Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Były

Jak najszybciej potrzebny nowy kierownik osoba z zewnątrz aby dwójka aktorów nie powróciła do władzy

Bezstronny

Nie chciałem się wypowiadać ,ale nie można też tego tak zostawić. Może nie jestem pracownikiem o najdłuższym stażu ale krótko też nie pracuje. Praca nie jest zła ,bywa ciężko jak np. zamknięcie miesiąca czy też obecne przenosiny na nowy magazyn ,ale bywają i spokojniejsze dni gdzie zamówień jest mniej. Załoga pracująca na magazynie też spoko ludzie i z każdym się idzie dogadać. Kierownictwo w,, starym składzie,, wymagające ale też pozytywnie nastawieni do pracowników. ALE , no i niestety od kąd został zatrudniony trzeci kierownik magazynu (usunięte przez administratora)praca zaczęła się robić koszmarna dla większości pracowników . Swoją osobą wprowadził niesympatyczną wręcz nerwową atmosferę,pracownicy czują się osaczeni. (usunięte przez administratora) już z góry przyjął iż wszyscy są mało produktywni i wręcz przesadnie obserwuje ludzi,co powoduje u nich ogromny stres. W związku z tym jego podwładni ze strachu i pośpiechu popełniają błędy . Liczna grupa poważnie myśli już o zmianie miejsca pracy. Reasumując i to przedewszyskim do dyrekcji firmy z całym szacunkiem się tyczy, lepiej sześćdziesiąt kamer zainstalujcie na nowym obiekcie niż jednego ,,esesmana,, zatrudniać który lata do pozostałych kierowników z byle pierdołą typu ten to ,ten tamto...Co śmiem stwierdzić bardzo irytuje i tak obciążonych nawałem obowiązków naszych normalnych przełożonych. p.s. Ja wiem to jest praca a nie przedszkole i ze swoich obowiązków trzeba się wywiązywać, a obecna sytuacja na pewno wydajności nie poprawia.(usunięte przez administratora)

Balbina
@Bezstronny

W 100 % nieprawda

Ryszard
@Bezstronny

Skoro praca nie odpowiada i utworzyła się "grupa " to prosze zmienic prace tak bedzie najlepiej Dla obu stron.

Ryszard Skowroński
@Ryszard

Bardzo mnie ciekawi dlaczego ktoś podpisując się moim imieniem wpisuje swoje komentarze sugerując iż są mojego autorstwa? Oświadczam, iż nie mam nic wspólnego z wcześniejszymi wpisami. Oczywiście macie Państwo pełne prawo komentować sytuacje i zdarzenia mające miejsce na magazynie. Prosiłbym tylko by były obiektywne i nie zawierały informacji nie prawdziwych... Pozdrawiam,

Zniesmaczony kierownikiem R.

Zniesmaczony nowym kierownikiem. Pracuję już jakiś czas w magazynie. Magazyn przechodzi obecnie dużą restrukturyzację i z tej okazji został zatrudniony nowy kierownik Ryszard. Pan Ryszard ma podobno duże doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami, ale ja mam dwa rażące przykłady mogące zburzyć jego reputację. Pierwszy przykład to, to w jaki sposób mówi o zmianach które zostaną wprowadzone na nowym obiekcie. Zmian będzie sporo i była mowa o tym na oficjalnym zebraniu z zarządem, ale sposób w jaki powtarza to nowy kierownik budzi strach i chęć szukania innej pracy. Drugim znacznie bardziej rażącym faktem jest jego stosunek do kobiet. Byłem świadkiem bardzo niesmacznej rozmowy kierownika Ryszarda z jedną z koleżanek pracujących na magazynie. Rozmowa ta stała na samej krawędzi dobrego smaku i tylko czekałem aż padnie jakaś sprośna propozycja. Pan Ryszard upodobał sobie kilka koleżanek i codziennie je zagaduje w mniej lub bardziej zjadliwy sposób przeszkadzając im w pracy jak i wprowadzając niezdrowy, niemal seksistowski klimat. Nie tak traktuje się kobiety, a szczególnie współpracownice i podwładne będąc na kierowniczym stanowisku.

Magazynier
@Zniesmaczony kierownikiem R.

