Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

nok

witam z tego co słyszałem system pracy 4 brygadowy czyli jak 5dni pracy 2 dni wolne czy 6 dni pracy 2 dni wolne

ANABELA

brak szacunku do kandydata na stanowisko pracy biurowej, bo jak inaczej można nazwać obiecywanie komuś, że się da odpowiedź, nawet jeśli będzie ona negatywna, a potem się tego nie robi? Ktoś idąc na rozmowę, też poświęca swój czas, przygotowuje się, stresuje, więc WYPADAŁOBY chociaż cokolwiek odpowiedzieć. A NIE PO PROSTU OLAĆ

@ANABELA

Dzień dobry, Dziękujemy za Pani/Pana opinię, jest to dla nas szczególnie ważna informacja. Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem i dotrzymywać obietnicy informacji zwrotnej. Jeśli jednak zdarzyło się nam przeoczyć termin kontaktu z Panią/ Panem lub też z niewyjaśnionych powodów wiadomość zwrotna nie dotarła uprzejmie za to przepraszamy Pozdrawiamy,

Damian

Ile trwa przerwa na produkcji?

Aa
@Damian

Z tego co wiem to 15min

A

Witam. Bylem pracownikiem tylko chwilę ponieważ trafiłem do najgorszej brygady jaka tylko może byc☹️????. Brygada 1wsza to jakaś porażka. Praca gorzej niż na akord człowiek (usunięte przez administratora) jak wół robi tak by było dobrze zrobione a tu (usunięte przez administratora) To ja się (usunięte przez administratora) pytam to ma być na ilość czy na jakość? Dostaniesz maszynę taka że zanim jeden kosz obetniesz to trzy Ci wpadną to nie ma co się dziwić że człowiek aż tonie w tym bagnie????. A(usunięte przez administratora)m. Co innego brygadzista. Facet zajefajny pomoże zapyta czy dam radę komuś pomóc a nie rozkazuje jak bymbyl w wojsku. Pozdrawiam i podziwiam ludzi tam pracujących z tym babsztylem

Dzień dobry,

Wakacje w pełni, natomiast w Keter Poland nawet na chwilę nie zwalniamy tempa i ogłosiliśmy kolejny ciekawy konkurs dla naszych pracowników. Tym razem zabłysnąć będa mogły osoby o umiejętnościach fotograficznych oraz dobrym "oku". Jesteście ciekawi, jakie prace zwyciężą? a może dołączysz do naszego zespołu i weźmiesz w nim udział? Wszystko jest możliwe!

