2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 831 4925 5 1

Opinie o Eko-Okna S.A.

Tomasz z marek

Widzieliście ranking wydajności na pracownika na forum branżowym? Jesteśmy na ostatnim 10miejscu w naszej grupie tracąc do lidera 50% ,słabo to wygląda ale pokazuje ile na pokładzie mamy zbędnego balastu w postaci sztucznych stanowisk(usunięte przez administratora)

Tak13Nie2
@Tomasz z marek

Czesto jest tez tak,ze jedna osoba musi robic na dwoch stanowiskach tylko dlatego,bo osoba z tego drugiego stanowiska zostaje przeniesiona przez brygadziste i przydzielona do pomocy jego nazwijmy to "znajomkowi" bo ten (ta) nie nadaza i konczy sie to tak ze na jednym stanowisku robia sobie pomalu dwie osoby a na dwoch stanowiskach obok (usunięte przez administratora)jedna osoba

Tak8Nie1
Asia

Nie rozumiesz zasady opłacalności ,w dobrze zarządzanych firmach na pracownika przypada 450000 zysku rocznie A u nas połowa tej sumy , także zakład o połowę mniejszy zarabia tyle samo co my . Temat strat jest wielowątkowy i dotyczy organizacji pracy w firmie ,wydajności ,zasadności stanowisk i ich ilości ,czynników jest dużo i dużo do roboty ,przykład :3,4czy 5 pakowacxe na końcu linii stojących i jeżdżących słonecznik to oczywista strata dla firmy ,przy tych ilościach które produkujemy mac.3 na dwie linie i już minimalizujemy stratę ,a przykłady można by mnożyć..

Tak5Nie1
pracus
@Asia

tak samo brygadzisci powinni normalnie pracowac na stanowisku konkretnym a nie latac w te i spowrotem na papierosy bo im sie nudzi, tym bardziej, ze wiekszosc biezacych spraw, ktore powinni zalatwiac, jest zalatwianych przez szeregowych pracownikow a za pojscie na zebranie czy łaskawe wypisanie urlopu dostaja dodatki brygadzistowskie, wiec wychodzi na to ze cala podstawowa pensje z premia dostaja za sama obecnosc w zakladzie 8 h a caly czas placza, ze nie maja ludzi ale zaden nie stanie na stanowisko robocze

Tak32Nie
Robert
@Asia

Muszę pogadać z pakowaczami żeby złożyli się na słownik ortograficzny dla ciebie

@Robert

Mój słownik jest ok ,sztuczna inteligencja żle podpowiada i nie sprawdzona płata figle .

@pracus

Znam brygadzistę,który nie potrafi prostej roboty zrobić.Ąle ma staż,i się należy stanowisko brygadzisty.Tylko co za tym idzie?Nic.Do prostej roboty woła pomocnika.Zero samodzielności.Chyba że samodzielnie biega do kierownika,to wykonuje perfekcyjnie

Tak11Nie
@Asia

Gdyby mniejsze firmy zarabiały 2 razy tyle co MY to w eko nie pracowało by tyle osób i wynagrodzenie w innych firmach bylo by większe niż w eko. SKOŃCZ SIAĆ TAKIE FARMAZONY. Ranking jak każdy można sb o tylek rozbić

TakNie5
Ja
@Lolo

Tylko że w każdej firmie wynagrodzenia są takie same albo nawet większe

Tak6Nie1
Xxx
@Lolo

Ty czytałeś z zrozumieniem artykuł?. Chodzi o przychód, my mamy na ok 1.8mld a pracuje ok 7tys ludzi, a drutex ma ok 1mld i pracuje ok 3,8tys. Problem jest dużo stanowisk co nic nie wnoszą do firmy, tylko są.

@Xxx

Nie tlumacz,taki jak on tego nie zrozumie nigdy

Tak9Nie
@Lolo

Co ty wiesz o ekonomii ???? Jak nie rozumiesz o czym piszę to nie komentuj !!

@Xxx

Taa 7 tys?. z tego z 3 tysiące na chorobowym i na innych opiekach....

