Sustainable Beauty sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Sustainable Beauty sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Sustainable Beauty sp. z o.o.

Franciszek

Czy macie aktualne informacje odnośnie Sustainable Beauty? Jak wygląda współpraca? W jakich godzinach trzeba być dostępnym? Polecacie tego pracodawcę? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy.

234

czesc wszystkim, jakis czas temu znalalzem nowe oferty pracy od nich, na stanowisko przedstawiceila handlowego fajnie ze oferuja samochód służbowyozostałe i narzędzia

admin

Masz najnowsze wiadomości o firmie Sustainable Beauty sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Sustainable Beauty sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sustainable Beauty sp. z o.o.