POLWELL SP ZOO

Opinie o POLWELL SP ZOO

Iza

@kaszyk a czy rodzaj umowy jest elementem negocjacyjnym z pracodawcą? To podczas finalnej rozmowy rekrutacyjnej jest moment, na ustalenie wszystkich szczegółów zatrudnienia. Czy można próbować negocjować w POLWELL SP ZOO?

kaszyk

xoox, nie wiem czy aby na pewnomkazdy pracownik otrzymuje umowe o prace.

fiona

Kielce-rozmowa rekrutacyjna na PH w Fale koki loki, grudzień 2015, : Zostałam zaproszona na rozmowę 2 godziny przed czasem. Rozmowę przeprowadzało dwóch panów, którzy nie ukrywali, że są braćmi. Przebieg rozmowy rozpoczął się od pytań: "Czy jest Pani stanu wolnego, a jeśli tak czy zamierza Pani to w najbliższym czasie zmieniać?" oraz "Czy ma Pani dzieci?", co mnie lekko mówiąc zszokowało i odpowiedziałam wymijająco. Następnie mimo tego, że Panowie mieli do dyspozycji moje CV, z którego jasno i wyraźnie wynikało, że mam spore doświadczenie jako PH zaczęli mi tłumaczyć "jak krowie na rowie" na czym polega ten zawód- groteskowe. Następnie nie udzielono mi odpowiedzi o sposób raportowania, wymagania i cele na danym stanowisku, a na pytanie "Jak przebiega przekazanie informacji i szkolenie odnośnie samych produktów?" odpowiedziano mi "Musiałaby Pani sobie poczytać coś tam..." Mimo, iż ja znajdowałam się po drugiej stronie i byłam kandydatem poczułam się zażenowana sposobem przeprowadzenia rozmowy i poziomem kultury owych Panów Braci. Nie wiem czy to wynikało z braku doświadczenia czy z brakiem styczności z osobami doświadczonymi w zawodzie. Zachowanie Panów pozostawiało wiele do życzenia, było nieprzyzwoite i nachalne, a robienie z siebie znawców i fachowców nie mając do tego predyspozycji aż raziło w oczy. Nie polecam udawać się na rozmowę osobom szukającym poważnego zatrudnienia, bo raczej takiego nie zapewnią Ci dwaj pajace.

los

To co się stało takiego z polwell bo musze przyznac, że nic nie słyszałem, jakoby mieli miec jakieś problemy, czy tez mieli zakończyć swoją działalność, a tu czytam, że szyldy zostały, a wszystko pozamykane na cztery spusty. Co się takiego stało z tymi wszystkimi pracownikami, bo coś nie ma tu na forum aktualnych informacji.

Imango

Przyznam szczerze, że Polwell znajduje się w Warszawie na ul. Roentgena niedaleko miejsca gdzie mieszkam i ostatnio nawet miałem plan pójść i zobaczyć co z tą firmą się dzieje. Jednak odniosłem wrażenie, że interes jest zamknięty, szyldy pozostały... Czy ktoś wie czy hurtownia artykułów fryzjerskich działa obecnie?

mastodont

No własnie, opinii aktualnych bardzo mało, co sie dzieje z firmą polwell, bo tez być może byłbym zainteresowany tutaj pracą. To znana siec hurtowni fryzjerskich, a nie jakas mała firemka, to chyba powinni co jakiś czas rekrutowac nowych, prawda? Czy jednak nie ma co liczyć, na dostanie tutaj angażu? Pozdrawiam.

nieznajomy/a

Powie mi ktoś coś wiecej o szkoleniu w warszawie ? Jak to wygląda , czy rzeczywiście jest to tak jak opisują że hotel , posiłki pare godzin szkolen oraz zwrot pieniędzy za podróż ?

szukacjący pracy

witam. zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do oddziału katowice. czytając Państwa opinie zaczynam się zastanawiać czy pójść, czy ktoś pracował w tym oddziale ? jakie zarobki? atmosfera? bede wdzieczny za sugestie!

