Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Patrycja

@arturo król żul, funkcjonowanie tego forum nie jest zależne od pracodawcy. Jeżeli dochodzi do sytuacji, w których wpisy znikają, to tylko dlatego, że naruszają postanowienia regulaminu. Znajdziesz go pod wskazanym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Posty dodawane przez użytkowników muszą być merytoryczne, żeby były ważnym źródłem informacji o firmach jako pracodawcach.

arturo król żul

Czyżby BMW zablokował dodawanie prawdziwych opinii?

Zdzisiek z Siemców

Łatwo wytykać błędy wiec wytykam :) Po pierwsze , największy błąd przeprowadzka firmy na to za...pie gdzie psy d. szczekają , wszędzie daleko, ludzie muszą tracić czas i pieniądze na dojazdy . O zatrudnienie trudniej itd Po drugie , inwestycje we wszystko byle coś sprzedać, bez jakiegoś głębszego zastanowienia czy w ogóle przyniesie zysk. Zamiast skupić się na głównych nurtach czyli G. i K. i tyle, bez pierdół które zajmują kupę czasu i organizacji. Klient szybko wyczuje że firma się w tym czy w tamtym nie specjalizuje, a konkurencja jest lepsza bo ma np jedną działkę a nie 10000 . Kto jest od wszystkiego to jest do.... Po trzecie , traktowanie ludzi , nie ten to inny , a jak już to byle zrobił robotę szybko a potem pretensje i przepychanki - to nie moja wina, - to ktoś inny, czyli tak zwana spychologia Podsumowując przydało by się zatrudnić managera z doświadczeniem który by ukierunkował firmę. Oczywiście to są takie moje spostrzeżenia po kliku ładnych latach pracy , nie przyjmujcie tego jako Hejt życzę Wam jak najlepiej

skromny
@Zdzisiek z Siemców

Z takim rozeznaniem i zdolnościami managerskimi przyniósłbym podanie o to stanowisko. Szefowie tej firmy już się boją.

fake
@Zdzisiek z Siemców

byl taki co ponoc mial zrobic porzadek w firmie i dziwna sytuacja bo popracowal do konca lutego buhahaha skromny pewnie w temacie to opowiedz panu

Kumpel Jack

Kłamstwo jeszcze raz kłamstwo w tej firmie, człowieka nie ma w domu cały tydzień za grosze, łapią się czego mogą bo to co kiedyś przynosiło zyski teraz straty na serwisach, ludzie odchodzą jak tylko coś znajdą. A jeszcze coś, donosi jeden na drugiego jak tylko umie, a ten pan lejąca galaretka inaczej to dopiero nadaje chyba każdy wie jak inaczej lejąca galaretka się nazywa, hahaha..

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
BMW

Nie, tylko komentarz o tym lizod. z Sosnowca

Jo

Gorole z Sosnowca i Będzinia

Patrycja

@BMW, każde forum ma swój regulamin w którym zawarte są kwestię wypowiadania się. Wszelkie niezgodności i niestosowanie się do zaleceń powoduje usuwanie komentarzy niezgodnych z treścią. Forum o firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. słuzy po to by przekazywać sobie prawdziwe informacje na temat firmy, warunków umowy, zatrudnienia. Jednak należy pamiętać o sposobie zachowania się na nim.

BMW

Widzę że niewygodne posty są szybko usuwane przez zarząd. Na to nie szkoda Wam kasy ! żałosna firma

Piła
@BMW

A co było napisane w tych niewygodnych postach które zostały usunięte? Czy była to może cała prawda o dyrektorze ds namiotów, tego co ma przejąć firmę po BMW?

były

Hej ! Pracowałem WT przez 7 lat ale to był przełom dekady. Dawne czasy, ale z tymi nadgodzinami, paczkami dla pociech i innym dodatkami to bym tak nie przesadzał. Z tego co tu piszecie to teraz jest fatalnie ale wtedy tez nie było różowo. Kosmiczne pomysły były zawsze. Samoocena firmy wystawiane przez szefostwo tez wysoka. Nasiadówki z szefem trwały po 4 godziny, a efektów 0. Jak się miało pomysły to lepiej je było zachować dla siebie lub wprowadzać je samemu na własny użytek. Osoba "dyrektora AW" widzę nic się nie zmieniła. Szkoda bo zawsze twierdziłem, że firma ma wielki potencjał ale doceniano zawsze tych co kadzili szefowi, a nie tych co starali się coś zrobić. Lepiej wtedy mieli się nowo przyjęci niż starzy pracownicy, ale animusz nowych pracowników pod koniec mojej pracy gasł dosłownie po miesiącu pracy. Wtedy przynajmniej pieniądze były na czas.Wytrwałości i powodzenia

nn

psy szczekają a karawana jedzie dalej

Petarda
@nn

Firma to jedna wielka porażka, nie płacą za nic, gołe stawki, zero premii, nadgodziny do wybrania jeden do jednego, i ciągle te delegacje, za 30 zł /dzień, jeszcze z tego potrącą za śniadanie jak było w hotelu, masakra, dlatego mądrzy i fachowcy uciekają z firmy, zostają same lenie i nieudacznicy, tak długo jak pracuje to nie było jeszcze pasków do wypłaty, a już parę lat pracuję, a jak pójdziesz do paní dyrektor to jeszcze można dostać ochrzan że nie ma obowiązku i po co, i wówczas zostają wspomniane wszystkierzeczy jjakie to firma dawała kiedyś, ciekawe kiedy firma zainteresuje się odpowiedni urząd.

