Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Peta

Tak, paczki będą do odbioru w Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej.

Ulalala
@Peta

Cała firma jest jak MOPS,bo pozwala ludziom tylko przeżyć jakoś, chociaż z tym ostatnio ma problemy. Firma wprowadza podobno coraz to nowe rozwiązania w przemyśle, a ludzie co mają sami się tego wszystkiego uczyć? Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego...

Briko

Można dodać jeszcze, ze w firmie podejmuje się decyzję w oparciu o goworka. No to dorzucajmy - wymiana niekompetentnego management oderwanego od rzeczywistości i obiecujące niestworzone rzeczy . kto dalej dopisze się do listy życzeń w tej śmiesznej pseudo firmie.

Leixlip
@Briko

Będą paczki na Święta?

Finder worker

Dobrze że mnie coś tknęło poszukać opinii na temat tej firmy przed kliknięciem wyślij aplikację bo już prawie byłbym kolejny raz wyruchany na kasie przez kolejnego pracodawcę. Posiadam ogromne doświadczenie w tej branży, ale o dobrą prace ciężko. Ciekawi mnie jedynie jaki kit wciskają podczas rozmowy i skoro nikogo nie przyjmują to czego wymagają od przyszłych pracowników na najniższym szczeblu? A może po rozmowie czytają co tu się dzieje i odpuszczają...

serwisant

UWAGA SZUKAJĄCY PRACY ! ŻEBY NIE BYŁO ROZCZAROWAŃ, FIRMA WICHARY NIE PŁACI ZA PRACĘ W NADGODZINACH ! DOJAZDY I PRZYJAZDY DO KLIENTA SĄ BEZPŁATNE ! JEŻELI WAŻNE DLA WAS JEST ŻYCIE RODZINNE SZUKAJCIE PRACY GDZIE INDZIEJ.

@serwisant

Atmosfera w firmie w ogóle beznadziejna, jeden drugiego obgaduje za plecami, ludzie są fałszywi, trzeba uważać z kim się rozmawia i o czym, mnóstwo niekompetencji... Roznoszenie plotek to podstawa w tej firmie, działa na zasadzie coś usłyszałam, dobrze nie zrozumiałam, ale puszczę dalej... Żenada i tyle

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
DUSIGROSZ

....i nastała cisza, to widzimy się tutaj 10-tego.

?

Nie denerwuj się łysy, zjedz sobie irysy, hahaha...

Piniondz

Ja juz mam na koncie piniondz!

Były 2

Na kasie w markecie można więcej obecnie zarobić a praca po 8 godzin bo nie trzeba (usunięte przez administratora) nie wiadomo gdzie. No i są wypłacalni.

były

w siemianowicach powstalo ostatnio wiele firm, i z tego co widze to powstanie jeszcze wiecej miejsc do konca roku, to chyba najblizej od ozarowic,

....

Cytat " ... Praca w firmie w której pracownicy dumnie noszą logo na piersi" - bez wypłaty ...

?

Zróbmy tak :przyjdzmy do pracy w najbliższym możliwym terminie

Hayabusa

Nikt nie wie, po co trzymają tego pasożyta z brodą. Nikt go nie lubi, chyba że jego przydupasy. ŻADEN powtarzam, ŻADEN dział nie trawi jego harakteru, osobowosci i sposobu działania. I co z tego , że ma mgr i inż, pracownicy z podstawowym wykształceniem przewyższają go wiedzą i doświadczeniem w branży. ... panie Marianie , pora na zmiany, bo utoniemy...

Prorok

To już nie jest Tytanic , ale Arka Noego. Przetrwa tylko rodzina. Smutne , ale prawdziwe.

Najbardziej mąci wodę ten brodaty i wysoki ....... z parteru oczywiście. Róbmy roszady i to jak najszybciej , bo atmosfera z NIM jest do dupy. Każdy po kolei odchodzi z serwisu mając takiego "kierownika" -zero odpowiedzialności. Jak kiedyś kolega powiedział , " Kierownikiem się bywa, a człowiekiem się jest" on ani jednym, ani drugim nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cleo
@007

Trudny, oporny we współpracy wobec wszystkich działów, konfliktowy, komentujący decyzje, bez empatii i szacunku wobec współpracowników. Wymuszanie realizacji zadań to standard przy braku wypracowania szacunku załogi wobec siebie. Brak autorytetu wśród pracowników i współpracowników, bez wiedzy merytorycznej, organizacyjnej, stosowana spychologia odpowiedzialności za decyzje , nie jasny podział zadań, starzy pracownicy pomijani, niedocenianie wiedzy i doświadczenia pracowników działu, nieznajomość własnej Załogi. Brak profesjonalizmu, brak planowania działań, ludzi i projektów, skutkuje dużymi opóźnieniami, brak sensownego podziału pracy, przez to w nadgodzinach, żeby nadrobić czyjąś niekompetencje organizacyjną, brak pokrycia zdolności i umiejętności na w/w stanowisko które piastuje , brak chęci do pracy nad sobą i zmiany. wielka pomyłka.

Sloniu

A znasz kogoś kto nie szuka, prócz wiadomych osób?

Chłopaki, póki czas zmieniajmy robotę. Trzeci raz opóźniają się wypłaty, czy naprawdę nie daje Wam to nic do myślenia? !!! Co zrobisz, jak dostaniemy wypłatę z miesięcznym opóźnieniem, jak wogóle dostaniemy. Zapotrzebowanie na rynku pracy jest bardzo duże, tylko nieudacznicy stoją w miejscu i liczą na cud. Pora brać swój los we własne ręce.

Szukacz

Jak wygląda praca na serwisie i montażu? Jest możliwość rozwoju i iść wyżej czy stołki już tak obsadzone rodziną co jest zrozumiałe że nie ma szans coś osiągnąć?

Judasz ze Spychowa
@Szukacz

nie chce się czytać co ? not tak już dużo tego, daj sobie siana chłopie idź owce wypasać, mniej nerwów

¶¶¶¶¶
@Szukacz

Firma drugi miesiąc z kolei później wypłaca wynagrodzenie, narazie spóźnia się 7dni, czekamy dalej i żadnych perspektyw ani informacji na ten temat kiedy będzie wypłacone, bo określenie najbliższy możliwy termin oznacza że firma ludzi ma gdzieś, za chwilę kolejny miesiąc, co dalej z firmą???

@¶¶¶¶¶

Dobrze wiesz , co dalej będzie z tą firmą i pracownikami. Dobrze zrobili Ci , którzy odeszli w odpowiednim momencie, wiedzieli co robią. Zazdroszczę im. Jeszcze troszkę i wyskakuje i ja z tego TYTANICA, kto nie ryzykuje , ten przegrywa.

Indigo

Ha ha dokładnie słyszałem o tym, a to ponoć pracownik nie utożsamia się z firmą z marką hmm szkoda tylko że pracodawca nie utożsamia się z pracownikiem.

Los mocheros

Cytując pewna przemowe przecież i tak jesteście złodziejami także tym co zostali pewnie miło i przyjemnie jest się zmobilizować do pracy i jak to ktoś wcześniej okreslil wspólnego wybierania wody z łódki.

Igor

Równiez się z tego powodu cieszymy, skup się w takim razie na swojej nowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.