nieznajomy

Przepraszam za swoje zdanie które wyraziłem poprzez wulgaryzmu. Fakt iż jest to prawda, nie powinienem używać aż takich strasznie drastycznych i obraźliwych słów...Każdy z pracujących pracowników, ma na ten temat swoje zdanie. W większości negatywne:) Co podkreśla to że praca w Polwell jest........:) W związku z czym bardzo mocno przepraszam, i wyrażam skruchę dla osoby którą obraziłem pod inicjałami K.B Ps. Nie ważne co tutaj ktoś napiszę, ważne jest to co wszyscy myślą. Być może czas na refleksję, i równe traktowanie wszystkich pracowników... Ale to już kieruję do "osób" które będą "być może" potrafiły coś zmienić w swoim traktowaniu innych, rozumiem iż wielu to się nie uda z powodu siły wyższej. Ale warto próbować:) B.S

ala

wiesz co najlepiej to sypiać z kimś w tej firmie, bolesne ale prawdziwe i obojętnie kto to będzie przedstawiciel albo wyżej bez różnicy, wtedy masz dobrze i pamiętaj jak cię już zatrudnią to donoś na wszystkich i wzystko wtedy zyskujesz już naprawdę dużo w oczach kierownictwa, jako fryzjerka to naprawdę lepiej zrobisz jak pójdziesz na swoje, postaraj się o dotację a w polwell-u to sprzęt sobie zakup i kosmetyki, nie jest to firma o zdrowych relacjach pracowniczych, no i te nieludzkie godziny pracy, szczerze odradzam prace w tej firmie, ale podkreślić należy że są oddziały w których jest dobrze, zależy jak zgrana jest ekipa i odporna na działania kierownictwa

jm

Witam. Jestem osobą poszukującą pracy... Myślałam właśnie o wysłaniu CV do polwell. Z zawodu jestem fryzjerem i myślę, że to by mi pomogło dość dużo w tej pracy. Niestety nie trafiłam jeszcze na ogłoszenie z mojego regionu. Może ktoś by doradził jak się wkręcić do tej firmy.... bardzo proszę o wskazówki

Pracowałam w Polwell Sp. z o.o., jest to bardzo dobra firma, atmosfera w pracy przyjazna, ludzie życzliwi. Zarobki przystępne. Miło wspominam pracę w tej firmnie, jak dotąd w żadnej innej pracy nie miałam tak dobrej atmosfery a według mnie jest to bardzo ważne w jakich warunkach się pracuje.

Zenek

Polwell to jedna wielka porazka praca po 9 10 godz (choc w umowie 8h) gps w autach weksel na towar (25 tys zl) odpowiedzialnosc za auto marna pensja okolo 1200 netto + premia w zaleznosci od miesiaca jest do wyrobienia zwiekszanie planow zmiana rejonu jak juz wyrobisz sobie pozcje obcinaja Ci czesc rejonu i szukaj sobie nowych salonow nie polecam firmy place od 3 lat sie nie zmienily. Polwell to jedna z najdrozszych firm na rynku. Jak komus pasuje wynagroszenie stres akwizycja po salonach (usunięte przez administratora) to ta praca jest idealna

kl

polwell to moja dotychczasowa najwieksza pomylka!!! Pensje smiesznie niskie, mobbing w pracy i kadra kierownicza prezentujaca soba zenujaco niski poziom, praca oficjalnie po 8 godzin a tak na prawde po 10 i wiecej dziennie... Duzo mozna jeszcze dodac, szkoda czasu, nerwow i zycia na te firme. Goraco NIE POLECAM!!!!

a

oczywiście ze maja gps i moga go sprawdzac w stecz nawet na kilka miesiecy gdzie byles i co robiles, a o samochodzie na weekend to zapomnij bo malo kiedy ci pozwola a pozatym masz na nim towar i jak cos ci zginie to odpowiadasz za niego, a pozatym masz odpowiedzialnosc za samochod i podpisujesz weksel za towar???

AA

Czy samochody polwellu maja zamonotowane gps?? staram sie o prace i czy jak cos moge samochod w weekend uzywac do wlasnych celow po miescie??

były ph polwellu

polwell jest najbardziej zenująca firma w jakiej miałem okazje pracowac pensja głodowa a obowiązków ze 9 godzin to za mało ciesze sie ze juz tam nie pracuje -nie bądzie naiwni 1600 zł brutto to chyba troche mało jak na PH pozdrawiam

aaaaa

Witam Pracuje w Polwellu od 4 lat i jestem zadowolona z tej pracy,atmosfera miła i sympatyczna :) jeden minus to zarobki prowizyjne bo nie zawsze się wyrobi plan.

mmiko

firma najgorsza na świecie nikomu nie polecam -(usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z POLWELL SP ZOO (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .BARDZO FAJNE . . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w POLWELL SP ZOO: Najbardziej nie podobało mi się w POLWELL SP ZOO:

Zostaw opinię o POLWELL SP ZOO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLWELL SP ZOO