Opinie o Future Processing w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Future Processing. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Future Processing o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Processing w Gliwice

Gerard

Większość team leaderów to (usunięte przez administratora), które nie mają żadnych kompetencji technicznych. Zdarza się, że potrafią w pokoju chwalić się jak to (usunięte przez administratora)jakiegoś pracownika przed innymi i nie może znaleźć żadnego projektu. Generalnie głownie plotkują i patrzą jak się wślizgnąć wyżej. Nie potrafią Cię obronić przed klientem, a jak potrzebujesz pomocy, to będą Cię unikać żebyś jednak nic od nich nie chciał. Niektórzy mówią bardzo słabo po angielsku i nie potrafią przekazać co chce klient. Najlepiej robić swoją robotę, zachwalac czego się to nie zrobiło (i tak nie potrafią tego ocenić) i trzymać się od nich z daleka

@Gerard

Z iloma team leaderami miałeś do czynienia, że tak ich oceniasz? Takie sytuacje dotknęły Cię osobiście czy tylko widziałeś ? No i jak są załatwiane te trudne sprawy z klientem, skoro nie ma wsparcia z góry?

@Gerard

Az tak źle nie ma, choć nie wiem do końca po co jest taka funkcja team lidera. Już bardziej pasuje opiekun pracownika, od papierkowej roboty i kontaktu z klientem, a słowo "lider" to zdecydowane nadużycie. A mimo to zarobki większe niż stanowiska techniczne, które to tak naprawdę dają zysk firmie...

@Gerard

Oczywiście są tez liderzy, którzy maja background techniczny, byli programistami itp. Praca z takimi to przyjemność i zasługują na wyższe pensje.

Co do traktowania przez szefostwo to jestem przekonany, ze lepszych szefów na śląsku się nie znajdzie i mowie to jako szeregowy pracownik, któremu nie zależy na wazelinie :D natomiast ktoś jakby chciał założyć własna firmę to może z pewnością wzorować się na kierownictwu FP i podejściu do pracownika.

Tom
@pracownik

HR się uaktywnił. Należy dodać, że to idealna firma dla szukających wolontariatu, ponieważ wynagrodzenia, które proponuje ta firma są na poziomie sprzątaczki zza Odry

Pracownik o stażu 2 lat

Zarobki nieco poniżej stawki rynkowej, trochę zbyt dużo tzw. team liderów, którzy zarabiają paradoksalnie więcej niż powinni za tak mało produktywne obowiązki, ale generalnie lepszej firmy na śląsku się nie znajdzie. Transparentność, możliwość pracy zdalnej, atmosfera, ilość projektów, duża ilość szkoleń dla programistów, sprawne procesy w firmie i póki co brak pierdzelenia o "diversity and inclusion". Polecam.

Łukasz

Hej, czy FP rekrutuje też na stanowiska handlowe / business developer?

Firma Future Processing poszukiwała pracowników na stanowisko UX Designer. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

noname

Mi się udało. Zostałem szczęśliwym biednym pracującym. Polecam :(

@noname

Trochę to brzmi jakbyś się nie cieszył/a z pracy? Ciężko było przebrnąć przez całą rekrutację? Były jakieś zadania do zrobienia albo coś takiego?

Future Processing prowadziła rekrutację na stanowisko CloudOps Architect. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
guru

Czy ktoś powie coś więcej o DevOps w FP ? Warto startować czy gdzie indziej szukać

Copy

Wyjątkowo żenująca firma. Na drugim spotkaniu rekrutacyjnym zostałem zapewniony, że informacja zwrotnej pojawi się na pewno i na pewno najpóźniej do tygodnia. Niezależnie czy będzie negatywna czy pozytywna. Na pewno. Usłyszałem to kilka razy. Mija ponad miesiąc od tego momentu i zero jakiegokolwiek feedbacku, zero kontaktu, null. Ok, są urlopy, może ktoś zachorował, zdarza się. Ale miesiąc bez odzewu?? Do rekrutera nie sposób się dodzwonić, a na pytanie zadane w formularzu na stronie nikt nie odpowiada. Kpiny to mało powiedziane. Po co ta Wasza reklama, to puszenie piórek jacy to nie jesteście wspaniali i jaką wspaniałą markę pracodawcy wypracowaliście, jeśli już na etapie rekrutacji dajecie taką koszmarną plamę. Uprzedzając, niestety nie jestem jedyną osobą, która ma identyczne doświadczenia. W branży takie informacje rozchodzą się szybko :/

okurcze
@Copy

Ty tak poważnie? Naprawdę chciałeś przeznaczać 12h życia dziennie (8 etat, 2-3 dojazd, ewentualne nadgodziny) na zarabianie mniej niż kelnerka za Odrą? Trzeba nie mieć ambicji i pomysłu na życie…

@okurcze

Czemu od razu go obrażasz? /może mimo wszystko chciał spróbować?

