Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

jago

Firma zajebista wypłaty na czas i podejście do ludzi na najwyższym poziomie(w problemach nie kasują człowieka bo rozumieją .Fakt PH do "stacjonarnych" nie ma czasu na lunch, spicia 5 kaw czy....herbatę czy siedzenia w ciepłym na necie.Uwierzcie Firma to ludzie i tutaj tacy pracują .

dyzma

Praca jest jak najbardziej do zaakceptowania. Jest natomiast trudniejsza i bardziej wymagajaca niz inne oferty ph w podobnych branzach scisle wyspecjalizowanych w pojedynczych markach fryzjerskich. Zarobki sa przyzwoite jesli zrobisz plan na poziomie, ktorego wszyscy oczekuja. Niestety na wielu terenach jest to nieosiagalne i niedostosowane do panujacych realiow rynku. I choc wielu temu zaprzecza to jest to prawda. Ja bardzo duzno nauczylem sie pracujac w tej firmie. Mozna naprawde nauczyc sie rzemiosla handlowego, cierpliwosci i wytrwalosci. Obecnie pracuje rowniez jako handlowiec i dzieki doswiadczeniu ktore tam zdobylem jest mi o niebo latwiej niz innym ktorzy zaczynaja jako ph. Takze najwiekszym plusem pracy bynajmnjej dla mnie jest kawal handlowego doswiadczenia. Jesli trafisz na fajna ekipe na hurtowni to naprawde bedziesz przychodzil rano z usmiechem na twarzy. Podaumowujac. Prace polecam poczatkujacym handlowcom ktorzy chca sie czegos nauczyc. Czy jest to praca na dluzsza mete?Jesli wypracujesz sobie rynek i klientow, trafisz na fajnych ludzi na hurtowni i przede wszystkim niezly rynek to nedziesz zadowolony.Powodzenia Wszystkim!

żabob

Polwell to ekspert w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich , którą wyróżnia sieć hurtowni fryzjerskich na terenie całej Polski. Tak naprawdę to gdzie nie pójdziemy do salonu tam na pewno znajdziemy produkty Polwella. Ciekawy jestem jak długo trzeba pracować nad marką, aby była tak rozpoznawalna w całym kraju

bambo

Pracuje w firmieod 2 misiecy. Netto 2000 + do 9% za Plan mam gps w aucie ale i tak nim smigam ,do tej pory nikt i nic nie powiedział auto to i20 z siedzeniami wiec miejsce na fotelik dziecka jest. Wystarczy jeździc i robic swoje a reszta przyjdzie sama. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam :-)

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Rocky

To może ja napiszę?

Dario

koszalokow. - to jest strona o Polwell Sp. z o.o. więc nie pisz swoich frustracji z innej firmy. A jak chcesz to napisz na stronie Coca Cola też będzie nie na temat.

Rocky
@Dario

Witam, może coś o Łodzi napiszecie.Bo to jest hit!

koszalokow

Wlaśnie skończyłem tam pracę. Obiecanki plany zmieniane nic na papierze. Wypracowałem klienta dobrego zabrali mi i dali koleżance szewfowej żeby zrobiła salo Monti. Najniższa krajowa plan zrobiony dala 300 w kopercie czyli po 10 godzin pon-piątek 1500 na reke szkoda czasu. Mase brakow na aucie i na sklepie. Bledy w symfoni i ipaq. Dziewczyny na oddziale caly czas nie przytomne imporezowiczki. Ja musiałem odpowiadac za sklep a one nie za auto. Cyrk na kulkach. Mieszanie sie do życia prytwatnego, pierwsze miesiace na (usunięte przez administratora). Proste średni tu zmienia sie przestawiciel co 6 miesiecy. Samo mówi za siebie. Są oczywiscie inni co dłużej pracują ale oni siedzą cicho i cieszą sie ze maja prace i to pupilki Szefowej. Jak sie dowiedzilem ze ja przedtawiciel zrobiłem plan dostałem 1500 a dziewczyny na sklepie dostały 2000 to szok, siedza w ciepłym kawke piją. Plan im sie liczy to co ja zrobie +one+ drugi przedstawiciel. Razem z szefowa na siłke laza liza jej du.. i daje im więcej. Ciągnałem rok i wystarczy miałem max 1700 min 1200. Wracałem z trasy o 19 obrot około 30-50tyś. Szkoda czasu. Szkolenia nic nie daja to zwykle imprezy szkolenie 3 godz. Szkoda zycia.

