Opinie o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wichary Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wichary Technologies Sp. z o.o. w Pyrzowice

mała mi

siłą rozpędu to i auto bez silnika pod górę podjedzie.

Podglądacz

*ironia on* Słyszałem ze maja niezwykle rozbudowany park maszynowy w Katowicach. Tak wiele maszyn *ironia off*

Jasnowidz

Droga konkurencjo, zamiast wypisywać pierdoły udoskonal swój produkt aby uczciwie z WT konkurować. Zachowujecie się jak baby na targu, przepraszam przekupki na targowiskach.

Pracuś

Niestety czy się komuś podoba czy nie prawda jest bolesna, firma W... traktuje swoich klientów po macoszemu, dobrze jest tylko do zakończenia transakcji

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wichary Technologies Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
mooner

Gwarancje głupoty to i owszem

Wichary Technologies Sp. z o.o.

Wichary Technologies Sp. z o.o. to kpina, zakupiliśmy wagę za 350 000 zł, która okazała się kompletnym bublem nadającym się na śmietnik. Panowie z Wichary z wielką łachą raczą zająć się ciągłymi awariami. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą!

lola lolalna

Lojalny się odezwał odważny, ten który nie jest bezimienny. Ta firma to napompowany balon - pilar to podstawa, pełno tu bufonów siedzących na stanowiskach z błogosławieństwem praojca tak naprawdę bez podstawowej wiedzy.

Franio zelówa

Ha, wygumkowali dwa posty - Białej i Jurka. Chyba jednak mają coś za uszami.

lolek

Lilek to właśnie przez takich imbecyli jak ty firma ma kłopoty. Obwiniać asystentkę z działu rozwoju za kłopoty firmy zatrudniające ponad 100 osób?! Pewno byłeś handlowcem, który rozłożył firmę na łopatki zamiast wziąć się do roboty. Do tego rzucasz nazwiskami bez podania swojego. Czyli nie dość, że ćwierćinteligent to jeszcze tchórz. Żałosne. No tak, takich niestety jest więcej w WT, ale mam nadzieję, że już niedługo firma oczyści się z tobie podobnych i stanie na nogi, czego sobie i innym lojalnym pracownikom życzę.

lola

wam w tym marketingu w tyłkach sie poprzewracało :O

shrek

Ludzie bruździcie sami na siebie, narzekacie na firmę czyli na siebie bo przecież firma to ludzie w niej pracujący a nie prezes i garstka z zarządu. Nie wiem po co tyle ludzi jak połowa to nieroby i kawopijcy. Były zwolnienia i powinno być jeszcze więcej. Pamiętam czasy jak było w firmie 70 parę osób i panowała fajna atmosfera... Okroił bym jeszcze co najmniej 30 os. i od razu zrobiło by się przejrzyście. Przynajmniej robota by szła do przodu, teraz to jeden zwala na drugiego a robota stoi ! Klienci odchodzą do konkurencji bo nie chcą czekać na ofertę tygodniami

kana

tru story bro,niemiecka technologia, polska jakość (pracownicza)

zen

Tu uśmieszki a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiają 1/3 ludzi to przydupasy i fałszywe gnidy

loki

ludzie co wy ,co to za zarobki ,kin by się uśmiał ,a już miałem aplikować 2000 to rozpacz ,teraz rozumiem ,przy takiej kwocie można być sfrustrowanym

niemen

co tu pisać sami wiecie jacy jesteście

fenix

Jaka cisza! czyżby stypa?

joszko

Jeżeli ktoś zada sobie trud i cofnie się do pierwszej zakładki może zapoznać się z komentarzami z 2010, 2011 itd. Niby historia, ale treść ta sama; jedni bluzgają inni bronią. Wypłata na czas, zarobki szeregowego na dzień dobry 1800-2000 PLN Z czasem wzrastają. Dobranoc

gregor

zdecydowanie moge to potiwerdzić zarobki przy tym dojezdzie sa liche, a obcięte nagodziny i goła pensja z wybieraniem nagodzin powoduje ,że dużo ludzi szuka nowej pracy ,bo sie to przestało opłacać

Maggi
@gregor

to fakt bo dojazd do tego zadupia jest tragiczny i średnio 400zł z pensji idzie na dojazd do pracy więc zarobki na poziomie 2000zl bez nadgodzin płatnych są słabiutkie, a wybieranie nadgodzin mija sie z celem bo nie ma kiedy ich wybierać bo ciągle jest coś do roboty i potem takie zmuszanie do wybierania bo nagle sie miesiąc kończy trosce to szwankuje bo to powinno być inaczej zorganizowane a oszczędności szukane w geodetach, samochodach i telefonach najlepszych marek a nie w pracy i płacy zwykłych pracowników

fenix

Będą zwolnienia w R&D. BÓJCIE SIĘ!

xxx

2000 to standard

Zostaw merytoryczną opinię o Wichary Technologies Sp. z o.o. - Pyrzowice

Wichary Technologies Sp. z o.o.