Opinie o POLWELL SP ZOO w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie POLWELL SP ZOO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w POLWELL SP ZOO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLWELL SP ZOO w Warszawa

Gabriela Nowy wpis

Serio tak jest, że tyle ile dostanie się na początek, to ma się później przez cały czas? Nawet jak najniższa krajowa wzrasta i goni pensję to też tak jest? :O

Nikikki Nowy wpis
@Gabriela

Nie. Są podwyżki związane z inflacja itp. Nie ma indywidualnych, przynajmniej dla osób z niższych szczebli. Ale każdy dostaje tyle samo. Czy jesteś pracownikiem z dłuższym stażem czy dopiero się zatrudniasz.

Co jaki czas w POLWELL SP ZOO można ubiegać się o podwyżkę?

Nick Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak podwyżka. Tyle, ile dostaniesz na początku zatrudnienia, tyle masz przez cały okres pracy .... przykre

Magda

@x a co jest aż tak zle ze chcecie ta ankietę robic ?

Do właściciela Polwel

Podpowiem tylko żeby ludzie nie bali się mówić -wystarczy zrobić anonimowa ankietę i wszystko stanie się jasne Powodzenia

X
@Do właściciela Polwel

Zgadzam się ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POLWELL SP ZOO? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
zadowolony

Na atmosferę w pracy wszyscy muszą pracować, firma może jedynie pomagać ale najważniejsze, że jest dobrze.

Jaki jest wkład kierownictwa POLWELL SP ZOO w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden

Jolka

Jeśli jest tak tragicznie to dlaczego tu pracujecie? Dziwne bo firma ma dobre opinie np. na Facebooku

Pracownik Roku

MASAKRA.. Jak jesteś kablem, będą Cię szanowali, ale nie na długo. Chore wymysły o wygladach pracowników jak modelki Victoria Secret. Jak jesteś gruby, nawet nie zwrócą na Ciebie uwagi, nie ważne co byś miał/a wpisane w CV. Dostawy (od 2 palet < ) najlepiej rozładują same kobiety, gdzie często kartony ważą ok 30kg ! Mobbing na pracownikach, podpisanie odpowiedzialności finansowej bez sensu, bo i tak zawsze znajdzie się (usunięte przez administratora) za którego będziesz musiał odpowiedzieć własnymi pieniędzmi. praca po 9/10 h codziennie, doproszenie się o płatność nadgodzin czy dni wolnych w zamian graniczy z cudem. BRÓD, (usunięte przez administratora) ZERO SOCJALU, WYZYSK, MOBBING, MASAKRA

Pracownik roku 2
@Pracownik Roku

Dokładnie tak tam jest !!!! Cała prawda!!!

Pracownik roku 3

Potwierdzam, a kierownik na W-Wę Robert to jaki psychopata

palkazapalka
@Pracownik Roku

Długo tam pracowaliście ? Jak z okresem wypowiedzenia?

pracownik roku 2018
@Pracownik roku 3

To prawda . Szkoda czasu. Lepszy socjal w biedrze a praca podobna .(usunięte przez administratora)Dziwne ze Ci co tam pracują jeszcze tego nie ogarneli

@pracownik roku 2018

Kradzież jest poważnym oskarżeniem w stosunku do innego pracownika. Czy masz na swoje słowa odpowiednie dowody lub argumenty? Twoja opinia opiera się na ogólnych stwierdzeniach, inne osoby mogą ją odczytać jako niewiarygodną.

@pracownik roku 2018
@Iza

Miało być *klamie . Na początku wszystko niby Ok a później musisz płacić za braki, które niewiadoma skąd się wzięły

Iza

Kto jeszcze wyrazi opinię o Polwell? Macie jakieś pozytywne opinie? Trzeba mieć doświadczenie w handlu? Na jaką umowę przyjmowany jest nowy pracownik? Można liczyć na premię? Podzielcie się opiniami.

L-ka

Czy może ktoś wrzucić jakieś aktualne info apropo pracy ph? Czy uczciwie pracując plany są do wyrobienia? Jaka podstawa? Jak z raportami? Czy jest siedzenie po nocach i klepanie tabelek?

Małgonix

Nie polecam handlowca stacjonarnego w sklepie, praca po 9h. Bród , smród , brak pomieszczenia socjalnego. Targanie 3 palet dostawy a wymagania że ho ho...umowa o pracę , pensja bez szału ale na czas w zamian za zszargane nerwy...

