Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

No nie moge

Wielka firma Curver proponuje bezpłatnie psychologa pracownikom ( w domyśle tym, którzy nie radzą sobie z pracą). Odwróćmy sytuację. Mistrzu zmiany jeśli nie radzisz sobie z kontaktem z ludźmi, brygadzisto nie wiesz jak mówić po ludzku- zgłoś się do naszego zakładowego psychologa. Będziesz wtedy wiedział co ludzie do Ciebie mówią. Śmiech na sali. Wcale to nie zachęca nowych pracowników do firmy. Wręcz odwrotnie. Ryba psuje się od głowy, ale potem od trzewii- mistrzów (mistrzem to on jest w robieniu makowca pod stołem) i brygadzistów ( funkcjonariuszy jaczejki partyjnej:)

Nowy, ale były

Witam. Pierwszy raz spotkałem się z taką pogardą dla pracownika. Dla brygadzistów nie istniejesz, a dla mistrza jesteś mniej niż zero. Nie dziwne że tu nie chce nikt pracować. Pozatrudniajcie więcej azjatów, może kiedyś jakiś islamista zrobi z wami porządek :).

Bardzo zle traktowanie pracownikow , ponizanie i brak szacunku to norma … nigdy wiecej , nikomu na pewno nie polece ! Bylam zatrudniona na umowe o prace ale takiego czegos sie nie spodziewalam ..

Marley

Bardzo zle traktuja pracownikow na produkcji , bez szacunku jestes tam nikim dla brygadzistow i mistrzow , bardzo nie polecam

Marcel
@Marley

Tak niestety to prawda , atmosfera jest bardzo kiepska , pracuje na umowe o prace i musze szukac nowej pracy bo nie da sie wytrzymac

Ola

A ja bym chciała widzieć czy stawka 17,50 podana na umowie o pracę jest płacą netto czy brutto????

Dlaczego firma Keter pozwala sobie na takie (usunięte przez administratora) jakie się dzieje na tym portalu? Większość firm ma gdzieś takie portale i funkcjonują. Tam ludzie po prostu ze sobą i z kierownictwem rozmawiają. Żal.pl szkoda bo dobrze wspominam pracę tam.

Wicherek

Dla mnie ogromnym plusem tego zakładu jest fakt że można pracować niestandardowo, (wtedy zatrudnienie przez agencje pracy) np. tylko w weekend albo tylko w wakacje.

Keterowiec

Pracownicy mają teraz "anonimową" Ankietę na temat sytuacji w firmie tylko że każdy ma przypisany numer do imienia i nazwiska i zanim przystapisz do ankiety ten numer trzeba wpisać :D :D :D ta firma to jeden wielki kabaret hahah

dwaawr
@Keterowiec

Nikt nie mówił że to jest anonimowa ankieta. Owszem ktoś wspominał że MA BYĆ anonimowa ale każdy dostał imienne zaproszenie do ankiety z kodem więc jak można twierdzić że jest anonimowa ?.

Zniesmaczony.
@Keterowiec

Skoro pracownicy dostali imienne zaproszenia wraz z własnym kodem do ankiety to jak może być anonimowa?

yes
@Keterowiec

No i co, że jest numer? jakaś identyfikacja musi być, choćby działu. Ludzie, wy ze wszystkiego robicie problem. No i co, że nie anonimowa, myślicie, że tu jesteście anonimowi? Jak nie chcesz to nie wypełniaj, nie głosuj. Tylko potem nie oczekuj zmian. Piszecie o tym jakby to był jakiś straszny dramat.

Rrrrrr

Rotacja i reklamacja dwa słowa pasujące do tego zakładu pracy, praca na produkcji koszmar, magazyny też nie lepiej się wypowiadają. Gdzie tkwi problem? W organizacji zarządzaniem pracy HRu oraz Ketera, jak to jest że się nie daje zarobić swoim a daje się ludzi z agencji na nadgodziny często po 13/14 godzin. To chyba pracownicy na umowę są gorsi, lub lepiej żeby mniej zarobili. No coś jest na rzeczy i to już jakiś czas.

ok
@Rrrrrr

To idź do kierownika, a nie tu żale wylewasz. Jak tu napiszesz to coś się zmieni? Bijesz pianę i tyle. Kolejna sensacja i okazja do plotek i gadania po kątach.

