Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Witam Na jakie zarobki można liczyć na początku?

Sylwia
@Nowy

Dopiero co przecież napisała Prawdziwa. Ja jestem ciekawa, czy na produkcji nie dojdzie jeszcze czasem jakaś premia. Piszą, że nie ma socjalu t. z. n. przynajmniej gruszowego nie ma.

Nowa

Pragne podziekowac za wspaniale zyczenia Imienne z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo mile. Dziekuje

Lolek

Firma przyjazna pracownikowi- śmiech na sali. Zabrali cały socjal ludzi nie umieją zatrudnić bo dają głodowe stawki i jeszcze szukają dziury w całym aby zabrać premie. Związki siedzą w kieszeni zarządu i przytakują. Gdzie jest socjal? Gdzie jest premia produkcyjna za przekroczenie wyników / wskaźników? Wstyd aby tak dużej firmy nie było stać na zapewnienie podwyżek w czasach tak dużej inflacji.

@Lolek

Szanowny pracowniku Lolek, proponuję wykasować wpis cytuję ... "związki siedzą w kieszeni zarządu i przytakują" ... to są pomówienia-przestępstwo ścigane z art. 212 § 2 kodeksu karnego. Jeżeli wpis nie zostanie wykasowany do jutra tj. do 8 października b.r ( piątku ) zgłosimy to jak w innych przypadkach do prokuratury. Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś anonimowy to jesteś w błędzie. Na Twoje pytanie "gdzie jest socjal" z chęcią Ci odpowiem ale nie na forum tylko osobiście. Dodam jeszcze, iż z Twojego wpisu wynika, że nie masz pojęcia o działalności związkowej. Tak na marginesie z mojego punktu widzenia jesteś zwykłym tchórzem, bo tylko tchórze są anonimowi i udają chojraków przed monitorem komputera lub telefonu. Przewodniczący Adam Flakus. PS. Informacja dla innych odważnych forumowiczów: To jest mój ostatni wpis ostrzegawczy, wszystkie następne wpisy będziemy zgłaszać do prokuratury.

@Adam F

Szanowny Panie F.. Związki w tym zakładzie to jedna wielka kpina.. Pana zastępca pan K chcąc być Starszym Magazynierem zrobił wszystko by obejść szkolenia na stanowiskach pracy????dzięki niemu osoby które nic a nic nie potrafią mają Starszego albo Samodzielnego Magazyniera i to jest dołujące

Szeregowy
@Adam F

(usunięte przez administratora) jak rudy z Blok Ekipy do plokulatury ????????????????

Rudy
@Adam F

Szanowny Panie Przewodniczący. Czytając ten wpis można odnieść wrażenie że jednak coś prawdy w tym wszystkim jest skoro się tak Pan zbulwersował. Poza tym..... Po to jest forum żeby wymieniać swoje opinie i rozmawiać. Jest też coś takiego jak wolność słowa, której nie można żadnemu człowiekowi odebrać ani straszyć człowieka za wypowiadanie sie. Tutaj na forum nikt nikomu nie groził ani nie obrażał więc nie rozumiem tej prokuratury i żądania usunięcia wpisu. Panie przewodniczący proszę pamiętać o tym że ludzie rozmawiają ze sobą, niektórzy wypowiadają się na forum i nie można zastraszać ludzi za to że się wypowiadają. Czy tak to wszystko powinno wyglądać? A może dla odmiany wysłuchać pracowników , rozmawiać, rozwiązywać problemy..... Być po prostu z pracownikami. Bo to wlasnie ci pracownicy Pana wybrali i oczekują by Pan mówił w ich imieniu i ich głosem. A jak widać po tych wszystkich wpisach to tak teraz nie jest :( PS. Cytuje "Informacja dla innych odważnych forumowiczów: To jest mój ostatni wpis ostrzegawczy, wszystkie następne wpisy będziemy zgłaszać do prokuratury." To forum raczej nie jest Pana własnością i raczej nie może Pan rozkazywać i mówić kto co może pisać lub nie pisać. Pozdrawiam.

