Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

xxx

gal anonim - 2011-03-02 17:47:29 p.s. na moim oddziale jestem najmłodszy stażem 3 lata, pozostali to 5, 6, 13, 14. nie wypowiadam sie na temat traktowania przez przelożonych w firmie polwell bo nie znam ich i nikt sie tym nie chwalil. slyszalem tylko ze faktycznie potrafia dokopac. ktos byl na szkoleniu organizowanym przez grupe polwell? MASAKRA!!! w zyciu sie tak nie bawilem "Szkolenie"??? ...w dodatku w weekendy. Nie nazwałbym tego szkoleniem tylko jak już I częścią jest spotkanie handlowe a II częścią popijawa i wiadomo co za tym idzie /w przypadku co poniektórych osób/. Człowieku, co ty tam robisz przez te 3 lata? Nie stać cię na więcej?(usunięte przez moderatora).

Maxima

Wszystko się zgadza co piszą poprzednicy. Dochodzę do wniosku (po dłuższej obserwacji i opinii pracowników obecnych lub byłych), że osoby, które w dalszym ciągu pracują w tej firmie na stanowiskach sprzedawców są to osoby nieporadne, bez ambicji, bez kwalifikacji itd i nie chciałbym nazwać tego dosadnie po imieniu jak ... Jak nazwać ludzi pracujących w tej firmie,... młodych ludzi w wieku 26- 35 lat którzy w obecnych czasach pracują za 1000 zł netto ??? Mądrzy już dawno stamtąd sobie poszli... (dot. wszystkich na stanowiskach związanych ze sprzedażą czyli sprzedawcy, przedstawiciele handlowi i tzw. koordynatorzy oddziałów) Ludzie stać was na więcej !!! Uwierzcie w siebie i szukajcie innej pracy (czym prędzej)

konin

szkoda słów,lipa wynagrodzenia za mega prace-wstyd że taka firma a traktuje ludzi jak przesIedleńców,1100 zl i ful próg do nie wyrobienia-ile bys sie nie staral zapomnij o premii bo nie jestes w stanie tego zrobic i z miesiaca na mieisiac obietnice-LUDZIE ILE MOZNA.zwolnilam sie bo w biedronie mam 1470 na reke-polecam

południe

no lipa jak HGW -1200 na ręke-WSTYD i dletego poszedłem w ........

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie,i fakt takiej kichy pieniężnej nie widziałem do dnia jak poszedłem pracować do firmy o wiele mniej znaczącej niż Polwell-niż auta opisane,reklamy wiele promocji itd....nie chce opisywać dużych aspektów negatywnych ale fakt jest taki że przedstwiciel w tej firmie to nie przedstawiciel;.musi się narobić aby zarobić!!!!!!a pensje stoją w miejscu od kilku lat dlatego po moich 5 latach podziękowałem z uśmiechem a firma działająca od5 lat na rynku na \\\\\\\\\\\\\\\"Dzień Dobry\\\\\\\\\\\\\\\" dała mi tyle co hurtownia od lat 90....siatych dała pracownikowi.Teraz z palcem w(usunięte przez moderatora). z obrotem mam 3,500 bez nacisku.

sekuuu

powiem krotko Polwell = (usunięte przez administratora) kto nie wierzy nie sie przyjmie tam do pracy

galu anonimie obudz sie ze swojego snu............................................. pracowalem 2 lata w Polwelu i wyplaty maks 1700 zl teraz pracuje w Mieszku i samej podstawy 2300 netto plus prowizja plus samochod do dyspozycji no i najwazniejsze NOROMALNA ATMOSFERA

do kolegi gal anonim

no tak bardzo swietne sa systemy motywujace w Polwell 4 % brutto od kwoty 30 tys netto !!!!!!!!!!!!!!! a kowta 30 tys zl netto to na slasku dla 95 % handlowcow jest nieosiagalna a jesli nawet jak ktos zrobi co zdarza sie raz na ruski rok to wypłata maks 2100 zł naprawde szałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

gal anonim

gal anonim

zarobki przedstawiciela sa uzaleznione od jego wynikow. jego prace ocenia sie po efektach a efektem sa obroty. wiec albo pracowaliscie na jakiejs wiosce typu wąchock - teren do wyrobienia, albo tacy z was "przedstawiciele" jak z koziej (usunięte przez moderatora). trąbka. pracuje w firmie wspópracującej z polwell sp. z o.o. jako vanseller od 2 tyś do 3,5 tys zlotych. jak na ostatnim szkoleniu dowiedzialem sie jak wyglada system motywacyjny polwell, a moj to z moimi obrotami wyrabiał bym okolo 4000 zł. bez sciemy.

zadna praca nie hanbi oprocz tej w Polwell!!!

praca w Polwell ma jeden bardzo duzy plus i nikt o tym nie wspomnial nie wiedziec dlaczego...........jak juz sie wypalisz po miesiacu albo zalamiesz jak zobaczysz swoja wyplate to co robisz?????? smigasz sie zwolnic .....!!!!!!!!!! nastepna praca ktora znajdziesz obojetnie gdzie bedzie stokroc lepsza niz praca w tej chorej firmie gdzie kariere robia tylko kapusie i ci ktorzy na wszystko przytakuja zwierzchnikom nawet jesli czarne jest biale a biale jest czarne sorki za troszke filozofi ale wszyscy kumaci wiedza o co chodzi!!!!

