REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

Duch_sieci
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Dzień dobry. Jak wygląda sytuacja z wypłatami , czy są robione regularnie raz w miesiącu? Jak wyglądają i są wyposażone zakwaterowania?

Tadek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Witam na jakiej czas jest umowa podpisywana. i wypłaty ktorego dnia miesiaca są przelewane na konto. i na jakie zarobki mozna liczyc na miesiac

Planuje prawdopodobnie odpowiedzieć na ogłoszenie i wyjechać na pracownika magazynu, tylko chce się upewnić o paru rzeczach, o których nie piszą. Zakwaterowanie jest ok? W sensie warunki czy do przeżycia, bo już różne rzeczy widziałem.

Mateusz

Witam jestem zainteresowany pracą ale nie pisze jakie są zarobki i co ile można zjeżdżać z góry dziękuję za odpowiedź

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
SŁAWEK

Myślałem nad wyjazdem do Niemiec z firmą Remax,ALE nie znam języka Niemieckiego...Widziałem w ogłoszeniach że nie jest wymagany język niemiecki. Pytanie do tych co wyjeżdżali lub wyjeżdżają już jakiś czas ... Jeśli nie znacie języka ,jak się porozumiewanie na codzień?? Przede wszystkim w sklepie czy markecie ??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Leny

Czy płaci się coś firmie remax za wyjazd do pracy?bo czytałem i takie komentarze.... dziękuję.

Henio
@Leny

nic się nie płaci firmie za pośrednictwo, jakieś bzdury. Wszystko załatwiają za ciebie.

Henio

większość pracujących tu osób to Polacy także się dogadasz, a sklepy samoobsługowe wiec nie ma problemu.....dasz radę

Aśka

Cześć, mam do was pytanie czy w hotelu pracowniczym jest pralka ? Gdzie pierzecie ubrania? Zabraliście płyn do prania z Polski czy kupowaliście w Niemczech? Proszę o poważne odpowiedzi ponieważ nie byłam za pracą nigdy w Niemczech.

Agnieszka
@Aśka

na hotelach są pralki i automatyczne suszarki do ubrań. Można zabrać swoje płyny do prania z polski ale chemia niemiecka od wieków jest lepsza od polskiej

Lucek

Wybieram się do pracy jako ładowacz smieciarki podobno jestem pracowity ale to nie o to czekam na rekrutację.Wybiera się może teraz ktoś jeszcze ? Może moglibyśmy nawiązać jakiś kontakt...?i mam pytanie czy firma remax pobiera jakieś opłaty w zamian za wyjazd do pracy?pozdrawiam

Ładowacz

dla mnie praca super, w Polsce też pracowałem jako ładowacz, pracowałem w Remondisie ale od ponad roku jeżdżę do Niemiec i tam pracuje jako lader, ta sama praca ale zarobki lepsze. Plusem jest to, że niemiecka umowa o pracę, liczy mi się do emerytury. Kiedyś wszystkie lata pracy trzeba będzie zbierać.

Luck
@Ładowacz

Witam chciałbym dowiedzieć się więcej jak To wygląda może porozmawiać na mesagere?

jerzydobek718@gmail.com

Czy pieniądze na rękę czy na koncie niemieckim możecie założyć konto niemieckie

Czy od razu dostaje się umowę na miejscu

Mirek

umowę o pracę z niemieckim pracodawca od razu na miejscu się podpisuje. Jest ona w dwóch językach, po polsku i po niemiecku po egzemplarzu dla każdej strony. Jeżdżę już kilka lat to potwierdzam.

@Mirek

I tak dla jasności to jakie zasady mogą się zawrzeć w takiej umowie? jest to typowa polska umowa czy jednak niemiecka? Albo to zależy jak sobie sam wybierzesz? Pracodawcy zawsze są sprawdzeni? Nigdy nie miałeś żadnego problemu?

Mirek

niemiecka umowa o pracę jest napisana w dwóch językach: polski i niemiecki. Pracodawca sprawdzony, pracuje już tu długo, jeżdżę na tak długo jak mi pasuje, później chwila przerwy i wracam. Nie miałem problemów.

Mirek

wejdź na stronę www.remax-praca.pl, tam jest mnóstwo telefonów do biur, mi zawsze odbierają. Najlepiej dzwonić w ich godzinach pracy ;) Pozdrawiam

Miła

Ile po aplikacji mniej więcej czeka się na wyjazd????

Anka Katowice
@Miła

zależy jakie jest zapotrzebowanie, najlepiej pytaj u nich w biurze. Ja wyjechałam po ok. 3 tyg, od zgłoszenia.

SCA

Witam mam takie pytanie chcialem jechac przez remax do niemiec do pracy chcialem sie zapytac czy za busa do niemiec sie placi i jakie sa oplaty i jakie zarobki na godzine

Zygmunt
@SCA

jak jedziesz na 9 tygodni to przejazdy masz za darmo, na krótszy okres czasu to autobus kosztuje 75 euro w 2 strony

Zofia

slaskie i opolskie, ale jezdza ludzie z całej Polski. trzeba się stawić na czas odjazdu, dojechac pociagiem albo pks-em.

