Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Adwokat diabła

Powtórzę tylko co napisałem w profilu oddziału w Katowicach. Faktycznie duża liczba negatywnych opinii pochodzących jak widzę w 99% od przedstawicieli nie służy wizerunkowi pracodawcy. Z drugiej strony trudno znaleźć firmę, która ma pozytywne recenzje na forum gowork.pl... Taka natura, że narzekający głośniej krzyczą. Ja wiem, że w Polwellu są sprzedawcy, którzy sobie bardzo dobrze radzą mimo niełatwej sytuacji na rynku i szalonej konkurencji. Szkoda, że się tutaj nie udzielają. Mielibyśmy jakiś inny punkt odniesienia.

były PH

Z Krakowem, to wszystko się zgadza.

olo

Hej polwelowcy napiszcie jakie obroty robicie i jaki byl wasz rekord :) ja małopolskie średnio 27tyś netto\ rekord 38,5tyś netto

milka

A czy ktoś z was pracuje nadal w podobnej branży?? Ponieważ czuje w kościach, że moja praca z polwellem dobiega końca interesują mnie inne firmy w branży fryzjerskiej... może ktoś doradzi??

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
asia

witam może udostępnisz rąbka tajemnicy i napiszesz w jakiej firmie pracujesz bo właśnie szukam pracy :)

xyz

a skąd anna będziesz miała farby artego?? Chciałam je kiedyś kupić,ale okazało się że firma polwell ma wyłączność akurat na tą markę. Pozdrawiam

anna

A Od poniedziałku jeszcze bede miała Artego farbka 150ml do salonu bedzie kosztowała 17zł. :)

dario

A liczyłaś w swoich kosztach dwa samochody i dwa ZUS-y ?

fitek

jak za osobę płacisz 4 tys za telefon to gratuluje :) 333 zł miesięcznie? - zmień operatora lub zastanów się nad wydatkami za telefon dla jednej osoby :)

fryzjerka ze zgorzelca

słyszałam że zamykają punkt w zgorzelcu szkoda bo fajni ludzie tam pracują ale jeśli to prawda co piszą wyżej to wcale się nie dziwię.

dario

To jak nic mogłabyś zatrudnić człowieka, jeszcze by została reszta. Jakimi produktami handlujesz ? Jakieś markowe kosmetyki czy tanie ?

fitek

wszystko zależy jaki teren i jak mocno rozbudowana jest na nim konkurencja. w moim miescie w tym roku otowrzyly sie 3 takie hurtownie. zadnej juz nie ma

anna

Robimy w dwójkę ok 50 tyś obrotu netto.

Dario

Anna, to super wynik ! A ile musisz sprzedać miesięcznie ?

anna

A ja pracowałam 2 lata i nie wytrzymałam. Miałam 20 tyś reszte zapożyczyłam się i uzbierałam 70tyś Zrobiłam swój katalog, nawiązałam kontakty z producentami. Działam już pół roku na swoim. Sprzedaje ja i mąż tylko do salonów bez lokalu. I po pół roku zostaje miesięcznie nam na czysto ok 10tyś zł. Polecammmm

Przedstawiciel codziennie robi 20-24 punkty pracuje od pon, do pt, dasz rade więcej to zarobisz więcej ale są podzielone rejony i nie dasz rade zrobić większej liczby salonów bo nie otwierają się tygodniowo po kilka salonów, możesz jedynie swoje salony naciągać na zakup większej ilości towaru, wciskać jakieś produkty dodatkowo i tyle, bo jęsli chodzi o ceny to nie masz możliwości ponegocjować z klientem na ten temat,

ventador

Tak z ciekawości to ilu klientów tygodniowy musisz odwiedzić by zrobić te 20 tys a ile by zrobić 30 tys? i czy Kraków to takie biedne miasto? wyadało by się, że to niezły teren na taką pracę

wiesz mozesz wyrobic nawet te 30 tys ale ta premia nie jest warta twojej praccy wlożonej w to. Firma nie patrzy jak dac zarobic wiecej tylko jak zabrac tobie z wyplaty. Ceny maja z kosmosu np cena za farbe w polwellu wyzsz o 10zl na tubie niz mniejsza hurtownia. Co chwile dzwigaja ceny. Nie wspomne o inwenturze jak sie zwalniasz braki niewiadomo z kad sie nagle biora

taki jeden

w krk ciężko, bardzo ciężko

alek

Ok a czy realne jest wyciągniecie obrotu na poziomie ok 30 tys netto w mistach takich jak np kraków czy katowce?

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.