Tak1Nie3
Zzz

To akurat prawda z tym znajdowaniem ciepłych posadek (usunięte przez administratora) A kto się sprzeciwia wylatuje. Tworzone są stanowiska żeby kogoś zadowolić i żeby byli jej wdzięczni. Pieniądze wydawane na bzdety. Szkoda że (usunięte przez administratora)tego nie widzi.

nick
@Gall

no tak, bo w drutexach itp w ogole nie choruja i nie chodza na opieki, zwlaszcza teraz w czasach pandemii

????????????????????
@Asia

To chodź stan na końcu linii zobaczymy jak będziesz pisać po tygodniu o tym słoneczniku jak przeniesiesz parę okien

Aniołek
@????????????????????

Praca przy zdejmowania okien jest dedykowana osobom bez wykształcenia i ambicji ,wyczyn zdjęcia kilkunastu okien na godzinę nie wymaga nadludzkiego wysiłku. No ale pakowacxe i naczelny pieniacz z wysokiej robią z tego mega wyczyn ,Ci co składają stojaki do wyjazdów muszą myśleć kontrolować ,mają odpowiedzialną pracę, ale zdejmowacze z linii to już prosta robota ,więcej stania i gadania. Pozdr

Tak6Nie3
@Aniołek

Zwłaszcza Holandii - gdzie okna ważą czasami ponad 200 kg . Wcale lekkie :)

Kierowca
@Gall

Nie narzekaj tyle, bo jak robili miksy to nie raz sami myśmy się męczyli by rozładować, nie każdy klient chciał pomoc. W dodatku trzeba było jeszcze uważać by nie rozdopic. Skocz na dział pakowania to się dowiesz jak tam robota wygląda, ja im nie zazdroszczę ani kasy ani roboty.

Pomyślmy....

Po ostatnim rzucie nowych pracowników - widzę że przyjmują jak leci....

Tak7Nie
Pomyślmy....
@Xxx

Mają większy przychód bo mało płacą pracownikom? :):):)

Tak6Nie1
Leszek
@Pomyślmy....

Czyli powtórka z historii , w grudniu 2018 kadrowa bas-a zatrudniła na produkcję ponad 200 pracowników w tym 80%kobiet ,wszystkim należał się 2 dniowy urlop + postojowe za dni wolne w grudniu . To są absurdy . Takie akcje zabijają wydajność ,dochodowość i nie mają nic wspólnego z logiką . Takie akcje dowodzą brak logicznego zarządzania w firmie na poziomie prezesa i fikcyjnego zarządu . Pracownicy przyjmowani bez selekcji to to destrukcja tego co jeszcze działa . Jak widać powielanie błędów to nasza tradycja Pamiętam jak w przeszłości była grupa trenerów wdrażających nowych i to miało sens , ale teraz nie ma kreatywnych osób , siedzą cicho i czekają na kolejną wypłatę . Jak żółty uczy nowego to błędne koło upadku . A my na liniach mordujemy się z tym zalewającym motłochem i zawsze tracimy przez niekompetencję i brak wyobraźni tych na górze

Tak9Nie1
Chehe
@Leszek

Myślę że oni się cieszą że ktoś nowy chce tu przyjść do pracy....

@Nik

Zrozumiałem już o co chodzi i nie obrażaj mnie, bo sam jesteś zapewne imbecylem.

@Asia

Po prostu źle to tu przedstawione zostało. Odebrałem to tak że wina leży po stronie pracownika który zasuwa a taki jak ty pisze ze nie jest wydajny. Ale teraz wiem już o co chodzi i przepraszam za zbędny kom.

Lagnar
@Leszek

Masz rację ale nie zupełnie.

Xxx
@Pomyślmy....

Nie myśl. Nawet nie wiesz co to przychód a zabierasz głos. Wysokość wynagrodzeń nie ma tu znaczenia. Przychód to jest to co zarobiła firma brutto. Później ta kwotę podzieliła przez ilość pracowników i tak wychodzi przychód na 1 pracownika. Problem jest przerost zatrudnienia i puste stanowiska.

Tak4Nie3
@Lolo

Nie ma problemu , nie ma złych pracowników są tylko żel zarządzający . Wesołych świąt!!

