Beckman Coulter

Opinie o Beckman Coulter

mariusz

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, szkolenie merytoryczne 3 dni, produktowe 3 dni-kpina , oczekiwania żebyś pracował 24h na dobę, biuro sobie przedstawiciele sobie, atmosfera totalnego mobingu ale wszystko w eleganckich białych korporacyjnych rękawiczkach, marzenie wszystkich przedstawicieli którzy nie są z Abbotta to jak najszybciej odejść z BC...Pracowałem tam rok i to był rok wyjęty z życiorysu....ale spore zainteresowanie moją osobą po Beckman przez inne firmy jedyny plus to doświadczenie w branży jakie tam złapałem...nie polecam.

haku

Skoro ktoś jest w ciąży na zwoleniu jeszcze, to nikt nie może zwolnić takiej kobiety, to juz jest prawo. A co do srprzedaży to wiadomo,że branże call center tym sie specjalizuja i na tym zalezy firmie.

O!!Tak nie polecam tej firmy - zwalnianie pracowników jest najlepszym rozwiazaniem dla upadającej sprzedaży według szefostwa tej firmy.Zwalnia się nawet kobiety w ciąży!Uważajcie na tego pracodawcę bo będzie to niemiłe doświadczenie!

Zdzadzam się z Opinią na temat tego pracodawcy-firma nie jest godna ani polecenia do pracy ani do współpracy!

Zostaw opinię o Beckman Coulter - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beckman Coulter