o co chodzi ? Jeżeli kupił wydawnictwo to jest jego własnością jak i eko okna więc Rodo zostało zachowane.

Tak1Nie9
Xxx
@Ola

Przestań płakać idź do sądu. Max. kara za nieprzestrzeganie RODO to 20 mln. euro

Max
@Mm

Te kilka tysięcy kopert musiało sporo kosztować a tu oszczędności na ludziach się szuka. Ech.... Gdzie tu sens?

Tak14Nie1
Gazeta
@Max

Te wydawnictwo na tym polega, ludzie płacą tam dobrowolnie i gazeta jest rozsylana za każdym wydaniem.

Andrzej
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie. Z końcem roku kończy mi się umowa i nie podpisuje nowej. Nie zdążyłem wybrac 5 dni wolnych za soboty(nadgodzin) cze te niewykorzystane 5 dni wypłaca mi tak samo jak ekwiwalent za urlop czy jak to wypłacają? mial juz ktoś taką sytuację?

HR Manager
@Andrzej

Muszą wypłacić. Tylko se to przypilnuj.

mmm2

Wypłacają normalnie.

@Andrzej

Te nadgodziny masz wpisane jako wolne między świętami tj. 23 24 27 30 31. Chyba że już to masz odliczone A umowę faktycznie masz do końca roku to powinni to wypłacić. Ale w tej firmie to nie wiadomo czy ci to wypłaca bo mają tu jak widać Państwo w państwie:))) Myślę że pomogłem:)

Rapek

Chciałbym napisać krótkie sprostowanie, co do mojej wcześniejszej opinii z marca 2018. Opinia ta pojawiła się na stronie dotyczącej biura Katowice. Niestety już 4 razy próbowałem wysłać opinie i nie została pokazana, jakby była założona jakaś blokada. A zatem: wyjątkowo nie polecam tutaj pracy wyłącznie w dziale niemieckim (oddział KATOWICE), w którym podejmowałem zatrudnienie w okresie lipiec 2018- luty 2019. Pragnę nadmienić, iż kierownictwo w Katowicach to w mojej ocenie osoby wysoce kompetentne, profesjonalnie wykonujące swoje obowiązki, w tym w odniesieniu do innych pracowników. W pozostałych działach atmosfera jest w porządku, jedynie nie polecam aplikować do działu niemieckiego, który w mojej ocenie działa fatalnie, pozdrawiam.

Frank

Ciekawe ile dali temu co jego ryj poszedl na banery reklamowe i autobusy

Tak5Nie2
Supervisor dzienna

Zrozumcie wreszcie, że pracownicy są zwyczajnie kosztami, a koszta należy zmniejszać/ciąć.

Tak5Nie1
@Supervisor dzienna

Niech sobie obcina przy budowaniu klasztoru,kapliczek czy innych rzeczy a nie ludziom bo za chwilę może mu ludzi do pracy za braknac.(usunięte przez administratora)

Tak17Nie1
Anonim
Nazwa działu: Produkcja

Od roku same dziwne decyzje. Ciekawy jestem przyszłego

Jeo
@Anonim

Raczej przyszły lepszy nie będzie co najwyżej gorszy.Najwyzszy czas zawijać się z tego pufu

Stary

Panie prezesie weż się Pan za kierowników. Łatwo się rozdaje czerwone koszulki w eko np. taki pan Kalinka- nic nie robi, w biurze siedzi na fejsie, jak pojawia się na horyzoncie któryś z dyrektorów to jak wyskakuje z budy mało nie zabije się o filar, zatrudnia swoją rodzinę do biura, a parcownicy robią za niego robotę, na linię z nim spowrotem za brygadzistę, daremny futer dla firmy.

Tak17Nie
Anomal
@Stary

Kierowników na z6 chodzi więcej niż brygadzistów, a żaden z nich nic nie wnosi do tej roboty. Raczej zamieszanie, każdy z nich podejmuje odmienne decyzje i pracownik potem nie wie kogo ma słuchać.