Życzymy udanego dnia :)
RobBob 1975

Dzień dobry,chciałbym podzielić się swoją opinią na temat firmy Curver/Keter. Zacznę od zalet. Praca,szczególnie na magazynie nie należy do wybitnie ciężkich zajęć,nie trzeba dźwigać ciężarów,nikt nie stoi z batem i nie pogania,wystarczy "robić swoje"czyli zbierać zamówienia czy prowadzić zaladunki.Nie nazwałbym też pracy monotonną,rzadko kiedy (w szczególnych przypadkach)wykonuje się czynności powtarzalne przez jakąś część zmiany,z reguły panuje duża swoboda,brygadziści nie reprezentują typu "kapo", w większości pomocni.Wynagrodzenie wypłacane na czas,pomyłki w kwotach prawie się nie zdarzają,a jeśli juz to są szybko korygowane przez (bardzo miłe i pomocne)panie z kadr. Nikt nie wydzwania po godzinach pracy,niewątpliwą zaletą jest brak stresu.Premie świąteczne(ok.500zł na Wielkanoc i Boże Narodzenie),wczasy pod gruszą,brak problemów z urlopami Wady-niestety zarobki.Obecnie stawka godzinowa jest o ponad 1 zł nizsza od najnizszej krajowej ,oczywiscie wszystko działa legalnie bowiem istnieją nagrody które "wyrównują" ,nigdy jednak nie wiadomo w jakiej wysokosci wyplacona będzie premia.Stosuje się dosc podłe zabiegi polegajace na obnizce premii o kwotę wprowadzonej odgórnie podwyżki (jezeli kwota wzrosła n.p. z 13 do 14 zł/h )to w teorii powinnismy dostac ok 160-170 zł brutto wiecej miesiecznie- mozecie byc pewni ze ta kwota bedzie odjęta od premii,w efekcie nie odczujecie zadnej różnicy.Dyskryminacja zmianowa- pracownicy trzyzmianowi nie otrzymują dodatku zmianowego,osoby (kobiety)pracujace wyłącznie na 1szą zmianę zarabiają dużo więcej chocby z powodu wykorzystywania tzw DW czyli dnia wolnego(z reguly w srodku tygodnia)platnego podwójnie w przypadku przyjscia do pracy .Zarząd firmy uparcie ignoruje fakt ze praca na trzy zmiany znacznie pogarsza jakosc zycia i wprowadza wiele uniedogodnień dla pracownika,a dodatek nocny w wysokosci (usunięte przez administratora) brutto/h nie jest inicjatywą firmy lecz decyzją rządu i śmiechu wartą jałmużną .Kazdy kto pracował w nocy wie jak to wpływa na zdrowie i dezorganizuje tryb życia. Kwota (usunięte przez administratora)netto zawita na naszym koncie tylko jeżeli dodamy do czasu pracy ok.20 nadgodzin. Podsumowanie-znam.wiele osób które odchodzą z tej pracy z żalem,bo to naprawdę niezła robota-ze względu na zarobki. Większosc pracowników to 20 latkowie z agencji ,olbrzymia rotacja i co za tym idzie niski poziom wyszkolenia(usunięte przez administratora)Firma panicznie poszukuje pracowników do brygad,chętnych brakuje-dlaczego?Oczywiscie ze względu na zarobki.

@RobBob 1975

Dzień dobry, Dziękujemy za przedstawioną tu konstruktywną opinię. W chwili obecnej jesteśmy w fazie wprowadzania szerokopojętych zmian oraz udogodnień, aby wzmocnić satysfakcję pracowniczą, a także usprawnić organizację pracy. Obrany kierunek powinien przynieść pozytywne efekty, natomiast w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły które można przedstawiać najlepiej w kontakcie osobistym pod adresem mailowym rekrutacja@keter.com. Życzymy udanego dnia.

Smerfi1999

Chciałabym podjąć pracę w waszej firmie jednak uslyszlam że nie wyplacacie państwo wynagrodzeń pracownikom czy to prawda?

@Smerfi1999

Dzień dobry, Zapewniam, że wynagodzenia są wypłacane na czas oraz zgodnie z przepracowanymi godzinami. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić w naszym dziale Kadr. Zapraszam do podesłania CV oraz ewentualnego obejrzenia miejsca pracy.

Dzień dobry przed-weekendowo!
Mamy nadzieję, że słodki klimat wczorajszego dnia zostanie z Wami do końca karnawału :) U nas było pysznie i kalorycznie.  Przy okazji zapraszamy oczywiście chętnych, aby spróbować sił na produkcji lub magazynie.
Tymczasem zegar odmierza ostatnie godziny do piątkowego relaksu :)
Pozdrawiamy
Keter Poland
Normalna

Witam. Czy praca w państwa firmie jest w systemie 4-brygadowym? I czy można pracować tylko na nocki? I na jakie stanowiska odbywa się rekrutacja?

@Normalna

Dzień dobry, Tak, produkcjia pracuje w systemie 4brygadowym. Poszukujemy na stanowiska produkcyjne oraz magazynowe. Jeśli jest zainteresowanie proszę o wysłąnie CV na adres mailowy rekrutacja@keter.com. Z chęcią odpowiem na pozostałe pytania. Pozdrawiam

Igor

Jak jest tak źle to dlaczego nie zmienicie firmy? Dobry pracownik nie narzeka!!!

