KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

Las

Witam,jakie są zarobki przeciętne technika farmacji w aptekach?Dzięki za odpowiedź

Ito
@Las

a technikiem farmacji kiedy się zostaje ogólnie? ktoś jest w stanie mi bardziej rozjaśnić te terminy?

Ito
@Las

bo właśnie przymierzam się do tego żeby wybrać sobie przyszły zawód i zaczęłam się zastanawiać jak to wszystko wygląda :)

Romek

To znaczy? Może podać mniej więcej orientacyjnie widełki jak kokosów nie dają? Tak żeby wiedzieć i uniknąć rozczarowania.

Sas

Polecacie jako pierwszą pracę czy lepiej zaczynać gdzie indziej?

w@sek
@Sas

zależy czy biuro czy apteka

@w@sek

Apteka, a co?

Sas

A pracujesz tu? Zaczynałaś może zaraz po studiach?

level up
@w@sek

a jeśli chodzi o biuro, to jak się sprawy mają?

nowa pracownica
@Sas

ja zaczęłam bezpośrednio po studiach, póki co jest spoko, zobaczymy jak będzie dalej

@nowa pracownica

czyli w biurze możesz się zatrudnić od razu po studiach? a mogę wiedzieć co kończyłaś? ;)

@nowa pracownica

I jak to wygląda w ciągu typowego dnia pracy? Jesteś zadowolona?

Gruszka
@Lola

Nie ma co dużo mówić, jeżeli chodzi o godziny pracy to robi się w systemie zmianowym w godzinach otwarcia apteki. Moja jest otwarta od 7-21 i to jest chyba taki standard, ale wiem, że niektóre pracują dłużej

marta
@Gruszka

zawsze mozna trafic na apteke dyzurna w koncu, wtedy to na pewno jest o wiele dluzej ale w tym zawodzie trzeba sie z tym liczyc szukajac pracy

marta
@Lola

w aptece dzien w pracy wyglada prawdopodobnie dokladnie tak jak to sobie wyobrazasz. czasem sa ciezsze dni, mozna trafic nawet na niemilych klientow ale do tego rowniez jestes przygotowywana. jak to mowia profesjonalizm przede wszystkim

Ponczek
@marta

a miałaś jakieś doświadczenie czy tutaj zaczynałaś pracę? bo właśnie zastanawiam się nad aplikowaniem jako do pierwszej

Ponczek
@marta

no ale tak to spoko jest atmosfera w pracy oprócz tych niemiłych klientów? da sie trafic do fajnej apteki?

Kronos
@Ponczek

no praca na aptece spoko, stała ekipa, znacie sie w miare wiec jest o czym pogadać, a no cóż klienci to klienci, różni się mogą trafić

Gabryś

Czyli podwyżek żadnych nawet jak się ma dobre wyniki? Jeśli chodzi o sposób zarządzania to czym starszą? Zwolnieniem? No bo zarobków ci chyba już nie mogą zmniejszyć skoro piszesz ze masz tak niskie. Ostatnio ktoś odszedł przez tą sytuacje?

Huba

Oferta na specjalistę ds. kadr i płac brzmi bardzo dobrze. Myślę, że spełniam wymagania ale jakie dodatkowe atuty są brane pod uwagę?

@Huba

Na pewno ilość doświadczenie i wszelkie umiejętności miękkie.

@Basia

a które umiejętności miękkie najbardziej się sprawdzają w tej branży? na co stawiać w cv?

Gruszka
@Lola

Chyba warto rzucić takimi hasłami jak komunikatywność i dobra organizacja pracy, przynajmniej jak się starasz do apteki.

michalina

Hej, nie pracuję tu długo i można powiedzieć, że jestem świeża ale na ten moment nie mam się czego doczepić. Praca naprawdę mi się podoba, proces rekrutacyjny bardzo przyjemny. Ciekawe co będzie dalej hehe ;)

Evelyn
@michalina

możesz opowiedzieć coś o tym jak wyglądała rozmowa?

Fiona
@michalina

A co do procesu to ile miałaś etapów?

Evelyn

Jak duża jest szansa, że przedłużą mi umowę próbną i będę mogła zostać w firmie na dłużej?