Iza

@kaszyk a czy rodzaj umowy jest elementem negocjacyjnym z pracodawcą? To podczas finalnej rozmowy rekrutacyjnej jest moment, na ustalenie wszystkich szczegółów zatrudnienia. Czy można próbować negocjować w POLWELL SP ZOO?

kaszyk

xoox, nie wiem czy aby na pewnomkazdy pracownik otrzymuje umowe o prace.

fiona

Kielce-rozmowa rekrutacyjna na PH w Fale koki loki, grudzień 2015, : Zostałam zaproszona na rozmowę 2 godziny przed czasem. Rozmowę przeprowadzało dwóch panów, którzy nie ukrywali, że są braćmi. Przebieg rozmowy rozpoczął się od pytań: "Czy jest Pani stanu wolnego, a jeśli tak czy zamierza Pani to w najbliższym czasie zmieniać?" oraz "Czy ma Pani dzieci?", co mnie lekko mówiąc zszokowało i odpowiedziałam wymijająco. Następnie mimo tego, że Panowie mieli do dyspozycji moje CV, z którego jasno i wyraźnie wynikało, że mam spore doświadczenie jako PH zaczęli mi tłumaczyć "jak krowie na rowie" na czym polega ten zawód- groteskowe. Następnie nie udzielono mi odpowiedzi o sposób raportowania, wymagania i cele na danym stanowisku, a na pytanie "Jak przebiega przekazanie informacji i szkolenie odnośnie samych produktów?" odpowiedziano mi "Musiałaby Pani sobie poczytać coś tam..." Mimo, iż ja znajdowałam się po drugiej stronie i byłam kandydatem poczułam się zażenowana sposobem przeprowadzenia rozmowy i poziomem kultury owych Panów Braci. Nie wiem czy to wynikało z braku doświadczenia czy z brakiem styczności z osobami doświadczonymi w zawodzie. Zachowanie Panów pozostawiało wiele do życzenia, było nieprzyzwoite i nachalne, a robienie z siebie znawców i fachowców nie mając do tego predyspozycji aż raziło w oczy. Nie polecam udawać się na rozmowę osobom szukającym poważnego zatrudnienia, bo raczej takiego nie zapewnią Ci dwaj pajace.

los

To co się stało takiego z polwell bo musze przyznac, że nic nie słyszałem, jakoby mieli miec jakieś problemy, czy tez mieli zakończyć swoją działalność, a tu czytam, że szyldy zostały, a wszystko pozamykane na cztery spusty. Co się takiego stało z tymi wszystkimi pracownikami, bo coś nie ma tu na forum aktualnych informacji.

Imango

Przyznam szczerze, że Polwell znajduje się w Warszawie na ul. Roentgena niedaleko miejsca gdzie mieszkam i ostatnio nawet miałem plan pójść i zobaczyć co z tą firmą się dzieje. Jednak odniosłem wrażenie, że interes jest zamknięty, szyldy pozostały... Czy ktoś wie czy hurtownia artykułów fryzjerskich działa obecnie?

mastodont

No własnie, opinii aktualnych bardzo mało, co sie dzieje z firmą polwell, bo tez być może byłbym zainteresowany tutaj pracą. To znana siec hurtowni fryzjerskich, a nie jakas mała firemka, to chyba powinni co jakiś czas rekrutowac nowych, prawda? Czy jednak nie ma co liczyć, na dostanie tutaj angażu? Pozdrawiam.

nieznajomy/a

Powie mi ktoś coś wiecej o szkoleniu w warszawie ? Jak to wygląda , czy rzeczywiście jest to tak jak opisują że hotel , posiłki pare godzin szkolen oraz zwrot pieniędzy za podróż ?

szukacjący pracy

witam. zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do oddziału katowice. czytając Państwa opinie zaczynam się zastanawiać czy pójść, czy ktoś pracował w tym oddziale ? jakie zarobki? atmosfera? bede wdzieczny za sugestie!

nieznajomy

Przepraszam za swoje zdanie które wyraziłem poprzez wulgaryzmu. Fakt iż jest to prawda, nie powinienem używać aż takich strasznie drastycznych i obraźliwych słów...Każdy z pracujących pracowników, ma na ten temat swoje zdanie. W większości negatywne:) Co podkreśla to że praca w Polwell jest........:) W związku z czym bardzo mocno przepraszam, i wyrażam skruchę dla osoby którą obraziłem pod inicjałami K.B Ps. Nie ważne co tutaj ktoś napiszę, ważne jest to co wszyscy myślą. Być może czas na refleksję, i równe traktowanie wszystkich pracowników... Ale to już kieruję do "osób" które będą "być może" potrafiły coś zmienić w swoim traktowaniu innych, rozumiem iż wielu to się nie uda z powodu siły wyższej. Ale warto próbować:) B.S

Zostaw merytoryczną opinię o POLWELL SP ZOO - Warszawa

POLWELL SP ZOO