wolny od syfu

Polwell - jak slysze nazwe tej firmy wracaja bardzo zle wspomnienia praca ponad sily mega toksyczna atmosfera w oddziale caly czas cisnienie na wynik ciagle malo malo i malo.przepracowalem tam pare miesiecy i na szczescie juz nie jestem niewolnikiem w tej chorej firmie fajnie ze jest taka stronka jak ta poniewaz mozna ostrzec ludzi przed wejscie ma tzw mine wspomne jeszce ze zarabialem juz ze wszystkim maks 1600 zl na reke a pracy po minimum 10 h dziennie przy tym odpowiedzialnosc za wszytsko i wieczne braki towaru nie wiedziec czemu a jak przyszlo co do czego to towar ktory niby zgubilem znajdowal sie na polce na hurtowni.............mialem tak ze sprzetem wartosci 1000 zl nibym mialem na stanie i mialem za to placic a jak sie okazalo nie widomo jakim cudem sprzet lezal sobie na polkach w hurtowni jak bym sie nie zorientowal i tego nie policzyl to cala wyplata w plecy.....niestety pewnych rzeczy nie da sie policzyc i placisz za wszystko mimo ze moze sie okaazac ze ten towar wcale ci nie zginal odradzam wszystkim nawet tym ktorzy dlugo szukaja pracy bo praca zniszczy was psychicznie i fizycznie wypalicie sie juz po 1 miesiacu pracy czytaj akwizycji po salonach kosmetcznych w smiesznych czerwonych kurteczkach i nagabywaniu ludzi na najdrozszy towar na rynku -konkirencja jest o wiele tansz

kupicha kiler

e to oddzial slask wymiata 1600 brutto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! porazka dno brak mi slow zeby opisac ta firme

Odradzam!!! Pracowalem w Polwellu, wszytskie powyzsze opinie (oprocz tej pana koordynatora, ze niby wyjazdy zagraniczne - buahaha), a wiec wszystkie powyzsze opinie sa prawdziwe. Ludzie ta firma to totalone dno!!!

o tak macie racje to wszystko co tu napisane to prawda i jeszcze trzeba dodac o wekslu za towar i odpowiedzialnosci za samochod!!!! naszczescie tez juz tam nie pracuje, ta firma to porazka i chce sie rozwijac twoim kosztem a nie zeby rozwinal sie pracownik. to i tak niektorzy niemieli takiego szczescia jak ja pracowac w polwel s.c. bo tu pensja to 1400 bruto ???? oddzial siedlce:) wynik zwolniło sie trzech w ostatnim 1,5 miesiącu

pracuje w noromalnej firmie

pracowałem w firmie polwell az 1 miesac po otrzymaniu wypłaty w wysokoscie 1434 zl od razu sie zwolnilem, przed zwolnieniem obowiazkowa inwentura i z moich 1434 zl zrobilo sie 1090 poniewaz tyle mialem brakow nie wiadomo skad!!!! Odnosnie wyjazdow zagranicznych to tez mialem okazje byc.................w sobote w Bydgoszczy i dostalem za to uscisk dloni koordynatora a cala sobota zmarnowana bo ode mnie z odzialu do Bydgoszczy 420 km i z powrotem 420 km ato prawie jak wyjazd zagraniczny ale "prawie" robi wielka roznice

Szanowny kolega koordynator pomylił chyba wyjazd zagraniczny z sobotnimi przymusowymi wycieczkami do Bydgoszczy bo trzeba samochód zawieźć- odebrac!!!! Oczywiscie jak tam juz jeden z poprzednikow wspomniaj za totalne friko, nawet nie wyplacaja przyslugujacej diety w kwocie klikudziesieciu zlotych, ktora sie bezapelacyjnie nalezy!!

anonim - 2011-02-08 14:39:22 Ja pracuję w firmie Polwell i jestem bardzo zadowolony. Praca jest bardzo przyjemna, branża fryzjerska to coś wspaniałego. Zaprzyjaźniłem sie ze wszystkimi moimi klientkami. Zamówienia same mi robią dzwoniąc do mnie. Kasa jest niezła jak się chce pracować. Nie jest to praca dla olewusów i mięczaków. Można wygrać atrakcyjne wyjazdy zagraniczne. Polecam gorąco. WTF??? Wiekszej bzdury dawno nie slyszalem zgadzam sie z poprzednikiem poniewaz mam te nieprzyjemnosc do tej pory pracowac w tym polskim piekielku jak z kumplem tez przedstawicielem przeczytalismy ta opinie.. co za bzdura!!

rafaello

hahahaha!!! a to dobre!!! z krzesla malo nie spadlem!!! Kto to napisal?? Na pewno nie zaden przedstawiciel, chyba ze od tej tyry i braku normalnej pensji a co za tym idzie jedzenia komus rozum odebralo!!! Najbardziej prawdopodobne ze jakis pozal sie Boze pseudokierownik chce tu kogos nabrac!!! Za duzo ludzi sie na polwellu przejechalo, tego sie juz nie da trzymac w tajemnicy!!!

"anonim" kolejny kierownik lub jeden z dyrektorow napisa cos pozytywnego bo ludzi brakuje na rekrutacjach :) ktos jak juz sie nabierze na ich bajke pracuje jeden dzien i odchodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.