Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Olo

Witam,czy ktoś może coś opowiedzieć o drukarzach ,praca, zarobki, zachowania.

Operator

Niby potrzebują ludzi a zwalniają kilka osób z produkcji i z magazynu dziwne to

''
@Operator

Jak ktoś n@jebany do pracy przychodzi to co się dziwisz

@''

No właśnie akurat gościa nie pijącego i nie palącego zwolnili

Nick :)

mam wieloletnie doswiadczenie i uprawnienia na wozki widlowe ,reach truck wozki wysokiego skladowania , flexi bendi,Mam pytanie jakie wozki uzywane sa na magazynie ,oczywiscie jakie pensje i czy warto ewentualnie aplikowac o zatrudnienie.pozdrawiam

Mike

Duza praca od podstaw wymagana od trzech lat jest coraz gorzej. Brak lidera

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
Ena

Hej. Czy ktoś może mi napisać ile dostał na początku swojej przygody z tą firmą na produkcji w ostatnim czasie, a nie 2 lata temu :) . Niestety nie jestem studentem i nie mam do 25 lat więc proszę o odpowiedź osoby starsze :) .

mike

Powiem tak, coś się popsuło. Pani kierownik Anna P. traktuje ludzi jak śmieci !!! Ogólnie nie jest najgorzej ale skoro takie osoby wybiera się do zarządzania ludźmi to dobrze nigdy nie będzie.

@mike

To prawda . Jestem w szoku że to tak trwa pracuje na brygadzie c na której ta osoba jest kierownikiem , jak potrzebujesz urlop na telefon nie dzwoń bo i Tak odmówi ...... Zero wiedzy na temat procesu pakownia skadnia wycinanie zadruku . Szkoda bo osoby które prosperowały odeszły i odchodzić będą . Zero szacunku w stronę pracowników

Yellow
@mike

Jeśli osobą prześladującą jest przełożony lub współpracownik, można zgłosić to do samego zarządzającego firmą (pracodawcy). Jego obowiązkiem jest chronić pracowników przed mobbingiem, więc to on może dokonać pierwszych działań, które zażegnają problem. Pytanie, czy zgłosiliście problem wyżej? Sytuacja nie poprawi się do momentu, gdy nie zaczniecie poruszać takich tematów! Macie wiele możliwości zgłoszeń skarg. Przypominam, że to Wam ma się miło pracować w miłej atmosferze. Pozdrawiam

Bella

To prawda ...... Zero wartości oraz szacunku w stronę pracowników. Wiele się słyszy na temat tej osoby w zakładzie. Osoba najprawdopodobniej z przypadku na nieodpowiednim stanowisku. Przerażające jest to, że zakład pozwala sobie na takie zachowanie, zatrudniając osoby które zarządzają zasobami ludzkimi.

TrzymajGardePiesciTwarde
@Bella

Pani Anna jest bardzo wymagająca osobą, lubiącą porządek, który stara się utrzymywać na zakładzie, lecz przy bliższym kontakcie z Panią kierownik wychodzi na jaw, jak bardzo jest profesjonalna i przede wszystkim ludzka. Odkąd dołączyła zmiana na której jest sześciu kuzynów, oraz trzech wójków "przypadkowo" występują dziwne sytuacje związane z pomówieniami.

Monter
@Yellow

Ciekawe czy kadry czytają te wpisy ?Bo chyba nie , jeżeli tak jest nadal

Rozkmina

Że też PIP się wami nie zajął... Same cioty w tym zakładzie i oni niby mają związki... Związki zawodowe które siedzą w biurze i nie potrafią wyjść do ludzi i zająć się ich problemami. BANDA PODSTAWIONYCH PRZEBIERAŃCÓW.

Agnieszka
@Rozkmina

Przypominam Ci, że na forum publicznym obowiązują pewne zasady i należałoby, abyś ich przestrzegał. Odsyłam Cię zatem do regulaminu GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, iż obrażanie innych jest tu zabronione. Jeśli nie dostosujesz się do tych reguł, Twoje posty będą usuwane przez administrację strony. Pracowałeś w Huhtamaki Foodservice Poland, czy może wypowiadasz się z perspektywy osoby inaczej powiązanej z tą firmą? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Nor
@Rozkmina

Powiedz mi czemu nie podejdziesz do tych związków i im tego nie powiesz w twarz.