mthcrfvbjnum
@Petarda

może trzeba urzędowi pomóc !

zorro

nie jeden chcial bym miec taka wiedze jak ten "mondrala z sosnowca"

Adogo
@zorro

Daro robi tylko dobre wrażenie, wydaje mu że coś wie, coś tam przeczyta, nie do końca i bez zrozumienia, dobry cwaniak, nate jjego zachowanie dają się nabrać jego przełożeni, zwykły ciarach, mmożna to zobaczyć po tym jego pseudo stanowisku do testów oprogramowania, fajny bajer, trochę tak od jego nazwiska, hahah....

Cisza, przed środą.... Hahaha

Ave cezar

Kontrahenci jaka maja opinie o tej firmie taka maja. Wszystko na pokaz, ma wyglądać nje ważne jak działa. Gówno owiniete w kolorowy papierek to w końcu cukierek.

BWH
@Ave cezar

Jezeli faktycznie tak jest to może jakieś konkrety, przykłady? NAJPROŚCIEJ jest pomawiać i krytykować.

Spoko

Fałszywi to tam sa wszyacy w tej firmie w serwisie tez ave Bytom

@Spoko

Najbardziej ten łysy i lokaty z Chorzowa,hahahahaha.

nnnnn

Mnie zwolnili ale kazdy ma swoje zdanie glupi hanysie

?

Może się przedstaw Będzinioku z Kędzierzyna Koźla!!!

ryl
@

O sorki zapomniałem tu Maciej . Pracowałem w Wicharym tak jak wspomniałem wcześniej podtrzymuje to co powiedziałem . A ekipa z górniczego można powiedzieć ciągnie ten wózek. Kolej na ciebie ..........................

@ryl

Rób swoje tam gdzie robisz, a tu już nie bywaj i nie siej głupot... Dziwny z Ciebie gość, taka zwykła menda, fałszywy jesteś i tyle. (usunięte przez administratora)

Elektryczek

Czy obecnie sytuacja firmy jest w lepszej kondycji? Szukam pracy, ale po tym co czytam to sie zastanawiam czy warto choćby maila z cv wysłać...

@Elektryczek

Daj sobie spokój, a jako elektryk to zapomnij wogole, szkoda twojej dotychczas zdobytej wiedzy i doświadczenia, w tej firmie nie pójdziesz do przodu, tylko będziesz się cofal, jako elektryk to tam możesz tylko zgasić światło, kierownik ma swoich przydupasów m. in. z Sosnowca tego chudego mondralę.

Bielik

A co tu taka cisza wyplaty byly czy co? :D

$$ come back

Najgorsze jest to ze przez te durne komentarze firma traci kontrahentow........ bo skoro nie ma kim robic i wszyscy tak narzekaja......

Carla
@$$ come back

Firma traci kontrahentów nie przez komentarze, lecz przez brak profesjonalizmu. Obietnice bez pokrycia które zostają zweryfikowane przy dostawie i uruchomieniu urządzeń.

?

Profilaktyczne posiłki. Art. 232 k.p. oraz wydane na jego podstawie rozporządzenie Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. Nr 60, poz. 279) zobowiązują pracodawcę do zapewnienia posiłków profilaktycznych pracownikom wykonującym prace (§ 3): a) związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8374 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet, b) związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn, a u kobiet 1000 kcal (4187 kJ), jeżeli: — praca jest wykonywana w pomieszczeniach zamkniętych, w których ze względów technolo­gicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10°C lub wskaźnik obciążenia termicznego (WBGT) wynosi powyżej 25°C, lub — praca jest wykonywana na otwartej przestrzeni w okresie zimowym (od dnia 1 listopada do 31 marca), c) pod ziemią, d) przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych lub innych zdarzeń losowych. Posiłki powinny zawierać około 50–55% węglowodanów, 30–35% tłuszczów, 15% białek oraz po­siadać wartość kaloryczną około 1000 kcal. W uzasadnionych przypadkach pracodawca zamiast wyda­wania posiłków może zapewnić korzystanie z posiłków w punktach gastronomicznych lub przyrządza­nie posiłków przez pracowników we własnym zakresie z otrzymanych od pracodawcy produktów (§ 2 ust. 2).

Zakwas
@

A my to tak zapierniczamy na torach, że 3000 kalorii to mało bo szkoda na koparke lepiej tyrać ręcznie

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.