@pracus

Tu sie zgodzę.Brygadzista nawet urlopu nie wypisuje.Od tego jest pani referent.Jego obowiązkiem jest policzenie godzin,kto ile nad czym pracował.I napisanie raportu.Reszta jest po za jego zasiegiem.W pracy samodzielnej się gubi,jak małe dziecko.

Ideolog
@Marek

Dziwne co piszesz. Brygadzista to lider ,który powinien posiadać niezbędną wiedzę fachową i radzić sobie z organizacją pracy podległego zespołu, bierze dodatek funkcyjny i to co zobowiązuje. Jeśli jest inaczej to nie zasługuje na piaskowanie tego stanowiska.

moj nik
@Ideolog

kluczowe slowo to "POWINIEN" ;) Marek pisze prawde, w eko wiekszosc brygadzistow ma wyksztalcenie podstawowe i nie posiada wiedzy fachowej w zadnym temacie, nie wspominajac juz o wiedzy podstawowej w temacie kultury osobistej :)

@Ideolog

O jakim Ty liderze piszesz?Ten brygadzista samodzielnie jeszcze NIC nie zrobił.A powinien mieć wiedzę,która pozwoli doradzić KAŻDEMU pracownikowi,na KAŻDYM stanowisku.Jaki pisałem wcześniej,stanowisko nadane za starz pracy.NIE za umiejętności.Tych akuratnie brakuje w tym przypadku.A stawka jak kierownik.

Kapuś
@Marek

Zawsze możecie napisać donos do Mateusza i wrzucić go do czerwonej skrzynki przy portierni na z2 ,to jest specjalny kapownik do prezesa/właściciela ..

Rafek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca przy wòzkach widłowych jako mechanik??czy jest zapotrzebowanie?

Były

Szczęśliwego nowego Roku wszytskim!!!

Kandydat

Przepraszam ucięło mi. Gdzie mogę znaleźć oferty pracy do Państwa firmy?

Holly
@Karol

Znajdziesz je na najpopularniejszym serwisie z ogłoszeniami na literę p, plus jest też zakładka "kariera" na stronie.

@Holly

Ale czy tam jest wszystko na pewno na bieżąco aktualizowane i można śmiało uderzać? Może kojarzysz jak długo czeka się na odpowiedź?

Holly
@Karol

No tak, na wspomnianym portalu masz daty, więc i pewność, że ogłoszenie jest aktualne. Co do długości oczekiwania na odpowiedź nie da się jednoznacznie stwierdzić, bo podejrzewam, że różni się to między stanowiskami. Niektóre aplikacje na wyższe stanowiska trzeba rozpatrywać bardzo szczegółowo i długo, na te bardziej podstawowe może pójść szybko. Zależy jaka oferta Cię interesuje.

odp
@Karol

są 2 etapy jak coś. najpierw jest wstępna rozmowa telefoniczna, weryfikacja kandydata i potem się umawiają na rozmowę w firmie

X
@odp

A mówimy o stanowisku biurowym czy na produkcję? Na Jakie zarobki można liczyć na stanowisku biurowym jako ekspert do spraw sprzedaży? Z tego co słyszałem jest podstawa plus premia, czy tą premię trudno wypracować?

Tak7Nie
Votec

To prawda ,tak było , ale materiał z rekrutacji coraz słabszy , ale takie czasy i trzeba się do tego przyzwyczajać ...

Były

Te dwie gwiazdki to chyba tylko bo strona zaokrągla...

On

Ja niestety mam negatywna opinie. Pracując na okresie próbnym zostałem zarażony covidem ( wpierw na naszej zmianę zachorował brygadzista który był w pracy gdy już miał objawy) po 2 dniach został u niego stwierdzony wynik pozytywny. Po dwóch tygodniach jak wrócił następny pracownik został wysłany na kwarantannę aż później dopadło i mnie. Byłem 3 tygodnie aż ze względu na problem z płucami i ponownie muszę brać dziennie leki na astmę. Po powrocie do pracy przepracowałem jeszcze tydzień i niestety dostałem informację że moja umowa nie zostanie przedłużona z powodu l4... Więc ten kto zachoruje na okresie próbnym może mieć już problemnz przedłużeniem umowy a na hali żeby ludzie nosili maski która zasłania nos i twarz to jest praktycznie niemożliwe to samo w autobusie którym dojeżdża się do pracy . Zarazic się jest bardzo latwo