Tak7Nie

Wiec tak cały rok człowiek (usunięte przez administratora) robi prawie wszystkie soboty na obiecywali że premia będzie normalna jeśli będziemy chodzić soboty a tu taki wałek 600zl max jak miałeś l4 to już masz mniej no i jeszcze kierownik o tym decyduje ja na rano musze wstawać o 3:50 by zdarzyć na busa i od pewnego czasu jestem po 16 w domu dziennie tracę 12 godzin na prace i dojazd dzieci praktycznie nie widuje a oni tak mnie i innych oszukali to tu miłuja boga kośćiuł a ludzi straszą każą pracować soboty kosztem rodziny wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd straciłem czas w tej firmie (usunięte przez administratora) śmieje się z was każdy mówią o was (usunięte przez administratora) szkoda pisac

Tak63Nie2
Rychu
@anonim

Śmiem wątpić czy ta premia jest premią, a nie tylko pieniędzmi które nam się należą za urlop pod gruszą. Gdzie zarząd wciska nam kit że gruszy u nas nie ma. Jeżeli mam rację to w tym roku premi nie ma moi drodzy :) (Jeżeli moje przypuszczenia sa słuszne to od przyszłego roku pojawię się tylko 1 sobotę w miesiącu do której mogą mnie zmusić. )

Tak26Nie3
@anonim

Nikt na siłę nikogo nie trzyma w firmie. Jest Ci źle to poszukaj czegoś bliżej zamieszkania. Skoro dziennie tracisz 12 h na pracę jeżdżąc busem to przejdź na dojazdy autem i wtedy zobaczysz czy za 30zl pojezdzisz cały miesiąc. A wracając do premii Ciesz się że wogole dostaniesz. Bo śmiało szef mógł nic nie dać bo nie ma nakazu wypłaty premii świątecznych- to jego wola co zrobi. A premia jaka miała być normalna to zwyczajna tzw uznaniowa, której także nikt nie musi Ci dać.

Tak11Nie28
@Rychu

W eko nie ma tzw "wczasów pod grusza" w prywatnych firmach nie ma obowiązku wypłaty takiego świadczenia. Zastanów się, dowiedz szczegółów, a później wypisuj takie rzeczy. Czasami lepiej wstrzymać się od komentowania zamiast pisać głupoty.

Tak7Nie15
Pracownica
@Viki

Witam. Co roku pracodawca z Zakładowego funduszu Świadczeń Socjalnych musi wypłacać pracownikowi pieniądze, np. W postaci premii świątecznej, dofinansowania mi link, wczasów pod gruszą itp. Musiałbyś sobie poczytać, bo dużo rozpisywania. Wiec laski nie robią że nam co wypłacaja, tylko maja obowiązek takie coś robić.

Tak22Nie2
Przemek
@Viki

Bzdura powyżej chyba 30 osób musi płacić wczasy pod grusza polecam poczytać a potem głupoty wypisywać

Tak15Nie3
Taki sobie
@Przemek

Przemek a masz pewność że w eko jest utworzony fundusz socjalny?. Akurat tutaj viki ma rację. Tylko tzw. Budżetowka musi mieć fundusz, reszta zależy od firmy. Poczytaj trochę na ten temat, a później się wypowiadaj. Ps. Nawet premia świąteczna nie jest obowiązkiem firmy, chce Da niechce nie Da, tyle w temacie.

@Taki sobie

na temat dla kogo zakladowy fundusz socjalny jest obowiazkowy a dla kogo nie, najpierw wszyscy poczytajcie sobie chocby w google a pozniej sie wypowiadajcie na forum, bo kazdy cos slyszal, ze dzwoni ale nie wie gdzie...

Jola
@Taki sobie

Każdy zakład zatrudniający ponad 50 osób musi mieć założony ZFŚS.

socjalny
@Pracownica

fundusz socjalny w takich firmach nie jest obowiązkowy

Tak1Nie5
Razor
@Jola

To zobacz na pasku z wypłaty czy masz tam ZFŚS. Bo ja jakoś nie mam, więc nie ma obowiązku zakładania takiego funduszu żaden pracodawca prywatny.