Bolek
@Nor

Bo to osobna grupa społeczna, nie związana ze środowiskiem fizoli....

Nor
@Bolek

Znam trochę przewodniczącego i nigdy nie zdarzyło mi się żeby mi nie pomógł. Więc nie do końca się z tobą zgadzam.

Nn
@Rozkmina

Kto dołki kopie ten sam w nie wpada klika wypada z cichej gry dziękujmy jednej osobie ale świętować będziemy po wszystkim

gify

Pracuje w tej firmie juz jakis czas jestem zadowolona z pracy ale niestety prawdą jest że ludzie nie sa zbyt fajni. Pracuje tam poniewaz zalezy mi na pracy a nie na ludziach.Jest jedna taka osoba jak anna .k z 3 zmianowki ktora najwiecej ma do powiedzenia a wszczegolnosci przechodzac z jednej 4 brygadowki do drugiej 4 brygadowki i opowiada wszystko na ktorej zmianie co sie dzieje kazdego obgaduje za plecami a potem robi to samo z innymi jest wulgarna nikomu nie ma odwagi powiedziec prosto w oczy ta osoba jest okropna wulgarna brak w niej kultury osobistej i ciekawe ze wiekszosc ludzi nie potrafi sie odezwac wiekszosc osob to toleruje a ona i tak im tylki obrobi z kolejna 4 brygadowka.Chcecie wiedziec co sie dzieje na kazdej zmianie zgloscie sie do niej.

yy
@gify

Pani sobie z nią pogada a nie żale wylewa w internetach

Zawedx
@gify

Przyjdź na p3 aktualnie tam jest spokój chyba że będziesz musiała pracować z Ela bądź Grazyna z brygady b

Magazynier

Przykre że w Czeladzi za gnębienie i poniżanie ludzi dają awanse np pewien Pan został zastępcą kierownika magazynu a wcześniej gnębił i straszył ludzi, do tego agresywni pracownicy szalejący na wózkach (uzależnieni od gier komputerowych), i inni którzy potrafią tylko sie drzec i stodowac mobbing.

Linok
@Magazynier

Bylo to pewnie od zdarzenia wieczorem na magazynie o ktorym wiadomo a nie zgłoszono go wyżej. A czego sie spodziewałes?

Pętla
@Linok

Zostało zgłoszone do bezpośredniego przełożonego w obecności delikwenta. Drabina posiada kilka szczebli jak będzie trzeba to i dyrektor się o tym dowie. Jak się nie podoba może dojść do zwolnienia.

Mixi

Dla mnie było ciężko i wymagająco a pensja jak na warunki rynkowe słaba - nie mogę powiedzieć to zdobyte doświadczenie nie zastąpi niczego nigdy potem nie było problemu z multitaskiem itp. Dobrze wspominam współpracowników Wojtka D, Ewę, Wojtka L, Magdę H, Michała z UR, Olka, Mirka. Gruszczyński wydawało mi się w porządku gość ale zadzwonił na koniec i udawał, że nie jest na głośnomówiącym...

Pikuś
@Mixi

Tam dają radę pracować tylko ludzie wielbłądy mnie na szczescie garb nie wyrusł i w porę zwiałem jaki normalny człowiek przy temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza na hali zabrania mieć napoju na stanowisku pracy

Print
@Mixi

Mixi jakie były twoje obowiązki w Huhta? Czym sie zajmowales

Mag

Nie ma co przesadzać z tym magazynem. Pracowałem na innym w pewnej firmie magazynie tam to był ruch. U nas luz bez przesady no może jest trochę roboty wozac na i z produkcji ale luz.

Combo

Jak teraz sytuacja kształtuje się w dziale UR ? Dalej jest zarządzana przez gościa z fabryki kib.. toalet?