Tak12Nie1
Mila
@On

To niesprawiedliwe ,zaraziła cię firma a ty za to zapłaciłeś zdrowiem i utratą pracy . Trzeba było zgłosić to do pani dyrektor , może jeszcze ktoś w firmie potrafi pochylić się nad losem pokrzywdzonego człowieka. Żel to świadczy o firmie , o zwykłym daniu o pracownika przez przełożonych i zwykłej ludzkiej empatii w tak trudnych czasach . Może ktoś z firmy na to odpowie ? Jaki sens ma :miłujcie się?

Witam serdecznie poszukuję pracy

OneMoreTime
@Karol

Jak cenisz sobie spokój i dobra atmosferę to szukaj gdzie indziej! Pieniądze to nie wszystko ale bez pinindzy to hey! Tutaj zarobisz między 3 a 5 tysi zależy od stażu stanowiska i działu. Ale może lepiej zarobić 3.5 i iść do pracy z uśmiechem od pon do pt!

WOLNEEE

Nadciąga magia Świąt czas Dla Nas i Dla bliskich. W tym wyjątkowym czasie powinniśmy się radować i miłować. Dlatego zapytam wprost i otwarcie Od kiedy, to wolne i kiedy konkretnie wracamy po Nowym Roku.

Tak2Nie1
swieta
@WOLNEEE

zalezy od dzialu chyba, nam powiedziano ze 18 ostatni dzien i 4 wracamy

pracus
@swieta

a na jakim dziale pracujesz?

Kierowca
@WOLNEEE

Zanim wybierzecie się na wolne, to zróbcie tak co by auta wyjechały, bo też chcę wrócić z Francji najpóźniej w czwartek rano.

@swieta

Tak do 18 :) Mamy drugą zmianę na z6 21grudnia. I z tego co widzę że stołówka będzie czynna we wtorek 22 grudnia na 1 zmianie. Czyli 1 zmiana do wtorku 22?

Hanys
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Hejka , jak wam się podoba Nowy klasztor?

Tak1Nie2
moniaop
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

gdzie zrobię badania w medycynie pracy w Raciborzu? to znaczy gdzie maja eko okna wspoprace z jaka przychodnia.

K

Ludzie.. Wy ciągle narzekacie na wszystko..

Tak3Nie2
Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Wiadomo od kiedy konkretnie zaczyna się przerwa świąteczna?

Mroczuś

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy ,przyjeżdżam kiedy chcę i robię co chcę . A kasa jak na zachodzie.

Tak2Nie4
@Mroczuś

Chyba na dzikim zachodzie?? Nie mów że masz 7 tys na miesiąc.? to wracam...

Anonim AD

Witam! Muszę się z Wami podzielić bulwersująca sprawą, nie wiem jak nie którzy, ale większość osób dostaje bez szemrania podwyżki, a inni nie, mimo że mają długi staż pracy, oddają robotę wykończoną zgodnie z zamówieniem, estetycznie czysto wykonaną, a taki Pan Kierownik nawet nie raczy wypisać wniosku, bo co? Bo Cię nie lubi albo mu się nie podoba bo nie chodzisz do pracy w soboty, taka mała informacja dla Kierownictwa, iż ludzie mają rodziny i chodź trochę czasu chcą z nimi spędzić, to nie po tym ocenia się pracownika tylko jak wykonuje swoje obowiązki. Polecam Kierownictwu i Panu (usunięte przez administratora)żeby się temu przyjrzeć, bo w taki właśnie sposób tracicie wieloletnich solidnych pracowników, bo ile można być cierpliwym. Tak wogóle to powiem Kierownictwu, że bycie ludzkim nie boli, i więcej zyskacie w oczach pracowników.

