CURVER POLAND SP. Z O.O.

W słupsku

CURVER POLAND SP. Z O.O.

Opinie o CURVER POLAND SP. Z O.O.

Zbychu

Kierownictwo Curvera w Słupsku robi z gęby cholewę! Nie przestrzegają kodeksu pracy oraz ignorują prośby pracowników. Nie polecam w ogóle próbować bo to strata czasu. Trzeba być zdesperowanym frustratem żeby podjąć tam pracę. Brak profesjonalizmu ze strony kadry zarządzającej!

Benson

Przestrzegam przed podejmowaniem pracy w Curver Poland Sp. z o.o. ul. Wrocławska 34 w Słupsku! Kierownictwo jest niesłowne i oszukuje nowych ludzi. Po ustaleniu szczegółowych warunków pracy (kilka dni przed rozpoczęciem), w dniu rozpoczęcia pracy przy podpisywaniu umowy okazało się że Szanowny Pan Kierownik Działu Technicznego Curver Poland zapomniał co ustaliliśmy kilka dni wcześniej i zaproponował warunki wyssane z palca. Brak rzetelności i słowności. Strata czasu i nerwów. Odradzam podejmować tam pracę. Jeżeli szukają pracowników za najniższą stawkę to od razu się mówi, a nie ściemnia żeby postawić pracownika przed faktem dokonanym i liczyć że może podpisze umowę. Ludzie tylko tracą czas na badania, szkolenia i weryfikację wstępną. Państwu już dziękujemy!

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie CURVER POLAND SP. Z O.O..

Zostaw opinię o CURVER POLAND SP. Z O.O. - W słupsku

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CURVER POLAND SP. Z O.O.