Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

T.

Chce się wykazać : D Nie raz były w tej firmie Panie które myślały ze sprzątanie jest najważniejsze . Swoją drogą ,teraz jest to nie realne jak się pracuje pojedynczo, i wymienia z koleżanką i jesteście kilka godzin razem .

Zuzu

Jak to wszystko czytam to się tylko zastanawiam co Wy tu jeszcze robicie....? Pracowałam kilka lat w Naturze. Było bardzo ciężko a kasa wiadomo,kiepska. Miałam dość i zmieniłam pracę. Teraz mam lepszą pracę,mniej wysiłku i sporo większe wynagrodzenie. A premia minimalna za wyrobienie planu minimum 1 tyś zł. Jest za co pracować. Jest sporo ofert pracy. Uciekajcie póki możecie. Nie czekajcie do emerytury. Nie dajcie się poniżać

Korona

Nie polecam pracować w tej firmie! Zaczynając od niskiej pensji, po cięcie etatów a zwiększenie obowiązków i wysyłania na przymusowy urlop pod groźbą zwolnienia, którejś z pracownic! W firmie nigdy nic nie wiadomo, dowiadujesz się wszystkiego na ostatnią chwilę. Ludzi traktuje się jak roboli, za najniższą możliwą pensje, brak jakichkolwiek premii bądź takie plany utargów, żeby przypadkiem jej nie dostać. Teraz podczas pandemii nie liczcie na jakiekolwiek wsparcie finansowe a jedynie cięcia. Przez pierwsze miesiące korony brak zapewnionych środków do dezynfekcji, trzeba było samemu kombinować. Przypominanie o mandatach non stop, a wysłali po 2 maseczki na osobę na samym początku pandemii, które po 2 praniach nadawały się chyba tylko do podtarcia. Maile były pisane z prośba o dosłanie ich ponieważ się zniszczył to do tej pory nie dotarły do drogerii. Niestety jeśli chcesz czuć się bezpiecznie musisz sam o siebie zadbać i wydawać właśnie pieniądze na coś co powinno być zagwarantowane przez pracodawcę. Z pleksami to samo, maile i prośby po czym wysłali jakieś stare i popękane. Stojąc na kasie musisz robić planogramy, obsługiwać klienta, rozkładać towar(usunięte przez administratora) bo na zmianie po 1 lub 2 osoby. Pustki na sklepie z braku czasu i możliwości, bo co chwile coś wymyślają: przebudowa całego sklepu, inwentaryzacji po kilka w tygodniu. (usunięte przez administratora)

@Korona

Już drugi miesiąc jak rzuciłam ten (usunięte przez administratora) ! Praca bez problemu w Dino, które dynamicznie się rozwija i jak na razie warunki finansowe oraz atmosfera w pracy na duży plus. Obowiązki normalne jak to w sklepie ale psychika odpoczywa :)

Korona
@ja

Dokładnie, ja tez prace zmieniłam jak tylko ucięli etaty i premie. Rachunki się same nie opłacą..

Kiero

Skoro u nas dostają lepszą kasę, to idą. W Rossmannie kasjerka zarabia więcej, niż ja jako kierownik w Naturze. Pieniążki na RMS z rossmanna pani A. T. posiada i ładuje w nich, a nam dają tylko marne koce i paczki, na które nie wydają kasy, tylko dostają od firm. Obłożyli się kasą, którą dostali od Państwa, a nam zamiast dać premie albo kasę za wygrane konkursy wciskają kosmetyki, które wyżulili i które i tak wysypują się nam z domowych szfek. Kiedyś dostałam notatkę, za to że weszłam sama do sklepu, jak byłam kasjerką, że nie wolno, że mogłam coś ukraść, albo że ktoś mógł mi coś zrobić i okrasc sklep. A teraz okazuje się, że możemy same być cały dzień i ch. nic nam nie grozi, żaden (usunięte przez administratora) nie wyniesie sklepu, ani żadna nieuczciwa osoba z personelu. Zwalniają menagerow, za rzeczy które są nierealne do wykonania, przy tak okrojonych składach. Uważajcie kochani, bo jestem przekonana, że tak już zostanie. Zabiorą albo po zmniejszają już na stałe etaty i będziemy robić za damski (usunięte przez administratora)

@Kiero

Dlatego trzeba się zwalniać zbiorowo.(usunięte przez administratora)

@Kiero

Zwalniają MR -ów bo maja swoich których trzeba wcisnąć .. I tak tez bedzie z innymi stanowiskami ...