Tak34Nie
Mike
@Anonim AD

Mam to samo. Pracuję solidnie 2 lata i nie mam podwyżki a robię plany, nie jakieś mieszanki. Nie można się dogadać. Jak tak dalej będzie to odpuszczę. Daremne to jest.

@Mike

Od stycznia 2021 mają wejść gwarantowane stawki pracy tj: start - 2.500 zł netto po 1 roku pracy - 2.700 zł netto po 2 latach pracy - 2.900 zł netto po 3 latach pracy- 3.100 zł netto - Pożyjemy zobaczymy... Może obejdzie się bez składania wniosków i proszenia się o podwyżkę???...,.

Tak11Nie1
Wiktoria
@Jacek

Rozumiem, że czasem są tam problemy z podwyżką, jak w każdej pracy w sumie. A co możesz napisać o ludziach którzy tam pracują, jak atmosfera?

Tak2Nie6
@Wiktoria

Atmosfera? Bardzo gęsta

@Wiktoria

Ogólnie zależy gdzie trafisz... Są mili ludzie i są konfidenci co sprzedają. Są też chamy i cwaniaczki co stoją i bawią się telefonami,a inni na nich pracują

MateŁUSZ

kupili koło 60 Opli czyli zapomnijcie o premii na święta

Tak4Nie6
Sklepikarz
@MateŁUSZ

Zamiast premii beda vouchery hehehe

@MateŁUSZ

Może te Łople będą rozdawać pracownikom? :) :)

Tak8Nie1
@MateŁUSZ

Jeżeli nie zainwestuje w firmę to odda to w podatku ludzie myślcie, autobusy nowe też z tego się wzięły, lepiej kupić coś dla firmy niż oddać pieniądze państwu

Tak11Nie2
@Nikt

A ty zrozum,ze w pracownikow tez mozna inwestowac to co ma oddac w podatku

Tak6Nie2
@Nic

Kupił Łople dla nas. - Czasami pracownicy nie mają jak dojeżdżać do pracy. Szef dba o nas...Wystarczy kierowca i kilku chętnych .I można tym oplem dojeżdżać do pracy...

Tak7Nie3
@Jacek

Ja nie mialem jak dojezdzac do pracy to sobie stare auto kupilem ma dokazdy,jestesmy dorosli i radzimy sobie sami i takie dbanie o mala grupke osob,ktore nie radza sobie w zyciu jest niesprawiedliwe wzgledem pozostalych

Tak8Nie4
Niunia
@Jacek

Jakie dbanie raczej oszczędność-kierowca gratis nie trza płacić ????

@Nic

Nie każdego stać na ten stary samochód i naprawę... Poza tym- dojeżdżając z Żor czy innych odległych okolic- chyba lepiej jechać kilka przystanków i zaoszczędzić czas, niż kilkanaście i jechać do domu ponad dwie godziny. Ludzie, nic Wam się nie podoba!

Tak7Nie3
@Nic

Idź na budowę albo stacje paliw jak ci źle, nikt cię nie trzyma. Wszystko źle sam byś pewnie najlepiej rozkręcił firmę nie? . To załóż i pokaz co potrafisz a nie tylko gadasz

Tak6Nie5
@Nikt

Uderz w stol a nieudacznik sie odezwie...dostal cudem prace i bedzie robil wszystko co mu kaza i wszystko mu sie podoba, typowy chlopak do bicia

Tak8Nie2
@Nik

Tak nieudacznik, po studiach i z 4 letnim stażem pracy tam gdzie takiemu jak ty się planuje pracę. Masz rację rzeczywiście pozdrawiam

Tak2Nie7
Student
@Nikt

(usunięte przez administratora) jesteś i tyle w temacie planować to ty możesz co najwyżej jak odpisać na ten komentarz w eko nikt z wyżej postawionych nie potrafi pracy zaplanować dlatego jest taki (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Kierownik
@Nic

Jeżeli dojeżdżasz z daleka to alternatywa busa jest dobra ( zwłaszcza gdy nie ma autobusu do twojej miejscowości...) Dojeżdżać autem ? Owszem ale 10-20km...Ale nie 30-50km... Tym bardziej samemu to są koszta ... Więc trochę zrozumienia. Te busy to dobry pomysł. Ale zawsze dla kogoś to jest problem....W jakiej firmie tak się dba o pracownika? Nawet o grupkę ? - Jak to określiłeś. Duży plus za ten pomysł....

