Huhtamaki Polska

Katowice

Opinie o Huhtamaki Polska

Nowy

Ale to nieźle zarabia, musze przyznać, że nie jest to mały pieniądz, tylko całkiem przyzwoity chyba, jestem zaskoczony dobrą kasą tutaj, ja zarabiam u konkurencji prawie połowę mniej niestety niż on, brawo

rt346e4y

ja pracuje od roku i mam 3 podwyzke i wszystkie pakiety prezentu na swioeta paczki [usunięte przez moderatora] ja zarabiam 3.300 brutto [usunięte przez moderatora]

byly pracownik

praca za grosze ,pracuje sie jak maszyna od dzwona do dzwona ,nawet jak popracujesz kilka lat to zarobisz nie wiecej jak 1800zł i nie posiedzisz chwili,Dodatkowo wysoka temperatura i straszny smród palacego sie poliuretanu czy cos takiego [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Huhtamaki Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huhtamaki Polska