polwell

Katowice

Opinie o polwell

Marcin

Czy dzieje się coś w firmie? Tak dawno nie pisał nikt . Szukam pracy i miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej.

Paulina

@Migotka12345 zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już to zrobiłaś? Jeżeli tak to koniecznie podziel się z nami swoją opinią na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie pytania usłyszałaś? Czy masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

arecki

wlasnie, teraz też widze, że posiadaja nowe oferty na stanwosiko Handloca oraz Regionalnego Opiekuna Marki, oferują różne benefity i dofinansowanai do nich oraz umowę.

Migotka12345

Jakie warunki na przedstawiciela artego? Podstawa? Jakie prowizje? Jaką pensje mozna zarobic w widoełkach od do, mniej wiecej? Czy daja samochod? Na jakich warunkach? jakie godziny pracy? czy wolne weekendy? Jakie wymagania? Czy sa szkolenia produktowe? Atmosfera? Ogole warunki wspolpracy? Prosze o rzetelne, nieemocjonalne wypowiedzi.

kiko

no to chyba jest wiadome, że firma działa głównie w sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich, bo jak się jest u fryzjera jakiegokolwiek to na pewno chociaż jeden produkt z ich firmy się znajdzie - to tak dla dociekliwych bardziej. A jak jest u nich z pracą w hurtowni na przykład, bo nie wiem czy mają obecnie jakieś oferty?

?

Witam , czy może ktoś mi napisać na czym polega praca przedstawiciela w firmie Polwell ?

Fircyk

Większość osób tu piszących jest naprawdę żałosna, jak ofermy pracujecie tak macie... Zamiast pisać pierdoły wyssane z palca wysyłajcie podania o prace do marketów na kasę...

Fircyk

A więc pseudo Fircyku już jakiś czas nie pracuje w polwelu i takie tępe i ograniczone komentarze zachowaj dla siebie bo widocznie jesteś beznadziejnym przedstawicielem że maski do włosów nie potrafisz sprzedać. I to mnie nazywano Fircyk i pracowałem w tej firmie i wiem jak to wygląda, jak w każdej branży trzeba być dobrym w tym co się robi i wtedy zarabiasz, a więc ofermo proponuje ci na kasę do biedronki bo z tego co piszesz i zresztą podobnie jak reszta najzwyczajniej na świecie się do tego nie nadajecie... A to że macie czas pisać durne opinie świadczy samo o sobie...

basiulaaa

a ja polecam wszystkim hurtownie fryzjerską Nova z Jaworzna!!! sympatyczna atmosfera na wejściu produkt adekwatny do ceny!!!! i ten nowy PH co jeździ po Tychach mniam mniam !!!!

NIKI

Jasne że są tacy...ale wiesz albo pytałeś ilu przepracowało wiecej niż 3 lata? znajdziessz takich przeliczając na 1- ręce

The One

Myślę że praca w Polwell jest wystarczająca na jakiś czas, pól roku może rok ok. Ludzie którzy tam pracują dłużej niż 2 lata, to tak naprawde są słabi... Praca przedstawiciela to jest rozmowa handlowa, zebrania zamówienia. A nie kierowca dostawca:)... Jeszcze może poruszyć temat Pana Koordynatora. To jest stanowisko [usunięte przez moderatora]to już się zachowuje jak prezes rady nadzorczej:) [usunięte przez moderatora] Może tym że [usunięte przez moderatora] Ci we wszystkim pomagała. To że nabija na Ciebie faktury jak Cię nie było w pracy... To że sypiałeś na parkingu, wcześniej jeździłeś do domu? Miałeś zawsze problemy. I ty nowy Pan Koordynator nas uczysz:) Mam nadzieje że ktoś z Góry to przeczyta i znowu będziesz Dostawcą. hehe:) Z prezesa rady nadzorczej na dostawce no no:) Twój Pan i Władca:) The One

z natury niebieski

@ adwokat diabła proszę czytać ze zrozumieniem....Ciężko chyba będzie znaleźć kogoś kto jest zadowolony z tej pracy, bo jak można być zadowolonym otrzymując tak żenującą i poniżającą podstawę.....z drugiej strony jak ktoś nie ma pracy od dłuższego czasu to niestety bierze taką ofertę w ciemno. Już pomijam fakt ze obiecuję mu sie złote góry. Moje pytanie brzmi czy podstawa w wysokości 1600 zł brutto daje podstawy do zadowolenia za harówke po 9 h dziennie!!!!