były

na trzy zmiany to wole do STAKO pieniadze te same ale sobota i niedziela z rodziną a nie praca no jest czas (usunięte przez administratora) w odpoczynku posadzić

Crystiano

Hej, bardzo gorąco polecam pracę w firmie Keter zarówno na produkcji jak i magazynach. Firma pozwala na nadgodizny oraz na wykorzystanie dni wolnych w pracy dla chętnych. Firma cechuje się wysoką kulturą oraz dbałością o pracownika zarówno mentalnie jak w formie wynagrodzenia często z dodatkami socjalnymi. W związku z obecną sytuacją na rynku pracy firma Keter nie zamkneła swojej działalności i nie zwalnia swoich pracowników ponieważ jesteśmy jak rodzina. Opinii zawsze będzie tyle co ludzi na świecie ponieważ każdy jest inny, każdy ma inny światopogląd i życie prywatne. Osoby często narzekające na zarobki, higienę pracy czy klimat panujący w firmie często zostają tu na długie lata przekraczające 20/25 lat jednak wciąż tu są i nic nie zmieniają poza dyskusjami jaki to Kierownik jest zły, a jaki ten Brygadzista cudzoziemiec się panoszy a ten stary to śmierdzi i z dziewczynami je cukierki po kątach i na wszystko im pozwala. Ale gdyby to wszystko nie miało by miejsca to o czym by rozmawiali skoro wciąż oglądają seriale w telewizji (paradokumentalne) i tym żyją. Często obserwuje się osoby które mogły by osiągnąć wiele, jednak same hamują swój rozwój często tworząc toksyczna atmosferę twierdząc że to one są super a ktoś jest zły. Taka już jest natura ludzka że oceniamy innych tak jak pracodawcę, po każdym małym błędzie już jest be. Ale gdy my mamy reklamacje, zwroty czy coś źle zrobimy to chcemy by uszło to płazem a najlepiej by nie odbiło się na premii bo przecież kumplujemy się z Brygaderiem i on nam tego nie zrobi jakoś pierwszy cukierkowy np. Anegdotki są fajne i jest o czym porozmawiać. Zapraszam do współpracy, czekamy właśnie na Ciebie.

Anonimowy
@Crystiano

Takie pytanko mam: czy jakieś szkolenie/instrukcje obowiązują dla osób, które pierwszy raz w takiej firmie będą pracować?

były
@Crystiano

Nie polecam trzy zmiany ruch ciągły , jak trzy zmiany wole STAKO pieniadze te same i sobota z niedzielą wolne i mozna (usunięte przez administratora) posadzić w cem odpoczynku czasami nie to co w plastykach ogień i ogien bez przerwy

IREK.KK

Witam w związku z przeprowadzonymi pod przymusem "anonimowymi" ankietami z przypisanymi nr do pracowników oraz groźbą sprawy Sądowej za komentarze na GoWork moje pytanie. Kto poza tymi co się obawiają utraty pracy chętnie pójdzie na sprawę sądową? Może pomóc zmiana podejścia do pracowników bo traktowani jesteśmy czasem jak zło konieczne a nie jak kogoś kogo się szanuje za to że zarobi dla firmy dziennie średnio 5/20 tys. w uzbieranym towarze czy załadunku. Uważam, że warto aby sprawa była medialna i jeżeli ktoś z firmy dostanie wezwanie proszę o kontakt tutaj.

Paparazzo
@IREK.KK

Ankieta nie była przymusowa,co do spraw sądowych-poinformowano załogę że obraźliwe komentarze zostały zgłoszone na policję.Takie w których padały epitety pod adresem konkretnych pracowników.Tak to rozumiem.

mini miś

Czy jesteśmy gotowi na kolejną falę wirusa? Jakie plany ma Firma wobec pracowników kiedy znów wszystko będzie pozamykane

fakes

Kłamstwo! Obowiązki: • Kompletowanie zamówień do wysyłki • Załadunek i rozładunek towarów Oferujemy: • Umowę o pracę • Stawka 21 brutto/h + nagrody • Szkolenia stanowiskowe • Bony pieniężne na święta, prywatną opiekę medyczną, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe.

witek.sp

czesc, nie skonczona liczba nie powodzen z rozmowami o poprawe jakosci pracy, jedna osoba mowi, reszta ktora jest pytana przez kierownictwo - milczy. kto wiec pracuje i narzeka? nie mowy i hipokryci. boicie sie zwolnien a ile osob juz z SW odeszlo z powodu braku mozliwosci przychodzenia w dni wolne oraz nadgodzin? czas pandemii sie skonczyl praca szuka czlowieka a nie czlowiek pracy. moze sie zakorzeniliscie i jest na tyle dobrze ze po co to zmieniac ale jezeli tak to po co wypisujecie te brednie na portalu, do roboty i nie gadac!

