Timken Polska Sp. z o.o.

Opinie o Timken Polska Sp. z o.o.

Miśka

Osobiście jestem zadowolona z pracy, pracuję na S7 pod Panią G i B i nie zgodzę się z opiniami jakie to one nie są,normalne fajne babki z którymi da się wszystko załatwić jak na przełożone są naprawdę super a co do zarobków to 2tys do ręki na dzień dobry nie jest złą pensją są firmy które gorzej płacą ale jak się komuś pracować nie chce to zawsze będzie narzekał.

Nie niewolnik
@Miśka

Jak sobie dziecino życie ułożysz za te 2 tys?Na pizzę piwo i wjazd na disco raz w tygodniu wystarczy.Resztę przy mamusi.Liczysz ,że złapiesz bogatego?

Ryszard
@Nie niewolnik

Na jakim stanowisku w firmie Timken Polska wynagrodzenie oscyluje w granicach 2000 zł? Zastanawia mnie również, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci bonusów bądź premii? Mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

Basedzulu

Cześć mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak praca wygląda, robiłem w Jonhson Electric jeśli ktoś zna tą firmę więc aplikaowalem tutaj na produkcję

Adrian
@Basedzulu

Obecnie firma szuka operatora produkcji. Czy na to stanowisko aplikowałeś? Praca jest zmianowa i powinieneś mieć uprawnienia do obsługi suwnicy. Pracodawca oferuje profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy, pakiet świadczeń socjalnych i stołówkę pracowniczą na miejscu. Proszę, żebyś napisał kilka słów o rekrutacji i pierwszych dniach w Timken Polska.

Witam ile nowy pracowniku zarobi u was we firmie?

każdy narzeka na firmę w której pracuje w rumienie nie jest tak źle ja się przeniosłem z firmy typu automotive w której liczyła się tylko norma najlepiej mieć pampersa a tak w ogóle to każdemu co innego odpowiada i jak sam się nie przekona to z opinii i forum nic się nie dowie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator Kontroli Jakości w firmie Timken Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Witam A czy są przyjęcia do pracy. Pracowałem kiedys na cnc czy przyda się doswiaczenie?

xxx
@Nowy

doświadczenie ? skąd ! nawet się nie chwal ...

@Nowy

Kolego wszystko masz tam napisane niżej. Doświadczenie na cnc nie przyda Ci się wcale. To jest zupełmie inna bajka. Tam pracują maszyny z lat 70 ubiegłego stulecia. i jedyne co ma to wspólnego z cnc to płytki z węglika i to, że na jednej z 3 maszyn które obsługujesz obrabiany materiał chłodzony jest cieczą...

Jak wygląda praca frezera cnc na maszynach sterowanych numerycznie?

Czy napisałby ktoś jak wyglądają warunki na stanowisku frezera cnc, warunki pracy, socjal, stawka, warunki na hali. Doświadczenie na produkcji 5 lat przy maszynach numerycznych cnc rok na sterowaniu w środowisku CAM jako ustawiać programista 3-osiowych centrach obrobczych. 1,5 roku na sterowaniu heidenhein maszynach 3-osiowych z ustawianiem maszyny doborem narzędzi i ustawieniem parametrów obróbki oraz programowaniem, dodatkowo jako operator maszyn 5 - osiowych również że sterowaniem hedenhein. Co firma proponuje z takim doświadczeniem dla chłopaka wiek 25 lat i czy warto podejmować pracę w firmie timken?

Mógłby ktoś opisać stanowisko pracy frezera cnc? Interesują mnie warunki pracy , jaką stawka na początek - około oczywiście, co firma proponuje pracownika i czego oczekuje oraz oczywiście czy współpraca z firmą Timken to dobry wybór. Doświadczenie na produkcji 5 lat (mój wiek 25 lat) Przy 2 letnim doświadczeniu, praca na sterowaniu heidenhein 3 osie półtorej roku z pisaniem programów i ustawianiem. Rok praca że stosowaniem programu Cam jako ustawiać programista na 3 osiowych centrach obrobczych. Znajomość rysunku technicznego bardzo dobra. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

chem97

Co sądzicie o pracy na kontroli jakości narzędzi?

A jak po tych podwyżkach co ogłosiła Solidarność? Podobno "znaczące" premie i 5,5% podwyzki teraz a rok temu 4,5%. Tu źródło tematu. http://www.solidarnosckatowice.pl/pl-PL/podwyzki_w_timken_polska.html

Alibaba

Witam A czy sąm przyjęcia do was do firmy?

Bolo

Jak wam się nie podoba to zapraszam do Brembo jak przez 8 godzi popracujesz na tarcach to ci mina brzydnie.

były(na szczęście) regenerator

Ale jaja,hahaha.No, ale w końcu nie ma to jak rodzinny interes i dobra integracja.Jesli to prawda,to, no komend .

Nowy w UR

Witam . Jak wygląda praca UR ? Wiem że szukają kogoś do przyuczenia

Witam na rękę dajom 2500zł na początek pracuję tam 2 miesiąc umowa jest 3 miesiące a później pod zakład cv można zostawić na porteni.

MEGI
@Nowy

A gdzie Ci kolego dali 2500? Jaki to dział?Chętnie się przyniosę.

Jolanta
@Nowy

Widzę, że jesteś nowym pracownikiem Timken Polska. W jaki sposób aplikowałeś do pracy w tym miejscu? Czy również zostawiałeś swoje CV na portierni, jak właśnie radzisz innym kandydatom? Ciekawi mnie, jak długo czekałeś na telefon z firmy i zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne oraz to, jak ono przebiegało. Możesz napisać coś więcej?

trololo

Znacie ten żart? - Kierowniku, pracuje tu już 5 lat, dlaczego młody pracownik zarabia więcej ode mnie? - Bo nikt nie chce robić za takie pieniądze, za jakie Ty robisz.

Ubek
@trololo

Hehehe. Widze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ☺ a myslalem ze moj zaklad tylko takie numery robi

Sosnowiczanin

Jak tam premie świąteczne? Wszystko wydaliscie czy jeszcze trochę zostało? Ha ha

Nietypowy
@Sosnowiczanin

Do dziś nie mogę dojść do siebie jak wielka była premia. I ten cukierek na święta ????

@Sosnowiczanin

A, że się tak zapytam... była w ogóle?

@Sosnowiczanin

Mógłbyś przedstawić reszcie użytkowników, którzy nie mają doświadczeń związanych z pracą w firmie Timken Polska, jak w tym roku wyglądały premie świąteczne dla zatrudnionych pracowników? Ciekawi mnie, czy opisany przez Ciebie dodatek otrzymali wszyscy zatrudnieni pracownicy, czy może tylko wyróżnieni przez pracodawcę? Proszę o informację, jak to wyglądało.

@Trololo

A skąd. Cisza jak co roku

@Sosnowiczanin

Beethoven, Mozzart, Bhrams - klasycy. Timken brak czegokolwiek - Klasycznie.

@Adam

Co tu pisać. Można raczej się śmiać albo płakać, co kto woli. Nie ma premii świątecznej od kilkunastu lat. PS. Co niektórzy mylą fundusz socjalny z premią świąteczną, a to jest całkiem co innego.

@Sosnowiczanin

Hmmm... po tym co doświadczyłem w timkenie, domyślam się, że kto miał dostać premię świąteczną, ten dostał. Czyli jednostki zarządzające... Kierownik, menager... we dwóch zgarnęli pewnie taką kwotę, że jakby to rozbić na cały wydział i nawet opodatkować, ludzie by się cieszyli jak dzieci :D

Krzysiek

Czy są przyjęcia na wózki widłowe? I jakie są stawki na początek ?

Ivetta

Czesc, jakie zarobki sa na dziale produkcji? Czy jest mozliwosc nadgodzin? Jaki jest system pracy? Czy przyjmuja tez kobiety? Mysle nad rozpoczeciem pracy w Timken.

MEGI

Myślę że praca w Timkenie w dziale produkcji nie jest zła, gdyby nie fakt iż maszyny z lat 70 tych psują się co chwilę, a ustawiacze niechętnie podejmują się ich napraw. Często coś tylko podreguluja i ty męcz się operatorze. Nie zrobisz normy ty jesteś winien.Glowna polityka firmy jest jakość. Jak masz to spełnić skoro produkujemy na ilość?Co do zarobków to TAK SA PODWYŻKI-co roku.Z tym że potem po 5ciu czy 10ciu latach okazuje się że zarabiasz tyle samo co pracownik nowo przyjęty albo nawet mniej.Premia? Śmiech na sali. Dyrektor myśli że rzuci 50 zl na miesiąc i ludzie będą zachwyceni. To już nie te czasy. Żadnych paczek na święta, dla dzieci.Owszem jest socjalne Ale to chyba układ zbiorowy gwarantuje więc tego nie mogą zabrać.Bo jak by mogli zabrali by wszystko. Nawet głupie mydła. Odnoszę wrażenie że pracownik produkcyjny nic nie jest wart w tej firmie. Chyba że ma jakieś znajomości. Mamę ,tatę, ciocie,brata....Dobrzy pracownicy odchodzą i nic się nie robi żeby ich zatrzymać. Przecież przyjdzie kolejny, to się będzie starał, łudzac się że to ktoś doceni. Poza tym warunki są średnie.Spore zapylenie, mgła olejowa, i stare awaryjne maszyny. Do puki są tu starzy pracownicy z wyrobionymi stawkami, zakład funkcjonuje. Ale oni odejdą niebawem na emerytury i nie robi się tu nic żeby przytrzymać pracownika. Pan dyrektor myśli że nie ten to przyjdzie następny. Każdy szepcze po cichu. Jeśli komuś odpowiada praca za 2000 zl netto to odpowiada. Ale teraz są takie czasy że rodziny za to się nie utrzyma. A pan dyrektor chyba jest oderwany od rzeczywistości. Smutne to jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Timken Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Timken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timken Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timken Polska Sp. z o.o.