@Adam F

Panie przewidniczący- nie da się usunąć / edytować wpisu bo to są opinie! Może i o to zdanie za dużo i zbyt mocno ale tylko wtedy Pan tutaj coś odpisuje. Dlaczego Pan nie zbiera opinie wśród pracowników?

@Adam F

W związku z brakiem możliwości usunięcia powyższego wpisu, który źle został zinterpretowany przepraszam za użycie sformułowania "związki siedzą w kieszeni zarządu i przytakują". Był to skrót myślowy. Miałem na myśli że nic się przez te miesiące poprzedzający wpis nie działo w związku z socjalem w przeciwieństwie do chwili obecnej.

Lala

Chciałabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie jakie zarobki?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
Just

Pracy przybywa, zwożą nowe maszyny a rozmów o zwrocie socjalu i prawdziwych podwyżkach brak. Czym zajmuje się ten pan siedzący na stołówce? Bo na pewno nie dobrem pracowników !

Just

Dokładnie. Wszyscy w koło na nich narzekają i dalej utrzymują ludzi, których działalność od przynajmniej dwóch lat to jakaś kpina! Jeżeli Pan Adam nie zostanie zmieniony to będzie dalej tak jak jest.

Kpiną jest Twój wpis gdyby nie związki dostałbyś 70 procent wypłaty w czasach pandemii naucz się liczyć !! Ale podejrzewam u ciebie raczej z tym ciężko :)

Just

Brawo związki, niebywały sukces ! Skoro taki z ciebie dobry matematyk, to policz i napisz ile zabrano. Maszyny wstawiają za miliony , a podwyżki po 100zl. Niech żyje przewodniczący !

@Just

No tak..... Związki związki.... Przecież to porażka. A może związki się pochwalą tym jak wydają kasę i jeżdżą sobie na tzw szkolenia Szafranowy, Hiszpania, Finlandia, Warszawa itd itd. Pracownikom się zabiera pieniądze i daje marne podwyżki a związki się bawią. O tym się głośno nie mówi a i tak wszyscy o tym wiedzą. Co Wy myślicie ze ludzie nie rozmawiają ze sobą ? A co wywalczyliście? To że dr mówi 250 a wy mówicie 300? 50zl to jest wywalczenie? To jest śmiech na sali. Związki stoją po złej stronie. No ale tak to jest jak się dba o ciepłą posadkę a nie walczy o prawa i dobro pracowników. Gdyby Wałęsa miał takie związki jak my w Huhtamaki to dalej by była komuna.

Naucz się ty liczyć...... Wypłatę uzupełnili twoimi pieniędzmi z socjalu i premii. Firma i tak wyszła na swoje a pracownicy zostali....... Tutaj bez komentarza lepiej. A gdzie były związki jak zwalniali ludzi? Szefowie mówili że będą bronić miejsc pracy a później zaczęły się zwolnienia. Gdzie wtedy byly związki? Solidarność Huhtamaki to śmiech na sali. Zmieńcie nazwę lub zrezygnujcie z tego co robicie bo obrażacie Solidarność i to czym powinna się zajmować.

@Szeregowy pracownik

Witam. Szanowny pracowniku. Informuję Cię, że z naszej strony twoje wpisy nie zostały zostawione bez echa. Twoje wpisy to są zwykłe pomówienia i zostały zgłoszone do prokuratury. Zapewniam Cię, że tylko Ci się wydaje, że jesteś anonimowy. Dla nas jesteś osobą nie mającą pojęcia o działalności związkowej. Przewodniczący Adam Flakus

Czarodziej

Heniek chodź bo już jest polane ????

batman
@Czarodziej

Stawiają nowe maszyny ,podwyżek brak, tylko normy i coraz więcej obowiązków , szukają (usunięte przez administratora)za najniższą krajową ...., latem jak w saunie ,

Szukam pracy

Hejka mam pytanie szukam pracy chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają u was zarobki, jaki macie socjal i premie czy są dodatkowe benefity. Pozdrawiam.

@Szukam pracy

Zarobki to najniższa krajowa. Brak socjalu. (usunięte przez administratora) No ale na odprawy po 20 k mieli jak ludzi zwalniali . Tak że samemu sobie trzeba odpowiedzieć czy warto tu przyjść

Ktoś
@none

Płaca nie jest zła . I na odprawy teraz nie dali tyle ile piszesz .Gdyby co sie nie działo napewno by była lepsza płaca a ne zwalniali starych pracownikow, a zatrudniali nowych pod posrednika ..Nowe Technologie heh.

?
@Ktoś

Zastanawia mnie jedno ,czemu w ogłoszeniu przez agencję jest bogaty system premiowy i wysoka stawka ,a na rozmowie okazuje się że mniej niż średnia krajowa i premie i frekwencje wypłaca ci dopiero za 3 miesiące ,dziwne i smieszne

Produkcja
@?

średnia krajowa to ok 6 tys chyba nikt tyle nie placi, premie wyplacaja nam miesiecznie oraz inne nagrody np. za dodatkowe wyniki, nie jest zle, placa tez dodatkowo sporo za 4 brygady tylko teraz chwilowo zawieszone bo zatrudniaja dodatkowych ludzi, zeby ja uruchomic

Doświadczony
@Szukam pracy

Brak socjalu, premie ciągle zabierane, zarobki ciągle zabierane.

Ll
@Doświadczony

Ciągle ogłoszenia przez agencję to nie ma kim robić czy słabe zarobki

Oko

Zrobił się tu syf na wielką skalę od jakiegoś czasu. Nawet nie wiem od czego mam zacząć. Kobiety z jakości na zmianie B objadają się w swojej kanciapce, Pakowacze najchetniej nie robiliby nic poza staniem i pakowaniem kubkow, jak tylko najmniejsza usterka wystapi na pakowarce odrazu leca do ooeratora, dodatkowo wielki bunt, no bo jak to 1 osoba na dwie pakowarki ? Smiech na sali. Zero premii, kolesiostwo jak jeszcze nigdzie, za latanie do biura i podpieprzanie wspolpracownikow mozna zyskac ciekawe przywileje, nagle kierownik i lider "nie widza" Zadnych wykroczen, wystarczy byc konfidentem i wchodzic tak gleboko przelozonym, ze tylko podeszwy wystaja. Fundusze socjalne zabrane, marne wyplaty, perpektywa 4B bardzo slaba.

@Oko

Socjal zabrany,a podwyżki to jakaś kpina. Te związki to jakieś nieporozumienie,czas zastąpić pana przewodniczącego na kogoś kto się bardziej będzie starał.

Tarkowicz
@Oko

Rozważałem pracę u was ale jak widzę takie wpisy to nie mam już wątpliwości. Wróciłem z Holandii i chciałem pracować tutaj ale nic się nie zmieniło. Bezinteresowane (usunięte przez administratora) i przekonanie o własnej wyjątkowości. Pakowacz ma chodzić jak w zegarku a ze strony operatora nijakiej pomocy. Może jeszcze na 3 maszyny mamy latać, sklejać kartony i maszynę naprawiać i jeszcze wysłuchiwać chamskich odzywek, tak? Na zachodzie to nie do pomyślenia, wracam tam już nie dla pieniędzy, a spokoju. Wolę te 300 czy 400 euro na tydzień i spokój, choćby tam już to duzo nie jest.