Magazynier z innej firmy

Co oferuje firma Keter obecnie, w porównaniu do innych działów magazynowych? Czy zarobki netto są na poziomie 3500/4000zl? Z tego co pamiętam są tam 3 zmiany więc powinno się więcej płacić pracownikom. Obecnie pracuje na 2 zmiany w Głobinie na magazynie od pon do pt za 3400/3600 netto. Czy Keter zaoferuje lepsze zarobki?

@Magazynier z innej firmy

Dzień Dobry, Nasza aktualna stawka na start dla Operatorów wózka widłowego magazynu wysokiego składowania wynosi 21 zł/h brutto plus nagrody (w zależności od ilości pracy i oceny przełożonego od 300 do 700 zł brutto). Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Paparazzo
@Magazynier z innej firmy

Nie zarobisz tyle.Kwoty o których piszesz wchodziły w grę od pazdziernika 2019 do chwili wprowadzenia zakazu nadgodzin.Innymi słowy-pzez ostatnie pół roku zarobki spadły i to znacząco.Radzę też zapoznać się z systemem pracy operatorów wózków bo różni się od tego na magazynie SK i z relacji pracowników wiem że jeden wolny weekend w miesiącu nie jest ich wymarzonym pomysłem na życie.

Magazynier z innej firmy
@Curver Poland Sp. z o.o.

Nie posiadam kursu wózków widłowych i moja pensja na czysto wynosi w zależności od premii 3500/4000zl. Tak jak wcześniej ktoś opisał nie da się w CURVER tyle zarobić. Wychodzi na to że Scania oraz firmy w Głobinie płacą więcej za 2 zmiany od poniedziałku do piątku bez wymaganych uprawnień niż CURVER na 3 zmiany.

zofia.filo

Cześć, jedną z najgorszych cech jaką wykazuje się od lat (wysoki kierownik) to mieć ludzi za nic. Mam tu na myśli osoby pracujące na Magazynie. Nie raz opowiada w biurze z jakimi to prostymi rzeczami nie potrafią sobie poradzić ludzie z nizin społecznych którzy nie doceniają wartości wynagrodzenia. Oczywiście obgaduwanie z jego strony jest rzeczą zupełnie naturalną i często za tymi szklanymi drzwiami wydaje mu się że może mówić co chce na pracowników z magazynu do tych którzy są w biurze. Otóż nie, jestem przeciwna takiemu działaniu poniewaz ten człowiek który uważa się ,a alfę i omegę, który przepracował tu każdy wakat twierdzi że umiem wszystko i zrobi wszystko lepiej niż kto kolejek inny na placu. Jest osobą sztuczną, mało rozgarnięta i inteligentną z brakiem aparycji. Gdyby rzeczywiście był taki na jakiego się kreuje nie wypowiadał by słów "D3bil", czy nawet w liczbie mnogiej. W swoich rozmowach z pracownikami często (wzdycha) i robi wielką łaskę jak to wiele musi zrobić dla pracownika szczebla niżej, często wypominając że są z kimś problemy. Z mojego punktu widzenia gość minął się z powołaniem, powinien raczej zostać przedszkolanką niż kierownikiem, bo ten (tytuł) tylko uderzył mu do głowy. Wypowiedzi zapożyczone od kogoś, często mówiące o kodeksie pracy, ograniczeniach i wydatkach firmy. Wiele było rozmów kiedy to za zamkniętymi drzwiami opowiadał do nas Jaktorowska musi się męczyć z takimi (osobami) niższego wykształcenia i brakiem myślenia. Człowiek w masce z plastiku, tak mogę podsumować Pana który uważa się za (Pana). Przydała by się osoba nad tym człowiekiem bo nie kontroluje tego jak mówi o innych, myśląc że to się nie rozejdzie.