Tak1Nie4
niektorzy to tumany
@Razor

a masz na pasku np jakie i ile podatku placi pracodawca albo co i komu przelewa na konto ? sa informa(usunięte przez administratora)je dotyczace firmy, ktorych nie ma na paskach i tak to prawda KAZDY pracodawca, ktory zatrudnia powyzej 50 osob ma OBOWIAZEK zalozyc zfss oraz jednostki budzetowe niezaleznie od ilosci zatrudnionych osob tez maja taki obowiazek... wystarczy wpisac w google i poczytac ze zrozumieniem, nie trzeba byc kadrowym, zeby to skumac

Heniek
@Jola

A nie masz czasami dodatku urlopowego za każdy wybrany dzień ???

Takie tam

Jeśli jest ponad 1000 pracowników przedstawiciel załogi ( R Alker) ustalił z pracodawcą iż te środki mogą być dysponowane wg uznania pracodawcy

xkadr
@Viki

Wczasy pod gruszą jest to świadczenie wypłacane w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Fundusz ten tworzą pracodawcy zatrudniający według stanu na 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wczasy-pod-grusza-dla-kogo-i-na-jakich-zasadach

@anonim

Od nowego roku ponoć pracujemy po 5 dni w tygodniu :)

eureka
@Rafał

zawsze tak jest od stycznia do maja a od czerwca dalej heja w weekendy do roboty :)

NickNick
Nazwa działu: Handlowy
@Rychu

A co wiesz na temat PIT - 2? to kwota wolna od podatku (ok. 560zl),ktore jest zabieranie przez firmę. Przy zatrudnieniu zmuszają do podpisu, zgodnie z ustawą podatkową jest to możliwość uzyskania zwrotu co miesiąc a nie na koniec roku rozliczeniowego, czyli jak umawiasz się na 3000 na rękę to powinno się dostać 3046 - niestety tak nie jest. Mądry Polak po szkodzie... (usunięte przez administratora) Poczytajcie sobie o PIT 2-każdemu to (usunięte przez administratora) wciskają do podpisu.!(usunięte przez administratora)

Solodarny

To co zwalniamy się niech robią sobie sami koniec roku koniec mojej roboty w tym balaganie

Tak28Nie
Raf
@Solodarny

Kto pierwszy ten lepszy :) teraz jeszcze cię gdzieś może przygarną, tylko nie mów że przychodzisz z eko bo zajarzą że jesteś jednym z tych co tylko narzekają na forach. Od nowego roku premi nie będzie, dodatki zabrane, stołówka podrozeje no i zaczną się redukcję etatów więc nie czekaj tylko uciekaj :))

Tak9Nie1
Hahaha
@Raf

Tak jakby nie narzekał na forum... A skąd masz takie informacje ktoś ci to potwierdził, że od nowego roku nie będzie premii itd?

odpowiedzialny
@Hahaha

tak, potwierdzil to prezes w najnowszym liscie do pracownikow

Tak6Nie1
Kaja
Nazwa działu: Produkcja

Brawa i gratulacje dla tego, kto wymyślił zamianę kolejności zmian. Po raz kolejny firma pokazuje, jak to nie liczą się dla niej pracownicy. Ludzie mają poumawianych lekarzy na przyszły rok według zmian, po to by nie brać wolnego dnia. Wiele małżeństw zmienia się zmianami, żeby zawsze ktoś z nich był z dzieckiem, a teraz ich zmiany się nakładają. Bez pytania, bez uprzedzenia. Podjęto decyzję na spontanie, bez opinii tych na których, to najbardziej się odbija! Brawo raz jeszcze.