Will
@Evelyn

To pewnie zależy od tego jak się sprawdziłeś/aś w firmie :)

Łukasz
@Will

Wiadomo, ale często zostawiają osoby po okresie próbnym? Ocenę wystawia bezpośredni przełożony i to on decyduje o dalszym zatrudnieniu? Zwykle potem dostaje się umowę na rok czy dłużej?

magister

Jak wygląda kwestia premii dla magistra? Czy jest przyznawana odgórnie? Czy tylko od sprzedaży?

fransłaa
@magister

może dopytaj ich bezpośrednio już ;)

Nejsta
@magister

To zależy na jaką aptekę Cię przydzielą. Może stać się tak, że dostaniesz się na placówkę, którą uznali za nierentowną i dostaniesz przysłowiowego figa z makiem

Milini

Widziałam tutaj wątek o benefitach ale nie znalazłam odpowiedzi - czy przysługują od pierwszego dnia zatrudnienia czy dopiero po jakimś czasie?

Xory
@Milini

przysługują od momentu podpisania umowy, tylko jak jesteś na okresie próbnym mogą być niepełne te benefity. to już musisz się dokładnie dopytać na rozmowie jak to teraz wygląda

Android

Z tego co wiem, pracują tam 3/4 " biednych " zakompleksionych ludzi...piszę oczywiście o kadrze zarządzajacej, wiec brońcie się przed zdrowitem i zapytajcie o stawki w innych aptekach a wszystko stanie się dla Was jasne.

riki
@Android

Byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej i nie odniosłam wrażenia, żeby ktokolwiek miał mi zaszkodzić. Wręcz przeciwnie - odniosłam dobre wrażenie i liczę na pozytywny odzew.

Aniti

Moim zdaniem to że jest to jednak sieciówka daje większe poczucie bezpieczeństwa i stabilności, nie wiem jak u was, ale z mojego doświadczenia wynika że tutaj bardziej dbają żeby wszystko było że tak powiem poprawnie zorganizowane.

bono
@Aniti

ma to swoje plusy i minusy, wiadomo, z minusów np. ciężej jest pójść na jakieś kompromisy pracodawca - pracownik, ale z plusów na pewno to, że warunki są ujednolicone.

Gigi
@bono

O jakich kompromisach mowa?

hryja
@Aniti

Zgadzam się, szczególnie dobrze było to widać podczas rozmowy o pracę. Przyjazna atmosfera, konkretne odpowiedzi, no widać właśnie, że są dobrze zorganizowani i wiedzą co robią.

bono
@Gigi

Ogólnie chodziło mi o to, że dużo rzeczy jest narzuconych z góry, więc trudniej jest wynegocjować jakieś prywatne rzeczy dla siebie, ciężej ogarnąć kompromisy w różnych kwestiach czasem

Antoni
@bono

A konkretniej? Co narzucają i o jakie kompromisy chodzi? Rozumiem, że próbowaliście wynegocjować lepsze warunki pracy, a jakie konkretnie? O wynagrodzenie chodzi? Napiszesz coś więcej na ten temat?

@hryja

Ja chyba pracuję w innej firmie. W naszym mieście skupują wszystkie sieci jakie się da...jedna apteka obok drugiej. W każdej inna polityka cenowa. Różnica w cenie na preparatach z listy LPP czyli z listy preparatów które masz polecać potrafi wynieść nawet 20-30 zł....pacjenci przychodzą i chcą oddawać preparaty...kto tym zarządza...(usunięte przez administratora)

Ligia

Wypowiadają się tutaj pracownicy biurowi? konkretnie pytam pod kątem oferty na specjalistę ds. zasobów ludzkich

faruga
@Ligia

a o co konkretnie pytasz?

masia

Jaki rodzaj umowy jest oferowany w aptekach?

joker
@masia

uop chyba w większości

Gigi
@joker

Wiadomo może po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? Potrzebuję takiej

Basia

Hej, opowiedziałby ktoś czy są tu zaplanowane ścieżki kariery? Zaczynając od stażu jako mgr farmacji, na co mogę awansować? Chodzi mi o wasze doświadczenia..

@Basia

Ile trwa przejście na wyższe stanowisko?

Z praktyki
@Basia

W moim przypadku po półrocznym stażu i po otrzymaniu PWZ zatrudniłam się jako magister farmacji i pracuje już lekko ponad 2 lata i póki co mi to odpowiada, w przyszłości mogę się ubiegać o awans na kierownika apteki, ale no to jeszcze przede mną ;)

Z praktyki
@Basia

A jeśli chodzi o to ile trwa przejście na wyższe stanowisko, to z tego co wiem trzeba 5 lat przepracować jako magister farmacji i potem dopiero na kierownika apteki można startować ;)

Leila

Można zwrócić nieotwarte opakowanie leku jak zły kupiłam??

Fei
@Leila

produkty lecznicze wydawane z apteki nie podlegają zwrotowi.

