PROJ - COMPLEX

Bydgoszcz

Opinie o PROJ - COMPLEX

Maja

@Anna K czyli nie ma problemu w firmie PROJ - COMPLEX zatrudnić się osoba niepełnosprawna? Dobrze wiedzieć, że nie są takie osoby dyskryminowane w pracy i mogą znaleźć pracę w branży. A skąd dowiedziałaś się o ofercie pracy? Było tam zaznaczone, że szukają osób niepełnosprawnych, czy po prostu udałaś się na spotkanie i nikt z tej zasady Cie nie zdyskwalifikował?

Anna K

Jako osoba z niepełnosprawnościa na stanowisku technik prac biurowych zostałam potraktowana odpowiednio do stanu zdrowia, nie popędzano mnie w pracy, nie wymagano rzeczy niemożliwych na początku przygody z architekturą. Zespół jest bardzo kontaktowy i prężny, dynamiczny a szefowa.... co tu dużo mówić - Anioł, który zawsze dla każdego i w każdej sytuacji chce najlepiej. Ma serce na dłoni i szkoda, że tak niewielu byłybh - a zarzucających wiele nieprawidłowości pracowników o tym zapomina, ignoruje i .... przygotowuje broń do następnego strzału! Szkoda - grupa , przyzwoitych, prządnych , zapracowanych a nie zapominających o zwykłych ludzkich relacjach współpracowników PROJ - COMPLEX w biurze na SOBIESKIEGO, BYDG. Polecam

Maja

@Adamrozumiem, że oceniasz firmę z perspektywy klienta? Co sprawia, że odbierasz firmę jako nieprofesjonalną? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jakim pracodawcą jest PROJ - COMPLEX. Co możecie powiedzieć na ten temat jako pracownicy firmy?

Adam

Nie polecam bardzo nieprofesjonalna firma szefowa tylko zarzadza a nie ma zielonego pojecia, w moim przypadku to byla tylko strata czasu i pieniedzy

fvgbd

@tomek praca dobra jednak do lekkich z cala pewnoscia nie nalezy chociaz wynagrodzenie wysokie pewnie

ola

Nie polecam !!! - szkoda czasu,a większość opinii na tej stronie to opinie własne "szefowej.PARODJA!!!!

Jędrzej

aplikowałam to tej firmy już w czerwcu 2013 jej ogłoszenia pojawiają się dość często na infopraca.pl zmieniają się tylko nazwy stanowisk (teraz jest doradca klienta/pracownik biurowy), a obowiązki asystenta projektanta(bo temu nie mogą dać ( usunięte przez administratora )), kiedyś jeszcze pisali że stabilne warunki zatrudnienia - umowa o dzieło ;D, a teraz nawet się nie zająknął. Podejrzewam że opinia "szkoda czasu" i "wynagrodzenie najniższe" są jak najbardziej na miejscu. Ja bym jeszcze dodała duża rotacja... Ale z braku laku i tynk dobry...

Lech

wynagrodzenie najniższe

Adam79

Irmina80, nikt nie bronił Ci do nich zadzwonić, lub się przejść. Z takim podejściem to pracy nie znajdziesz.

Jan

Współprace oceniam jako bardzo dobrą, zarówno na poziomie przygotowanego projektu, jak również przy negocjacji stawki. Warto skorzystać z propozycji zespołu projektantów, gdyż w moim przypadku pozwoliły mi zaoszczędzić przy budowie.

Gosia

szkoda czasu

Zostaw opinię o PROJ - COMPLEX - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROJ - COMPLEX