Tak12Nie1
Ja
@Kaja

Kiedyś człowiek liczył się w tej firmie teraz już nie taki mamy zarząd

Tak79Nie1
Mateo
Nazwa działu: Produkcja

Moze ktos mi pomoze w grupie moc poszukuje jednej przepieknej kobiety z zmiany B hala6 czarnulka przeurocza pracujaca zaraz przy stolach HS na pile ma przepiekny usmiech i jest czarujaca nie mam odwagi do Ciebie podejsc lecz nie raz na twojej Pile zostawilem karteczke przeszukalem fejsa lecz tez cie nie moge znalezc jesli to czytasz odezwij sie

Tak7Nie10
żal.pl
@Mateo

Skoro nie masz odwagi podejść to po co wogóle chcesz męczysz kogoś? Karteczki zostawiasz, piszesz na gowork o niej, a nie masz odwagi podejść do kobiety i najnormalniej w świecie zagadać? A jak odezwie się do Ciebie to przez komunikator internetowy będziesz do niej pisał kiedy będzie stała obok bo nie masz odwagi cokolwiek powiedzieć? Ogarnij się człowieku.

Tak7Nie2
Bartuś Z3
@Mateo

(usunięte przez administratora) Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia - z porozrzucanych po wsiach i małych miasteczkach tysięcy samotnych, to oni chcąc wyrwać się z kleszczy dokuczliwej samotności, opowiadają o swych pragnieniach w których królują one

luigi vercotti
@Mateo

Wdziej fioletowy garnitur z flauszu, kup lub zwędź z mogiły roślinę, w ajfoniku puść sobie Zenka dla kurażu i startuj śmiało! Ecookna stoją za Tobą murem!

Maja

Jak tam premia swiateczna:))

Tak2Nie2
@Maja

Poszły wczoraj ja już mam na koncie a reszta pewnie w pon będzie miała wszystko zależy od banku jaki się ma

Krzyś
@Novi

Ile dali?

Tak1Nie1
@Krzyś

Tyle ile obiecano - ja mam pełną kwotę

Tak1Nie2
@Krzyś

jak jestes pracownikiem to dostales maila ile beda dawac a jak nie jestes to g. cie to obchodzi

Tak7Nie4
Ja
@nick

Chyba cię to zabolało

Serwisant
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czesc, czy mozecie wypowiedziec sie na temat dzialu serwis/ reklamacji z jezykiem holenderskim?

TakNie4
qwe

Chwile pracowałem, ale bardzo mało płacą, w trakcie pracy znalazłem zatrudnienie z dokladnie 2x wieksza pensja na reke.

były
@qwe

Zgadzam się z tobą dobre zarobki w tej firmie tylko na banerach reklamowych a w rzeczywistości o połowę niższe , jak ja się cieszę że z tamtąd uciekłem

Waldemar
Nazwa działu: Produkcja

Do kiedy pracujemy w tym roku?

Greeq
@Waldemar

Do 19.12

Tajson
Nazwa działu: Finanse

Ci co siedzą na l4 miesiąc,dwa,trzy.....dostali premii świątecznej 500zl.troche to nienormalne.siedza w domu,robić im się nie chce A kasa na konto wpływa.

Tak7Nie2
Stefan
@Tajson

Ja nie byłem na l4 wogule a premi swiatecznej nie dostałem tylko dlatego ze z końcem grudnia kończy mi się roczna umowa a kolejnej nie chce podpisać. To jest tez nienormalne

brajan
@Tajson

oj, zeby cie nie pokaralo i zebys ty nie musial w przyszlym roku "siedziec w domu", zobaczylbys wtedy jak to jest fajnie chorowac... dostales swoje to sie ciesz

2020

Ile maksymalnie da sie wyciągnąć ba rękę na produkcji bez hejtu grzecznie pytam

Rzetelny

2700 ale musisz wiedzieć że do tego wchodzą dwie soboty

@2020

a ty co? wywiad gospodarczy?

@2020

Jakieś pół roku temu można było sporo wyciągnąć, pracując w weekendy za dodatkowa kasę, plus premia która wynosiła czasem i 25% stawki podstawowej. Teraz premie są raczej mniejsze, wiec nie nastawiałbym się na więcej niż stawka podstawowa 2500, plus ewentualnie 1-2 stówki premi oczywiście po okresie próbnym, ale miejmy nadzieje ze w przyszłym toku będzie lepiej :)

Zosia
Nazwa działu: Produkcja

Czytam i nie wierzę. Cały czas źle. Może nie jest idealnie ale przypominam że to zakład pracy a nie instytucja charytatywna. Premia jest uznaniowa co oznacza że albo jest albo jej nie ma. I uwierzcie są firmy w których nie ma. Fundusz socjalny jest. Każdy otrzymuje dodatki. Ludzie kochani nie zachowuje się jakbyście pracowali za najniższa krajowa w kamieniołomach bo tak to wygląda.