Adwokat diabła

@ z natury niebieski Ale się ubawiłem - musiałeś zajrzeć na forum żeby się dowiedzieć co myślisz o firmie? Przez rok wszystko grało? Faktycznie duża liczba negatywnych opinii pochodzących jak widzę w 99% od przedstawicieli nie służy wizerunkowi pracodawcy. Z drugiej strony trudno znaleźć firmę, która ma pozytywne recenzje na forum gowork.pl... Taka natura, że narzekający głośniej krzyczą. Ja wiem, że w Polwellu są sprzedawcy, którzy sobie bardzo dobrze radzą mimo niełatwej sytuacji na rynku i szalonej konkurencji. Szkoda, że się tutaj nie udzielają. Mielibyśmy jakiś inny punkt odniesienia.

z natury niebieski

Witam!!!!! Miałem \"nie\" przyjemność pracować do Polwellu a konkretnie oddziału Katowice nie cały rok.Chciałem wszystkich ostrzec przed ta firmą...Pensja miernota, atmosfera wisielcza,narzędzia pracy szkoda słów. Odnośnie ludzie tam pracujących - kto \"noromalny\" bardzo szybko sie z tej firmy odchodzi i zostają tylko kapusie lizusy i nieudacznicy którym odpowiada praca za 1600 brutto!!!!! Jesli widzisz ogłoszenie o prace do firmy Polwell to trzymaj sie od niego z daleka jak nie chcesz wdepnąć na mine.....ja niestety jak sie przyjmowałem nie trafiłem wcześniej na to forum a szkoda zmarnowałem rok czasu..........Dodam jeszce tylko ze mojej kadencji odeszło 3 handlowców ja byłem 4.

michuuuuuu

polwell katowice na ulicy moniuszki to szambo!!!! a pracownice stacionarne to...............brak słów za kase zrobią wszystko pozdrawiam tych którzy juz sie uwolnili od tego bagna

z poza katowic

dzięki za pozdrowienia ....ale jak masz jaja powiedz to w oczy chłopcze a nie na forum....

mimochodem

Jednego zdania nie potrafisz porządnie poskładać a innych chcesz oceniać. Żałosne.

Nieznajomy

Witam wszystkich którzy myślą o pracy w Polwellu stanowczo odradzam wszytsko Co piszą na ten temat jest w 100% prawdą..Jeśli chodzi o oddział katowice. ( usunięte przez administratora )

STOP WYZYSKIWACZOM

witam!!!!! Jestem juz na szczescie bylym pracownikiem firmy polwell, pracowalem w oddziale katowice jako PH. tzn dokładnie rzecz ujmujac van seller niestety moje wspomnienia zwiazane z ta firma i jej pracownikami sa rowniez jak opinie wyzej niestety bardzo negatywne. Harowka po 10 h dziennie wieczny [usunięte przez moderatora] cisnienie na wynik. Aby poznac jak jest "super" w Polwellu nie trzeba tam pracowac wystrczy sledzic ogloszenia o prace na roznych portalach ktore pojawia sie z czestotliwoscie raz na 2 tygodnie a nic innego nie mowi dobitniej o atmosferze i warunkach pracy jak rotacja pracownikow!!!!!! STOP [usunięte przez moderatora] P.s oddajcie moje pieniadze za braki które rzekomo były na aucie........................a na pewno wszytsko było na pólkach w hurtownii i te 2 maszynki za 1000 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katowice

pracowalem w 2 firmach przed polwellem i nigdzie niespotkalem sie z tak toksyczna atmosfera jak w oddziale katowice i do tego to cale kolesiostwo......................naprawde szczerze odradzam

chwdp

praca w firmie Polwell: - beznadziejna (akwizycja po salonach fryzjerskich i nagabywanie tej najdurniejszej grupy spolecznej jaka sa fryzjerki i fryzjerzy) - malo platna (1182 zl) - toksyczna atmosfera (albo uwielbiasz koord..... albo jestes zerem) - minimum 10 h dziennie (na umowie 8h) - najdroższy porodukt na rynku (konkurencja jest naprawde o wiele tansza) mozna by wiele jeszce dawac przykladow !!! ja osobiscie nikomu nie polecam wrecz odwrotnie radze trzymac sie od tej firmy z daleka

wesoly romek

nie pracujcie w tej firmie totalna porazka na calej lini.................pieniadze, atmosfera, narzedzia pracy itp itd

jestem fircyk w zalotach

nikomu nie polecam firma to totalna porazka !!!!!!

19 R 20

Witam wszystkich zainteresowanych praca w firmie Pollwel....z cala stanowczoscia musze przyznac ze praca w firmie jest najgorsza praca na swiecie......nikomu nie polecam wszytskie opinie na temat tego pracodawcy pisane powyzej to prawda.Smieszna kasa, mnostwo obowiazkow no i to szefostwo ktoremu sloma z butow wystaje. Pracownik w firmie polwell traktowany jest jak wol roboczy bez zadnych praw.Kto che pracowac w Polwell niech lepiej wyjedzie do Chin tam napewno lepiej placa i mniej obowiazkow bedzie mial O D R A D Z A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o polwell - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polwell