Julcia
@Igor

Taka prawda!przez te wasze opinie ludzie nie chcą tu pracować!praca jak praca wszędzie narzekają nie tylko na curver bo w koncu przychodzi się do pracy a nie na odpoczynek!powiem tak :pracowałam w curverze kupenascie lat wcześniej i wtedy to był zapierdziel. Po kilkunastu latach wróciłam do curvera i powiem szczerze że dużo się zmieniło a niektórzy operatorzy to nawet ziewaja przy maszynie. Nie ma już takiego zapierdolu jak było kiedyś....wynagrodzenia są lepsze ...Umowę dostałam na 3 miesiące i te prawie 2000 miałam na rękę .nie przedluzalam umowy bo chciałam jeszcze szczęścia spróbować w innym zakładzie . Osz kuźwa jaki ja błąd popelnilam między tym zakładem a curverem na 100%wolę curver!!!I właśnie po 2 miesiącach pracy złożyłam wypowiedzenie i wracam do curvera!!!Wracam tam gdzie mi było lepiej. A praca naprawdę w porządku...operatorzy mają po 1 góra 2 maszyny więcej nie mają. I nie ma nic w tym trudnego spod maszyny wyciagasz np.miseczke naklejasz logo i kod wrzucasz do kartonu ilość wymaganych sztuk i to wszystko. Żadnej ciężkiej pracy fizycznej nie ma....ja wracam jako pakowaczka bo mi najbardziej te stanowisko odpowiadało ????

Ona
@Julcia

A macie że przy maszynach mixujecie różne kolory produktu i musicie to też pakować? Czy pakowany jest tylko jeden kolor? A "cięższym" pakowaniem zajmują się pakowaczki?

Aktualność
Ferie, ferie i ... jeszcze więcej zabawy dla naszych pracowników oraz ich pociech :) Tak, dobrze widzicie! odwiedziło nas kino mobilne 7D z całym pakietem filmów oraz pozytywnych, niezapomnianych (czasami przyprawiających o dreszczyk) wrażeń. Były śmiechy, piski, trzęsienie ziemi (platformy w tym wypadku). Takie rzeczy to tylko w Keter :)
Las

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się na magazynie? I jakie są stawki?

@Las

Dzień dobry, Polecam przyjść i osobiście się dowiedzieć. Należy wysłać CV na adres rekrutacja@curver.com. Pozdrawaimy

Dzisiaj zakończyłam swą 3-miesięczną karierę w Curverze z HRC, i z całego serca nie życze tego doświadczenia nawet największemu wrogowi. ZERO szacunku dla młodych pracowników, ja np. już pierwszego dnia zostałam zbluzgana, dlaczego? Ponieważ byłam nowa, a pani z którą miałam pracować, nie bardzo chciało się tłumaczyć co miałam robić. Po pewnym czasie, to już nic nowego, że każdy ma tam jakiś problem, a szczególnie, jak maszyna stanie, oczywiście - z Twojej winy. I tak najśmieszniejszą rzeczą w tej całej farsie jest kara za NIE przyjście jednego dnia, w którym zarobisz ok. 80-90 zł, a kara to 200 zł. Pani N., która zajmuje sie grafikiem jest człowiekiem, który nie ma za grosz człowieczeństwa, potrafi wpieprzyć 3 zmianę, a na drugi dzień zapierdalasz na 2 zmianę, i nikogo nie obchodzi, czy może akurat umiera Ci mama, albo masz sraczkę, albo idziesz, albo bulisz 200 zł. Rozwodzić mogłabym się tak na kolejne kilka stron, ale zawsze można tam pójść i się przekonać. Ja, po tych 3 długich miesiącach, zastanawiam się, czy nie skorzystać z usług psychologa, bo godność traci się tam od razu, po wejściu na halę. A, ale dla zainteresowanych ową ofertą pracy, podnieśli stawkę o 1,50 zł, jeśli jako uczeń przepracujesz 64 godziny w tygodniu. P.S ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA.

@Anonim

Dzień dobry, Informujemy, że wprowadziliśmy dla pracowników Curver okres wdrożenia, aby sprawnie i w miarę bezstresowo wejść w nowe obowiązki. Mamy nadzieję, że dzęki temu unikniemy podobnych sytuacji. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

Ewita

Oj!!!! ,dobrze ,że przeczytałam te opinie ,pojawiło się własnie ogłoszenie o przyjęciach do pracy,ale okazuje się, że to prawda co mówią o tym zakładzie. A szkoda, że nie potrafi się szanować pracownika. Mało kto pamięta o tym,że zadowolony pracownik to dobry pracownik!!!!!!