Nie było.

Nie było żadnych pytań.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy wiecie jak wyglada na te chwile sprawa umów? Czy są przedłużane? Z góry dzięki :)

niewazne

Drogeria Natura Sp. z o.o. to zły pracowadawca , który wykorzystuje swój fundament pracowniczy. Zmiany, które wprowadza są nie realne do zrealizowania. Pani prezes Barbara wraz z swoja współpracowniczką Renatą nie nadają się do realizowania swoich celów. Dziewczyny co można powiedzieć musicie się solidarnie zmobilizować i działać.

Ulla
@niewazne

Co masz na myśli pisząc o mobilizacji? Mamy pójść grupowo na zwolnienia?

Natura

Pełnych etatów nie będzie, tylko 3/4 i nadgodziny za które nie będą płacili tylko będą oddawane w kolejnym miesiącu. Nasza mr tak nam powiedziala.Ja już złożyłam wypowiedzenie.

@
@Natura

Jakie województwo? My nie mamy żadnej informacji że mają być 3/4 etatu. Tylko że od 7 lipca mają już być zgodne z naszymi umowami czyli jak ktoś miał pełny to będzie mieć pełny etat.

Od 7mego wracają cale etaty

Ty

Dla kiero czy dla wszystkich??

U nas dla wszystkich

N

A dostaliscie już pule godzin na lipiec?

@N

Tak.

J. LO.

Jak tam Laski, pamiętajcie walczymy od dziś o kocylek! Hehe ???? od dawna nie było żadnego systemu motywacyjnego w naszej sieci, a tu taka niespodzianka super!

@J. LO.

Konkurs po co to nam? Kocyk? Sama sobie kupię jak dadzą należytą pensje a nie takie ochłapy. Jak dla mnie żenada. Dziewczyny chociaż beke mają.

J. LO
@Julka

Ja też napisałam dla beki hehe to jest kosmos! Słucham koleżanek ze sklepów innych sieci i nie mogę uwierzyć - u nich właściwie nic się nie zmieniło w płacach i premiach, a u nas? Nie dośc, że gó... było, to znaleźli sposób żeby z tego g... poucinać, na przykład zostawiając 1 osobę na zmianę i brak możliwości zatrudnienia UZ. Szok. Tym kocykiem, to po prostu chcą chyba nas ośmieszyć! Wstyd!

Centrum

Od lipca też będą 3/4 etaty z możliwością dopracowania godzin do całego etatu. Tylko nie każdy wie, że nadgodziny trzeba będzie odebrać jako wolne. Firma nie będzie płacić nadgodzin tak jak dotychczas nie płaciła. Nie dajcie się (usunięte przez administratora). Chcą zrobić jak w Rosmanie tylko, że tam płacą nadgodziny i godziny nocne. Nie wspomnę już o duuuzej premii i socjalu. Tam zwykła kasjerka zarabia tyle co u nas kierownik. A nasza wypłata to żenada. Wstyd. Ja i moje koleżanki szukamy już nowej pracy. Niech sami sobie sprzedają.

@Centrum

Dokładnie. A jak pytamy regionalną czy od lipca nadal 3/4 to udają głupie, że jeszcze nic nie wiedzą. Żałosna firma. My wszystkie chcemy odejść łącznie z kierowniczką..