Combo

@up oczywiście chodzi o Gliwice

brygadafaraon
@Combo

Pana już nie ma, został jego zastepaca. Ale te chopoki z UR u nas to taka wesola gromadka, i zawsze chodza parami jak kaczuszki, mysle ze Mariusz wypadl z gry bo jego ludzie to średnio sobie radza, a maszyny musza isc 24h/dobe

@brygadafaraon

Mariusz nie wypadł z gry tylko sam odszedł. Miał doś "pionierskiego" zarządzania i ciągłych obiecywań bez realizacji.

Nanotechnolog

Ha, ha, sam odszedł bo grunt mu się palił pod nogami. A co on takiego zrobił dla tej firmy.

zaufany
@Nanotechnolog

No każdy odchodzi bez zastanowienia jak tylko znajdzie sobie inną robotę. Przy obecnym zarządzaniu przez dyrektora który wcześniej był kierownikiem zmiany Huhtamaki w Gliwicach nie ma przyszłości, większość się rozgląda za inną robotą bo tutaj tylko obietnice wielkiego raju. Wielki wstyd jak na taką dużą firmę, żeby nawet nie zatrudnili do zarządzania odpowiedniego człowieka, to tak jak by salowa w szpitalu przeprowadzała operacje chirurgiczne.

Pozytywnie naelektryzowany
@zaufany

Razem z Panem Managerem Technicznym skończyła się era nowoczesnych narzędzi na produkcji - taśma klejąca która była ekarstwem na wszystko. Jaki manager takie narzedzia.

Techniczny
@Combo

W Czeladzi szef działu technicznego Michalek Kraska to też niezła (usunięte przez administratora) plotkarz i dupoobrabiacz uwaga na niego nie dość że swoim to jeszcze kierownikom kolegom i dyrektorom (usunięte przez administratora) obrabia.... Grucha uważaj

bolololo
@Techniczny

Oj, widzę że Michał kazał wreszcie wziąć się do jakiejś roboty koledze.Gdy zrozumiesz,że twoja praca nie polega na przemieszczeniu się z warsztatu na stołówkę i palarnię po to by obgadywać ludzi, może inaczej spojrzysz na sprawę. Nie jesteś w tej firmie zatrudniony na stanowisku łazika i nie za to bierzesz pieniądze a wiedz,że ludzie są dobrymi obserwatorami i wszystko widzą. To forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw i obrabiania (usunięte przez administratora) porządnym ludziom, a Michała znam i mam do niego pełen szacunek.

McMaker
@Techniczny

Opiłeś się i głupoty piszesz gościu. Znam Michała na pewno dłużej niż Ty i nie potwierdzam Twojej opinii. Jeśli jest tam osoba której nie powinno tam być to fałszywa ruda M z bhp, książkę mógłbym pisać..lecz po co, niektórzy wiedzą o co chodzi.

Kba
@McMaker

Zgadam sie Michał to szkoła dyrektora Jana i zawsze można na niego liczyc. Michał ten fake news do bzdury. Trzymam jako drukarz za Ciebie

Nikt
@Kba

znam ten dział bardzo dobrze bobdluuuugo tu pracuje i uważam że ten pseudokierownik Michałek to gość który nie panuje w swoim dziale nad tym co się w nim dzieje Skuter radzę się przyjrzeć mu bardziej na lepkie ręce....

gumiś
@zaufany

Poprostu robią sobie żarty z ludzi prowadząc zakład w ten sposób.

Mechaniczny
@zaufany

Jak to możliwe, że tak duża firma zatrudniła tak słabego szefa utrzymania ruchu. Wszystko kiedyś przemija, jego czas też przeminął.

Kolo
@Mechaniczny

No niestety masz rację facet słaby na niczym się nie zna i jeszcze walki kręci...