Szanowny Użytkowniku, Po naszych dochodzeniach ustaliliśmy, iż Kierownik Biura Technicznego nie brał osobiście udziału w przytoczonej tu rekrutacji. Natomiast w kwestii „nie pamiętania ustaleń” została Panu zaproponowana stawka wynagrodzenia brutto, być może Pan to zrozumiał jako netto. Zdecydowanie została Panu zaproponowana scieżka rozwoju i wzrostu wynagrodzenia. Z poważaniem Curver

Nie polecam nikomu tego zakładu szczególnie jeżeli jest się zatrudnionym przez firmę HRC. Pani która ustala grafik jest nie rozgarnieta, często zapomina poinformować na Która zmianę mamy. Dominują tam Ukraince. Panosza się jak by byli u siebie. Nie mają szacunku do Polaków (oczywiście nie wszyscy). Potrafia zrobić aferę z tego że weźmiesz sobie krzesło z którego i tak nie korzystają bo robią na dwie maszyny i potrafi podejść do ciebie taka Pani z Ukrainy i wyskoczyć do Ciebie z pretesjami krzycząc i zabierając ci krzesło na siłę mimo że i tak ona z niego wciąż nie korzysta. Praca monotonna.. Kluczyka od szafki nie dostaniecie bo mimo że przychodzisz 35min wcześniej to ochroniarz twierdzi że już się skończyły i rzeczy musisz trzymać przy sobie na hali. Pozytywy to tylko takie że polecam pracować z brygada nr 3 najlepsi ludzie, miła atmosfera, brygadzista bardzo sympatyczny i pomocny. Potrafi pozartowac, pogadać i sam z siebie potrafi stanąć z Tobą przy maszynie i ci pomagać. Wytłumaczy na spokojnie bez żadnych pretensji i krzyku. I ta bezsensowna kara 200zl za stracony dzień... Nie wiem czy jesteście poinformowani ale mają ludzi 'rezerwowych' jak by ktoś się nie zjawił więc są ubezpieczeni.. Rezerwowi maja o tyle dobrze, że jeżeli nie ma dla nich miejsca to i tak mają zapłacone za połowę dnia i idą sobie do domu.

On76

Oferuja 12,50 brutto na godzine to wychodzi 8 z groszem netto na reke. Serio? Smiech na sali naprawde.

Robert

Jeśli ktoś wychodzi z założenia, że pracować jest za ciężko to nie znajdzie dobrej firmy!!!

Może kto podpowie jak się tu pracuje? Warto aplikować?

GBJ
@Andrzej

Oczywiście że warto składać CV, duża firma z ugruntowanym doświadczeniem. Rozwiniete pakiety socjalne, bez obawy o pensję. Polecam

Były pracownik produkcji
@Andrzej

Produkcja:zapierdol Magazyn:W porządku Jak chcesz pracować w curverze jak normalny człowiek to tylko na magazyn :)

bylapracownica

Kurcze o co chodzi?!Ja tam pracowałam w Curverze ale to było jakieś 13 lat temu jeszcze Koniu był moim mistrzem.byłam pakowaczką to trochę też i na maszynie posiedzialam ale najczęściej byłam wysyłana do składania koszy itp. Bardzo lubiłam tą pracę i się zastanawiam czy do niej nie wrócić ...ale kurcze jak czytam te wasze komentarze to aż strach się tam zgłosić..czy aż tak źle się tam porobiło????

portobello

Nie ma na świecie gorszej firmy niż Curver. Wielka firma uważająca sięza niewiadomo kogo, a ludzi traktuje, jak (usunięte przez administratora). Poczynając od produkcji, a na biurze kończąc. Żadnego dobrego słowa o niech nie powiem. Motto firmy: rób, jak najwięcej najlepiej za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.