Też pracuję na tym magazynie i jakoś nie zauważyłem żeby nowy kierownik kogoś straszył. Właściwie powtórzył to, co powiedziano nam na spotkaniu z Zarządem i zaznaczył że będzie tych ustaleń ściśle przestrzegał. A co do tego , jak traktuje koleżanki - to jakoś nie zauważyłem nic z opisanych zachowań, a raczej powiem, że traktuje ludzi z większym szacunkiem niż poprzednicy... A to że z nami rozmawia jest chyba dobre, bo możemy go lepiej poznać. Moim zdaniem nie jest taki zły.

Teraz ja

Ponieważ już trochę popracowałam i mam obraz pracy mogę się wypowiedzieć. Praca ok, choć chwilowo w nieciekawych warunkach. Wiosna ma przynieść zmianę adresu.Współpracownicy sympatyczni i uczynni w większości, bo jak wszędzie znajdują się też mniej kulturalne osobniki. Przełożeni, wbrew niektórym wpisom ok. Żadnego problemu z urlopem itp. Zawsze można się dogadać. Mam nadzieję, że na tamat i pomocnie :)

Grażyna
@Teraz ja

Chciałabym wiedzieć, na jakim stanowisku pracowałaś w firmie Polwell? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Magazyniera. Czy wiesz może, jak wygląda praca na nim? Wymagane jest wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, sumienność, dokładność, odpowiedzialność oraz dobra kondycja fizyczna.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Były magazynier Bydgoszcz

Zgadzam się, że "kierownicy"(z nazwy) magazynu to nie ludzie, tylko bydło. Nie potrafią traktować pracownika jak człowieka. Tymi osobami zainteresować się powinien sam prezes zarządu. Pracownicy na magazynie bardzo mili, pomocni, życzliwi i szczerzy.

Damian
@Były magazynier Bydgoszcz

Czy zgłaszałeś może swoje uwagi bezpośrednio przełożonemu? Może warto to zrobić, by poprawić jakoś pracy. Czasami zwykła rozmowa może przyczynić się do poprawy warunków i atmosfery w pracy. Jak myślisz - jest coś, co można by zrobić, by poprawić relacje między kierowcami, a innymi pracownikami firmy?

@Damian

Nie doceniają pracownika. A i dla klienta nic ciekawego. Jest o wiele więcej tańszych i bogatszych w asortyment hurtowni ;) pozdrawiam Haha

Kowik

POROZMAWIAĆ Z KIEROWNIKAMI I WYJAŚNIĆ SOBIE HAAAA O CZYM TY PISZESZ CZŁOWIEKU BYŚ POPRACOWALBYS PARĘ LAT TO BYŚ ZROZUMIAŁ USTRÓJ MAGAZYNU. NIE MASZ SIĘ ODZYWAĆ BO TY JESTEŚ CZARNOCH A JAK MASZ COŚ DO POWIEDZENIA TO DOSTANIESZ KARĘ NP ŻE NIE POJEDZIESZ DO NIEMIEC PO TOWAR ALBO COŚ INNEGO BUHAAAAA ZARZĄD MUSI COŚ Z NIMI ZROBIĆ JAK CHCĘ ŻEBY PROCOWALO SIĘ DOBRZE BO LUDZIE FAJNI I POMOCNI I PRACA. MOZE JAKBY SKANERY W RĘKĘ DOSTALI TO BY BYŁO INACZEJ A NIE W DZIUPLI SIEDZENIE I NUDZENIE SIĘ

P.Magazynu

Nie chcę , żeby Pan Zbigniew odszedł z magazynu! ! ! Jest to jedyna osoba ze starszej kadry , która nadaje na tych samych falach co młodzi! Potrafi jeśli trzeba opierd.... ,ale nigdy żeby kogoś skrzywdzić. Wszystko po to , żeby danej osobie pomóc w pracy . Nikt się na niego nigdy nie obraża o to . Dziwnie jakoś , jak nie słychać krzyku "DO ROBOTY KOCURY ZAPIŹDŹI....." Jeśli władze firmy pozwalają na pozbywanie się takich ludzi , to bardzo niedługo zostaną same "ZOMBI". Być może zarządowi o to chodzi.....BRAWO! Nie zgadzam się ,aby taki człowiek , który traktuje nas jak równych sobie , ale pracujący po równo z nami odszedł w piz....... Jebta się . P.M.C

Blablabla
@P.Magazynu

Co znaczy PMC?? :D

Kolejny anonim

Mam okazję pracować na magazynie teraz na ołowiane 18 i jest dobrze kierownictwo oraz pracownicy w porządku jedyny minus to wynagrodzenie w stosunku do wzrostu cen wszystkiego w sklepach.