Szeregowy pracownik

Huhtamaki Czeladz. Co można powiedzieć? No jest to specyficzna firma. Tu najbardziej się liczą stołki a nie ludzie i to co się tam robi. Zarabia się całkiem nie najgorzej. Chociaż żeby dostać dobrą podwyżkę trzeba się bardzo i to bardzo postarać. Bo oceny roczne nie są sprawiedliwe i obiektywne. Bardziej opierają się na tym czy przełożony cie lubi czy nie, a nie jak pracujesz. Często osoby które praktycznie nic nie robią zarabiają dużo więcej od tych które zasuwają za dwóch. Załoga? No ludzie jak ludzie. Są tacy co się starają i są też tacy którzy wiecznie narzekają i do tgeo nic nie robią i chcą zarabiać najwięcej. Przełożeni? No to jest dopiero ciekawy twór :) Np jeśli chodzi o magazyn to kierownik lubi jak się nic nie dzieje złego, nikt od niego nic nie chce, przytakuje Panu dr i generalnie nie interesuje się magazynem nic a nic. Pilnuje głównie swojego ciepłego stołka żeby go nie stracić. Reszta go nie obchodzi. Jego zastępca Pan R. M. To dopiero jest model. Traktuje magazyn jak swój folwark zwierzęcy i robi sobie tam co chce. Często a raczej na pewno bez wiedzy swoich przełożonych. I do tego zero szacunku do swoich podwładnych. Mobing jest u niego na porządku dziennym. Koordynatorzy? Są lepsi i gorsi. Na szczęście jest przewaga tych lepszych, ale też mają swoje za uszami. Np pupilki koordynatorów którzy donoszą, nic nie robią itd itp są przez nich chronieni. A ganiają do roboty resztę załogi. Z 12-15 osób na magazynie tak naprawdę pracuje 5. A reszta sobie siedzi na kantynie, na palarni, ściemnia gdzieś na magazynie, gra na telefonie itp. Koordynatorzy wiedzą o tym, ale w sumie po co z tym coś robić jak jest garstka ludzi która i tak zrobi robote swoją i ich. I tak to jest od kilku kilku lat i nie zanosi się na to żeby to się zmieniło. Nowi pracownicy najchętniej się uczą od tych którzy nie robią nic bo wychodzą z założenia że skoro tak tu wygląda praca wykonywana przez większość ludzi to oni też tak mogą. Tak w skrócie wygląda praca w Huhtamaki Czeladz. Lesery odnajdą się jak w raju a pracusie będą się z nimi użerać i za nich robić :/

Luzak
@Szeregowy pracownik

To macie dobrze jak kierownik nie interesuje się pracownikami

Mike
@Szeregowy pracownik

Zgadzam się z tym ze na magazynie pracuje rzetelnie garstka pracowników. Ostatnie zatajone zdarzenia potwierdzają jak skorodowana to struktura (usunięte przez administratora)to zmiana nocna. Wieczne prośby o wszystko a szkoda

miki
@Szeregowy pracownik

Stek bzdur. To, że ktoś potrafi swoją pracę wykonać szybciej i lepiej od ciebie nie znaczy że jest leserem. Skoro twierdzisz,że realnym jest by 5 ludzi ogarnęło cały magazyn to świadczy jedynie, jak mocno twój obraz rzeczywistości jest zamazany. Jeżeli się nie wyrabiasz to nie miej pretensji do innych, może to z tobą jest coś nie tak.

Kolo
@Luzak

Dobrze??? jak urlop byś chciał albo podwyżkę to tak samo Cię olewa ????

Szeregowy
@Szeregowy pracownik

Racja.. Garstka pracowników ogarnia magazyn a reszta ma wywalone.. Szkoda ze tych pierwszych chcą zajechać a nierobów zagłaskać

Co wchodzi w socjal Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Nie ma socjalu!

@none

Dokładnie, tak działa w huhtamaki solidarność. Te składki to pieniądze wyrzucone w błoto.

Hmmm

Witam. Jest rekrutacja na prudukcje. Jakie opinie? Ile wychodzi się na rekę? Jaki jest sytem 4brygadowy? Pytam bo znam dwa (4:1:4:1:4:2 oraz 6:2 2dni 1zm 2dni 2zm 2dni 3zm i 2dni wolnego).

@Hmmm

Najniższa krajowa. jako nowy o 4b zapomnij. Fakt że to jest dobry dodatek do podstawy. System 5/2,5/2,5/1(czyli po rankach masz dzien wolnego)

Nieuchwytny

Pracowałem tam niespełna rok zmiana na jakiej byłem zmiana m.faron to wielkie nie porozumienie lider który nic nie potrafi przymyka oko na to co robią jego przyjaciele nie interesuje go nawet że w trakcie pracy pracownicy spożywają narkotyki wielką samowolka traktują pakowaczy za nim ...jeszcze ten (usunięte przez administratora) Tomek z lemanika każdego obgaduje obraża i kłamie na temat ludzi żeby wyjść najlepiej a kierownik wielce przyjaciele przymyka oko na jego zachowanie na spożywanie alkocholu w trakcie zmiany nie dziwię się że ludzie odchodzą istne zoo

Dzień dobry chciałem się zapytać o pracę i zarobki itp. Może dołączę do pracy ale po komentarzach to się odechciwmewa pójścia na rozmowę o prace

Produkcja
@Nowy

Pierwsza sprawa, nie można sugerować się komentarzami na stronie na której wypowiadają się najczęściej osoby już zwolnione z własnej winy lub którym wręczano nagany, upomnienia.

Ona 92
@Nowy

A to są znowu przyjęcia na produkcję .?

Skorupka
@Produkcja

Doświadczenie zobowiązuje. Trudno nie dzielić się opinią, będąc wybudzonym z letargu w którym trwają dalej pracownicy tam pracujący. Jśli wolisz tęczowy świat MC Donalda pana tutejszego to mogę zamilknąć.

Benji
@Nowy

Witam ogólnie jest nieźle,wiadomo że to jest produkcja,a na każdej produkcji trzeba zap......lać.Zarobki całkiem przyzwoite, chociaż przed covidem były lepsze.Ogólnie jest ok.

Operator

(usunięte przez administratora) ,żal Pań na produkcji ,jedna kobieta musi robić na trzech maszynach naraz,coraz więcej Pan idzie na l 4 bo wysiadają fizycznie, w rozmowach narzekają na to że wysiadają im ręce,kręgosłupy, że są mega zmęczone , czemu nikt tym się nie zajmie jak można tak zajeżdżać ludzi, gdzie pip ,czy musi dojść do tragedii żeby ktoś przejrzał na oczy

Ona 92
@Operator

Jak sobie pozwalają robić na 3 to tak jest :) 2 pakowarki to minimum chyba że ktoś idzie na przerwę to wiadomo

Zdziwiony

Na worku Czeladź piszą że dyra Porębskiego zwalniają, niezła drama.

Rick
@Zdziwiony

W końcu, kawał (usunięte przez administratora) z niego

Ciekawski

A co sondzicie o liderkach w kańciapie? Robotne?

Sebix
@Ciekawski

Sa rożni, najgorsi to chyba taki o niemieckim nazwisku i taki mega wysoki głupek, co do reszty to chyba w miarę, jest jeszcze jeden zboczek który chce wyrwać kazda ładniejsza pracownice pomimo że ma żonę

@Sebix

O liderkach....chodzi o babki.....

Sebix
@Ciekawski

Nie ma przecież, chyba ze coś się zmienilo

@Sebix

Z Kontroli mi chodzi przeca......no co ty ziom Fachowe robotnice?????

Nowy huhta

Witam.Otrzymalem propozycje pracy w huhtamaki czeladz.Na spotkaniu wszystko bardzo ladnie opisane,ale chcialbym sie dowiedziec jak to tak naprawde wyglada(wyplata,premie itd)???

stary huhta
@Nowy huhta

jaka stawke daja teraz to nie wiem a premia to jest do tys.

Komik
@Nowy huhta

Godzinowa stawka do 30 zl. Biuro około 5500 zł. Premie co miesiąc jak pisał kolega do 1000 zl. Wszystkie możliwe bonusu karty i dofinansowanie. Wczasy pod gruszą 2000 zl i 13 premia. Super ze do nas dołączysz

@Komik

Komik od kiedy płacą wczasy pod grusza i 13 pensje. Pracuje tu 3 lata i nic takiego nie dostałem

Pan

Ten zakład powinien nazywać się zmowa milczenia. Wszyscy wszystko wiedzą, a i tak wszyscy nabierają wodę w usta i się godzą na traktowanie poniżej godności. Przynieś, podaj, pozamiataj. Zapomniał wół, jak cielęciem był. Damy i wieśniaczki.

Pani
@Pan

Gdzie zapomniał. Przez ścianę wyczuł. Ta ściana to wogole ciekawa sprawa jaby ci ze starej hali zobaczyli jak się robi na nowej to by się na pewno wkurzyli. Dlatego dają tam nowych. Starzy niech (usunięte przez administratora) w hałasie i w dymnej zasłonię.

zainteresowany praca

Jak wygląda praca w tej firmie stanowisko powiedzmy biurowe, warto ?

Kris

Zgłoszenie mobbingu jest równoznaczne ze zwolnieniem !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.