Tak13Nie33
aXa
@Zosia

Kobieto o jakich dodatkach Ty piszesz? Policz ile wpłacasz na składki socjalne, a ile z tego dostajesz.

Tak8Nie5
xXX
@Zosia

Przyjdź babko porób dwa miesiące na produkcji bez żadnej premii tylko gola wypłata a wtedy się wypowiadaj a nie po opiniach twierdzisz jak to jest tutaj pięknie ;))))

Tak17Nie5
Heh
@Zosia

Tu nie chodzi tylko o pieniądze, a o same traktowanie ludzi jak(usunięte przez administratora)Każda firma może sobie pozwolić na reklamę i ile to się nie zarobi, jakie warunki, miła atmosfera. Oni tak zrobili, nawkręcali ludziom, że jest super, a teraz wszystko ukrócili. Gdzie tą stabilną praca? Albo nie przedłużają umowy albo przedłużają wiecznie na rok i na rok i na rok. To ma być stabilną praca? Aaa i jeszcze, taka tragedia bo kasy firma nie ma, mają kryzys ale w sondażach i firmie roku to klasują się na pierwszej pozycji i na dodatek przychód firmy w procentach jest większy jak w zeszłym roku. Obudźcie się ludzie, a nie wmawiajacie sobie.

Tak20Nie3
Tiktok
@Zosia

Od nowego roku premie beda zabrane

Tak145Nie5
Adaś
@Tiktok

Właśnie o co chodzi z tymi premiami? Bo już od kilku osób słyszałem że od nowego roku mają być zabrane?

Tak10Nie1
Bob
@Tiktok

Jasne. Nie podburzaj ludzi.

Tak2Nie7
Robol
@Adaś

I to mnie boli najbardziej, czyli "słyszałem...." Panie Prezesie czy tak trudno zrobić spotkanie ? i wyjaśnić pracownikom na co mogą liczyć, albo czego się spodziewać? Cały czas dowiaduję się (i potwierdza się to w 99%) z plotek.

Tak12Nie1
@Bob

Nie pobudza, prawdę pisze :)

pytający

pewna informacja?

Jarek
@aXa

Człowieku o czym Ty piszesz? Od kiedy pracownik wpłaca na fundusz socjalny? Sprawdź sobie pasek z wypłaty a potem się udzielaj. Wiecznie niezadowoleni. Paczki na Mikołaja źle, premie na święta po 600 zł - źle, miesięczny autobus za 30 zł - źle, wigilia firmowa- źle. Czego wy jeszcze chcecie?

Tak7Nie6
Basia
@xXX

Przyjdcie do Mieszko pracowac...tam jest Eldorado...hihi

Tak3Nie4
2019
@Tiktok

To wątpię zeby ludzie z ambicjami tam pracowali a wiadomo ze to budowlanka i robota jest cięzka kolega robi za pracownika godpodarczego zero odpowiedzialnosci i ma 15zl netto na godz

Tak3Nie3
@Stefano

tam jest napisane podburza a nie pobudza ;d

@aXa

a ty ile wplacasz na skladki socjalne? bo ja zero zlotych

@Basia

a nie lepiej starac sie dorownac tym najlepszym niz zadowalac sie tym, ze jest sie troszke lepszym od najgorszych ?

Xxx
@Tiktok

Potwierdzam kasy niebedzie. Pozostaną Ci którzy wierzą że powtórzy się premia 4000. Pracy nie polecam.

Tak16Nie1
Wilk
@Tiktok

Wierzycie we wszystko co usłyszycie. Prawda jest taka ze o wszystkim zawsze ostatecznie decyduje wlasciciel.