Magazyn

TO PRAWDA CO PISZESZ BO PRACUJE TAM CALY CZAS Zadnego szacunku dla pracownika po prostu zadnego Urlop potrzebujesz to problem Najlepiej zebys sie tlumaczyl co bedziesz robil w urlopie LUDZIE ZWALNIAJA SIE I SZUKAJA PRACY GDZIE INDZIEJ NIE DLATEGO ZE JEST CIEZKA PRACA TYLKO ZE MAJA DOSC TYCH DWOCH A.K I J.P FAJNIE JAKBY GORA KIEDYS SIE IM PRZYJRZALA DOKLADNIEJ BO NIEDLUGO BEDA PRACOWAC SAMI UKRAINCY . I TE GLUPIE HASLA W.WEKEND DO PRACY TRZEBA PRZYJSC A JAK NIE TO URLOP WYPISAC ZA SOBOTE I NIEDZIELE SMIECH !!!!!! A Jak nie mozesz to slyszyl ze sie nie angazujesz w prace FAJNIE JAKBY PAN DAREK K KIEDYS SIE PRZYJRZAL BLIZEJ TEMU BO PROBLEM nie jest w formie pracy tylko z osobami ktore tam na magazynie zarzadzaja

Darek K.
@Magazyn

Zostałem wywołany do tablicy więc piszę. Rozumiem doskonale Twoją frustrację i takie postępowanie nie jest zgodne z naszą kulturą organizacyjną. Jesteśmy obecnie w trudnym momencie jeśli chodzi o magazyn i ilość obowiązków może przytłaczać. Każdy z nas chce jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki choć nie w każdym zakresie ma kompetencję i umiejętności. Osobiście zajmę się tym tematem i mam nadzieję, że już niedługo zauważycie poprawę.

Były pracownik magazynu
@Darek K.

Witam zgodzę sie z opiniami ktore czytam. Też troche lat przepracowałem na magazynie i tak jest ludzie jak piszecie o osobach które zarządzają magazynem. Nie zostajesz na nad godz bo nie mozesz i masz obowiązki rodzinne a wekkend chcesz spędzic czas z rodziną to sie nie angażujesz w prace. prawda jest taka ze praca nie jest sama w sobie zła ale atmosfera ktora panuje na magazynie i tzw. MOBBING to tragedia . Jak ktos ma troche HONORU w sobie to sie nie da tak gnoić przez nich i stara sie szukac nowej pracy. A.K i J .P moze ktos sie wam zacznie przyglądac bliżej i pytac z góry bo ludzie z magazynu odchodzą przez wasze traktowanie ludzie . Zacznijcie szanowac swoich pracowników bo kiedys zostaniecie sami z magazynem albo z ludzmi ktorzy popracuja tydzie i powiedzą jutro nie przychodze i dziekuje . MYŚLE ZE PAN DAREK K. JEST W STANIE COŚ Z TYM ZROBIC

Szuka Pracy J.
@Magazyn

Hej..jakiś czas temu złożyłam CV do Polwell poprzez pracuj.pl . Zakładam,że skoro do tej pory się nie odezwali to już się nie odezwą :P Przeczytałam większość opinii i mam mieszane uczucia.Jak się odezwą to uciekać czy śmiało iść tam pracować? No i jak tam wyglądają wynagrodzenia? Lepiej niż w Lidlu czy Bierdronce? Pozdrawiam J.

Wygórowanych
@Szuka Pracy J.

Ciesz się że sie nie odezwali

Xxx
@Darek K.

I poprawy nie widać a nawet jest jeszcze gorzej

PRACOWNIK MAGAZYNU

Witam dlugo pracowalem w firmie Polwell i bez kitu zadnego szacunku do pracownika chodzi mi o magazyn i tych pseudo dwoch kierownikow. Najlepiej zebys pracowal 7 dni w tygodniu po 12 godz jak nie mozesz przyjsc w weekend to masz wypisac urlop za sobote albo Cie starasza prezesem itp JAK MA CZLOWIEK HONOR TO DLUGO NIE POPRACUJE Z TAKIM KIEROWNICTWEM BO UWAZAJA CIE ZA CZARNUCHA

Maria

@wanda, @pracusia, to co opisujecie rzeczywiście nie mieści się w prawach pracowniczych i firmowych. Godziny pracy i wynagrodzenie dyktuje jednak aktualne prawo i Polwell powinien się do tego dostosować. Jak wyglądają wasze umowy w takim razie? Czy inni pracownicy również zgadzają się z tymi opiniami? To ważne, żeby na forum były tylko prawdziwe informacje.

