TAKEDROP Sp. z o.o.

Opinie o TAKEDROP Sp. z o.o.

Beata

Zdecydowałam się na projekt 360 i jestem zadowolona. Przez pierwszy miesiąc nie potrzebowałam nawet konsultacji, bo wszystko jest w kursie prowadzonym przez Mateusza. W przypadku pytań i trudności można liczyć na pomoc zespołu. Ostatnio brałam udział w warsztatach i też jestem usatysfakcjonowana, bo zadałam mnóstwo pytań i na wszystkie otrzymałam odpowiedź. Platforma się rozwija, zespół słucha naszych sugestii, myślę że niedługo będzie jeszcze lepiej i łatwiej. Polecam.

@Beata

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za opinię! Życzymy wieelu sprzedaży :)

Alicja

Przyznaję, że byłam dość sceptycznie nastawiona. Kurs okazał się być miłym zaskoczeniem. Dużo ciekawych informacji, o któych nie miałam pojęcia (byłam osobą początkującą).Z racji tego, że cały czas pracuje na etacie rozwój sklepu szedł mi opornie, ale po pół roku mogę stwierdzić, że mam dodatkowe źródło dochodu. Działam dalej, skaluje biznes i mam nadzieje, ze za jakis czas prowadzenie sklepu będzie moim jedynym zajęciem, bo bardzo lubię to robić. POLECAM!

@Alicja

Dziękujemy za opinię i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!

Piotrek

TakeDrop ma świetną, intuicyjną platformę, której opanowanie jest zadziwiająco proste. To co jednak jest absolutnym hitem to obszerne szkolenie online, dzięki któremu cały proces wejścia w e-commerce w modelu drop-shippingowym przebiega bardzo płynnie. Okazuje się że nawet laik może zacząć sprzedawać z sukcesami w ciągu paru tygodni. Zdecydowanie polecam!

Witam, a czemu miałoby się nie opłacać pracować na działalności? ktoś o to niedawno spytał, lecz odpowiedź jeszcze nie zapadła. Wiem właśnie ze trzy formy umowy są oferowane specjalistom ds. telesprzedaży. Zastanawiam się na jakiej umowie zatrudnia się najwięcej osób i czemu? jeszcze się na tym nie znam

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do złożenia aplikacji i przesłania ich osobie odpowiedzialnej za proces rekrutacji. Pozdrawiamy, TakeDrop

Które stanowisko jest odpowiedzialne za składane ewentualne reklamacje? Ktoś chyba chce zrezygnować z oferty a w ogłoszeniu dla telemarketera jest w sumie napisane tylko o zamknięciu sprzedaży. kto później ją obsługuje? Chyba, że także telemarketer?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Obsługą posprzedażową klientów zajmuje się oddzielny dedykowany Dział Pomocy, nie jest to zadaniem pracownika Działu Sprzedaży. Pozdrawiamy, TakeDrop

Kacper

Łatwa, szybka i pomocna platforma do otworzenia swojego pierwszego sklepu internetowego.

@Kacper

Dzień dobry Kacper, dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że wybrałeś właśnie TakeDrop na rozpoczęcie swojej przygody w dropshippingu i jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy. Pozdrawiamy, TakeDrop

Pablo
@Kacper

Jakie kwoty udaje Ci się zarabiać.? Czy warto to robić na działalności?

Oktawia

Jestem bardzo zadowolona pod względem pomocy w początkowych fazach mojego sklepu. Wszystko krok po kroku jest wyjaśniane. Z całego serducha POLECAM

@Oktawia

Cześć Oktawia, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze materiały edukacyjne i kontakt z supportem okazały się dla Ciebie wartościowe i tak pozytywnie oceniasz współpracę;-) Pozdrawiamy, TakeDrop

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TAKEDROP Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Sales Specialist powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Polecam, ta platforma pomoże wam wystartować, dają gotowe rozwiązania dzięki którym początkująca osoba może mieć w chwilę swój sklep internetowy. Płatności są przejrzyste - jeśli rozpoczynasz darmowy konto próbne to wyskakuje komunikat, że po 7 dniach zostanie pobrana opłata. Subskrypcja ma do siebie to, że pobiera się następnie co miesiąc automatycznie, więc nie ma w tym nic zaskakującego. Sama przeszłam na Projekt, gdzie za jednym razem można nabyć wszystkie integracje i jestem zadowolona z takiego rozwiązania. Kursy okazały się dla mnie wystarczające, z supportu korzystam sporadycznie, ale nie napotkałam problemów z komunikacją, więc także oceniam na plus.