Tak1Nie4
brajan
@Wilk

alez nikt temu nie zaprzecza :) tylko ze prawda jest tez taka, ze dzieki tym wszystkim ostatnim jego decyzjom mamy coraz mniejsze wyplaty, dlatego taka wiadomosc o likwidacji premii jest jak najbardziej prawdopodobna

Wilk
@brajan

Miejmy nadzieję że to się nie sprawdzi. Kto może wiedzieć coś więcej? A premia świąteczna będzie?

Paker

A ja słyszałem że na konto teraz pójdzie 600 zł premia świątecznej a 23 maja wpłacać dodatkowe 600 bo nie będzie wigilia jak co roku.

@nick

Nick, wiem mordko za późno się zorientowałem:) Ale myślę że nie zmieniło to zbytnio przekazu o który mi chodziło :)

Szymon

A skąd ta pewność?

Aga
@Tiktok

Od nowego toku będzie nowy prezes, to może i coś wynegocjuje z właścicielem bo ma w tym doświadczenie :)

Tak2Nie1
Takie tam
@Aga

Na pewno ma doświadczenie jako prezes w firmach które ogłosiły upadłość

eeeee
@Aga

raczej watpie, dopiero co wlasciciel wrocil na stolek prezesa i nie mysle, zeby tak szybko chcial sie usunac

Tak3Nie1

Artur W

Nie tylko na spawalni są tacy brygadziści od siedmiu boleści.

Viki

A od kiedy to o małe dziecko jest głupie??? Zastanów się bi sam kiedyś byłeś małym dzieckiem. A co do brygadzisty to chyba ktoś go wybrał na takie stanowisko. Masz zastrzeżenia to zgłoś to kierownikowi

TakNie8
Razor

Średnio rozwinięty może jeździć widlakiem hmm... Jak masz taki problem to zrób UDT i cały kurs na wózeķ. Wtedy zobaczymy jak Ty jesteś rozwinięty.????

ulany
Nazwa działu: Produkcja

przyjdź zobacz na rolety na z6 co się dzieje, mobbing nic więcej.

Raf
@ulany

Na roletach macie lajcik. Widać jak pracujecie kierownika wam potrzeba nie z przypadku co więcej w biurze siedzi jak na produkcji. A brygadzista jak wam tylko uwagę zwraca to od razu mobbing się wam odzywa

@Raf

Wczoraj na roletach odbyła się rozmowa z właścicielem na temat nowego premiowania na produkcji, więc pracownik nie wypracuje wydajności ponad 100% ( a ta jest na nowo wyliczona bardzo trudna do osiągnięcia) to nie otrzyma premii, osoby z najmniejszą wydajnością będą chodzić do pracy tylko wtedy gdy będzie coś do roboty, mają siedzieć na postojowym i czekać na wezwanie do pracy. Taki jest Właśnie pomysł naszego pracodawcy na nadchodzące ciężkie czasy.

Tak8Nie2
ken
@Paker

jeszcze kilka lat temu z duma sie mowilo o pracy w eko oknach, nawet jezeli to byla tylko praca na produkcji a teraz...szkoda gadac, wstyd sie przyznac do miejsca pracy...na wiosne szukam nowej roboty

Iza
@Paker

Skąd takie informacje? Nikt nie przekazał nam takich nowości. Czy to prawda z tą premia?

kajak
@Paker

z tym nowym premiowaniem to mozliwe bo plotki o wycofaniu premii byly od dawna ale pozostala czesc to nierealny pomysl, na liniach ludzie sa od siebie zalezni, stoly bezposrednio od zgrzewajacych, skladanie i szklenie od stolow, wiec jak wytypowac osoby z najmniejsza wydajnoscia ? a moze beda to najmniej wydajne linie? w takim razie nie wierze, ze beda tylu osobom placic postojowe, wiec moze co? beda wysylac na bezplatne urlopy? w jednym i drugim przypadku bedzie sie ludziom bardziej oplacac isc na L4, albo po prostu zmienic prace czy o to pracodawcy chodzi? jezeli nie to o co bo naprawde nie kumam w czym ten pomysl mialby zwiekszyc oszczednosc...

