Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

ph

zależy czy wyrobisz plan- jak nie wyrobisz 20 netto to lecisz na podstawie-:)

alek

Witam mam głupie pytanie ale bardzo ważne. ile taki przedstawiciel robi obrotu miesięcznego sprzedając produkty do salonów?? Serdecznie dziekuje za odpowiedź

to stanowisko jest jakąs pomyłką. Nie masz towaru na aucie wiec juz gorsza jestes od ph polwell. A do tego żaden ph niewiem czy bylby chętny do dzielenia se swoim towarem z konsultantem artego jakby niebylo jego klient jego sprzedaż i prowizja

zapierniczasz hyundaiem i30 po swoim terenie i wspierasz swoja fachowa wiedza sprzedaz marki artego przez firmę polwell. zbierasz zamowienia wprowadzasz w system raportujesz prace i jedziesz dalej. konsultant artego to cos innego jak praca w firmie polwell.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Witam, jestem umówiona na spotkanie do firmy Pollwel na stanowisko Konsultanta Artego, czy wiecie coś o tym stanowisku?czy to jest praca podobna do PH i czy daja samochod? i czy cos sie zmienilo w tej firmie czy jest tak jak piszecie? aha rozmowa ma sie odbyc z Zabrzu

nie z tej brzanzy

Ale jeżeli od kilku lat dajesz z siebie ile tylko możesz a i obroty robisz nie małe to w końcu tracisz i motywacje i chęci do bycia dobrym,lepszym ,najlepszym bo i tak nawet nie masz powiedziane dziękujemy-a w sumie za dziękuje rodziny nie utrzymasz.

ktos

Dobra z wiekszoscia opinii moge sie zgodzic ale jest jedna sprawa , jesli chodzi o wynagrodzenie faktycznie podstawa jest mala ale tak naprawde ile bedziemy miec na miesiac zalezy od nas samych , od sprzedazy i uwazam ze to jest najwieksza motywacja nikt nikomu nie placi tylko za to ze jest zatrudniony ale od tego ile od siebie dasz

Madamme

Krótko mówiąc,... praca w tej firmie jest dla osób mocno zdesperowanych albo dla nieudaczników, którzy nie potrafią szukać pracy i łapią co popadnie!

plaja vanos

dobrze kolega napisal ze w polwellu tylko (usunięte przez administratora) i sprzedawczyki maja po japonsku czyli jako tako!!!! natomiast przedstawiciel handlowy jest traktowany jak ostatni smiec..............duzo by pisac ................prace w tej firmie zaliczam do swojej porazki zyciowej na szczescie juz sie uwolnilem

!!!LUDZIE JAK NAJDALEJ OD TEGO (usunięte przez moderatora). !!! Wszystko co jest tu napisane na temat pracy w tej firmie to szczera prawda, aż trudno się dopatrzeć jakiegoś choćby drobnego kłamstwa. Przepracowałam tam długo i przykro mi to stwierdzić, niestety zbyt dlugo. Dyrektorzy to zwykli ściemniacze i(usunięte przez moderatora). , jakby mogli to by ustanowili podatek za oddychanie podczas godzin pracy i również odciągali od \\\"wynagrodzenia\\\" tzn. chciałam napisać od jałmużny. (usunięte przez moderatora). nie pieniądze zarabiają zarówno handlowcy stacjonarni jak i przedstawiciele handlowi. 8 godz. pracy to tylko bajka, a zapłacenie za nadgodziny to chętnych nie ma. W porze letniej nawet zwykłej wody do picia pracownikom nie zapewnią, bo firma oszczędza. Pracując tyle lat i żeby nie dostać ani razu podwyżki to paranoja, a odp. typu \\\"Twoja podwyżka jest u klientów\\\" to już (usunięte przez moderatora). a bokami wychodziła. Traktowanie ludzi jak śmieci i zastraszanie to ich spacjalność zero szacunku i docenienia, a przy inwentaryzacji bezczelnie powiedzą że: \\\"zbyt duże braki i będziecie musieli udać się do kasy\\\". Do pracy przychodzi się po to, aby zarobić, a nie sponsorować firmę. (usunięte przez moderatora). to mają może i dobrze, ale zwykły szaraczek jest gnojony jak śmieć. Szczerze Wam mówię, zastanówcie się dwa razy zanim zatrudnicie się w tym(usunięte przez moderatora). , bo na rozmowach obiecują złote góry, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. (usunięte przez moderatora). UWAGA!!!

