Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

scorpion

Witam, tak czytam te opinie i nasuwa się myśl, że takie fora powinni jednak zlikwidować. W każdej, nawet najlepszej firmie znajdzie się grupa osób bluzgających na wszystko i wszystkich, będzie też grupa osób broniąca za wszelką cenę dobrego imienia swojej firmy, ale na litość.... czy ktoś może rzetelenie opowiedzieć o realizach pracy w tej firmie, przecież aplikując na jakiekolwiek stanowisko dokonuje się pewnych wyborów i jeżeli jest taka możliwość, kandydaci chcieliby poznać ewentualnego przyszłego pracodawcę "od kuchni". Jeżeli macie możliwość opowiedzcie o pracy, mając na uwadze, źe każda firma posiada kadrę zarządzającą, kadrę kierowniczą, pracowników szeregowych, itp. Z góry dziękuję za szczerą odpowiedź, a wszystkich "bluzgających" serdecznie pozdrawiam, miejscie coś z życia...

Intranet

Ile można mnie aktualizować, proszę zacząć pracować a nie działać tylko na pokaz.

miki

Kolo o czym ty piszesz ? co dlugopisikami ?coś Ci się chyba pomieszało w główce nie pij tyle kawy bo ci szkodzi !

Kolo

Miki zajmij sie lepiej dlugopisikami i patrz co piszesz. Liliputki mają zawsze z sobą problem oraz spore kompleksy i to widać :-))) z góry się na takich lepiej patrzy :-)) pozdro liliputku

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ex

Myśliciele, szanujcie Szefa swego, bo możecie znaleźć lepszego, ale na pewno znajdziecie gorszego. P.S. Nie bluzgajcie na siebie nawzajem!

miki

tyle tylko że za grosze ..... da rade i jak się podliże lub zakabluje ja koleżanka wyżej

miki

kox o czym ty piszesz sama chyba piłaś i chwiejesz się na tych nalanych nóżkach napisz coć mądrego w stylu ale tu cudownie swietnie zarabiamy jak przypadkiem coś się chlapnie prezesowi tak niby przypadkiem

Kox

Oj miki szkoda, że w tym kraju jest tak dużo takich prymitywnych jak ty. Mogło by być tak pięknie. A tak tylko kombinatorstwo, pijaństwo i cwaniactwo i boli to, jak ten co rzeczywiscie zasuwa ma wiecej od takiego quasisapiensa.

miki

ludzie uwaga na kapusia " t/a c/o n/i/b/y/ m/ó/w/i/ p/o/n/i/e/m/i/e/c/k/u/" wiecie kogo mam na myśli tabelki i rubryczki i ksero to jej znak przestrzegam

bolek do lolek

To dlaczego się nie zwolnisz lolek. Tutaj nikt nikogo na siłę nie będzie trzymał. Może strach powoduje, że się nie możesz zdobyć na odwagę co? Może by się okazało, że nigdzie indziej z taką wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnościami więcej nie dostaniesz? Może to tak jest? Zamiast tracić czas na pisanie głupot poszukaj lepiej innej pracy i sprawdź jak cię docenią w innej firmie. Ale nie bo strach pup... ściska to lepiej ponarzekać nie i w kuchni posiedzieć i poobgadywać i 8h poszło i tak czas sobie leci. W takim trybie to za stróża można robić.

lolek do bolek

bolek ile ci płacą za te pisanie a moze ty nie jestes bolek tylko pani z pod dzwi ..... ,strazniczka tego blogu bolek popytaj ludzi czy oni wierza w to co ty piszesz prawda bedzie brutalna

Darek

Firma Super Polecam można spokojnie lata pracować, oczywiście rotacja jak wszędzie, ale ja tam zadowolony jestem

bolek

lolek myślę, że nie trzeba się podlizywać tylko pracować i dawać z siebie wszystko a Szef takie rzeczy widzi i ludziom, którym się faktycznie należy wynagradza. Może Ty masz problem z tym, żeby coś konkretnego zrobić i osiągnąć i może stąd to niezadowolenie? Jest tutaj kilku takich kreatorów sytuacji sprawiających wrażenie zamiast pracować i myślę, że niedługo już tak będzie. Czas ucieka a niektórzy zatrzymali się w miejscu i to jest myślę problem. Zazdrość i nienawiść to domena narodu naszego więc nic dziwnego, że takie komentarze się tutaj zdarzają. Jak tak na to wszystko patrzę to nasuwa się tylko jeden wniosek - czy się stoi czy się leży to się należy. Niestety w tej firmie tak nie jest i bardzo się z tego cieszę, że tutaj pracuję. Bałagan w tej firmie robią nieodpowiedzialni i niepoczuwający się do obowiązku niektórzy ludzie i lepiej by było gdyby się zwolnili, bo ani sobie ani firmie nie wychodzi to na dobre.

lolek

max daj spokój nie udawaj ze tu tak cudnie i tylko sfrustrowani ... może tobie lepiej płacą bo średnio to naprawdę kiesko to wygląda, chyba że umiesz się podlizywać jak pewna pani...

Max

Jest sporo normalnych i uczciwych ludzi, ale jak wszędzie, są też czarne owce, takie jak Niemen. Osoby prywatnie sfrustrowane, którym internetowa anonimowość umożliwia opluwanie kolegów i koleżanek. W realnym środowisku te osoby nie istnieją, bo boją się wyjść z cienia.

Kasa

Czy tam naprawdę jest tak daremnie? Możecie coś napisać, bo mam zamiar aplikować i mam spore obawy. Z góry dzięki.

Niemen

Nie moge bo kto będzie na ciebie robić ;(

Niemen

Dziwna jest taaaaa firmaa aaaaaaaaaa...

rocketscience
@Niemen

to sie zwolnij :)

Naiman

Mi tam pasuje, Daro wiesz jak to mówią murzyn zrobił swoje...Jak nie my to kto, jak nie teraz to kiedy a zarządców nie ubywa tylko przybywa, papa już nie ma na wszystko Oka jak kiedyś, a młode wilki jusz szarpią schedę, tylko jak ktoś nigdy nie pracował szacunku tez do pracy nie ma i do plebsu tez nie ... Zadzwoń numer masz, tylko dobrze poszukaj znajdziesz...Pomorzecie pomorzemy sobie nawzajem.....i kolegę z Gór tez weźmiemy ze sobą....

miki

daro umiem piać ale to jedno słowo w pełni oddaje to co tu jest miernie i biernie no i są tu takie kwiatki jak :asystentki ,specjaliści wszelkiej maści ...itp uważaj bo nie wiesz kiedy tyłek ci obrobią

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.