Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Tortelini

Mam uwagę do szanownych Użytkowników. Portalu. PROSZE wpisywać właściwe komentarze pod wątkiem dotyczącym WLASCIWEJ firmy!! Myślę, że większość komentarzy i opinii dla f-my Wichary Technologies z Torunia dotyczy "ulubionej" f-my Siemianowic Slaskich /obecna siedziba kolo lotniska w Pyrzowicach...

@Tortelini

W Toruniu nie ma Wichary Technologies, fakt faktem w Polsce jest tylko jedna firma o tej nazwie.

Star

Będę ... Będę ... Będę ...

Bojaźliwy

Omijaj, omijaj bo jeszcze będziemy musieli z tobą konkurować.

Star

Jeżeli mogę coś poradzić dobrego to omijaj ta firmę szerokim lukiem ...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
filip

słyszałem sze firma fajna ,ale ciężko się dostać, bo to po znajmości głownie przyjmują ,szkoda ,kolega był na rozmowie, kwalifikacje spelniał ,ale po rozmowie juz mu znac nie dali ani na tak ,ani na nie, trochę mogli by poinformować, ale słyszałem ,że firma dobra stabilna jak już jesteś to już dozywoptnio najlepiej, zarobki nie za duże stałe i raczej niezmienne ale to też jakaś gwarnacja

Cieć

Nie przyjęli, niepoprawnie piszesz i to może zaważyło. Zajmij się sobą, radź sobie, a nie innym i wtedy będziesz miał sukces. Możesz jeszcze pójść do polityki [usunięte przez moderatora]. Powodzenia!!!

berman

dziwna firma dziewnie przeprowadzaja procesy rekrutacji chyba nie maja nikogo kto im to zrobi profesjonalnie ,dobó kadry na chybił trafil, albo po znajomości oc mocno rzutuje na jakośc kadry jaą dysponuja powiny zatrudnić sobie kogos od porzadnej rekrutacji

Nieważny

Nie znam firmy czy nawet rodziny gdzie wszyscy się kochają. Pracuję w tej firmie parę już lat i nie stwierdzam walki szczurów czy podgryzania stołków. Jest spokojnie i normalnie i taka atmosfera żądnym krwi nie pasuje, dlatego podjudzają swoimi durnymi wypowiedziami. Ktoś napisał - nie podoba się to się zwolnij - i słuszna racja, pozwól ludziom spokojnie pracować w tej wyjątkowej firmie.

Rita

Tak, pracuję w firmie WT. Zasadniczo pracujemy od poniedziałku do czwartku: 7.00-15.30 a w piątek: 7.00-13.00.

Rita

Zarobki są takie, jakie sobie wynegocjujesz.Atmosfera jak wszędzie: jedni się kochają, inni nienawidzą!

Do Ducha: Doprawdy nie wiem, jaki związek mają warunki mieszkaniowe z moją opinią na temat "wyglądu" firmy. Nie wszystkim musi się podobać; zresztą mnie się też podoba, ale umiarkowanie. Poza tym skończ z Tym hasłem: zwolnij się, bo to akurat od Ciebie nie zależy. Pozdrawiam

I co z tego, że biura są ładne i nowoczesne, choć nie jest to "rewelacja" i doprawdy nie wiem, czego tu zazdrościć, gdyż takich firm jest na rynku sporo. A na standard pracy składa się również atmosfera w zespole! A do kogo niby się tu dopasować? Jeden Kompetentny [usunięte przez moderatora]

W dalszym ciągu przyjmują nowych pracowników. Wejdź na stronę firmy w zakładkę kariera i tam znajdziesz aktualne oferty pracy. Choć powiem szczerze, że siedziba nowa, piękna, a standard pracy jakby gorszy...wszystko zależy od działu, w którym pracujesz i od ludzi, którymi się otaczasz. Pozdrowienia dla Górników:)

goraczka

no, bo tak działem dowodziłeś, że go musieli zamknąć! Brawo!