Krystian
@zofia.filo

Proponuję porozmawiać z tym, czy innym panem do którego masz pretensje za swoje "krzywdy" w cztery oczy. Gowork jest świetnym miejscem na twórczość. Również z gatunku fiction. W tym zakładzie sprawdza się stare przysłowie: Śledź za sobą i swoimi poczynaniami. Nie mej pretensji do nikogo, jeśli sam nie wywiązujesz się z obowiązków. Za prawdę, jednak, nie przepraszaj :)

@Magazynier z innej firmy

Scania placi wiecej ale lecisz z pracy z dnia na dzien super firma warto pojsc tam do pracy ????????

DroZda

Nie nie warto, warto zostać w naszym zakładzie pracy, tu nie zwalniają za nic. Ale każdy narzeka na zarobki

@Curver Poland Sp. z o.o.

Dlaczego nie chcecie być konkurencyjni względem innych firm? Wielka ,światowa firma a o wiele mniejsze zakłady płacą więcej..

Czy w keterze można pracować nie mając 18 lat?

StaryPracownik

Można ale nie polecam.

Leoś

Dzień dobry. Czy firma Keter zatrudniana osoby homoseksualne? Słyszałem od chłopaków z HR że jest para homoseksualna i pracuje razem. Czy jeżeli niema dyskryminacji to czyoge złożyć CV?

@Leoś

Dzień Dobry, Pracodawca zgodnie z przepisami nie może nikogo dyskryminować podczas procesu zatrudnienia ze względu na płeć, wiek, wyznanie religijne, poglądy polityczne lub orientację seksualną. Pozdrawiamy Zespół HR Keter Poland Sp. z o.o.

Leoś
@Curver Poland Sp. z o.o.

Bardzo dziękuję w takim razie złoże CV. Cieszę się że nie będę dyskryminowany. Pozdrawiam

ppp

(usunięte przez administratora) Przecież te wszystkie posty pisze jedna osoba, która prawdopodobnie nie dała sobie rady w tej firmie i teraz wylewa żale, siejąc ferment i wypisując głupoty. Weź się chłopie za robotę i odejdź sprzed klawiatury. Każda osoba, która daje rade sobie w tej firmie nie wygaduje między sobą takich farmazonów, większość wie w czym problem. Ja wnioskuję, że nie dałeś sobie rady w tej firmie, bo miałeś za daleko do łba. Kimkolwiek jesteś. Przecież widać, że jesteś osobą, której coś nie pykło w tej firmie i z zamiłowania w wolnych chwilach wcielasz się w rolę tajnego agenta. Jeśli już próbujesz strzelać z ucha lub pomawiać innych, to mam nadzieję, że ktoś zauważy podstawę prawną do próby namierzenia wpisów i będziesz się tłumaczył z głupot, które wypisujesz, szkodząc jednocześnie osobom, które pracują w tej firmie. Póki piszemy tutaj merytoryczne opinie nt. higieny, sposobu i gratyfikacji pracy to ok.. ale jak już zaczyna się strzelanie z ucha i wypisywanie jakiś głupot, gdzie jedna osoba pisze posty i sobie na nie odpowiada.. to już moderator powinien się tym zająć i zacząć usuwać te posty. Przecież widać, że powstaje kilka postów dziennie, gdzie po napisaniu jednego posta potrzebuje on kilku godzin na weryfikacje i zgodę, więc jakim cudem ma on od razu kilka odpowiedzi? Gdybyś tak bardzo zaangażował się w pracę jak w rolę tajnego agenta to może nie miałbyś tylu problemów z tym miejscem pracy, a tak próbujesz jeszcze zaszkodzić innym, którzy w przeciwieństwie do Ciebie wykonują jakąś pracę w tym zakładzie.. na pohybel!! Teraz czekam na Twoje wypociny, które "stworzysz" w odpowiedzi na mój wpis i powiem szczerze, póki są anonimowe to mówiąc po podwórkowemu: wykładam na Ciebie lachę konfidencie i nie mam zamiaru więcej pisać do anonimowego ludka.

BLISKI

CZY KTOS SPRZATA TE TOALETY ? ROZUMIEM ZE W NOCY PAJI SPRZATACZEK NIEMA, ALE W DZIEŃ? OD MIESIĘCY BRAKUJE PAPIERU DO RAK, WISI JAKAS STARA NIE DZIALAJACA SUSZARKA DO RAK PODLACZONA DO PRADU PO KI CH..?

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.