Stefan
Nazwa działu: Produkcja

Dostał ktoś juz premię świąteczna?

TakNie14
Lolo
@Stefan

Nie. Zrobili nas. Mieli wyplacac do 13 grudnia i cisza.

ala

Zniesmaczony

Chyba nikt. Kolejny wał :d

Tragedia
@Stefan

Jak nie przyznali premii z powodu L4 to ta firma jest jedno wielkie śmiechu warte. Obiecują coś a potem nie dotrzymują słowa. Zresztą jak z wszystkim.. podejrzewam, że potracą pracowników po nowym roku.. skoro nie dbają o pracowników to znaczy, że jesteśmy dla nich niewolnikami. W innych firmach może jest trochę mniej pieniędzy ale jak idziesz w weekendy to masz zapłacone i wtedy wiesz za co idziesz do pracy, a tu co chwile weekend i co z tego masz? Ten dzień wolny? Śmieszne.

KK
@Stefan

Dostalam w piątek o 15 byl przelew.

Kasia
@Tragedia

Ja nigdy nie byłam na l4, nie miałam żadnej N ani UŻ, a premii też nie dostałam. Mój mąż zresztą też nie. Znowu nas władowali w ala. Porażka...

Krzyś
@KK

Ile dali?

@Kasia

Przelewy poszly wczoraj a to że do 13 miały być to znaczyło że do 13 miały wyjść przelewy większość ludzi już ma je na koncie

@Tragedia

Każda premia jest uznaniowa jeżeli ktoś miał L4 to zapewne będzie mu to potrącone z premii, w tamtym roku tak było byłem tydzień na L4 i potrącili mi za to troszkę kasy ale dostałem. W innych prywatnych firmach nawet 100 zł nie dają na święta bo nie ma przymusu aby dać. Więc spokojnie poczekaj aż dostaniesz i wtedy dyskutuj dalej. Ja mam na koncie już od wczoraj więc cierpliwości troszkę w pon pewnie będzie i u ciebie

Prac
@Stefan

Sporo osób dostało. Mam na myśli hale 2 :)

Człowiek z okien
Nazwa działu: Produkcja

Premie pewnie zostały wysłane do 13. Wszystko zależy od banku w jakim ma się konto. W poniedziałek pewnie pieniądze będą już zaksiegowane na koncie.

Tak5Nie1

Każdy tylko narzeka i narzeka.. a dalej tu pracuje.. nikt tu nikogo nie trzyma na siłę a co do premii to w niejednym zakładzie pracy nie ma jej w ogóle.

Tak3Nie9
Ewka
@Pracownik

Może masz rację ale przyjmując się do pracy obiecywali cuda wianki a teraz powoli się z tego wycofują. Tak się nie robi. To nie jest w porządku.

Tak11Nie
@Pracownik

Tylko że w większości zakładów ludzie mają 5-cio dniowy system pracy A nie 6-cio. Proszę to wziąść pod uwagę.

Kamil
@Stefano

Za free w dodatku, bo ciężko dostać ten dzień żeby go wybrać

Tak4Nie
@Kamil

To już swoją drogą:))

Heniek
@Stefano

A tak szczerze jak sobota była ekstra płatna też tak pisałeś ??

@Heniek

A jak sobota była płatna też byłeś ZMUSZANY przychodzić na wszystkie soboty?

Peter
Nazwa działu: Produkcja

Dostał już ktoś z was premię świąteczną?

Tak3Nie15
Gość
@Peter

Też jestem ciekawy czy ktokolwiek dostał premię świąteczną. W mailu była informacja że do 13 grudnia będą premie...

Grzes
@Gość

Tak Santander bank dziś miał przelewy

Nazwa działu: Produkcja

Pracuje kilka lat bez l4 tylko z planowanym urlopem. Żadnych urlopów na żądanie a tu taki cios. Obiecana drobna premia której nie ma. Zawiodlem się juz kolejny raz w ciągu tego roku. Morale mojej załogi juz i tak są poniżej dna a mimo wszystko staralem się dobrze pracować. Dziękujemy za ten rok.

Zostaw opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie