TAKEDROP Sp. z o.o.

Opinie o TAKEDROP Sp. z o.o.

Agnieszka

Moja przygoda z TAKEDROP się dopiero zaczyna ale mam nadzieję że będą same sukcesy z tą firmą . Do tej pory obsługa pomocna. :)

baNdz1oR

Ok

Damian

Zdecydowałem się na kurs Takedrop 360. Póki co jestem zadowolony bo przez pierwszy miesiąc idzie korzystać z kursu który jest na platformie. W razie jakichkolwiek pytań załoga Takedrop szybko odpowiada

@Damian

Cześć Damian, dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że dotychczasowa współpraca zapewnia Ci satysfakcję i doceniasz szybkie i fachowe wsparcie naszych specjalistów. Pozdrawiamy, TakeDrop

baNdz1oR

Jest ok

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TAKEDROP Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Sales Specialist powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Kamil

Bardzo polecam firmę TakeDrop, przyjazna obsługa, ogromne doświadczenie w swojej branży, szybka komunikacja w razie problemów oraz przyjazny kreator już w samym panelu aplikacji, to wszystko pozwala na szybki i profesjonalny start ze swoim własnym biznesem, nawet dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tego typu pracą. Polecam każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w e-commerce, a nie do końca wie jak zacząć swoją przygodę w tej branży, tutaj na pewno znajdziecie osoby, które pokażą wam "z czym to się je"!

@Kamil

Cześć Kamil, dziękujemy za Twoją opinię i rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i fachowa pomoc naszego zespołu zapewnia Ci taką satysfakcję. Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca będzie kontynuacją pozytywnych doświadczeń. Pozdrawiamy, TakeDrop

Tomasz

Bardzo prosty i intuicyjny system.

@Tomasz

Cześć Tomasz, dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że oceniasz naszą platformę jako łatwą w obsłudze - naszym celem jest zapewnienie przyjaznego doświadczenia dla klientów, aby otrzymywali wsparcie na każdym etapie rozwijania swoich sklepów. Pozdrawiamy, TakeDrop

Kynkaa

Moja przygoda z Takedrop dopiero się zaczyna ale bardzo pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Pomoc zespołu bardzo sprawna i szybka pewnie jeszcze nie raz skorzystam w razie problemów.

@Kynkaa

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz dotychczasowa współpraca spełnia Twoje oczekiwania. Nasz zespół zawsze stawia na szybką i fachową obsługę, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia. Pozdrawiamy, TakeDrop

Paulinkaa

Wszytstko przebiegło pomyślnie

Mati

Wygląda dobrze

Mati

Sam nie dokończyłem aktywacji sklepu ze względu na brak funduszy, jednak sama idea mi się podoba. Myślę, że przy włożeniu odpowiedniej ilości pracy i pieniędzy jest możliwość stworzenia czegoś fajnego :)

Mariusz

Wszystko gra jak powinno.

KW

Spoko

marewa

Wszytsko ok

luchechkomark2002@gmail.com

Super praca

diakserS

Super platforma do rozpoczęcia swojej przygody z dropem.

Dawid

supeeer!!!

Pan Oskarek

Jest gites

nowy

Super przejrzysty wygląd interfejsu

DaFi

Strona całkiem przejrzysta i dobrze zbudowana. Pomoc jest udzielana bardzo szybko. Dużo integracji i kursów

Ralf

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o TAKEDROP Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TAKEDROP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TAKEDROP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAKEDROP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 74 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TAKEDROP Sp. z o.o.