Zua

Warszawa- kierownik podstarzały playboy zamiast pilnować porządku na oddziałach i pomagać w problemach jeździ nic nie robi i obmacuje dziewczyny. Jak pojawi się problem zwala na personel . Mobbing, brak szacunku do ludzi . Nikt normalny tam długo nie zabawi

#pracusia#
@Zua

Firma w porzadku. Wiem to bo pracuję a nie że gdzieś coś słyszałam. Z doświadczenia wiem że jak ktoś ma za dobrze to tak sobie lubi ponarzekać. Ludzie w firmie bardzo sympatyczni. Kierownika lepszego nie miałam, robi wszystko aby pracowało się dobrze, zawsze sluży pomocą i dobrą radą. A jak się komuś nie chce pracować to mu głupoty w głowie i ludzi oczernia. Polecam zmienić pracę na taką - gdzie za nic nierobienie pieniądze lecą nieba. FLK zdecydowanie na TAK????

kasandra
@#pracusia#

A na jakim stanowisku pracujesz? I jak długo?

Goja23

Firma rzetelna i w 100%wyplacalna. Co do kierownika warszawskiego nie zgadzam się z poprzednią opinia.To pomocna osoba problemy rozwiązuje od razu i wspiera pracownika. ZAWSZE można liczyć na szybką reakcję i dobre słowo a jak ktoś ma problem ze sobą to niech się zwolni a nie wypisuje oskarżenia zupełnie nie zgodne z prawdą. Firmę jak najbardziej polecam!

Nina
@Goja23

W 100% potwierdzam firma bardzo rzetelna .Kierownik w Warszawie bardzo pomocna osoba zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. Jeśli ktoś chce i lubi pracować to napewno będzie zadowolony.Polecam

Mar20

Ta firma to jakaś kpina , ludzi maja za gów## . Jak masz godność to długo tam nie popracujesz .

BBC
@Mar20

Słyszałem,ze ludzie pracują tam po wiele lat. To chyba nie jest tak źle chyba, ze masz na myśli złodziei ? Albo totalnych leni i tępaków którzy nie radzą sobie ze wszystkim

Mar20
@BBC

Słyszałeś !! Właśnie . Zatrudnij się to zobaczysz ;) z tego co wiem cały czas kogoś szukają

Stefan

Słyszałem, że Polwell ma opinię dobrego pracodawcy i to mi się kłóci z niektórymi wpisami.

Stachu

Jakie warunki godziny, warunki pracy i płacy jako magazynier? ;)

lolek

jeżeli ktoś nie ma właśnie prawa jazdy @Tomcio to jest także praca dla handlowca w sklepie stacjonarnym. Tu też potrzebne jest doświadczenie handlowe, łatwość nawiązywania kontaktu z klientami i kasa fiskalna

Jak jeszcze jakis czas temu dałem pozytywa to teraz twierdze ze to (usunięte przez administratora) br /> za ciężką pracę w nagrodę dostałem plan sprzedażowy o ponad 100% wyższy, więc jak idziesz na zasłuzony urlop to od razu kasy nie zarobisz. nie polecam szczególnie obwód północno-zachodni Polski

kongresowo

Haha, to chyba sam Pan Darek napisał. Cud, miód i maliny. A rzeczywistość swoją szara i bura.

Pan Darek
@kongresowo

Nie publikuje wpisów na GoWork

irena

a jaka teraz podstawa dla stacjonarnych?

jago

Firma zajebista wypłaty na czas i podejście do ludzi na najwyższym poziomie(w problemach nie kasują człowieka bo rozumieją .Fakt PH do "stacjonarnych" nie ma czasu na lunch, spicia 5 kaw czy....herbatę czy siedzenia w ciepłym na necie.Uwierzcie Firma to ludzie i tutaj tacy pracują .

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042