kandydat

Jest ogłoszenie do pracy w Polwellu do Białej Podlaskiej. Wie może jak tam jest? Jaki dokładnie teren i czy trudno wyrobić targety?

kicia

[usunięte przez admina]Może i kombinują ale jak im tyle płacą z tego co wiem okolo 1300-1500 też bym tak robiła. Ostatnio zadzwoniły i kupiłam za pół ceny (od ceny katalogowej)cały karton lakierów artego.[usunięte przez admina]

Iza lub jak kto woli

[usunięte przez admina] Zarobki max dostałam 1700 ale jak podzieliłam na ilosc godzin czyli od 8 do nawet 20 wyszlo mi 6 zł na godzine. Wiecej płacu w Macu. [usunięte przez admina]

dario

Gumiś, jesteś takim znawcą Polwell'u to powiedz jak jest naprawdę i jak powinno być według Ciebie ? I napisz jeszcze co to jest firma wałek ?

gumis

dario - 2013-06-20 10:12:02 Widzę "gumis", że dawno nie masz kontaktu z firmą. Od roku w Polwell Sp. z o.o. podstawa dla PH wynosi 2 200 brutto + prowizja od 3-5% + premia sztukowa za nasze marki + konkursy. Wszystko opodatkowane. [usunięte przez admina]

Polwelowiec

W spółce z o.o tak jest, ale u pana[usunięte przez admina]dalej płaci się najniższą krajową[usunięte przez admina] Generalnie to wypłata jest nie najgorsza w przypadku wyrobienia wszystkich targetów. Ale biorąc pod uwagę że pracujesz nie tylko jako przedstawiciel ale także jako magazynier, dostawca i kasjer oraz to że odpowiadasz za braki które często "nie wiadomo" dlaczego się pojawiły. to już tak nie wygląda to wszystko różowo!

dario

Widzę "gumis", że dawno nie masz kontaktu z firmą. Od roku w Polwell Sp. z o.o. podstawa dla PH wynosi 2 200 brutto + prowizja od 3-5% + premia sztukowa za nasze marki + konkursy. Wszystko opodatkowane. [usunięte przez admina] To jedna z najlepszych ofert na rynku w tej branży.

Polwelowiec (były)

W Polwellu pracowałem przez 2,5 roku. Później nasze drogi rozeszły się. I powiem wam szczerze, bez emocji, że była to dobra decyzja! Teraz także pracuję jako przedstawiciel, ale nie mam takich "ciśnień" na wyniki jak w Polwellu. Oczywiście nie ma mowy o obijaniu się ale są realne plany sprzedażowe. Ponadto atmosfera w pracy jest jednak najważniejsza a ta w Polwellu [usunięte przez admina]

hssh Zielona Góra

Byłam na rozmowie w filii Zielona Góra i jestem zszokowana - niską płacą i dniem próbnym [usunięte przez admina]

upws

gosc - 2013-05-13 19:20:16 U nas podobnie było wtracanie sie do prywatnego życia, nie dostałem ostatniej wypłaty tylko tyle co na papierze, a miałam dostac około 1800 bo plan był zrobiony.[usunięte przez admina] i za 220-240 godzin daja okolo 1500-1700 zł na papierze masz najniższa i 167 godzin. Urlop tylko można brać jak im pasuje i tylko w zimne miesiące, gdzie nagle ci mówią masz tydzien urlopu.[usunięte przez admina] kasa wychodzi około 7 na godzinę zadna rewelka. Człowiek wraca zmeczony psychicznie z tej pracy.[usunięte przez admina]

Polwell

Ja pracuję w Polwellu do dziś i LUBIĘ TO!!!!!!!!

kandydat

Witam! Jest ogłoszenie do pracy w Legnicy. Proszę napiszcie jakie są plany, jakie MNIEJ WIĘCEJ zarobki, atmosfera, jak się sprzedaje towar, czy jest ciśnienie. Proszę o jakieś szczegóły a nie to że jest tam fajnie albo do bani. Nie wiem czy iść na rozmowę czy dać sobie spokój bo to strata czasu. P.S. Trochę niepokoi mnie dosyć częsta rotacja...ale jeszcze raz proszę o FAKTY I SZCZEGÓŁY. Dzięki!

...

dostal ktos telefon od nich juz? ogl. teren olsztyn. tylko sam olsztyn czy cos wiecej ? i jak teren ?

nemo
@...

co sadzicie o wprowadzanym systemie comarch w Firmie???? wady i zalety opinie i uwagi mile widziane.

nemo
@...

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.