GROMEX Jolanta Mozgawa

Zabrze

Opinie o GROMEX Jolanta Mozgawa

stała klienta

Byłam kilka dni temu na zakupach w sklepie przy ul.Wolności a raczej chciałam zrobic zakupy.Niestety _Pani tam pracująca (krótki włosy przy sobie)była bardzo zajęta rozmową przez telefon komórkowy.Niebyło by w tym nic zlego gdyby klientów na sklepie obsłuzyła a potem sobie dalej rozmawiała.Niestety Pani całkowicie Nas zignorowała,dalej prowadzac rozmowe.Wiec z przykroscia i rozczarowaniem musielismy isc do konkurencji.A szkoda gdyz z tego sklepu i obslugi byłam zadowolona.

Zostaw opinię o GROMEX Jolanta Mozgawa - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROMEX Jolanta Mozgawa