Są tu same opinie na temat przedstawicieli a oriętujecie się jak wygląda praca opiekunów marki artego i zarobki ???

a ja juz to mam w żici

pracowałem prawie rok w tej firmie i niestety nie moge powiedzieć nawet pół pozytywnego słowa........natomiast jak bym mial opisac wszstko co złe w tej firmie to by mi brakło dnia na szczescie mam juz na ta firme (usunięte przez moderatora). e

error

1600 brutto!!!!!!!!!! i tyle w temacie

taki jeden

Potwierdzam wszystko co negatywne zostało napisane o tej firmie. To (usunięte przez moderatora). . Nie rozumiem tylko dlaczego wszyscy boją się iść do sądu pracy, a wszystkie sprawy przeciwko nim przegrali.

Wroc - 2011-06-07 15:36:17 Trudno nazwać pracą to co robieś(usunięte przez moderatora). miesiąc dwie stłuczki więc auto przez niego w opłakanym stanie,zapomniał wspomnieć że u ostatniego pracodawcy samochód zostawił do kasacji.Nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy,L4 z wszteczną datą -żenada.Kolejna żenada- na wstępie wypytał o wszytkie wpisy z tej strony i wyśmiał ludzi piszących negatywy.Bez ogródek przedstawione zostały warunki finansowe pensaja + prowizja ,kto nie umie handlować nie wyrabia premi.Tyle ile pisze tyle właśnie miał dostać i na to się godził.Wiedział co podpisywał na umowie widnieje pensja.Praca 9-11 godzin jak się wyrabiasz tak masz.Odpowiedzialność materialną też podpisał więc do kogo pretensje?Za lewizny się płaci.Samochód dwuletni ,ciekawe czym sam jeździ ?jak pracy nie umie utrzymać.Dopuściłeś się zniesławienia -występek zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art.212 par.1 kodeksu karnego. \ ---> KOLEżANKI Z POLWELLU WROCłAW WIDAć INTENSYWNIE PRACUJA - BUSZUJą PO STRONACH INTERNETOWYCH W GODZINACH PRACY,... NIE łADNIE OBIBOKI !!!!

Rey

Wroc - 2011-06-07 15:36:17 Trudno nazwać pracą to co robieś(usunięte przez moderatora). miesiąc dwie stłuczki więc auto przez niego w opłakanym stanie,zapomniał wspomnieć że u ostatniego pracodawcy samochód zostawił do kasacji.Nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy,L4 z wszteczną datą -żenada.Kolejna żenada- na wstępie wypytał o wszytkie wpisy z tej strony i wyśmiał ludzi piszących negatywy.Bez ogródek przedstawione zostały warunki finansowe pensaja + prowizja ,kto nie umie handlować nie wyrabia premi.Tyle ile pisze tyle właśnie miał dostać i na to się godził.Wiedział co podpisywał na umowie widnieje pensja.Praca 9-11 godzin jak się wyrabiasz tak masz.Odpowiedzialność materialną też podpisał więc do kogo pretensje?Za lewizny się płaci.Samochód dwuletni ,ciekawe czym sam jeździ ?jak pracy nie umie utrzymać.Dopuściłeś się zniesławienia -występek zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art.212 par.1 kodeksu karnego. \ Widać że pseudo kierowniczka się odezwała:). Po pierwsze nie wiem kim jest(usunięte przez moderatora). pracowałem u was jakiś czas temu i wiem dobrze jak to beznadziejnie wygląda. Co do reszty zarzutów nie wiem o co chodzi więc nie będę się wypowiadał. Zanim zaczniesz krytykować innych popatrz w lustro. Jeśli ludzie chcecie być wykorzystani do kompletnego zera polecam firmę Polwell da wam szkołę życia jakiej nie zapomnicie. Zobaczycie jak nie powinno się kierować kadrą itp.

przed

Fajnie napisane jak się wyrabiasz tak masz:) gdyby łaskawie "koleżanki" pakowały zamówienia z obdzwonionych tras dzień wcześniej to można by było się wyrabiać wcześniej. Jak się wyjeżdża z oddziału o 11, a do klienta ma się jakieś 100km to wraca się o później o 19 godzinie, a jeszcze godzina przerwy się należy.

Wroc

Trudno nazwać pracą to co robieś (usunięte przez moderatora). miesiąc dwie stłuczki więc auto przez niego w opłakanym stanie,zapomniał wspomnieć że u ostatniego pracodawcy samochód zostawił do kasacji.Nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy,L4 z wszteczną datą -żenada.Kolejna żenada- na wstępie wypytał o wszytkie wpisy z tej strony i wyśmiał ludzi piszących negatywy.Bez ogródek przedstawione zostały warunki finansowe pensaja + prowizja ,kto nie umie handlować nie wyrabia premi.Tyle ile pisze tyle właśnie miał dostać i na to się godził.Wiedział co podpisywał na umowie widnieje pensja.Praca 9-11 godzin jak się wyrabiasz tak masz.Odpowiedzialność materialną też podpisał więc do kogo pretensje?Za lewizny się płaci.Samochód dwuletni ,ciekawe czym sam jeździ ?jak pracy nie umie utrzymać.Dopuściłeś się zniesławienia -występek zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art.212 par.1 kodeksu karnego. "Koleżanki i Koledzy " z Polwellu Wrocław

Rey

Co tutaj dużo pisać o tej żenującej firmie zwanej Polwell. (usunięte przez moderatora). duży kierowniczka oddziałów Pani (usunięte przez moderatora). najbardziej zarozumiała(usunięte przez moderatora). kobieta z jaką miałem do czynienia. System motywujący to groźby że dostaniesz dyscyplinarkę itp jednym słowem ŻENADA!!! Pieniądze jak na te czasy są na poziomie krytyki za pracę po 9-11h dziennie. Samochody w opłakanym stanie, na inwentaryzacjach brakuje ciągle jakiegoś towaru możesz się starać pilnować cały czas żebyś miał wszystko w tej firmie nie jest możliwe w żaden sposób. Braki na inwenturach od 200zł do 950zł(oczywiście musisz pokryć to z własnej kieszenie) przy pięknej wypłacie za pracę po 10h dziennie około 1500-1800netto. Te kwoty mówią same za siebie NIE POLECAM NIKOMU NAWET JEDNEGO MIESIĄCA TRACENIA CZASU NA TO WIĘZIENIE. Za kratami ludzie mają luźniej niż w tej firmie

xxx

gal anonim - 2011-03-02 17:47:29 p.s. na moim oddziale jestem najmłodszy stażem 3 lata, pozostali to 5, 6, 13, 14. nie wypowiadam sie na temat traktowania przez przelożonych w firmie polwell bo nie znam ich i nikt sie tym nie chwalil. slyszalem tylko ze faktycznie potrafia dokopac. ktos byl na szkoleniu organizowanym przez grupe polwell? MASAKRA!!! w zyciu sie tak nie bawilem "Szkolenie"??? ...w dodatku w weekendy. Nie nazwałbym tego szkoleniem tylko jak już I częścią jest spotkanie handlowe a II częścią popijawa i wiadomo co za tym idzie /w przypadku co poniektórych osób/. Człowieku, co ty tam robisz przez te 3 lata? Nie stać cię na więcej?(usunięte przez moderatora).

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.