Me

Zrozum, ze zawsze mozna znalezc lepsza prace od tej, ktora sie akurat ma, co nie znaczy ze ta ktora sie ma jest zla. Nie wiedziales o tym ?

nikt

tak, to jest powód jak najbardziej pasujący do opinii. Znalazłeś LEPSZĄ pracę i co oczywiste LEPIEJ PŁATNĄ. Nic dodać, nic ująć

Me

poniewaz znalazlem lepsza i lepiej platna prace. To chyba wystarczajacy powod.

nikt

to skoro było tak pięknie i cudownie, dlaczego już tam nie pracujesz od tylu lat?? Czasy i ludzie się zmieniają, więc wypowiedź nie oddaje w ogóle tego co jest dzisiaj.....

Super firma Super działy Super Kierownictwo, a to wszystko to bzdury...

Wypowiedź skoncentruję na pozycji handlowca w firmie. Firma jest typowym rodzinnym biznesem, opartym na współpracy, handlu głownie z Niemieckimi firmami i próbami wprowadzania z mniejszym lub większym sukcesem ich produktów na rynek Polski. Zasada działania jest następująca: Przełożeni odwiedzają różne imprezy targowe w Niemczech, gdzie starają się wyszukać firmy, nie mające przedstawicielstw w Polsce. Po akceptacji drugiej strony następuje próba współpracy. Zatrudnia się handlowca, daje mu narzędzia i obserwuje co z tego wyniknie. Przełożeni tak szybko jak rozpoczynają kontakt z Niemieckimi firmami- równie szybko o nich zapominają. W tym momencie liczy się już tylko zysk. Plusy pracy w Wicharym to terminowe wypłaty oraz w dużej większości grono sympatycznych osób z którymi można się zetknąć. Część osób którym powierza się zadanie handlowca doskonale odnajduje się na swoim miejscu. Część osób niestety nie nadaje się do tej pracy. Kolejne osoby są doskonałymi handlowcami, ale niestety nie otrzymują odpowiednich narzędzi (tu mogę wymienić: kogoś kto zajmie się przygotowaniem strony internetowej, materiałów reklamowych, ogólnie sprawami które są potrzebne ale handlowiec nie powinien tracić na nie czasu). Tymczasem handlowiec zaczyna pracę od podstaw i musi ogarnąć haos organizacyjny a pomimo tego zegar wykonanego na bieżący rok budżetu tyka. Schemat wynagradzania opiera się na podstawie oraz premii, która jest ustawiona na poziomie, który niestety trudno, bardzo trudno a raczej nie możliwie jest osiągnąć. Oczywiście istnieją wyjątki. Osoby angażujące się w pracę oraz po pewnym okresie zaczynające przynosić korzyści dla firmy są bardzo słabo dostrzegane a raczej nie dostrzegane. Przełożeni tracą kontakt z pracownikami, realiami, problemami pracowników zajmując się wyjazdami, nowymi autami i ogólnie sprawami, które nie dotyczą plebsu. Ale to właśnie plebs funduje tą beztroskę przełożonym. Fakt jest taki, iż jeśli nie upomnisz się o swoje- nikt nie upomni się o Ciebie. Pracownik jest jedynie narzędziem , które jeśli się zepsuje jest wymieniane na nowe. A jeśli zdecydujesz się odejść- nikt o Ciebie nie walczy a wręcz przeciwnie. Nie istnieje pojęcie premii, dodatków, nagród itp. Wynagrodzenie raczej jest mało atrakcyjne, a po okresie próbnym nie wzrastając raczej nie motywuje do pracy. Można spotkać naprawdę grono sympatycznych osób, jednak denerwującym jest fakt ciągłego plotkowania, obmawiania oraz insynuacji które są obecne zarówno w relacjach pomiędzy przełożonym, przełożonymi i pracownikami ale także pomiędzy samymi pracownikami. Niby nikt nic o nikim nie wie, ale to tylko złuda. Niestety często ambitne osoby są tłumione przez niewłaściwe decyzje przełożonych ale także innych pracowników dla których ważniejsze jest przeglądanie nowości na portalach internetowych. Tyle. Prawda z mojego być może nie obiektywnego punktu widzenia. Wesołego Hanukkach! Miś Yogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.