Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

pin

W Polwellu pracowałem 3 lata. Odszedłem z firmy ponieważ dostałem ofertę pracy w Maspex Wadowice, gdzie pracuję już naprawdę jako przedstawiciel handlowy a nie vanseller, już nie muszę na szczęście łazić jak debil z reklamówkami po salonach fryzjerskich. Oczywiście kasa dużo większa niż w Polwellu a firma profesjonalna. Ci co pracują po 5-6 lat to albo \"zasiedzieli\" się w pracy i nie chcę się im szukać nowej, albo pracują na terenach w Polsce gdzie nie ma po prostu innej pracy. Jest jeszcze trzeci powód ale nie chcę o nim pisać żeby...nieważne. Tak jak pisałem wcześniej, praca w Polwellu jest dla zaczynających pracę młodych ludzi. Ogólnie praca jest ciężka, zarobki małe, a odpowiedzialność ogromna (za towar, gdy brakuje w czasie inwentury w samochodzie płacisz z własnej kieszeni, a ZAWSZE COŚ BRAKUJE, za kasę zebrana od fryzjerek itd), poza tym konkurencja duża z cenami o których Polwell może tylko marzyć, także ODRADZAM!!!

obiektywny

Nie mam pojęcia w którym oddziale Polwell-u pracowałeś, ale chyba pracodawca nie rozpacza z tego powodu, że juz nie jesteś ich pracownikiem. Znam przedstawicieli z tej firmy, którzy pracują tam po 6 -8 lat i zarabiaja naprawdę ładne pieniądze. Smiem twierdzić, że nie masz odpowiednich kwalifikacji do tej pracy albo zaliczasz się do tych którzy maja wymagania i na tym koniec, bo od siebie NIC!!.

pin

Pracując jako VANSELLER w firmie Polwell (nie jako przedstawiciel handlowy!!!) jesteś: 1) dostawcą (masz towar na aucie za ponad 25000zł) 2) kasjerem (pobierasz należność za towar) 3) przedstawicielem handlowym (oferujesz towar, gadasz o nowościach, promocjach itp.) 4) magazynierem (twoje auto to taki mały magazyn, sprzedajesz z niego, uzupełniasz braki, sprawdzasz stan, ogólnie jesteś za niego odpowiedzialny.) I to wszystko za najniższą krajową + premia 3% BRUTTO od 25000 obrotu NETTO (już na tym widać jak [usunięte przez moderatora] ludzi, chodzi mi o wartości brutto od premii i netto od obrotu) Aby otrzymać premię należy sprzedać około 250szt art. Artego i 150szt Montibello. Ze sprzedażą Artego bardzo nie ma problemu ale z Montibello już są. Jest to firma dosyć droga, farby tylko 60ml i 1+1 (proporcje mieszania). Ogólnie to praca w Polwell dobra jest dla młodego chłopaka, który dopiero zaczyna \\\"karierę pracowniczą\\\", żeby mieć co napisać w swoim CV, ale jeżeli masz rodzinę to stanowczo odradzam, chyba że nie masz na chleb.... Wynagrodzenie za taką pracę i tak dużą odpowiedzialność jest stanowczo za małe. Pzdr.! Były pracownik Polwell

dario

Pisałem o Przedstawicielu handlowym.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
n.

dario - 2012-10-23 11:15:33 Masz racje, dużo się zmieniło. Powiem więcej , było nawet 7 400 !Panie Darku, jak jest się zastępcą kierownika to można tak mówić...

chudy

dario - 2012-10-23 11:15:33 Masz racje, dużo się zmieniło. Powiem więcej , było nawet 7 400 !No to tylko zostaje mi zalowac ze juz nie pracuje w polwellu :)

dario

Masz racje, dużo się zmieniło. Powiem więcej , było nawet 7 400 !

chudy

(usunięte przez administratora) dy - 2012-10-22 20:01:23 Dario kto zarabia 6 tys hahahahaha zeby tyle zarabiac trzeba plany robic po 100 tys a to jest nie mozliwe na zadnej trasie :) po co takie bzdury pisac:) srednia pensja kreci sie kolo 3 i taka jest prawda bo zrobienie 40 tys to jest wyczyn i robia go nieliczni :) 6 tysi haaaaaaahahahahahahahchyba ze cos sie zmienilo ostatnio. Bo za moich czasow nie mozliwe:)

Dario

Po co piszesz te bzdury ? Poniżej 3 tys to zarabia tylko jakaś garstka nowicjuszy. Reszta idzie pow. 4 tys. a kilku pow. 6 tys. Widocznie nie radziłeś sobie ze sprzedażą i jesteś lepszy w innej dziedzinie. Praca PH to bardzo trudne zajęcie i nie wszyscy się nadają. Życzę sukcesów.

maja

gorzow opowiadasz bajki nikt w polwell nie zarabia 3 z hakiem a fryzjer bardzo patrzy dzisiaj na cenę bo to wiąże się z ceną jego usług, właściciele alpinusów co jakiś czas mają przez Bydgoszcz tzw konferencje na których przechodzą pranie mózgów i jak z ph wydoić a zapłacić mu marne najniższe więc jak czytam podobne wywody na temat pracy polwell to mi się śmiać chce pracowałam rok i takiego syfu nigdy nie widziałam wszystko na granicy prawa, praca u nich to zmarnowanie czasu w naszym polwellu to my nawet za badania musieliśmy płacić sami ale to już tak na marginesie pozdrawiam obecnych polwellowców.