Fei
@Leila

jedynym dozwolonym przypadkiem jest, jeśli mają jakąś wadę jakościową lub zostały niewłaściwie wydane, poza tym to nie

Zebra
@Fei

Kupionych leków nie wolno ani wymienić, ani nigdzie sprzedać albo oddać

Darka

Co firma oferuje w ramach benefitów, mógłby ktoś wymienić i powiedzieć jak jest z tym w praktyce?

rogal
@Darka

multisport i ubezpieczenie np masz

Darka
@rogal

A to ubezpieczenie to jakie? Zdrowotne, OC, grupowe?

rogal
@Darka

od nieszczęśliwych wypadków, OC, na życie. nie znam sie za bardzo na tej terminologii ubezpieczeniowej ale no grupowe ubezpieczenie normalne

Asdf
@Darka

Oprócz tego co wyżej, jest jeszcze opieka medyczna i platforma multilife

ffiffa
@Asdf

jaka opieka medyczna konkretnie?

Konkurs

Był konkurs dla studentów, ogarnąłem się mocno nie w porę. Często są organizowane, jakoś cyklicznie?

@Konkurs

jaki konkurs? o czym mowa?

@Konkurs

a co było do wygrania?

Asdf
@studenciak

Nagroda główna 6 tys. zł, II miejsce 3 tys. zł, III miejsce 1,5 tys. zł

Domi
@studenciak

No myślę, że najlepsza forma nagrody - kasa ;) Co prawda w formie karty przedpłaconej, ale i tak moim zdaniem to bardzo atrakcyjna forma, bo za 1 miejsce miało być 6k, za drugie 3k, a za 3 2,5k, więc mało to nie jest.

Myk
@Asdf

No to faktycznie było o co walczyć, a wiadomo kiedy będzie organizowany jeszcze jakiś konkurs?

Myk
@Domi

No tu się z Tobą zgadzam :) A na jakiej zasadzie działają te karty przedpłacone?

Karmacoma

No bo to nie jest tak, że konkursy mają swoją częstotliwość, że np. pojawiają się raz na 5 miesięcy w sposób regularny. Mało gdzie to tak działa. Ale proponuje zaobserwować socjale i tam śledzić sytuacje, bo gdyby pojawił się kolejny, to na pewno w social mediach pojawi się taka informacja.

h3h3

Parking pusty, a pracownicy muszą parkować na dziko

Elki

Czy magister farmacji może odbyć tutaj staż?

@Elki

tak, nie ma z tym problemu, sama zaczynałam od stażu

@Elki

poczytaj na ich stronie, sporo na ten temat jest, ale polecam!

Doma
@odp

i zaproponowali umowę od razu po stażu?

Doma

dobrze wiedzieć, że jest szansa w takim razie :)

@Doma

a jaką ci zaproponowali?

Lomi

W mojej lokalizacji dobra i jeśli chodzi o współpracowników i szefostwo, więc nie mam zastrzeżeń :)

Lomi

A jeśli chodzi o stawki, to nie podałaś za bardzo stanowiska o które pytasz, więc ciężko odpowiedzieć jakkolwiek :)

odp

U mnie też fajna atmosfera, można pogadać, nie ma problemu np. jak ktoś się potrzebuje zamienić czy coś.

Łukasz
@odp

Czyli podejście do grafiku jest w marę elastyczne i jak komuś nie pasuje to może się zamienić z innym? W jakich godzinach pracujecie? W razie większej ilości roboty trzeba zostawać po godzinach?

Freja
@Łukasz

Można się z kimś zamienić po wcześniejszym uzgodnieniu tego, a godziny pracy zależą przecież od konkretnej apteki. Co do nadgodzin to nie zdażyło mi się jeszcze.

theone

Ile tak plus minus godzin sie pracuje w miesiacu?

etatowa
@theone

no to zależy czy jesteś na część etatu czy na cały... nie wiem jak ci odpowiedzieć na to pytanie inaczej

Polly
@etatowa

No na cały to chyba z góry ustalone prawnie, że 40 tygodniowo, nie? Więc gdyby o to chodziło, to pewnie nie byłoby pytania...

Polly
@etatowa

ale gdybać i się domyślać możemy w nieskończoność, dopóki autor/ka nie sprecyzuje pytania

@Polly

a nie wiecie może czy nadgodziny się zdarzają? Pytanie do pracowników aptek

@Polly

nie widzę mojego komentarza, nie wiem czy się dodał... Pytałam czy nadgodziny w aptekach się zdarzają?

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.