^^^
@Copy

Na ich stronie w dziale kariera są stawki nawet do 24 tys. brutto przy UOP. Pewnie tyle sobie zażyczyłeś. Tylko wiesz... tam można napisać wszystko, nawet milion euro za godzinę. A oddzwaniają do tych co na pytanie "ile chciałby Pan zarabiać" nieśmiało odpowiadają pytaniem "trzy tysiące...?" :-) Tak więc następnym razem mów 3 tysiące i masz pracę od razu. Bo przecież pracy szukasz a nie pieniędzy, prawda?

Barbara
@^^^

Tyle ci zaproponowali czy na jakiej podstawie tak mówisz?

developer
@Barbara

Opinie tutaj wypisywane sa czesto przez ludzi najwyrazniej ktorzy chcieliby zarabiac miliony, a nie potrafia nawet prostego zadania rozwiazac. Ja przeszedlem rekrutacje i zarabiam powyzej widelek podanych na stronie... (C++) Takze da sie, jesli nie jestes roszczeniowa miernota.

^^^
@developer

widać dział HR się uaktywnił…

@developer

A napiszesz z ciekawości ile powyżej? I po jakim czasie możesz liczyć ewentualnie na więcej?

Zdziwiony

Czytając komentarze tutaj nt. procesu rekrutacji, wymagań technicznych, zaproponowanych zarobków itp mam wrażenie, że opisują one zupełnie inną firmę niż ta, z którą miałem styczność. Techniczna rozmowa rekrutacyjna, fakt długa, bo łącznie wyszło coś koło 4.5h była jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek miałem (a miałem wiele przez ostatnie 10 lat). I tu wielkie kudos dla Marka, bo świetnie było pogadać z kimś kto nie ma wykutych na pamięć pytań z listy top 100 pytań rekrutacyjnych Java, tylko zna się na robocie i wie o czym rozmawiać, żeby było ciekawie a w międzyczasie również merytorycznie. Co do zarobków, znajdźcie proszę software house w Gliwicach, która na stanowisko senior deva ma widełki kończące się na 120pln/h + vat (i z tego co widzę potrafią być przekroczone). Pomogę Pewna firma z ul. Królowej Bony, ma znacznie niższe widełki, konkurencja z ul. Przewozowej również więcej nie płaci. Niedaleko FP jest jeszcze firma na K ale tu już szkoda gadać nawet, tak samo jak w przypadku pewnej firmy z ulicy Toszeckiej, SS - tu akurat jest mocno podobnie, TSH - mniej, "podniebna brama" mają stawki podobne, ale tylko poniżej poziomu senior. Czy naprawdę jest na co narzekać? Czy może po prostu umiejętności nie idą w parze z oczekiwaniami?

ALF
@Zdziwiony

dodać trzeba, że: 1. dotyczy to wybranych seniorów, dosłownie garstki wybrańców, cała reszta zasuwa za tzw. średnią krajową 2. siedzą tam często gęsto po godzinach co dobrze widać kiedy w styczniu w firmie na K, o której wspomniałeś, kończy się coroczne zebranie pracowników, budynek FP oświetla okolice bynajmniej nie neonem a światłem z biur ;) 3. podana kwota dotyczy B2B czyli nieznany dzień i godzina kiedy wylatujesz i kończy się "high life" 4. to nie są pieniądze o które warto się zabijać, można je zarobić pracując 2h dziennie :-) pozdrawiam Alf z planety Melmac ;-)

ODP
@Zdziwiony

Co do oczekiwań i umiejętności, znajomy u was był i nie chcieliście mu zapłacić 4k/mc. Tak był beznadziejny według was. To dziwne bo zarabia teraz dziesięciokrotność tego a ostatnio zagadał czy nie pracowałbym dla niego. Taka sytuacja :-)

Darek
@ODP

Firma ciągnie na najtańszym outsourcingu wiec zatrudniają najtańszych pracowników. Gdyby twój kolega zgodził się pracować za 3 tys zl to zostałby zatrudniony. Możliwe, że doszli do wniosku, że nie będzie go można urobić. Niezależnie myślących do sekty nie potrzebują.

adaś
@ODP

takich ludzi trochę jest, np. w gliwicach jedną firmę otwarli kumple, którzy zwolnili się z innej. Zrobili byłemu pracodawcy konkurencje i dobrze na tym wyszli.