@zaufany

zadnego kierownika zmiany nie awansowano na dyrektora to jakas bzdura

Danuta
@Combo

Zadałeś pytanie co do tego przez kogo zarządzany jest w chwili obecnej dział UR w firmie Huhtamaki Foodservice Poland, jednak w swojej wypowiedzi odnosisz się do miasta Gliwice. Wątek ten dotyczy miasta Czeladź. W tym wypadku nakłaniam Ciebie do tego, abyś stworzył odpowiedni wątek tej firmy z oddziałem w Gliwicach. Tutaj będę wdzięczna za poruszanie wszelkich kwestii związanych z tym, co dzieje się w Czeladzi. Czy doszło w ostatnim czasie do jakiś konkretnych zmian? Może firma zwiększyła zatrudnienie?

byly huhta
@Danuta

Danuta... Czeladz, Gliwice, kiedys Siemianowice, to jedna "studnia"... Inne miasta, ale ta sama firma, jedna dyrekcja i jeden fiński właściciel.. Zatem sie nie dziw, ze dzieje sie w kilku miejsca, ale dotyczy jednej grupy zainteresowanych ludzi.. Tu dzialania jednych odbijaja sie na drugich.. Po co nowy watek, skoro to dotyczy jedej firmy?

Neutralny
@Kolo

Chamski wyścig szczurów.. Wasze zachowanie jest bardzo prymitywne. Ludzie weźcie się do pracy i osiągnijcie coś sami, nie tędy droga.

Ramzes 4
@pracownik

Jednego awansowano bo nie było chętnych do zarządzania Głowicami po tym jak Jan rzucił papierami na ten cyrk jaki panuje w Huhtamaki. I jak każdy awans z przymusu i ten odbija się u nas czkawką.

Danuta
@byly huhta

Dobrze, bardzo dziękuję za wyjaśnienie. W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Może zatem zrobisz to w swoim kolejnym komentarzu? Chciałabym dopytać Cię jeszcze o inną rzecz - widziałam, że Huhtamaki Foodservice Poland szuka nowych ludzi do pracy. Orientujesz się może, czy przychylnie podchodzą do osób, które są zainteresowane jedynie pracą tymczasową? Jak to wygląda?

Łili
@Danuta

14zł na godzinę dla panów to za mało. Przez agencje umowy tygodniowe to jakaś kpina. Firma wystawia ogłoszenia, a nawet nie otwierają cv.

Nefretete
@Ramzes 4

Czy ktos ma informacje co dzieje sie teraz z dyrektorem Janem? Widać ze przydałby sie tu. Przynajmniej jeden ktory szanowal ludzi

Jan Niezbędny
@Nefretete

Tak bardzo szanował ludzi... Chyba nikt tak jak on nimi nie pomiatał. Zero kultury, (usunięte przez administratora) i prostak.

Mcd
@Jan Niezbędny

Oj ale glupoty piszesz pewnie leniwy jestes i dyrektor premii ci nie dał. Myślę ze twoja frustracja z życia jest duża i nie poznales innych dyrektorów.

poczciwy
@Mcd

Dlatego zastanawiam się czy by nie skończyć z produkcją, bo na tej gałęzi dzieją się coraz gorsze rzeczy.

Zmeczona
@poczciwy

Zgadzam sie od roku czeladź organizacyjnie coraz gorzej. Brak wspolpracy decyzji i wieczne pretensje i brak pomocy. Jestem juz zmeczona a mam tu kilka lat za sobą i mam porównanie. Produkcja w czeladźi to równia pochyla od pewnego czasu patrzcie na magazyn inne działy. Pamietam jak byly siemianowice eps w czeladzi ludzie z pietnasto letnim doswiadczeniem mówili co widac wszystko mydlenie oczu pod publike i zdjęć. Ludzie odeszli i nikt po nich nie placze realia oddmienne co mówi sie na spotkaniach gdzie człowiek. Czasy starego huhtamaki na dobre i zle juz nie wrócą.

@Zmeczona

Czesc. Czemu równia pochyła? Z tego co pamietam, były plany przejecia calego obiektu w Czeladzi i postawienie nowej hali obok.. To raczej mial byc rowoj firmy, bo zamowienia "papieru" na europe" wciaz sie zwiekszaly.. Cos sie w temacie zmienilo? No rozumiem, ze skoro dyro produkcji Jan odszedl, to trudno go zastapic, ale nie ma ludzi nie zastapionych, bywaja jedynie kompetentni inaczej".. Pytam, bo kiedys tam przez wiele lat pracowalem i mam jak najbardziej mile wspomnienia..

