Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Żenada

Na hali gorąco. Swojego napoju mieć nie można. Na hali jak i w kantynach woda z kranu do picia i brak gazu. Fajny (usunięte przez administratora). Za niedługo będzie trzeba na wejściu śniadanie oddać i dopłacać żeby tu przychodzić.

Głodny pracownik o suchejbułce

Czy wróci Smart lunch?

KKP

DLACZEGO PRACOWNIK KTORY PRACUJE W 100% NA MASZYNIE JAKO POMOCNIK OPERATORA przez 2 lata nie ma jeszcze umowy zmienionej na operatora skoro ogarnia wszystkie maszyny ! ile mozna czekać az łaskawie zmienia stanowisko.

Max
@KKP

Idz i sie zapytaj czemu nie masz zmienionej umowy na operatora. Podejrzewam że sporo osób jest takich jak Ty. Ale do momentu kiedy się nikt nie odezwie będziecie tak pracować jak (usunięte przez administratora) ????????

Czy pracodawca udostępnia laptopa do pracy zdalnej?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
@@@@

Proszę o namiary gdzie złożyć papiery.

Zakład Monty Pythona. Ludzie Kochani Wy na prawdę jesteście do tego zakładu tak przywiązani? Robicie w systemie 3 zmianowym i za takie tragiczne wynagrodzenie siedzicie tam dalej? Czy Wy na prawdę nigdy nie zaczniecie się szanować? OTWÓRZCIE OCZY!

W punkt. Zaraz będzie praca za najniższa. Lada moment jak tak dalej pójdzie . A coraz więcej się wymaga. Za co ?! Tam dobrze maja tacy co dobre wrażenie robia.

Obecny pracownik
@.

Jakaś kompletna bzdura. Wynagrodzenia są wyższe niż średnia krajowa, w dodatku są całkiem niezłe podwyżki. Pozdrawiam, Ewelina

@Obecny pracownik

Ty wg wiesz ile wynosi średnia krajowa ? Bo wydaje Mi się że nie masz bladego pojęcia.

Tygrys

Witam, gdzie można złożyć papiery do waszej firmy? Jaja stawka na początek? DZIĘKUJĘ

Tysia
@Tygrys

Nie składaj Kolego. Szkoda życia za marne grosze.

Max
@Tygrys

Daj spokój. Szukaj pracy gdzie indziej nie w tym zakładzie. Jeśli chcesz robić za pachołka to gratuluję.

Tygrys
@Tysia

Proszę napisać gdzie można złożyć papiery. DZIĘKUJĘ

Ala

Cześć chciałbym dowiedzieć się na czym polega praca na produkcji konkretnie co jest produkowane , jaka stawka na start czy są jakieś premie i czy umowa przez zakład ? I prosiłabym o maila gdzie można złożyć papiery.

Irenakaa

Święta racja . Kto nie ma znajomości i układów z wyżej postawionymi to jest nikim . Patrząc na logikę pracy to jest kiepska . Nowi maja także gorzej nie odnajdują się bo są rzucani z kąta w kąt.

Krzysztof Kolumb

Kto pracował w Huhta ten w cyrku się nie śmieje. Gorąco nie polecam zmiany rowerzysty, bliznę na psychice nie wygładzi najlepszy krem. Najlepszym wyjściem przed pójściem na zmianę jest wyłączenie całkowicie myślenia, żeby przetrwać, bądź wziąć garść relanium, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy, to właśnie TY! zostaniesz tematem numer jeden na zakładzie. Nie ma reguły kiedy się na Ciebie uwezmą "niektórzy" pracownicy, a wtedy ratunku szukaj w bogu nie w przełożonym. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć osoby, które były sprawiedliwe, sumienne i przede wszystkim normalne. Reszta uczestniczy w ludzkim zoo. Moralizatorzy społeczni, którzy zajmują się jedynie życiem innych ludzi, a po pracy od razu padają w objęcie zimniutkiego alkoholu. Zarobki nawet fajne. Na plus dział kadr, bardzo fajne panie. Pracownicy z bhp też byli spoko. O reszcie nie mam zdania.