@Centrum

Dokładnie. Regionalne doskonale wiedzą, że tak będzie a nam mówią że jeszcze nic niewiadomo. A my głupie nie jesteśmy, widzimy co się dzieje w firmie. Wszystkie chcemy odejść łącznie z kierowniczką. Panie regionalne przyjdą do pracy za nas akurat na wakacje bo nie będzie komu pracować. Firma zatonie bardzo szybko z zarządzającymi z rossmanna.

@Centrum

Cała prawda. Dlatego nie zgadzajcie się na nadgodziny niech firma bierze uz.

N
@Centrum

Nigdy w tej firmie nie było dobrze ale teraz to jest całkowite dno. Radzę dziewczyny jak najszybciej odejść. Wszystkim odradzam pracę tutaj.

Slask
@N

HEj, a skad macie takie info? Nam regionalna przekazala, ze od 6 lipca normalnie wracamy na pelne etaty. Wiec nie wiem skad macie info? Skoro my ukladamy grafiki na pelny etat od 6 lipca, do 6 lipca 80%.

@Slask

Nam powiedziała że tej wracają pełne etaty ale grafik ma być taki jak dotychczas. Czyli pewnie nie wracają albo same nie wiedzą a głupio jest się przyznać.

Natura

Wiedzą, tylko robią z nas idiotki. Kolezanka odchodzi pod koniec lipca miała pełen etat a na jej miejsce szukają kogoś na 3/4 etatu więc o czym my tu mówimy. Wszyscy oprócz kierowników będą mieli 3/4 etatu. Nie dajcie się zwodzić. A nadgodziny będą oddawane w kolejnych miesiącach.

Gosia
@Natura

Ja również szukam pracy! Złożyłam papiery do Biedronki i mam zapewnienie od kierownika sklepu, że najprawdopodobniej mnie przyjmą! Praca w Naturze mi odpowiada ale nie za takie pieniądze, bo mimo pracy od rana do wieczora popadam w długi! Za 1550 zł z groszami nie da się wyżyć!!(usunięte przez administratora)

@
@Slask

Dokładnie wracają pełne etaty, grafiki na cały etat.. wraca normalność

@@

Ciekawe czy marna premia za sprzedaż też wróci? Ale to nie zmienia też faktu że dużo osób się zwolni bo firma już się nie rozwija.

@@

Niby gdzie ta normalność i pełne grafiki?? Mi właśnie zaproponowali 3/4... Więc bardzo mnie to dziwi że w innej drogerii ma wrócić wszystko do normy, a w mojej my z koleżankami. 3/4 a kiero tylko wraca na cały? Czemu??

Agata
@Julka

Dokładnie. Ściemniają bo dziewczyny się masowo zwalniają i za chwilę nie będzie komu pracować. Tutaj już dobrze nie będzie...

@Agata

Od 7 lipca wracają etaty sprzed pandemii te zmniejszone spec ustawa

Julia
@Ona

Serio??? I wierzysz że wszystko wróci do normy i wszystkie na pełne etaty będziemy!!! Tak w szczególności teraz jak pokazaliśmy że możemy robić w zmniejszonych godzinach..yhhhy... Gratuluję myslenia

@Julia

No nie wyobrażam sobie żebym jako kierownik na 3/4była

@Ona

To od razu pisz ze kiero jesteś a nie w błąd wprowadzasz...

@Julka

Mamy info od mr że wracają dla wszystkich którzy mieli przez spec ustawę 0,8.. Jak ktoś dostał 3/4to raczej nie :). Jeśli nie kończy Ci się umowa i masz na nieokreślony to nie tak łatwo zmienić.

@Julka

Efektywne etaty będą czy będą całe etaty czy 3/4 to na pewno zostanie.. Sklep dostaje określoną pulę godzin, więc dalej będzie nie ogar niestety...

Konewka

Dramat... Po dwóch latach firma obcięła mi etat do 3/4. (usunięte przez administratora)traktuje się tu pracowników długoetatowych.