@Zmeczona

Dodam, ze zaczynalem prace jeszcze u wujka Zbyszka ;) Fajniej bylo, bo o pracownika, obojetnie, produkcja magazyn, czy innego, troche lepiej sie dbalo.. No to sie skonczylo wraz z przejsciem firmy do czeladzi. Ale i pod rzadami "Czeladzi", przez pare lat bylo "fajnie" ;)

Edward
@byly huhta...

Mam z Waszych ostatnich komentarzy rozumieć, że obecnie warunki pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland pogorszyły się względem tego, co było kiedyś? Zastanawia mnie, czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na odpowiednie wsparcie i pomoc w pierwszych dniach pracy? Pozostali pracownicy są koleżeńscy i uczynni na tyle, aby móc wdrożyć nowo zatrudnionego pracownika w zakres jego obowiązków? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

@Edward

Wszystko zależny od tego, czego oczekujesz i gdzie trafisz.. O Gliwicach wiem niewiele, ale w Czeladzi, zawsze jakaś pomocna dłoń się znajdzie.

Zbyszek
@Edward

Wygląda to tak: zero inwestycji, które miały by poprawić warunki pracy na hali. W zamian za to obiecanki lepszego jutra. Co do nowych pracowników to rotacja jest tak duża, że pracodawca praktycznie od razu rzuca nowoprzyjętego na głęboką wodę. Programu szkoleń nie ma więc praktycznie musisz liczyć tylko na siebie.

Rafał
@pracownik

Nie bzdura tylko gliwickie realia - a może i bzdura jak się na to wszystko patrzy na trzeźwo.

McDonald
@Pozytywnie naelektryzowany

Dobre dobre trafione w dziesione

Bhp
@Ramzes 4

He he zgadza się tak było sle cyrk. A pamietacie tego managera co przyszedł na miejsce dyrektora Jana. Niezły byl gość zamiana świata he he

Co wchodzi w socjal Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

McDonald

Huhtamaki Polska to obecnie dwa zakłady, nasza Czeladź(kubki) i Gliwice(tektóra). A jeszcze rok temu były Siemianowice ale "zarząd" przerąbał zakład bo się nie dogadali.

XXXK
@McDonald

Która tektóra?

Eps
@McDonald

Zgadza sie pracowalem w Siemianowicach 11 lat grucha ze skuterem zostawili nas na pastwę losu po odsunieciu dyrektora jana potem była juz równo na dół. Większość znalazła cos na własną rękę część przegarnal wujo zbych. Ci co poszli czeladzi uciekli ze wzgedu na atmosferę i układy których grucha nie widzi. Gliwice wogole odpadaja tam to wogole żenada brak perspektyw niczego tylko parkuj produkty u przebieraj się w smuerdzacej łaźni i staży pracownicy wszystkim żądzą. Taka to opinia

jowita

Zdjęcia pracowników są danymi, które podlegają szczególnej ochronie (art. 7 pkt 2 u.o.d.o.), co wiąże się z koniecznością odpowiedniego ich przechowywania. Wszelkie przekroczenie przez pracodawcę jego uprawnień w zakresie monitorowania pracowników narusza dobra osobiste pracownika i podlega ochronie na gruncie prawa cywilnego. Poszkodowany pracownik może żądać dopełnienia czynności potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia, a w szczególności złożenia oświadczenia w odpowiedniej treści i odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 380) pracownik może również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wybrany cel społeczny. Polecam Pani M z bhp tzw. miłośniczce robienia pracownikom zdjęć zapoznanie się również z RODO, gdyż istnieje uzasadnione podejrzenie,że niemal codziennie łamie prawo w zakładzie pracy. Żaden pracownik nie wyraził zgody by go fotografowano, a ona robi zdjęcia nawet na zebraniach z Tomem Bestem i dyrekcją!!!

rudy

Jeżeli te spotkania są obowiązkowe a domyślam się że są to twój wpis jest chybiony . Według RODO zdjęcia można robić jedynie maszynom i ścianom a nie w sposób umyślny ludziom. Nawet w sytuacji gdy pracownik łamie przepisy bhp takie zdjęcie nie może być podstawą do ukarania go.

yy
@jowita

Pani się zapozna z tym co podpisała przy rozpoczęciu pracy.