Pan Dobra Rada

za mało zarabiamy,

Ile
@Pan Dobra Rada

Ile do ręki można zarobić na produkcji?

@Ile

Zadowolona

Powoli zbliżamy się do najniższej krajowej. Brawo ;)

Fabryka która przez lata prosiła się o ludzi teraz zwalnia ich masowo. Ludzie pracujący po 20 lat są pracownikami drugiej kategorii. Najbardziej docenianym osobami są ci, którzy udają, a nie pracują. Najważniejsze są kontakty. Dzięki nim nawet największemu nierobowi nikt nie zwróci uwagi.

Ona
@007

Myślę że w tej chwili nawet kontakty nie pomagają... nie przedłużają umow, co będzie później, co jeśli zamówienia nabiorą rozpędu, o ile huhtamaki nie obniży trochę cen... Bo chiny na to czekają... aż wszystkich klientów nam zabiorą... Ale to co się teraz wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie... na wiosnę potrzebowali 70/100 ludzi dali im pracę, ponieśli koszty badań,ubrań a teraz pozbawiają pracy dobrych pracowników, wyszkolonych...

@Ona

Uwierz że kontakty pomagają,wszystko wszędzie idzie załatwić z przełożonym..

Witam, proszę o opinię na temat warunków w pracy chodzi o głośność i upał, czy jest to do zniesienia? idzie się przyzwyczaić?

Ona 92
@Zainteresowany

Tak:) jest to do przeżycia, upały dają w kość zwłaszcza latem,.ale da się żyć :)

@Ona 92

a czy pracodawca jakoś was zabezpiecza? macie zapewnioną wodę na te upały?

Hhh
@Weronika

Oczywiście są punkty z wodą, pracodawca wymienił dystrybutory na takie które posiadają również wodę gazowaną

batman
@Zainteresowany

Upały chyba żar , jeszcze nie ma lata a temperatura okolo 36 stopni... a norma musi być zrobiona ...,

@batman

O kurczę, to w lato jeszcze pewnie gorzej macie? Te temperatury to wgl zgodne z BHP?

Oferta
@Weronika

Firma kładzie ogromny nacisk na zgodność z BHP i wszelkie działania związane z BHP. Temperatura znośna jak to na hali, tam gdzie to możliwe klimatyzatory i uchylone okna.

Oferta
@batman

temperatura jest znośna, dodatkowo wydłużona przerwa w pracy w sumie 40 min., 20 min oraz 2 x po 10 min.

@Oferta

No to fajnie że tak o to dbają, bo w innych firmach to niekoniecznie tak jest. Macie jakieś ubranie robocze zapewniane też?

Oczywiście, że mamy. To podstawa. Jesteśmy bardzo dużą międzynarodową firmą,

@Oferta

Czy macie klimatyzowane hale ,czy tylko tak to wygląda w ogłoszeniu?

Radek

Czy ze wzrostem min płacy z automatu maja wszyscy podwyżki? Chodzi o ty co .ają np 5tys brutto

Trasnportowiec
@Ona 92

Teraz jest lepiej choć warunki na hali p3 są gorsze tam na tą chwilę jest najcieplej bo klimatyzacja popsuta a za droga w naprawie ???????? choć jest nowa więc powiną być na gwarancji ale ludzie zamiast się oburzyć i się postawić robią w 40 stopniach a potem mdleją czy słabną najlepsza opcja jest pójście na słomki albo na drukarnie pod torebki tam jest najbardziej lajtowe warunki ????

IIIIII
@Trasnportowiec

DOKLADNIE KLIMATYZACJA NOWA I ZEPSUTA NA HALI P1 I P3 JAK TO JEST MOZLIWE ZE KUPILI COS BEZ GWARANCJI ?????? W PIERWZYM ROKU DZIALALA BARDZO DOBRZE A W DRUGIM SIE POPSULA I DO TERAZ NIKT NIC NIE ROBI

Pan ochroniarz siedzący przed bramą do zakładu jest bardzo chamski i bezczelny zachowuję się tak jakby był niewiadomo kim. Przez niego odechciewa się iść tam do pracy

Hhh
@Anonim

Dokładnie jest taki jeden co krzyczy na ludzi jak idą do pracy . Osobiście jak mi się zepsuło auto i przechodziłem to z rykiem na mnie że mam plakietkę pokazać . Jakaś pomyłka .

xyz
@Anonim

Niestety większość ochroniarzy taka jest, dlatego zmieniłam branżę.

@xyz

A jako kto pracowałaś? Bo zmiana branży wnika z tego, że sama pracowałaś na ochronie czy w firmie miałaś styczność z nimi?

Czy firma posiada program Multisport , a jeśli posiada to jaki jest koszt karty dla pracownika?

Trasnportowiec
@Kandydat

Dla pracownika 70 zł miesięcznie dla osoby z zew 150

Bezsens

Na jaka cholerę firma zatrudniała tyle ludzi a później ich wszystkich zwalnia?? Firma oferuje stabilne zatrudnienie? Popracujesz trochę, wyszkolisz się na maszynie i nagle nie dostajesz przedłużenia umowy.. Rozumiem ze firma ma jakiś kryzys ale dlaczego wszystko się dzieje kosztem pracowników którzy potrafią już pracować na maszynach.. Znajdźcie inny sposób na ograniczenie kosztów ale nie zwalniajcie tylu ludzi, litości!

Emma

Dostałam pierwszą wypłatę i nie wiem czy się śmiać czy płakać

@Emma

A jakiej się spodziewałaś pierwszej wypłaty ? Popracuj trochę a będzie pramia i resztę dodatków. Widzę że w dzisiejszych czasach to ludzie myślą że jak zaczęli pracę to będą zarabiać tyle ile osoby które pracują tam kupe lat . Trzeba zapracować . Nikt nic Ci za darmo nie da .

@.

No zawsze fajnie jakoś się zmotywować... A po jakim czasie wleci premia i te pozostałe dodatki, o których wspominasz?

Sylwia
@Emma

A jaka jesli mozna wiedzieć .Chciała bym zmienić prace .Moze lepsza ? niz moja po 11 latach ....oczywiście w innej firmie

Iza
@.

No a z czasem faktycznie dostaje się premie? One są jakieś uznaniowe czy zależne od wyników pracy? I co masz na myśli pod tym tajemniczym hasłem "reszta dodatków" - jakie to dodatki?

Donald
@Iza

Ile wyrobisz normy tyle ryżu będzie do miski nasypane. Smacznego

@Donald

A co z jakimiś szkoleniami? Lub są porady, sposoby, patenty żeby jakoś to lepiej wyrobić? Ludzie to tu sobie jakkolwiek pomagają czy nie bardzo?

Rafał
@Emma

Płakać się chce skoro nie potrafiłaś przeczytać umowy i warunków pracy jakie podpisałaś skoro płaczesz tutaj nad swoją beznadziejnością

Dorota
@Rafał

A czy pytając o poszczególne zapisy umowy można dostać odpowiedź? Często słyszy się, że w umowie wszystko jest napisane, ale nie ma kto rozwiać wątpliwości jak pracownik dopytuje

Rafał
@Dorota

Oczywiście , że tak. Tutaj pani ma problem ile brutto to netto najprawdopodobniej , przepracowała miesiąc nie wiedząc nawet jaką ma stawkę miesięczną więcjest internetowym (usunięte przez administratora) albo kompletnym osłem

Sylwia

Gdzie można składać papiery do waszej firmy? Co produkujecie?

SzybkiTransfer

Ile realnie do ręki zarobi u was wozkowy bez żadnej nadgodziny?

Zbigniew
@SzybkiTransfer

Od razu zakładasz że są tu płatne nadgodziny? W ogłoszeniu nie widziałem żeby podali stawkę tylko że są trzy zmiany no i sporo benefitów. Będziesz szedł na rozmowę rekrutacyjną?

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.