@Konewka

Proponuję odejść. Niech szukają sobie pracowników, nikt tu nie chce przyjść do pracy za te marne grosze..

Paula
@Ola

Niestety obawiam sie, ze ze wzgledu na sytuacje w naszym kraju latwo i chetnie znajda sie inne osoby, ktore beda chcialby pracowac chociazby na 0,5 czy 3/4 etatu.. Ci, ktorzy stracili prace ze wzgledu na pandemie przyjda, chociazby na pol roku czy rok. Firma o tym wie, ze sytuacja na rynku sie zmienila i bedzie to wykorzystywac.

@Paula

Ofert pracy jest dużo na pełen etat. Znajdzie się pracownik na góra dwa miesiące i zrezygnuje. Uciążliwe to jest dla kierownika,ciągle uczyć nowe osoby.

@Paula

Pracy jest teraz mnóstwo na rynku. Sama zrezygnowałam. Nową pracę znalazlam w 2tyg na pełen etat. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej drogerii. Najgorsza firma z którą miałam doczynienia..

@Paula

Chyba, że dostaną zasiłek 1400 zł, bo to prawie tyle, co nasza wyplata.

Konewka
@Ola

Gdybym mogła już bym to zrobiła, niestety sytuacja na rynku pracy się zmieniła, i tego nie da się ukryć. Nie ukrywam jednak, że intensywnie pracuję nad zmianą pracy. Tak się po prostu dłużej nie da... Jesteś wszystkim, musisz być wszędzie. Puste miejsca,częściowki, planogramy, towar.. A jak przychodzi do wypłaty do niewiadomo czy się śmiać czy płakać

Miśka
@Konewka

Ja też zrezygnowałam... Na bezrobociu dostanę niewiele mniej a w pol roku coś na pewno znajdę... Na pewno już gorzej nie trafię :-)

@Paula

W życiu! Wszędzie płacą więcej! Po cholerę pracować w Drogerii Natura za grosze jak za sprzątanie płacą 150 zł dniówki!

Zdemotywowana

Wczorajszy dzień wypłaty , to po prostu dramat , aż się popłakałam z wkur****a , do pełnego etatu zabrakło 7 h , a wypłata mniejsza od zeszłej o 100 zł !!! 1500 zł , gdzie są pieniądze na które się robiło ??? Nasz KR zapewniał ze wszystko z dopełnieniem bedzie wypłacane razem ! A tutaj więcej o 27 godzin więcej od poprzedniego miesiąca , i jeszcze mniej pieniędzy to kpina ! To MY robimy te pieniądze firmie , ze sraniem się do klientów , nawet tych wrednych , z przykasowka itd . A jeszcze tak lecą , czekam tylko na kwity od wypłaty , i wyjeżdżam z tej firmy , bo to kpina .

Julia
@Zdemotywowana

Bo te nadgodziny nie są do wypłacenia tylko do odbioru.. Mamy na to kwartał rozliczeniowy... Więc te 27 h możesz odebrać... Nikt za to nie zapłaci

Kuli
@Zdemotywowana

W jednym miesiącu robisz np 150h bo twoja koleżanka idzie na urlop a w kolejnych po 110h bo odbierasz te nadgodziny... Nowa polityka

@Kuli

To dlaczego regionalna mówi, że możemy dopracować godziny i dorobimy do wypłaty, a wtedy taki wałek? I jeszcze jedno pytanko: skoro został Nam obcięty etat do 4/5 to pensje naliczają od podstawy czyli 2600? Czy podstawę też Nam obcinają?

Kuli
@Ruda

Od podstawy niby naliczana teraz

Dostawy
@Zdemotywowana

Z tego co napisalas to mialas zaplacona tylko podstawe, a godzin zerowych nie. Sprawdz w ECP w nadgodzinach czy masz godziny zerowe i ile? Jezeli masz same nadgodziny to bedziesz, musiala je odebrac.

@Kuli

No to sprawdź kwitek od wypłaty to się zdziwisz. Aktualnego jeszcze nie ma, ale porównaj poprzednie. Pozycja ',,ekw pran.wirus "w kwocie 0 najbardziej mnie rozbawiła.

@Zdemotywowana

W tej firmie nie ma co liczyć na jakiejkolwiek nadgodziny.. napewno będziesz je mieć do odbioru.. MR tylko obiecują że wypłaca nadgodziny a potem się okazuje że jednak nie ..

Natura

To trzeba się kłócić o swoje, nie po to się pracuje więcej żeby później oddali w godzinach. Nam zapłacili za nadgodzin ????

Centrala
@Zdemotywowana

Od tygodni próbuje się wam wytłumaczyć że będzie coraz gorzej, a wy nic z tym nie robicie i liczycie że was to ominie i wszyscy inni dostaną po (usunięte przez administratora) tylko "nie ja". Jakbyś wzięła sprawy w swoje ręce to już dawno byś pracowała w innej sieci za pełną stawkę, a tak to pracujesz na uśmiech dyrektorów którzy się śmieją że można żyć za 1500zł. Trzymam kciuki że szybko coś znajdziesz gdzie Cię docenią.

Zdenoty
@Dostawy

Właśnie sytuacja jest taka , ze w ECP nie ma żadnych nadgodzin do odebrania

Nicki
@Zdenoty

O właśnie miałam to samo napisać. Ani jednej nadgodziny. I jak to wytłumaczyć?

Zdemotywowana
@Centrala

Tyle ze taka wypłata przyszła pierwszy raz wiec nie było powodu aby działać wcześniej

@Zdemotywowana

Naprawdę nie dostajecie pieniędzy za nadgodziny ??? Tylko godziny do odbioru w przyszłości uzależnione od widzimisię MR lub kierownika? (usunięte przez administratora)to się nie mieści w głowie ! Jak Wy żyjecie???

@żenada

To nie życie. To wegetacja.

@Pracowita

Dokładnie to wegetacja. W głowie się nie mieści.

@Pracowita

Może warto coś zmienić ? natura to nie wszystko :) mimo kryzysu roboty jest w bród ! Fight !

żenada

Znam struktury natury od podszewki ;) odbiór nadgodzin a nie wypłata nadgodzin to raczej decyzje pseudozarządu , które niweluje straty błędnymi decyzjami co chwila . Stołki trzeba trzymać za wszelką cenę , pensyjki i służbowe auta kosztują :) Fight !

Natura

Już od dawna o niczym nie decyduje..

@żenada

Ja już CV powysylalam. Szkoda naszego czasu na takie wynagrodzenie albo raczej daninę bo ciężko nazwać to wynagrodzeniem. Na OLX wiszą ogłoszenia ż opisem na temat premii i stabilnego zatrudnienia. Kłamstwo w żywe oczy. Nikogo nie obchodzi że dziewczyny same na sklepie w centrum dużego miasta. Pani z Rossmanna zatrudnia byle kogo a później problemy. Zero zainteresowania ż jej strony. Firma myśli tylko o sobie więc i my zacznijmy to praktykować.

@Julia

Skoro nie płacicie to sobie sami pracujcie po godzinach! Po jasną cholerę mi nadgodziny za darmo?! Poleżę w domu albo pójdę gdzieś po godzinach zarobić, bo po miesiącu pracy w Drogerii Natura na rachunki brakuje!

Pracowita

Dostałam wypłatę. 1200 zł za 3 tygodnie. Porażka. Dziesiatki obowiazkow, dostawy, gazetki, przebudowy, puste miejsca i wiele wiele innych. Totalny wyzysk za marne grosze. Zero premii. Caly zespol czuje sie zdemotywowany i zaczyna rozgladac się za czymś bardziej godnym. Osobiscie przestalam polecać przykasówkę i pytać o kartę bo sory ale nie za te pieniadze.Zapraszam MR za kasę za takie wynagrodzenie.

@Pracowita

Dokładnie. Mr zapewne mają premię bo po co by były te plany i śmieszne esemesiki..ja uciekam z tej chorej firmy.

Julka

Kurcze ciekawe... W innych drogeria dziewczyny 0,8 maja mieć do końca roku. Ciekawe jak u nas będzie...

B

Znając naturę i ich oszczędność tak jeszcze zostanie do października.

wawa

dziewczyny , jak u Was wyglądają przygotowania do gazetki ??

@wawa

Tzn? O co ci chodzi konkretnie?

wawa
@Natura

Czy się wyrabiacie ? Macie jakieś sposoby na przyspieszenie robienia gazetki?

@wawa

Sposób jest taki, że robimy ją od rana

Centrala
@Monika

A cenówki pewnie do nocy przed rozpoczęciem. Powoli, spieszcie się w tempie 0,8 ;)

Y.
@Centrala

Nie, ceny, odwrócone wkładamy już w poniedziałek. Trzeba sobie ułatwiać. A banery już w środę rano .a co.

Weronika
@Y.

My tak samo robimy. Ceny wykładamy w poniedziałek w srode z rana przygotowujemy w koszyki ranery i pp. Poznym popołudniem przygotowujemy ranery, kosze oraz pp.

@wawa

Cenki wykładamy odwrócone w poniedziałek a gazetkę robimy w środę od rana a w czwartek kończymy. Inaczej się nie da ale za taką kasę kto by się przejmował????

Miśka

Dziewczyny ile na rękę dostajecie przy umowie na 3/4??bedzie 1500 na rękę???

@Miśka

Trochę ponad 1300

Xyz
@Miśka

Mam umowę o prace. Jako osoba pobieżnej 26 roku życia nie płace składek. Za ubiegły miesiąc dostałem 1670 złoty.

M
@Xyz

Żadna praca nie hańbi ale wypłata w Drogerii Naturze już TAK!

Hej dziewczyny, ja z takim pytaniem ile zarabia się w sklepie Natura? Mam zamiar złożyć tam cv

@Ania

Daj sobie lepiej spokój...omijać szerokim łukiem tą firmę..Dobrze radzę

@Ania

Najniższa krajowa...., nieważne czy pracujesz 2 mce czy 6 lat, ciągle najniższa..

Pracująca
@Ania

Lepiej daj sobie spokój! No chyba że chcesz być wykorzystywana na wszelkie możliwe sposoby za śmieszne pieniądze

Zuzia
@Ania

Na umowę zlecenie 17 zł brutto jak nie masz więcej niż 26 lat to się opłaca w Naturze zatrudnić. Na umowę o pracę najniższa krajowa czyli 2600 brutto.

@Ania

Broń Boże nie składaj tam cv. Najniższa krajowa, paskudna kadra, masa obowiązków a premii zero. Wykorzystywanie na wszystkie możliwe sposoby. Chyba, że lubisz być poniżana i traktowana bez szacunku... Spędziłam tam pół roku, odejście było moją najlepszą decyzją. Nikomu nie polecę tam pracy, nikomu.

M
@Ona

Święta prawda. Praca w DN to udręka ja też odchodzę!

Julka

Na początku było słychać że będziemy pracować jak wszystkie sieciowki typu cc i Ross, a tam tak jest, więc czy to prawda czy ploteczki to się okaże niebawem. Ale wydaje mi się że wszystko powoli na to wskazuje

Mela

dziewczyny jeśli chodzi o firmę to przeginają na maxa i ja też odchodzę a co do kierownika to uważam, że trzeba się dogadać my jesteśmy dwie i mój kierownik nie ma wcale lepiej ode mnie

@Mela

Ale ja na prawdę próbowałam się dogadać... Jesteśmy we trzy.. Zaproponowano mi 3/4 etatu... Mówię ok. Tylko nie chce przychodzić dzień w dzień na 13.... Mogę być cały dzień, kierowniczka niech sobie wtedy nawet o 11 wychodzi... Ja mogę sama zostawać.. Chodzi mi o to że nie opłaca się mi dojeżdżać codziennie na popołudniu... Bo ani mnie dziecko nie widzi ani kasy z tego... Nie wiem od górnie macie takie układanie grafiku narzucone?? Czemu nie może być tak że ja jestem od rana z kiero, układamy planogramy, inwerki robimy, pm itd... Potem ona wychodzi o której chce... Ja zamykam... A ja mam przypuśćmy 2 dni w tyg za to wolne i wtedy ta trzecia zamyka?? Ośiećcie mnie bo ja naprawdę tego nie rozumiem???????

@Julka

Jesteście tylko we 3 i zaproponowali ci 3/4 etatu?? ????niedługo nie będzie komu robić w tych sklepach, obowiązków coraz więcej, pensja śmieszna i jeszcze etaty odcinają. Ogólnie słaba kierowniczka jeżeli każe Ci ciągle na 13 przychodzić, ja bym się postawiła albo zgłosiła do Mr..u nas też kierowniczka układa grafik pod siebie ale tak jak u Ciebie to nie mamy bo zaraz byśmy się postawiły..????ogólnie firma porażka, odradzam kazdemu...ja sama niedługo odchodzę ????

Mela
@Julka

Julka chodzi mi o to, że ten grafik masz niekorzystnie ułożony i niepowinno tak być.My mamy tak ułożony grafik, że każda z nas ma różne godziny raz otwiera a raz zamyka.Uważam, że te Twoje dziewczyny są nie fair i tyle w temacie

@Mela

Wiem ale to jest walka z wiatrakami.... Kiero jest bardzo pokrzywdzony bo ma obcieta pensje i robi wszystko żeby ktoś miał jeszcze gorzej...

Kiero
@Julka

Kierownik sam układa grafik jedyne co to np M R mówi że nie może być więcej osób na zmianie niż 1 albo 2 ( w zależności od obrotu) reszta to dobra wola kierownika. Pewnie Twoja kierowniczka nie chce pracować cały dzień póżniej jak ty będziesz miała wolne. Według mnie lepiej żeby zamknęli takie sklepy gdzie nie opłaca się ,żeby 2 osoby pracowały nawet....

Iko

Dostaniemy w końcu jakaś premie ????

@Iko

hahahahaha a co to jest premia?

@Iko

Tak, mi dzisiaj zaproponowali w ramach premii umowę na 3/4 z adekwatną do tego pensja czyli 1300

blabla

Na bogato :)

@blabla

Dokładnie... Po kilku latach pracy tak mnie docenili... Przykro....

@Julka

W wielu sklepach wprowadzają 3/4 nawet wysokoobrotowych...

Klaudia
@Iko

Ja to bym chciala najpierw normalną wypłatę...

@Ona

Pocieszające, raca od 13 do zamknięcia, codziennie sama i za 1300... Odeszłam.

@Julka

Czemu tylko drugie zmiany???

@Ona

Jedna ma opiekę... Kierowniczka od rana do 13, tylko gazetkę jest do końca. A takto ja codziennie sama zamykam... O 14 już jej nie ma.... Lipa ciężko samemu

Super kierowniczka...brak słów

Zz
@Ola

Kierowniczki zawsze układają grafik tak jak im pasuje, urlop wtedy kiedy chcą, zmiany zawsze od rana A szary pracownik dymany przez zarząd na kasę A przez kierowniczki na całą resztę.

Kierownik
@Zz

Ja mam różne zmiany i weekendy takze nie wszędzie tak jest.

Kierownik
@Julka

To teraz wasza kierowniczka bedzie miała tylko jedna zmianę ;) od poczatku do końca ..

Ruds
@Zz

To zostań kierowniczką skoro tak mają dobrze

Zz
@Ruds

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 386.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 15 to opinie pozytywne, 166 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)