Koleżanka

Krótko zmiana D porażka operatorzy jeszcze jeszcze chociaz (usunięte przez administratora) całkowite zero pojęcia o maszynach. Pani nowa kierownik moze coś zmieni ale niech sie bierze ze pakowaczy oni mniej niz 0 (usunięte przez administratora) jak mozne sie tak cZłowiek zachować jakby bogiem bym (usunięte przez administratora) sa dwie osoby którym mozna podziękować za zwolnienie z tej zmiany beata m i marta p niech pani kierownik pomyśli i pogada z nowymi osobamut co i kto jest nie tak

@Koleżanka

Jesteś zła i okrutna nigdy nie uderzaj ludzi ze zmiany D bo jesteś tylko do pomocy 3 zmiany są tylko do pomocy nikt was serio nie traktuje liczy się tylko brygada A B C D reszta jest do pomocy .

zgredzik
@.

Chyba twoja babcia która zapluła wszystko słonecznikiem. Bezczelna. Pracuje na paczkarce i rzuca się do wszystkich, byleby sobie dobrze zrobić, a co by jej inni na głowę nie weszli.(usunięte przez administratora)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Miki

Brak stylu. Obecnie osoby zarządzające magazynem to chodzące braki kompetencji.

...
@Miki

A możesz coś więcej napisać o tym braku kompetencji?

Przepisy BHP ważniejsze niż pracownik , ciągle kary o wszystko ,

Rrrrrfff

racja dyrektor finansów ma bardzo dużo roboty. Wypad w góry czy wakacje ale daj mu coś do podpisania to pół roku będzie zwlekał

Danuta88

Witam.tragedia tyle i az tyle ..Pracowalam 6 miesiecy.Brygada C ludzie jak ludzie ale lider kszysztof o niemiecko brzmiacym nazwisku .. Despota ss man . krzyczy wyzywa(usunięte przez administratora).To nie jest normalne zeby przez kogos takiego plakac wogule to jak on moze ludzi tak traktowac ..duzo innych kobiet przez niego plakalo..jest to mobbbing w czystej postaci..kazdy go wyzywa ale nikt jego zachowania nie zglasza ze strachu..powinna byc jakas ankieta anonimowa..duzo nowo przyjetych przez tego lidera odchodzi ..kaze kubki z ziemi popodnosic wrzucac do pakowarki i kartony prosto do Mc donald czy Kfc .. Gdzie higiena norma isso .. ? Zeby tylko strat nie bylbyloi norma musi byc nie liczy sie BHP. Ja jestem juz wolna :)wiec moge opisac ta atmosfere

Pulpa

Buhahahaha kompromitacja przez ten wpis HRowca. Wszyscy wiemy o kogo chodzi. Buchacha bychahhha takie nawyki miał też w Siemianowicach. Proszę się nie ośmieszac takimi wpisami drogi HR to że kierownictwo z grucha i skuterem straciło rzeczywistość funkcjonowania fabryki wiemy brak faktycznych liderów którym zależy z inicjatywa ale ze hr go nie ma to już żenada Buhahahaha....

Beti

Witam, wszystkich forumowiczów jak to jest że zwalniają teraz nagle parę osób dzisiaj zostałam zwolniona nagle bo pani kierownik stwierdziła że miałam wpadkę trochę to dziwne wszystko. Teraz Ukraińców​ przyjmują i to jest powód dlatego że oni za 1600 będę pracować to im się opłaca zwalniać nas Polaków za Ukraińców​ to jest już chore co to za firma​ w głowie się nie mieści jak oni ludzi traktują!!!

Baron
@Beti

Droga Beti wielu z nas wieloletnich pracowników widzi ze to juz nie ta sama firma co dwa trzy lata temu. Produkcja bez składu i ładu bez lidera który to wspiera. Ja zostaje bo nie mam odwagi na zmiany. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.