@Zofia

zwracają za bilet jak mieszkasz dalej

SCA

Witam pytanie z jakich miast zabieraja ludzi do niemiec z malopolski czy z brzeska zabieraja

Zofia
@SCA

z tego co wiem to Racibórz, Gliwice, Opole to główne przystanki ale można do nich dojechać i ruszyć dalej autokarem. Najlepiej pytaj w biurach.

Ktoś orientuje się czy na dpd obecnie są godziny ?

Brodaty38

Witajcie , może wiecie ile kierowca zarabia na śmieciarce ? Dziękuję za każdą odpowiedź

szybki88
@Brodaty38

za ladera zarabiają miedzy 12-13 euro brutto na godzinę. Po opłaceniu podatku, ubezpieczenia i mieszkania maja 8 na rękę a premia 300 euro do wypłaty jak będziesz 17 tygodni. Po 9 tygodniach przejazdy do Niemiec i powrót jest za darmo.

Dora

W ogłoszeniu Pracownik śmieciarki- ładowacz napisane, że 2 lub 3 zmiany, znaczy można sobie wybrać jak się chce pracować? Mąż pracy szuka i chciałby coś bez nocek no i staram się mu pomóc właśnie coś takiego znaleźć. Bo ma problemy z ciśnieniem i nie może tak pracować. Bo rozumiem, że ta 3 to nocka?

@Dora

ładowacze pracują na jedną zmianę tylko ranną. Nie wiem gdzie widziałaś to ogłoszenie ale pewnie pomyłka. Na sortowni pracuje się na dwie zmiany, rano i popołudniu. Pracuje na śmieciarce już 5 lat to wiem. Także śmiało może jechać, nocek nie ma, zadzwoń i dopytaj jak chcesz się w biurze www.remax-praca.pl

Simon
@Marcin

Witam i jak wygląda praca na śmieciarce jest spoko ? Bo zastanawiam się czy nie wyjechać do Niemiec właśnie do tej pracy

Krzysiek
@Simon

praca na śmieciarce jest spoko, ja lubię ruch na powietrzu więc polecam. Zależy czego ty oczekujesz.

Kowal
@Krzysiek

Witam, możesz powiedzieć o zarobkach i pracy,zamierzam tam aplikować, pozdrawiam

Kowal
@Marcin

Witam, możesz powiedzieć coś więcej o pracy i zarobkach, zamierzam tam aplikować, pozdrawiam

Monika Górniak

Aplikowałam ale boję się bo nigdy nie słyszałam o takiej agencji pracy. Podczas wyjazdów nasłuchałam się o nierzetelnych agencjach i człowiek się boi . Ech

Antek
@Monika Górniak

zdania są podzielone, są osoby zadowolone i jeżdżą latami a drugim się nie podoba. Tzn chcą pokoje jednoosobowe a tu takich nie ma, to hotele pracownicze i sa 2,3,4 osobowe, zależy od wielkości i obłożenia ludzi na hotelu. Praca jest ok, ja wyjeżdżam juz 3 raz.

Izabela
@Antek

Praca ok, a ludzie? Jaka można mieć co do nich pewność? te pokoje są łączone jedynie z osobami oddelegowanymi przez agencje? I jeśli dojdzie do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji z innym lokatorem to czy można starać się o zmianę?

Darek

Niech ktoś wytłumaczy jak to jest dokładnie z tą wypłata. Jeżeli będę chciał po 4 tygodniach wziąć pieniądze to wtedy muszę już zjechać do domu tak? I czy potem powiedzmy za parę dni można jechać spowrotem? I ile trzeba przepracować żeby nie płacić za autobus. No i jak ktoś wie z jakich miast są te wyjazdy.

Sylwek
@Darek

to proste, minimalny okres na który trzeba jechać to 4 tygodnie, to i tak krótko bo zanim się wdrożysz to zaraz zjeżdżasz. na koniec umowy otrzymujesz wynagrodzenie w euro za swoją pracę. jeśli jedziesz na 4 tygodnie to po 4, jeśli na 9 tygodni to po 9 tygodniach. Pracownicy zjeżdżają do Polski np. na tydzień lub dwa i przyjeżdżają na nowo. Wyjazdy z Polski są w każdy piątek, trzeba najpierw zadzwonić do swojego biura i się wpisać na kolejny wyjazd. Jeśli pracujesz 9 tygodni to nie płacisz za przejazdy do/z Niemiec. Stałe przystanki autobusu to Racibórz, Gliwice, Opole, dodatkowe to Wrocław stacja Orlen przy autostradzie, Kostomłoty stacja benzynowa. Więcej dowiesz się pewnie w każdym biurze firmy.

Darek
@Sylwek

Dziękuję za odpowiedź

Witam. Mam pytanie odnośnie oferty pracy w magazynie. Załadunek/rozładunek. Na czym dokładnie polega praca? Ktoś może już tam jest lub był? To jest jakieś komisjonowanie czy sortowanie paczek? Jakiś DHL? Może ktoś podpowie

Rafał
@Nowy

rozładunek i załadunek paczek DPD czyli z taśmy na tira i na odwrót. Pracuje się w halach.

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.