Mariusz
@adaś

Konkurencja przeważnie dobrze robi na rynku pracy, ponieważ najczęściej właśnie na tym korzystają pracownicy obydwu firm. Wypowiadasz się w wątku dotyczącym firmy Future Processing, dlatego pozwolę sobie właśnie Ciebie zapytać, jak oceniasz warunki płacowe, które aktualnie są tam oferowane? Liczę, że mi odpiszesz.

wtf
@ALF

FP nie ma neonu Ty (usunięte przez administratora), Alfa mi nie obrażaj!

Na jakie wynagrodzenie możę liczyć mid i senior .NET developer w FP?

QA z FP

Zachęcam do zapoznania się z widełkami na naszej stronie :) tutaj link, nawet nie trzeba szukać: https://kariera.future-processing.pl/oferty-pracy/

były
@QA z FP

„zrób studia, znajdź pracę” - prawdziwy przepis na sukces… ale według babci chyba. Jak lubisz żyć jak trybik, wcześnie wstawać, późno wracać i co jakiś czas dowiadywać się, że szef kupił sobie kolejną sportową furę, wbijaj śmiało! Możesz też załapać się do firmy obok. Tam dowiesz się, że szefostwo kupiło kolejną willę. Same dobre wiadomości :]

Unicorn

Firma, jak to wspominają - dobra na początek, bo: - daje dużą swobodę działania (czasem klient może ją ograniczyć, bo to jego projekt w końcu) - daje duży kredyt zaufania - pomaga, uczy, jak coś Ci nie wychodzi - wytłumaczą, podpowiedzą etc. - ciekawe projekty - zależy gdzie się trafi :) - Fajny campus/bar - dobre żarełko w dobrej cenie - benefity - ale tylko na uop. Na b2b to sie mozesz w trąbkę pocałować Z minusów to byłoby: - zdecydowanie zarobki, które nie idą za rynkiem. Są bardziej "średnie". Nie niskie, nie wysokie, po prostu są. Więc firma bardziej dla średniaków - osoby-wyjadacze będą się tam źle czuły. Chociaż nie samym hajsem człowiek żyje :) - Zdecydowanie zły przelicznik uop/b2b - 15% różnicy, który ma... notabene wynagrodzić brak przerwy w pracy/l4/benefitów - totalny brak benefitów na b2b. Jakby kazali kontraktowcom płacić za kawę w biurze to by mnie nie zdziwiło :) - Tak jak wspomniano też - kiedyś firma miała wizję, teraz zmienia się w maszynę do trzepania hajsu na zachcianki zarządu (w sumie to mogą, bo to ich firma) - rozrost jak w korpo powoduje, że fp staje sie korpo. Milion dyrektorow i nikomu niezbyt potrzebnych teamleaderow

programista
@Unicorn

Jak dla mnie Team leaderzy są tak samo potrzebni jak scrum masterzy czyli niemal w ogóle :-)

;)
@programista

Teamleader - ktoś, komu wydaje się, że wspiął się na drabince kariery i tylko szczebelek został, aby zostać dyrektorem którym nigdy nie zostanie. Jednocześnie z każdym rokiem zwiększa się szansa upadku z powyższej drabinki. Bolesnego upadku, gdyż na dole okazuje się, że nawet będąc wyżej nic nie miał i całe życie pilnował biznesu właścicielowi :] Taki dozorca (usunięte przez administratora).

Farmer
@Unicorn

Na b2b nie ma tam czego szukać... Jednostka getFlow totalny ambaras. Goryle we mgle... Brak znajomości i wymogów rynku w obszarze działania... Liderzy odklejeni od realności 10.2022

Prawda

Poziom HR poniżej krytyki. Dostałem się ale zrezygnowałem. Po prostu poziom HR i liderów nie akceptowalny do dalszej kooperacji !!!

@Prawda

Czemu zrezygnowałeś? Rozwiniesz?

sieciowiec

ja przychodze tu z krotkim konkretnym pytaniem. Nie mam duzego doswiadczenia ale zdalem miedzynarodowy egzamin CCNA w zakresie sieci. Nie zaaplikuje jesli nie otrzymam tu wyraznej dyspozycji i wskazania oferty na ktora mam odpowiedziec. Nie ukrywam ze mysle o wyjezdzie z polski bo meczy mnie totalny brak kultury polskich rekrutacji tzn. nie odpowiadanie na emaile, ghosting po procesie rekrutacyjnym w ktorym odpowiedziales na wszystkie pytania. Dlaczego zagranicą jest inaczej. Czy na prawde musicie sie znizac do poziomu polskiego rządu i parlamentu? No brakuje jedynie wysylania faków w kopercie. Tak sie nie robi. Moj kolega zdal egzamin miedzynarodowy z linuxa i podobne ma doswiadczenia. Rowniez mysli o wyjezdzie stąd. Jak wy sie zachowujecie do cho...ry. Przeciez to tez swiadczy jaką kulture z domu wyniesliscie.

Garmain
@sieciowiec

Czesc nie moge napisac nazwy firmy ale poszukujemy do pracy w szwecji Umea osoby z ccna. Przewertuj servisy . Rozpoczniesz nowe zycie. Kopnij ten polski (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

switzerland
@sieciowiec

Hej sieciowiec :) ktos opublikowal Twój post na forum zagranicznym z linkiem do gowork tłumacząc na niemiecki :) Jesteśmy w Lucernie/Szwajcaria poszukujemy nowego kolegi z CCNA a jesli ten kolega z Linuxem jest na poziomie LPIC-1 lub comptia to rowniez zapraszamy. Język niemiecki nie jest wymagany. Zapewnimy ci zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące oraz opłacimy bilet do Szwajcarii. Jestesmy bankiem :) na pewno nas znajdziesz.

HR
@sieciowiec

Hello, My name is Alberta. I found your post in foreign social media for IT staff with link to this post translated into English. We do look for Network Engineers and Linux junior engineer as well as junior Windows Server administrator with English at B2-C1 level. We are Dutch company providing internet locally in the Netherlands. We are the leader in Eindhoven. We offer clear and honest recruitment process and we pay for your time if some testing is required or visit in the Netherlands.

Alex :p
@sieciowiec

Hello, your post looks interesting. Actually we look for network enginners for big Czech moto company. You will find us at Mlada Boleslav, Czechia :) ask google for agency mlada boleslav network engineer. Job is located in Prague. We offer clear rules during recruitment. You will get answer within 2 weeks and great benefits e.g. stravenky, public transport tickets. Health insurance is public and works really good along with pension system. Come to us :)

Czy jest osobny odnośnik do spółki getFlow? Nic nie mogę na ten temat wyszukać, mam propozycję współpracy, ale wywnioskowałam z rozmowy, że jest tam bardzo duża rotacja i niestabilność - może to ktoś potwierdzić? Praca idealna dla handlowca po Inżynierii Środowiska, zamysł i technologia też wydają się być świetne, ale właśnie, coś mi podpadło i chcę się upewnić przed zmianą pracodawcy.

Gerald

FP aktualnie szuka Administratora IT. Warto? To robota dla klientów czy w związku z robudową? Jaki klimat w firmie? Widełki od 10k na umowie nie wyglądają źle...

@Gerald

A od ilu te widełki się zaczynają? Jest jakaś kwota początkowa? Bo jak jest na przykład od 2 do 10 tys to byłoby trochę dziwne :D

widełki
@Krystyna

legendarne widełki jak wszędzie mają rozrzut jak ruska katiusza przy czym kwoty górne są wyssane z palca. Nawet okolice środka są fikcyjne :)

@widełki

Czyli ostatecznie nie podasz tego rozrzutu, o którym wspominasz? ;)

@widełki

To nie jest prawdą, odszedłem z firmy po kilku miesiącach bo nie przypasował mi projekt , ale akurat wypłata to były górne widełki z ich stronki . Myślę że zwłaszcza w przypadku tego typu firm najważniejsze jest na jaki projekt się trafi i opinie mogą być skrajnie różne , szkoda że projekty nie są lepiej filtrowane

w€

jasne… a ja odszedłem bo nie podobała mi się glazura na stołówce… a wypłatę mialem większą niż prezes ;-)

@w€

Cóż...teraz być może ciężko ci to sobie wyobrazić , ale kiedyś może dojdziesz do poziomu , na którym wypłata to nie wszystko ;)

w€

masz na myśli okres, w którym człowiek jest styrany pracą, jest ślepy i garbaty i jedyne czego chce to nie chorować? Okres ten zwany emeryturą jest kontynuacją wegetacji od pierwszego do pierwszego. Różnica tylko taka, że można się wreszcie wysypiać…

@w€

Mam na myśli firmę w której nie tylko stawka ale również projekt odpowiada pracownikowi

Wanda

A czego ten projekt dotyczył, że nie podpasował jednak?

Csharp

Rozmowa techniczna to jakaś kpina. Rekruter wałkuje jakaś listę pytań tak, że Sam jest znudzony jej czytaniem. Pytania na rozmowie czasem dalekie od technologii które zostały wymienione w cv. Ocena po rozmowie mało rzetelna, wymienione słabe obszary których nie było na samej rozmowie technicznej. Najgorzej wyglądająca rozmowa techniczna na jakiej byłem. Raczej odradzałbym programistom kandydowania do tej firmy, zważywszy na sposób przeprowadzania rozmowy technicznej.

rex
@Csharp

Bo chodzi o to by pokazać ci jak jesteś słaby. Aby z fikcyjnych kwot rzędu kilkanastu tys na ofertach zrobiło się kilka tysięcy, najlepiej w okolicy czterech. I wszędzie tak to wygląda :-)

były
@Csharp

Ogólnie firma słaba, wszystko na pokaz. Na rekrutacji mówią Ci jedno, a potem okazuje się to nieprawdą. Atmosfery i Teamworku dawno już nie ma bo ludzie siedzą w domach i raczej nie chcą przyjeżdżać. Biura zimne i ciemne. Atmosfery brak. To co kiedyś wyróżniało FP już tego dawno nie ma.

Nestor IT
@były

Jak to firma słaba? Przecież sam Morawiecki odwiedził i pochwalił!

Edward Gierek
@Nestor IT

Podczas gospodarskich wizyt I sekretarz KC PZPR Edward Gierek odwiedzał zakłady produkcyjne, kopalnie, huty, fabryki. Chętnie bywał na placach budowy, otwierał nowe odcinki dróg, rozmawiał z robotnikami. A wszystko to dla propagandy sukcesu - by pokazać światu i rodakom, że kraj rozwija się, a władza jest blisko ludu. Może mamy podobna sytuacje. Wszystko na pokaz. Tylko czekać jak to wszystko (usunięte przez administratora)

Zawiedziona

Ostatnio brałam udział w rekrutacji na senior analityka. Rekrutowal mnie UX Nie wiem jakie ta osoba miałam pojęcie o pracy analityka ale jedyne pytania z analizy biznesowe jakie padły to kryteria akceptacji, jak piszę User story i jaka powinna być historyjka. Miałam wrażenie, ze rekruter jak i osoba rekrutującą maja po prostu jakiś scenariusz pytań, które musza przejść? Skąd to wiem? Odpowiadając. Na pytanie i udzielając obszernej odpowiedzi za 2 czy 3 pytania byłam pytana o to samo. Ciagle starały się dopasować mnie do macierzy. Pytania skupiały się tylko w około jednej początkowej fazy zbierania wymagań i nic więcej, wiec podejrzewam ze osoba rekrutującą tylko to miała wspólnego z analiza biznesowa. Zrezygnowałam gdy zaproponowano mi 4 czy tam 5 etap aby „dopasować mnie do macierzy.

Poszukiwano osoby na stanowisko IT Manager. Czy ktoś był w firmie Future Processing na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 15000 PLN?

WTF

To chyba BRUTTO z nadgodzinami i na B2B. Poza tym to kwota, która pozwoli ci jedynie wziąć kredyt na 25 lat. Jak spłacisz będziesz siwy i zmęczony życiem.

Magda Lena
@WTF

Ale, że ta kwota to za mało czy że na nią po prostu trzeba tyle pracować, że nic nie ma z życia?

Były developer

Ogólnie czas przepracowany wspominam pozytywnie, natomiast projektów jest faktycznie bardzo dużo i są bardzo różne, team leaderów też sporo i dużo zależy od tego, gdzie i do kogo się trafi. Ogólnie atmosfera w firmie fajna i mimo wszystko, o dziwo mało korporacyjna. Plusy: - wysoka transparentność - dobre możliwości rozwojowe (szkolenia, etc) - różne ciekawe benefity pozapłacowe (ale też nie dla każdego tak samo atrakcyjne) - duży wybór projektów, możliwość bezproblemowej zmiany projektu - nowoczesne, dobrze wyposażone biura, pokoje zamiast open space - bardzo dobra lokalizacja nawet dla dojeżdżających spoza Gliwic - duży, darmowy parking przy samych biurach - praca zdalna wedle życzenia - progres bar serwuje tanie i (naprawdę!) pyszne posiłki - firmowe grille :) Minusy: - stawki trudno nazwać konkurencyjnymi, szczególnie obecnie, w dobie pracy zdalnej - podwyżki mogą rozczarowywać - na B2B nie ma indywidualnych lekcji angielskiego - z FPowym sprzętem do pracy nie mam najlepszych doświadczeń (delikatnie mówiąc...), a czasem dostaje się od klienta - dużo projektów legacy, często nie wiadomo na co się trafi - wbrew deklaracjom, że FP to głównie outsourcing, dużo i coraz więcej projektów to różne formy body leasingu, czyli pracy w zespole klienta, najczęściej zagranicznego (to nie dla każdego będzie minus) Polecam, jeśli ktoś ma poczucie, że zaproponowane warunki są OK

Pracownik u cyganki. Ta wróży mu z dłoni i mówi: - do 40 roku życia nie będziesz miał pieniędzy i będzie ci ciężko - a potem? - a potem się przyzwyczaisz :-)

Jurand

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, sam kampus jest imponujący, dużo możliwości rozrywki po pracy. Technologicznie firma wyglada słabo, projekty są przestarzałe, dużo z nich to praca z legacy code, firma jest dobra na początek kariery jeśli jednak masz już jakieś doświadczenie i chcesz je rozwijać szukaj innego pracodawcy

@Jurand

w alternatywnej (budowlanej) rzeczywistości: na placu budowy panuje bardzo dobra atmosfera, można się napić i pośmiać z majstra. Technologicznie niestety jest słabo, betoniarka zardzewiała a łopaty stare. Firma dobra na początek. Chcesz się rozwijać idź tam gdzie łopaty mają nowe i betoniarkę z nierdzewki.

Zawiedziony Gliwiczanin

Firma bardzo mocno przereklamowana jako idealny pracodawca, nazywana jako slaski odpowiednik Googla ? Dodatki socjalne moze wymyslne i odbiegaja od innych podobnych firm w regionie, ale kultura pracy... Sadze, ze w FP jest tak, ze faktycznie zalezy od tego do jakiego projektu trafisz i z kim wspolpracujesz. Nie jest to tylko moja opinia bo mialem okazje byc w 1 projekcie, ale po rozmowach z ludzmi ktorzy w FP dluzej pracowali, albo wlasnie sie zwalniali w trakcie mojego przyjscia. Management juz dawno przestal miec kontrole nad tym co dzieje sie w zespolach, mialem okazje uczestniczyc w spotkaniu "FPadnij na sniadanie" zanim zatudnilem sie w firmie i powiem tak: Teksty typu "nie kolorujemy trawy na zielono" bardzo mocno odbiegaja od rzeczywistosci. Na spotkaniu prowadzacy opisywał firme ze swojej perspektywy i to jest perspektywa osoby ktora jest w zarzadzie i pamieta jeszcze ta firme na poczatku swojej dzialalnosci, firma tak mocno sie rozrosla, ze jednak nie do konca wie co dzieje sie tam "na dole" calej tej piramidy. Ja trafilem do zespolu gdzie ludzie jednak nie do konca byli pomocni, tylko kazdy patrzal zeby mu bylo dobrze, wiec gdzie ten tak mocno promowany TEAMWORK ? Od kilku pracownikow slyszalem ze to FP dzisiaj to juz calkiem inne FP niz to do ktorego sie zatrudniali. Ja zrezygnowalem po pewnym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Future Processing - Gliwice

• Jak się pracuje w Future Processing?

Zobacz opinie na temat firmy Future Processing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Processing?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Future Processing
  • Bojkowska 37 A