Verocargo Jolanta Zielińska

Gliwice

Opinie o Verocargo Jolanta Zielińska

luna

szef - facet zupelnie bez klasy,zarobki.........dramat. Ten ASSSSSS to ładny dupoliz,pracujesz tam kolo jeszcze,premie za to dostałeś?

@luna 09.01.2018 13:11

Uważam, że anonimowe obrzucanie kogoś błotem powinno się ignorować ale ponieważ portal jest opiniotwórczy wyjaśniam; verocargo to prywatna firma spedycyjna. Rekrutujemy, szkolimy i dbamy o pracowników najlepiej jak potrafimy. Niestety są sytuację, że osoby nie są zadowolone z pracy u nas – zwalniają się. Są też sytuacje, że my nie potrafimy kogoś przekonać do pracy według naszych, przejrzystych zasad – wypowiadamy umowę o pracę ( podkreślam; umowę o pracę a nie umowę o przychodzenie do pracy). Opisane niżej „nękanie” byłych pracowników – to proszenie osób, które ewidentnie ukradły z firmy poufne dane w celu uzyskania korzyści u nowego pracodawcy aby tego nie robiły. Ten tzw. „ból (usunięte przez administratora) – to wyrzuty sumienia, drodzy koledzy. „Fajnie” jest brać wypłatę/ premie i jednocześnie szykować sobie tygodniami lub miesiącami grunt do zmiany pracodawcy. Szkalując firmę i próbować umawiać się z jej klientami opowiadając bajki jaki to jestem niedoceniany bez możliwości rozwoju. O ile rozwojem jest oglądanie seriali lub przesiadywanie godzinami w kuchni lub w ogrodzie w czasie pracy. Podkreślam, że absolutnie nie wymagamy aby ktokolwiek nam cokolwiek „dawał/przynosił” – szczególnie z poprzednich firm. Wymagamy jednak aby nikt niczego od nas nie wynosił. Jednym z naszych celów są dobre relacje zawodowe i osobiste z aktualnymi i byłymi pracownikami. Trudno jednak o takie relacje z wyjątkami, które tego nie chcą. Życzę dużo powodzenia ( i opamiętania niektórym) byłym pracownikom.

tragikomedia

EX

true story - ciężko się ich pozbyć ze swejego życie

obserwator :)

Firma dla osób nie posiadających czasu wolnego oraz planu rozwoju osobistego oraz zawodowego . Ci ludzie na to nie pozwalają - odnosi się wrażenie, że traktują swoich obecnych i byłych pracowników jak ich "własność", a swoich byłych pracowników nękają LATAMI - niekończący się ból dupy. Myślisz o emeryturze? Jeśli starczy Ci 500 zł to wbijaj.

nie_polecam

Szefostwo uwielbia wazelinę, osoby które mają w tym wprawę na pewno się spodobają. Masz swoje zdanie - nie nadasz się.

alojz

złamany kręgosłup moralny

Adam Zieliński

Wpłynęło kilkadziesiąt aplikacji a zatrudniliśmy tylko 4 osoby ( bez doświadczenia ). Kilka etapów rekrutacji zwiększa jej skuteczność. Może spotkania i rozmowy nie były stratą czasu a raczej właśnie zbieraniem doświadczeń. Powodzenia.

Basia

Piszecie w ogłoszeniu o prace, że doświadczenie MILE WIDZIANE jak i tak szukacie kogoś z doświadczeniem to tylko strata czasu dla was jak i dla innych osób i robienie nadziei. Chyba lepiej od razu napisać,że szukacie z doświadczeniem a może jednak czasem warto dać szanse osobie bez doświadczenia która będzie się starać z całych sił a nie pierwsze pytanie to o staż pracy. Cudownie do tego pięć etapów rekrutacyjnych jakby na stanowisko kierownicze.

Adam Zieliński

Trololo, trudno z Tobą nawiązać publiczny dialog ponieważ ani się nie przedstawiasz ( pisząc do mnie na Ty) ani nie do końca wiesz o czym piszesz. Nie uczę nikogo kłamać, w tym pracowników. Ludzie bez doświadczenia to nie ludzie z ulic itd. itp. Zamiast wyładowywać frustrację w internecie zajmij się swoimi sprawami i jeśli zostałeś zwolniony z naszej firmy to tylko sam potwierdzasz, że była to dobra decyzja. Pozdrowienia Adam Zieliński ps, prośba o natychmiastowe wykasowanie oszczerstw

botak

jak najbardziej polecam, jak ma się chociaż trochę głowę na karku i odrobinę chęci to spokojnie można zarobić nie najgorsze pieniądze (normalka, ze zawsze każdemu mało i zawsze może być więcej ;P ). wypłaty zawsze na czas, szefostwo w porządku, wbrew temu co pisali moi poprzednicy...

Adam Zieliński

Szanowny "Kliencie", "ktoś taki" lub "Ojoj" zapraszam do rozmowy ze mną celem wyjaśnienia nieporozumień lub pisząc wprost oszczerstw.

Adam Zieliński

Nie było żadnego Pana Jarka w naszej firmie. Zdecydowanie szukamy osób, które chcą dużo zarabiać. Jeśli praca lub szkolenie się u nas jest dla kogoś stratą czasu to lepiej zorientować się o tym na rozmowie rekrutacyjnej, którą staramy się prowadzić jak najbardziej szczegółowo i szczerze.

hahahaha

to dosyć drogi chleb kupowałeś JARECZKU !!

Jarek

Tragedia, brak profesjonalizmu, zarobki nędza ledwo na chleb wystarcza, zwolniłem się(((( strata czasu, szukają wyrobników za pare groszy

Assssss

Firma bardzo porządna!!! Fajni ludzie fajna atmosfera. Ludzi doceniają i dbają o pracowników. Super szefostwooo;) Dobrze napisane nie zwalniają bez powodu. Firma godna do polecenia jak i do współpracy i pracy w niej. Profesjonaliści

lithe

Z tego co wiem, to zatrudnione osoby chwalą sobie pracę w verocargo. A żeby zostać zwolnionym, trzeba porządnie się narazić.

log

Dlaczego "brak kompetencji ? Zaintrygował mnie wpis bo mam o firmie dobre zdanie.

ojoj

brak kompetencji, nie polecam jako przewoźnik i jako spedytor, nie odróżniają ludzi od przedmiotu

Klient

zgadzam się brak kompetencji masakra.Strata czasu nerwów,i co najgorsze nic sobie z tego nie robią,nie polecam.

bb

wybieram się na rozmowe rekrutacyjną, powiedźcie czy warto współpracować z tą firmą jako logistyk i dlaczego?

taki ktoś

ta firma to żenada!!!

Zostaw opinię o Verocargo Jolanta Zielińska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verocargo Jolanta Zielińska