@Marta

Cześć Marta, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że bogata oferta integracji i kontakt z naszym supportem zapewnia Ci satysfakcję. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania czy niejasności, oczywiście służymy wsparciem! Pozdrawiamy, TakeDrop

Praca jako Junior Customer Services Specialist? Właśnie podczas przeglądania strony z ofertami udało mi się natknąć na tę od Pracodawcy. podkreślona jest praca z biura w opisie, jednakże po wdrożeniu można częściowo być już zdalnie. Opiszecie mi jak ono teraz wygląda? jakie macie oceny z pracy na tym stanowisku? myślę czy by nie spróbować, jakieś porady do samej rozmowy? jak wasza wygląda?

Dzień dobry, cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w ofercie. Zachęcamy do aplikacji i życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, TakeDrop.

Klient B

Kiedy jest planowana przez Państwa premiera Inkubatora? Z Państwa odpowiedzi wynikało że miał być dostępny pod koniec tego roku

@Klient B

Dzień dobry, uruchomienie i prowadzenie Inkubatora wiąże się z załatwieniem wielu kwestii prawno-księgowych. Start inkubatora aktualnie datowany jest na pierwszy kwartał 2024 roku - w zakładce "Aktualności" będziemy na bieżąco informować o update w tej kwestii. Dziękujemy i pozdrawiamy, TakeDrop.

patrykcedro

Duże wsparcie w formie kursów oraz obsługi klienta.

@patrykcedro

Cześć Patryk, dziękujemy za Twoją opinię - miło nam, że szeroka baza materiałów edukacyjnych i wsparcie naszych specjalistów zapewniają Ci satysfakcję. W razie pytań czy niejasności służymy wsparciem! Pozdrawiamy, TakeDrop

Antośka

Zauważyłam, że sporo opinii pojawia się od klientów, czy to z tego wynikają takie kwoty w ofercie na telesprzedaży? Akurat mam przed sobą dawniejszą ale było w niej napisane, że do 9,500 zł można zgarnąć przy UoP. czy to wciąż aktualne? jakie są aktualne targety, jak oceniacie tegoroczne warunki? i czy są jakieś plany do końca roku?

@Antośka

@KLP

Rewelacja. Wszystko w jednym. Super platforma, super zespół. Jest kontakt, jest wsparcie, jest pomoc.

@@KLP

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że funkcjonalność naszej platformy spełnia Twoje oczekiwania. Jest nam miło, że doceniasz zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu pomocy - w razie jakichkolwiek pytań czy niejasności oczywiście możesz liczyć na nasze wsparcie i wiedzę. Pozdrawiamy, TakeDrop

Edzia

Jedna Pani pisała o tym, że jaki klient występuje problem z odejściem od firmy, czy pracownicy maja podobnie? Od strony osoby zatrudnionej ciekawią mnie warunki, bo widzę ze nagle ludzie praca się interesują, tylko nie ma zbyt wielu odpowiedzi, dlaczego? jest ograniczona liczba osób? I czy osoby o dłuższym stażu zarabiają więcej? Są jakieś stażowe?

@Edzia

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania, jeżeli posiadasz wymagane umiejętności i doświadczenie. Szczegóły znajdują się w ofercie pracy. Pozdrawiamy, TakeDrop.

Maja

Ktoś pytał o ukończone 18 lat aby moc korzystać z serwisu a co z pracą w nim? Czy osoby, które po 16stym roku życia maja w ogóle szanse na wakat? Jaka umowa przy tym jest preferowana przy pracy jako specjalista od telesprzedaży? Widzę, że wskazane są trzy formy

@Maja

maciej

witam czy trzeba posiadac 18 lat aby kożystać z serwisu?

@maciej

Dzień dobry, nie, nie trzeba mieć ukończonych 18 lat, aby działać w TakeDrop. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym supportem: pomoc@takedrop.pl Pozdrawiamy, TakeDrop.

Koper

Witam mam pytanie jak to wygląda z budżetem na początek i ile trzeba tak na prawdę mieć pieniędzy, żeby ten sklep zaczął zarabiać ????

@Koper

Dzień dobry, budżet jest zależny od możliwości - na początkowym etapie, aby uruchomić reklamy należy mieć przygotowane ~500 pln budżetu na pierwsze kampanie reklamowe. W późniejszym etapie budżet będzie pochodził z wygenerowanych zysków. Oprócz tego istnieją także darmowe kanały sprzedażowe, z których można korzystać, o czym uczymy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym supportem: pomoc@takedrop.pl Pozdrawiamy, TakeDrop.

Czemu w aktualnych ogłoszeniach nie są podawane widełki płacowe? jedna Pani nawiązywała do tego z ubiegłego roku, a teraz widnieje oferta na 10 wakatów dla specjalisty od sprzedaży na Ruską, z tym ze nie wiem jak praca może być wynagradzana. Odniesie się ktoś do wysokości premii oraz podstawy z opisu?

Bart

Dopiero zaczynam przygodę z takedrop. Korzystałem wcześniej z innych, sklepów online, jednak zawsze miałem ten sam problem. Pytania. To co wyróżnia takedrop na tle konkurencji to pomoc użytkownikowi. Przy budowaniu sklepu pojawiają się znaki zapytania. Czegoś nie wiemy. Możemy szukać rozwiązań na własną rękę. Zazwyczaj traciłem mnóstwo czasu na znalezienie odpowiedzi, research, itd. W takedrop mogę umówić się na spotkanie z konsultantem i zadać nurtujące mnie pytania. Jest po prostu prościej. :) Największą nadzieję pokładam w pomocy w ustawianiu reklam na socialach od konsultantów. Jeszcze nie doszedłem do tego elementu, ale mam przekonanie, że będzie jak zwykle w takedrop. Pozytywnie. :)

@Bart

Dzień dobry Bart, dziękujemy za Twój entuzjastyczny komentarz! Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia na każdym etapie Twojej drogi w branży e-commerce. Jesteśmy pewni, że nasza pomoc w konfiguracji i analizie wyników reklam w mediach również spełni Twoje oczekiwania. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w dropshippingu. Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy lub pojawią się jakiekolwiek pytania czy niejasności, oczywiście służymy pomocą. Cieszymy się, że jesteś z nami i życzymy Ci wielu sukcesów! Pozdrawiamy, TakeDrop

Nikita

Korzystam z platformy od miesiąca i jestem bardzo zadowolona;) Dodawanie produktów na sklep jest dziecinnie proste i intuicyjne. Szkolenia i warsztaty bardzo pomagają w pracy. Na razie same pozytywy ;)

@Nikita

Dzień dobry Nikita, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że dotychczasowa współpraca i obsługa platformy zapewniają Ci satysfakcję, a warsztaty i dostępne materiały szkoleniowe są dla Ciebie wartościowe. Pozdrawiamy, TakeDrop

Dominik

Ciekawy zamysł strony i przydatna pomoc od strony asystentów platformy. Ładnie i czytelnie wytłumaczone

@Dominik

Dzień dobry Dominik, cieszymy się, że nasza oferta i dostępne rozwiązania przypadły Ci do gustu. Dokładamy wszelkich starań, by nasza platforma była intuicyjna i przyjazna dla Użytkowników i mogli oni liczyć na wsparcie naszego zespołu na każdym etapie prowadzenia swoich sklepów. Pozdrawiamy, TakeDrop

Marcin12

Korzystam już z TakeDrop od ponad miesiąca, dzięki materiałom zawartym w kursie 360 mam juz skonfigurowany cały sklep, gotowe kilka produktów i właśnie zabieram się za kampanie na FB, którą też będę wykonywać z pomocą Pana Mateusza. Na chwile obecna nie mam żadnych problemów z platformą, korzystałem już z usług opiekuna - tu musze dodać, że spodziewałem się kontaktu telefonicznego, a nie mailowego, mimo to uzyskałem potrzebne mi informacje i ruszyłem dalej. Dodam, że wykupiłem pełen pakiet , a na samej stronie fajnie i intuicyjnie się działa, lubię robić opisy na floarze dobrze się bawie i polecam

@Marcin12

Dzień dobry Marcin, dziękujemy za Twój komentarz i podzielenie się postępami! Cieszymy się, że uzyskałeś wszystkie niezbędne informacje, a nasze kursy w połączeniu ze wsparciem Mateusza pomogły Ci płynnie przejść do działań marketingowych. Trzymamy kciuki za sukcesy Twoich kampanii i pierwsze sprzedaże! Pozdrawiamy, TakeDrop

mbasia03

Cieszę się bardzo że zaczęłam współpracę z @Pracodawca myśle że to będzie super przygoda

@mbasia03

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że wybrałaś naszą platformę i dostępne rozwiązania przypadły Ci do gustu. Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca będzie kontynuacją pozytywnych doświadczeń. Pozdrawiamy, TakeDrop

Zostaw merytoryczną opinię o TAKEDROP Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TAKEDROP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TAKEDROP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAKEDROP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 74 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TAKEDROP Sp. z o.o.