Kierownik
@Nic

Tych co stoją i bawią się telefonami? Czy tych co pracują na tych co się bawią?

Rolo

Mam pytanie. Po ilu latach pracy będzie przysługiwać mi stażowe????

TakNie1

Po 4

Ania

Po czterech latach.

Pilarz

Wcale mam 8 i nie mam

Monia

Czy na urlopie macierzyńskim wypłacają premie świąteczna ?

Nie

@Monia

Email z EKO : " W grudniu przyznana będzie premia świąteczna. Jednocześnie przypominamy, że premia świąteczna ma charakter uznaniowy i będzie przydzielana przez kierowników. Jej wysokość będzie uzależniona od kilku czynników – stażu pracy w firmie, absencji pracownika, jego wydajności i dyscypliny pracowniczej." : - Czyli liczą od przepracowanych miesięcy... Powinni zaliczyć Ci miesiące które przepracowałaś przed urlopem macierzyńskim....65zł za każdy przepracowany miesiąc

Tak2Nie3
@Jacek

Monia daj znac kto mial racje ;)

Ja
@Monia

Nie ma premii na macierzyńskim, rok temu byłam i nie dostałam. Więc nie sądzę, żeby coś zmieniło. Paczka ze słodyczami na pocieszenie ????

@Ja

Premie są wypłacane za PRZEPRACOWANY rok.

żródłoPrawdy
@Monia

A za co na macierzyńskim chcecie premie? za siedzenie w domu? No nez przesady!!

Marian
@żródłoPrawdy

Dokładnie zgadzam się w 100%za siedzenie w domu masz dostać premie?? Nie fer wobec osób które pracują

Pilarz
@Monia

Nie, Żona była to nie dostała

Premia ♥

Premia świąteczna w tym roku będzie wynosiła 600 zł przelewem na konto + 400 zł w postaci Vouchera do wykorzystania w sklepie Eko.

TakNie12
Majster
@Premia ♥

To są jakieś jaja???? Żart tak? I skąd takie info???

Tak12Nie1
Pracus

A karpie w eko beda? Takie w cenie 100 zl za kilogram? Hahahahaha

Tak10Nie
Misiek
@Premia ♥

Nie siej plotek na przyszłość jak nie wiesz

Tak5Nie1
Paker

Dostał ktoś przelew za środę?

@Paker

Jak nie dali do łapy to normalnie przy wypłacie będzie wypłacone

@Stefano

Czyli po potrąceniu podatku 140 zł na rękę za 11 listopada ? I dzień do wybrania?

Tak3Nie1
@Paweł

Wydaje mi się że 200juz na czysto, zobaczymy :)

Rolo
@Paker

Nie dostał nikt a miały być wypłacone do piątku czyli 13....... Zero informacji co z tym, kiedy bd nic. Mają czas.

Richard
@Paweł

Po odliczeniu podatku 200 zł netto a nie 140 zł kto dam takie głupoty gada chyba tacy co nic nie chcą robić a za darmo pieniądze brac. Byle się aby tylko nie narobić, jak pracujesz to szybciej czas leci

TakNie1
@Paker

Były ale nie każdemu zapłacili tak jak było mówione. Jeden dostał 200,02zl a inny 99,02 zastanawiam się kiedy dostaniemy resztę. Przyszedłem do pracy w święto i się rozczarowałem po otrzymaniu wynagrodzenia za to w kwocie 99,02zl....

kamil
@Lolo

A może masz komornika albo jakiś mandat? Idź do kadr to ci powiedzą a nie żalisz się na forum.

@Lolo

Rozczarowany? No tak, zajęcia komornicze bywają rozczarowujące. Nikt nie dostał nagrody na chybił - trafił, to nie jest toto-lotek.

nik
@Lolo

a na ktorej zmianie byles w srode? pierwszej czy drugiej?

@Richard

Zapytałem : a nie mówiłem że tak jest. Czytaj ze zrozumieniem...

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice