Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

dm

Dziewczyny spokojnie przeciez nie zamykaja wszystkich sklepow raptem slychac o dwoch nie panikujcie

o

No i jeszcze odeszla z naszej firmy wiceprezes zarzadu

Mmmx
@o

Nowakowska ? A takie zmiany miały być piękne..

o
@Mmmx

Ciekawe co sie stalo ,

@o

O k.... :) babka miała wyciągnąć firmę z szamba :D teraz to już pozamiatane :)

Zuzia

Dziewczyny, proszę powiedzieć proszę o DN franczyza w Lublinie? Macie jakąś wiedzę? Pozdrawiam Zuzia

Alicja

Forum dotyczy jednej, konkretnej lokalizacji sklepu DROGERIA NATURA-POLBITA w Błoniach. Każdy wpis powinien własnie tego lokalu dotyczył, a nie innych miast. Osoby zainteresowane pracą są ciekawe, co właśnie w tym miejscu się dzieje, a nie w Koninie. Dlatego proszę wszystkich o pisanie na temat, a inne lokalizacje opisywać w ich konkretnych wątkach.

Nie było.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
mm

A ktory sklep zamykaja w zachodniopomorskim?

!
@mm

Zamykaja Gryfice

Malwa

Dn Konin 2 poszedł na dno...Taki mocny sklep.wspołczuje Wam dziewczyny ze zostałyście tak oszukane...

Co się stało?

@Żabka

Z tego co wiadomo,dziewczyny dowiedziały się nie od swojego pracodawcy o zamknięciu sklepu DN,tylko od administacji CH Ferio gdzie znajduję sie DN.

@Malwa

Skoro dziewczyny miały umowę na czas nieokreślony to dostaną 3 miesięczna odprawe.Jedyny plus tego ????

@Żabka

Tego nie wiemy...ale to są super dziewczyny i trzymamy za nie kciuki ,żeby dostały wszystkie dobrą i lepiej płatną prace...koleżanki i koledzy CH Ferio :)

Zwyciezynie ????
@Malwa

Wszystkim koleżankom i kolegom z Ferio bardzo dziękujemy za tak miłe slowa ????. A DN jest juz tylko przeszłością. Wszystkim....Do zobaczenia ????

@Zwyciezynie ????

Wracajcie,odwiedzajcie nas ????do zobaczenia A.E.D.A i wiele innych fajnych dziewczyn.

Zwyciezynie :)
@Malwa

Wrócić gdzieś wrócimy , ale odwiedzać Was będziemy na pewno:) naprawdę milo czytac od Was tak miłe komentarze :)) dziękujemy

Nikola
@Malwa

Ja się pytam co się dzieje ????? Znowu kolejna DN zamknięta.... . Za chwilą wszystkie zostaniemy bez pracy .... . Zmiany MR ..... czy to już powoli koniec z Natura . Dn Konin szkoda ze was już nie ma zawsze można było liczyć na waszą pomoc ... .

Było super
@Nikola

Dziekujemy Konin...solidaryzujemy sie z Wami..

Zwyciezynie :)
@Nikola

Tak, kolejna prawie zamknięta. Mozna stwierdzić, ze to ,,tylko male'' nie dopilnowanie ze strony ,,naszej firmy''. I szukanie winnych, ze oni wszystko dobrze robili tylko inni zawinili. No coz.... A co do pomocy to takie byłyśmy. Wszystkie drogi prowadziły TYLKO do Konin2 jesli chodzilo o kwestię pomocy i to KAZDEJ pomocy :).

Zniesmaczona
@Zwyciezynie :)

Ja sie pytam jak można przeoczyć podpisanie umowy o lokal???....ten co się tym zajmuję powinien polecieć ze stołka!!! Ja się pytam czy ktoś o nas myślał???!!! My mamy rodziny i zobowiązania finansowe.Jestem zła !!! Taka lokalizacja,tacy super klienci, tyle możliwości i klapa nie podpisana umowa przekreśliła nasze plany.Dziekuje koleżankom i kolegom z CH Ferio,dziękuję wszystkim koleżankom z DN z regionu wielkoposki było mi bardzo milo z Wami pracować ???? dziękuję klientom to dzieki Wam miałyśmy co robić. Dziekuje moim koleżankom z pracy.Dziewczyny jesteśmy WIELKIE.Pracować z Wami to sam zaszczyt dziekuje????

l
@Zwyciezynie :)

Kiedy sie zamykacie?

T
@l

Sklep czynny do niedzieli,a 5 lutego już nic nie będzie.

@T

Pewnie powstanie tam jakiś Rossman ;) jak zawsze . Maja już cała doświadczona załogę - możecie aplikować do konkurencji. W żadnej poważnej firmie nikt nie jest tak lekkomyślny . T o nie pierwsza Natura w dobrej lokalizacji , która w taki sposób padła. Lepiej trzymać te podupadające z małymi utargami.

T
@ktoś

Rossmann już jest.

kj
@Malwa

Ciekawe czy wyplaca wam odprawy czy beda utrudniac?

Ktos
@kj

To nie dziewczyn wina...a gdzie maja pracować.lokalu nie ma a tym samym pracy nie ma.3 miesiace wypowiedzenia z mozliwościa podjecia nowej pracy i odprawa.ja tak to widze.

@T

Dostalyscie juz wypowiedzenia?

A może
@+

A może szykują dla Was nowy lokal??

@Ktos

A kto tu mowi o winie dziewczyn to firma wprowadza chaos i zamykaja sie najlepsze sklepy ciekawe kto bedzie nadrabial obrotami na sklepy nierentowne do ktorych sie doklada !!

Ktos
@(

Ja tez o niej nie mowie ( moze źle to zabrzmiało)i dlatego nalezy sie im zadośćuczynienie.Firma teraz powinna pokazac sie z jak najlepszej strony.

@kj

Znam podobna historie - część dziewczyn poszła do innego sklepu.Maja prawo do odprawy, więc to nie kwestia dobrej woli ;)

Xyz

Współczuje Konin ! Jesteśmy z wami ! To jakaś kpina jest. Patrząc na to wszystko aż nie chce się pracować... to jest porażka a nie firma!!!! Bydło pracuje „na gorze” a nie ludzie niech idą wszyscy na dno jak nie potrafią prowadzić firmy. U konkurencji pracy nie brakuje.

???

Przykre co piszecie z tego co wiem w zachodniopomorskim tez zamykaja sklep wysokoobrotowy,czy ktos tam na gorze nie widzi co sie dzieje,wszyskie najlepsze sklepy znikaja naprawde nierozumiem polityki firmy.

teraz ja

Ta dziurawa łajba tonie, uciekajcie bo pójdziecie z nią na dno. A to już blisko bo od dawna już jest w mule :) Większego braku kompetencji w zarządzaniu nie widziałam od lat . Szacunek do ludzi , szczególnie do obsługi drogerii i pracowników magazynu nie istnieje . Do tego stare meble, puste półki, nieatrakcyje lokalizacje, cięcie etatów, przestarzały system sprzedaży, merchandising rodem z lat 90-tych itp. itd. Życie to nie natura ....

gg

Czyli ze MM jest kierownikem teraz ?

@gg

Z tego co wiem to nie

Jaja

Na L4 chyba

JANUSZ

Za mało się staracie i dlatego słabe wyniki. Musicie bardziej się wysilić bo inaczej nic z tego nie będzie.

Ktoś tam
@JANUSZ

Ucieszył cię tak głupi wpis?

Sonia
@JANUSZ

To drogi Janusza sam się wysil i lataj jak pies i bądź na każde zawołanie zza najniższa krajową. Powodzenia . Widać że nie pracowałeś na sklepie .

?
@JANUSZ

Kim Ty jestes?wysil sie troche i podpowiedz

Ola
@Sonia

W Hebe już konsultant ma 2100 zł na rękę ;p

Gwiazdeczka
@Ola

Żeby tu w Naturze była stawka najniższa krajowa to jest śmiech na sali. Ja rozumiem okres próbny może dostawać najniższa. Ale okres umowy 2 lata to powinna być już podwyżka nie mówię tu o pieniądzach 100zl netto xd śmiech na sali

niezapominajka

Wiecie moze co sie stalo ze tak nagle regionalna MM zostala zwolniona? :(

H20
@niezapominajka

Też nie wiem dlaczego. Była w porządku. Wymagająca Ale konkretną babka. Dobrze mi się z nią pracowało . Ciekawe jaka nowa menadżer będzie

Lusi
@niezapominajka

Cofnęli ja na kiero bo jak zlikwidowali mmr to bylo za duzo mr

cl
@Lusi

Nierozumiem?wytlumacz

zo

Nie wierze ze firma zwolnila pewno sama odeszla z natury

niezapominajka

Ten janusz to pewnie jakis gowniarz ktory sobie jaja robi ;c

Naturka

Jak wam się podoba BLUE MONDAY?

Kaja
@Naturka

U nas szału nie było.... . Ludzie nie rzucali się na produkty . Pewnie większość nie wiedziała że coś takiego jest.

Naturka
@Kaja

U nas standardowo ludzie myśleli, że blue monday jest na cały sklep. Oczywiście nie obyło się bez zwrotów

Alicja

@Była a czy jakiś pracownik kiedykolwiek zwrócił uwagę na przykład kierownikowi regionalnemu, że liczba etatów powinna być zwiększona i to by poprawiło efektywność i jakoś waszej pracy? Wszyscy piszecie, że musieliście przychodzić do pracy w dni wolne lub chorzy, na L4. Z takimi przypadkami można walczyć. Może to nie jest wina firmy DROGERIA NATURA-POLBITA, a Waszych przełożonych, że przyzwalają na takie zachowania. A druga sprawa, dlaczego na to pozwalaliście?

@Alicja

Tak, my zgłaszaliśmy ze potrzebujemy więcej etatów. MR wyśmiała ten pomysł i odrzuciła jakiekolwiek argumenty, tłumacząc ze budżet nie pozwala na dodatkowy etat, ze trzeba oszczędzać pieniądze i lepiej gospodarować dostępnym personelem. Jednocześnie mówiła ze jak to dwie osoby na Żmianie. Także to nie jest tak ze mówisz „ 2 etaty poproszę” a menager z uśmiechem prosze bardzo masz nawet 3!

Załamana

najsmieszniejsza jest logistyka firmy natura. Logistyka albo i jej brak, gdyż: Sklep otrzymuje target miesieczny, zazwyczaj sporo zawyżony, konkretne produkty do sprzedaży przykasowej i rzecz jasna jakieś konkursy itd. Wszystko byłoby jak w każdym sklepie, ALE ;) wchodzi nowa gazetka, super promocja na produkt X, dostajesz 2 sztuki, resztę po zakończeniu promocji. Przez 2 tygodnie gazetki co drugi klient pyta „a gdzie macie produkt X?!” A No nie mamy, i nawet nie potrafimy powiedzieć czy będzie gdyż zamówienia nie są realizowane... klient przychodzi jeszzcze 2-3 razy po dostawach, po czym oburzony idzie do konkurencji. A tam? Promo takie samo jak u nas, tylko półki się uginają od towaru. Przykasowka identyczna sytuacja. Masz pomadki w super promo na produkcie dnia. Wysprzedajesz cały zapas w ciągu jednego dnia, cieszysz się z wyniku kilkunastu procent aaa jutro dostawa, pewnie dostaniesz świetnie rotujące pomadki. Przecież firma z pewnością spodziewa się zainteresowania, zatowaruja drogerie-myślisz. Nic bardziej mylnego. Dostaniesz pomadki po zakończeniu gazetki. Do tej pory możesz sprzedawać krem do twarzy za 30 zł lub piorniczek batycki z którego klientki maja jedynie ubaw. Dostaniesz tez upomnienie za tak słaba sprzedaż produktów przykasowych. Jak to osoby kupujące waciki nie skusiły się na Twój krem? Szok i niedowierzanie. Kolejny przykład KOBO Widmo 2 i paletki niewidki Daniela S. Niby są, ale jednak nikt nie widział i nigdy nie ma. Świecimy oczami od momentu otrzymania szafy. Klientki już nawet nie pytają. A potencjał był tak wielki!!! Wiekszosc sieci mając taki hit, produkuje bez opamiętania, reklamuje, dostarcza i dba o stała dostępność. Tracicie tysiace złotych Naturo!!! Pracowałam już w kilku miejscach, ale tak słabej logistyki nie ma nawet osiedlowy market. Przykre patrzeć na ta nieudolność...

@Załamana

A "świecić oczami" i tak musimy my . Jak zrobić plan jak puste półki?

@Załamana

Narzekacie A i tak wszyscy tam pracujecie.

Klara

Tak piszesz .... to co może wszystkie mamy zrobić protest !!!! Albo złożyć wypowiedzenia ..... . Może niektóre z nas muszą pracować bo nie mogą sobie pozwolić na porzucenie pracy i muszą znosić to wszystko bo mają dzieci na utrzymaniu dom itp. .. .pewnie każda z nas gdy się nadazy okazja to rzuca wypowiedzenie. ...

Zyciejestproste

Nie kazdy ma możliwość rzucenia pracy ot tak, poza tym u nas jest mega zespół, pracuje się fajnie mimo nawału zadań. Tylko jak mamy realizować cele, nie mając towaru na sprzedaż? Najprościej się zwolnić to fakt, ale nie lepiej byłoby zebrać opinie od pracowników, potraktować je na poważnie i coś zmieniać? Ile razy mówiono o wadze koszy, brakach w dostawach, pustych Polkach. Nic się nie zmienia na lepsze, od wielu lat jest tylko gorzej. Firmo Natura obudźcie się. Dajcie towar, lub realny target. Zróbcie coś!!

Ola

Czekam do konca umowy ;) bo mamy takie super prawo, że jeśli złożę dziś wypowiedzenie muszę cały styczeń i luty pracować, więc wolę kilka mc poczekać do końca umowy. Niestety wypłata tu to jak dostać w twarz i nie mówię tu o stanowisku sprzedawcy ,

Zdlugimstazem

Pracuje w DN prawie od 6 lat. Od początku lubiłam ta prace, mimo ze jest ciężko, wynagradzała to atmosfera w pracy a konkretniej w naszym zespole. Gdy się zatrudniałam, było nas 9 teraz zostało jedynie 5 etatów. Pracy naprawdę jest coraz więcej. Nie wiem jak góra może nie widzieć ze to przytłacza zespoły? MR nie są wsparciem. Każdy mówi co innego, nie wiadomo czego się spodziewać, nawet mie można się przyzwyczaić bo ciagle jest ktoś inny. Gdy wyrobisz 200% planu i przykasowke na 20% nie usłyszysz żadnej pochwały od MR, bądź pewna ze na to nawet nie spojrzy. Za to usłyszysz mega wykład po znalezieniu kurzu na szafie, i co z tego ze mylas ja tydzień temu; a w ciągu dnia nawet nie zdążysz zjeść bo robiłaś sto innych obowiązków (nota bene tez niezauważalnych) a na zmianie było Was dwie. Nikt nie skupia się na pozytywach w zespołach, nie wspiera, nie chwali. Widac tylko to co jest nie tak. Menagerowie z dziwnym podejściem do zespołów: większość nowoczesnych firm odchodzi od postawy władcy i sługi. U nas niestety MR to władca z którym nie możesz porozmawiac jeśli masz inne zdanie na dany temat. Wybierane są osoby z zewnątrz nie wiedzące jak wyglada praca w drogerii. Może każdy MR powinien pracować na sklepie przynajmniej miesiąc, najlepiej w grudniu, sam na zmianie, z całkowicie zielona umowa zlecenie, do tego przyjąć dostawę, odpisać na maile, zrobić expo zestawów, wystawki promo, okleić witrynę, dorobic ceny, zdjęcia do centrali, odebrać kilka telefonów a w międzyczasie pokłócić się z kilkoma klientami którzy wołają „czy tu nie ma więcej Pan?!?!?!” Myśle ze to jest najważniejsze i najbardziej pomijane szkolenie dla osob kierujących naszymi zespołami.

@Zdlugimstazem

Uwielbiam to :D "nikogo u was na sklepie nie można znaleźć !!" ...

Sonia

Firma powinna zmienić nastawienie nietylko ważny jest klient ale my pracownicy też. .... . Niedługo to będziemy robić 24 na 24 żeby tylko wyrobić plan. Całe życie podporzadkujemy pracy za najniższa krajowa ..... . A już nie wspomne że kładzie się nacisk na odbiór nadgodzin do końca stycznia tylko ja się pytam kiedy odbierać nadgodziny ????? Zarząd chce żebyśmy dobrze obsłużyly klienta itp . Zrobiły milion rzeczy na raz zwroty cenki itp . Szczerze to się odechciewa wy nie szanuje cie nas pracowników to dlaczego my mamy się starać. .... człowiek po takim dniu zachodzi do domu i nawet nie ma czasu pogadać z dzieckiem czy znajomymi bo ma ochotę się tylko położyć bo czeka go kolejny dzień latania i spełniania zadań. .... . Nie możesz chorować tak jak wspomniano wcześniej bo nie ma kto przyjść. .... wolnego wziąść nie możesz my musimy się ze wszystkim wyrobić na sklepie a dostawy nie musiały przychodzić na czas bo po co skoro można nas później tak za walić że nie wiadomo w co wsadzić ręce. Panie w biurze większość po nowym roku wolne my pracownicy charujemy..... .

Angela1234

Ja na do widzenia usłyszałam od współpracownicy, że wstyd jej, ze ze mną pracowała :) Takie podziękowanie za prace. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 389.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 360, z czego 15 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)