gorzow

nie wiem jak u was ale ja jestem zadowolony przynajmniej z płacy. ci którzy pracowali po 1-5 miesięcy nawet nie poznali klientów, a na tym polega cała sztuka, nie wszystkim klientom zależy na cenie a na pewności dostaw, to, że zapłaca 1-5 zł wiecej nie robi różnicy. plan 30 tys wyrabiam nawet z tygodniowym urlopem. podstawa jest niska to fakt ale taka jest specyfika PH. ja zarabiam 3 z hakiem ale na to trzeba czasu , pracuje 2 lata a przez pierwszy rok zarabialem 2 z hakiem :)

1. Masz podpisaną odpowiedzialnosc, ale prezes to tez czlowiek. Samochod trzymasz na parkingu strzezonym (gdzies w poblizu Twojego miejsca zamieszkania) poza godzinami pracy. Więc jak okradna gdy bedzie na parkingu to Ty nie masz zadnych problemow. 2. Nikt Ci nie bedzie nic dokladal jak bedziesz mial ~23tys. Po prostu sa rzeczy, ktore musisz miec. A jak zaczniesz ogarniac towar i zobaczysz co sprzedaje sie na Twojej trasie to sam zaczniesz dobierac i zrzucac niektore produkty. 3. Umowa o Pracę. Okres probny 3m-ce - Umowa na Rok - Umowa na czas nieokreslony. 4. Jezdzisz i sprzedajesz z auta. Czasami nie ma czasu pogadac z klientka, bo ma duza kolejke i pelen salon ludzi. Wtedy zostawiasz paczke i nawet nie pogadasz co wyroznia prace PH. No ale z tym trzeba sie liczyc. Umawiasz sie oczywiscie na spotkania, na ktorych przedstawiasz klientowi swoje marki.

msj

witam, w chwili obecnej szukam pracy i chciałem zadać kilka pytań nt firmy Polwell (oddział Wrocław): 1. Oczywiście najbardziej interesuje mnie weksel za towar - jak to wygląda w praktyce? Czy do owego weksla jest dołączona umowa wekslowa? Czy w przypadku kradzieży towaru z zaparkowanego samochodu w nocy (to Polska, wszystko się może zdarzyć) również odpowiadam za to, czy też jest stosowny zapis w owej umowie? Odrobinę przeraża mnie perspektywa płacenia 25 tysięcy w przypadku kradzieży ... 2. Zatowarowanie samochodu - czy w samochodzie zawsze mam towar wartości 25 tysięcy (była mowa o takim wekslu), czy też jest to wartość mniejsza? 3. Umowa o pracę / zlecenie? 4. Praca ta przypomina bardziej charakter vansellera czy też typowego przedstawiciela?

Maro27

Hej Kolego ! Progi nie były podnoszone juz od trzech lat. Ja pracuję 4 lata i jestem bardzo zadowolony - leniuszku. Trzeba tylko chcieć i pracować a nie mamrudzić....

stary powiem krotko, siedlce to beznadzieja jak i kazdy oddzial prowadzony przez spolke [usunięte przez moderatora]. tam co miesiac szukaja nowego przedstawiciela bo kazdy ucieka. a najlepszy ich tekst jak podnosza ci progi a nie pensje to ze my nie chcemy wam zabrac pieniedzy i nie dac zarobic tylko chcemy was zmotywowac zebyscie zarabiali wiecej :) dobre co.

golas

podobno w Siedlcach szukają pracowników ? warto tam iść ? odechciało mi się....

Egon

Widzę, że dobrze zaczęło się dziać w hurtowniach Polwell. Pojawiły się nawet podwyżki:)

słuchacz wszystkiego

Coś mi się wydaje że tutaj niestety nikt nikogo nie słucha i w wielkiej dużej dziurze mają to co tu ludzie i piszą i wylewają .nie wiem kto tu jest kierownikiem czy też jakimś tam prezesiną ale czytając te wszystkie wypowiedzi to chyba nikt tego nie czyta bo albo się boi albo boi przyznać się do błędów.pracuję w firmie bardzo podobnej ale o innym profilu sprzedaży ,nie chce się rozpisywać ale nic z tego nie rozumiem,przedstawiciel zarabia grosze,ktoś się zwalnia bo nie wyżywi rodziny ? jak pensje 1200 to się nie dzwie że kaplica a obowiązków jak na kierowników oddziału.pozdro z polfarmu.

rocky

hmm....dużo osób piszących narzeka.Dlaczego?Przecież każdy z nas wie jak wygląda praca przedstawiciela handlowego czy to w branży fryzjerskiej,kosmetycznej,spożywczej itd.Oczywiście jest to ciężka praca i nie podlega żadnej dyskusji!.Ja was rozumiem i jednocześnie wiem o tym że człowiek jest najważniejszy bo to ludzie tworzą firmę a nie G.....Sukcesem w sprzedaży jest zlokalizowanie potrzeb klienta i dopasowanie odpowiedniej oferty. Dario! To do ciebie pytanie.Proszę byś znalazł rozwiązanie na to jak rozmawiać o tych potrzebach klienta z przedstawicielami bo to oni mają największy kontakt z klientami a nie F.... I INNI.Nie szufladkuj się.Indywidualne podejście do klienta jest ważne.Co do wynagrodzenia bo to jest najważniejsze dla przedstawiciela to właściciele powinni rozmawiać z nimi i rozwiązywać problemy na etapie problemów i być człowiekiem i wtedy tworzy się zespół a co za tym idzie odpowiednia pensja.Ja daję radę a potrafię dostosować się do odpowiedniej sytuacji klienta.Trzeba nauczyć się słuchać.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.