Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Niemen

prędzej wazelinka by mniej czuć się "wykorzystanym"

Alien

Co niektórym tutaj przydałaby się maść na ból dupy.

Ja tam u Was nie pracuje.

fiona

Niemen, dobrze piszesz. A co do "jako obserwatora", to przykład idzie z góry! Przecież to wasz wypróbowany sposób: głaskać, głaskać i wywalić znienacka. Po co rozmawiać? To tylko plebs, który robił nam kasę. Z kim bym rozmawiała z byłych pracowników, których zwolniliście, wszyscy tak mówią. Macie ludzi za nic.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Spec

Na parkingu przy firmie parkują samochody, których właścicielem jest firma i to myślę wyjaśnia głupie posądzenia.

Niemen

Jako obserwator masz zbyt osobisty stosunek do mojej wypowiedzi. Każda opinia powinna mieć sens. Ja nie mam zamiaru z nikim gadać bo i tak niczego to nie zmieni, miejsca parkingowego dla pupili szefa i tak nie dostane, pogorszy to tylko moje położenie wszak nasza dewiza to homo homini lupus est. Skoro masz większe jaja to czemu się nie podpiszesz?

Jako obserwator, który patrzy na to wszystko z boku, uważam za żenujące to, że niektórzy pracownicy WT z pewnością na codzień w pracy siedzą cicho, uśmiechając się i przymilając do siebie, za to w necie mają najwięcej do powiedzenia. Niemen, jak ci coś nie pasuje z parkingami czy tam czymkolwiek, może miałbyś na tyle jaj i poszedł porozmawiać z kimkolwiek kto jest za to odpowiedzialny zamiast anonimowo narzekać w internecie ?

niemen

Miosio zrób coś z tymi parkingami. Firmą się chwalisz a auta ludzie muszą zostawiać na poboczu. A i przy okazji wymień te kawiarki bo dursz się psują.

iti

zawsze możesz zostać jednym z pociotków W i "coś" osiągnąć ;F

fiona

Odpowiem Ci tak. Jeżeli jesteś osobą, która nic sobą nie reprezentuje i ograniczasz się tylko do wykonywania wyuczonych małpich ruchów, ta firma jest jak najbardziej dla Ciebie. Jeżeli jesteś osobą ambitną, wyznaczającą sobie cele i dążącą do ich realizacji, chcącą coś w życiu osiągnąć, to NIE jest firma dla Ciebie.

Firma jeszcze nie zwalnia pracowników, ale już ich nie rekrutuje, w prosperity co chwilę ktoś nowy się pojawiał, to raczej nic dobrego nie wróży, no nic koniec końców życzę wesołej rodzince wichary wszystkiego dobrego w nowym roku

fiona

Możesz mi przetłumaczyć swój wpis:" nie ma powodów do ....problemów"? " Pieniądze są na czas i atmosfera między pracownikami..."(też jest na czas)?

Nonpublico

Hehe zarząd ma usunąć panią b? Niech zajmie się kierownikami bez kompetencji.

Łukasz

Najpierw musieli by pozbyć się osobistości takich jak pani b. Bo to ciągnie firmę w dół ,brak kompetencji, mrugnięcia oczami , sztuczne uśmiechy ,brak realnej wiedzy ...itd. Idą ciężkie czasy mam nadzieję źle ktoś z zarządu zorientuje się że coś jest nie halo i zrobi porządki w tej firmie ,bo utoniemy wszyscy !

Miś

He he Dzień Misia w firmie wichary ! Myślę że Bareja czytając te forum miałby gotowy scenariusz do swojego filmu, a było by się z czego pośmiać. Ludzie titanic tonie jak ktoś tego nie widzi jest ślepy...

Nie jestem pracownikiem PR nikt mi za to nie płaci,skoro jedna osoba zna "niby niemiecki" to tez się nausz i zabłyśnij z pomysłem frajerze...

kolo

kolega Marek to pracownik PR i bierze za to kasę , szkoda Marku że jeszcze nie dopisałeś połączeń kolejowych ..... na przykład z Berlinem i Paryżem :-) ,nie ośmieszaj się . to co pisze 'jakotaki" to prawda o tej firmie i jej fachowcach ,kolego gratulacje lepiej tego nie dało się napisać ,mogę tylko dodać że właściciele chyba nie zauważają tego że poziom ludzi leci w dół ,wystarczy że znasz np. niby niemiecki i już możesz się panoszyć nie robiąc właściwie nic ,nikt sobie nie zadał pytania np. co ta kobieta naprawdę umie .........czyli nic a to nie jedyny taki kwiatek tutaj

Inspektor

Pytanko za sto. To centrum laserowo-gadżetowe w Siemianowicach jeszcze istnieje? Zajmują się jeszcze grawerowaniem i gadżetami czy to już przeszłość?

jakotaki

Wszystko pięknie wszystko ładnie szkoda tylko że na pokaz. Zarobki marne , od pewnego czasu cięcia za cięciami. Górnictwo podupada więc jest jak jest. Fachowców policzyć można w tej firmie na palcach jednej ręki . Jeśli chodzi o atmosferę w firmie to niby uprzejmość , niby kultura a jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Pracując w tej firmie ładnych parę lat to uważam że ten statek zaczyna tonąć i naprawdę łezka w oku się kręci jak to się wszystko widzi

Witam, Firma godna polecenia, bardzo dobre warunki pracy, pensja na czas, mozliwosc szkolen za granica, profesjonalne podejscie do pracownika, pomoc kolegow z dzialu, duzy potencjal kadr kierowniczych w szczegolnosci p. Artur i inne osoby z rodziny Wichary. Firma jest doskonala trampolina do wielkiej kariery i jest dobra zarowno na poczatku drogi zawodowej, jak rowniez w jej trakcie, innymi slowy mozna rosnac razem z firma. Ktora nieprzerwanie i dynamicznie rozwija sie od dekad. Jezyki w firmie to przewaznie angielski niemiecki polski. Firma stosuje najnowoczesniejsze systemy wsparcia procesow sprzedazy Siedziba miesci sie w centrum aglomeracji jest duza przestronna, jes uniwersalnosc podkresla bliskoc lotniska, autostrady i weslow komunikacyjnych A1/1 A1A4 A1/DTS Nowi ludzie w firmie sa motorem sukcesu od wielu lat, pracownicy oceniani sa zawsze obiektywnie, przyjecie i rozstanie zawsze odbywa sie w milej rodzinnej atmosferze. Co mozna powiedziec lezka w oku sie kreci...

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.