Huhtamaki Polska

Czeladź

Opinie o Huhtamaki Polska

transportowiec

praco

A jakie zarobki sa na magazynie?

Klift
@praco 18.04.2017 09:58
A jakie zarobki sa na magazynie?

juz 2800 dla nowych

Bzzyy

Nie jest źle oczywiście można się przyczepić do czegoś - ale myślę że tak jak w każdej innej pracy. Początki są trudne a szczególnie pierwsze dni jak się wszystkiego nie ogarnia ale podstawa to nie zrazić sie ja po 3 dniach byłem pewien ze tam nie będę pracował a jednak pracuje 3 miesiąc i nie jest zle - żałował bym gdybym zrezygnował. Zobaczymy co dalej ale jeśli chodzi o wypłatę to jest naprawdę niezła tzn za 1 i 2 msc to bardzo minimalna ale później spoko polecam pamiętajcie nie zrezygnujcie po pierwszych dniach są mega trudne ale potem już ok jak się ogarnia wszystko. :)

Zostaw opinię o Huhtamaki Polska - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huhtamaki Polska