Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Anonymouse

Nie polecam wszystkim tego biura (usunięte przez administratora) patologia ćpanie na hotelu w Soesterberg to codzienność biuro ma to w D...ie co się tam dzieje kontrola była tam od mojego pobytu 2 razy i to jeszcze na dodatek jak 5 osób nie poszło do pracy mieszkałem tam pół roku i każdemu odradzam te biuro co do pracy to by się utrzymać na stanowisku to nowego podpier.... choćby o to że poszedł do toalety

Karol

Polecam, kasa na czas, mieszkania mogą byc w porownaniu do innych agencji, pracy dużo i godzin też dużo. Kontakt z biurem okej.

Tobi
@Karol

Nie wiem w jakich agencjach musiałeś być w takim razie.. bo zakwaterowania to tej firmy to kiła, (usunięte przez administratora) i malaria. Na ich "mieszkania" nawet policja nie przyjeżdża w razie wezwania. Mogę podesłać film z syfiastego mieszkania dzielonego ze zgrają patologii. Firma może i wypłacalna ale jesteś dla nich tylko numerkiem. Duża rotacja, sporo polaczków pracuje ale i sporo ucieka

Irena

@Karol, a w jakich kwestiach pomogła Tobie firma Groene Hart Service? Jak oceniasz jej pośrednictwo? Czy są na forum osoby, które w ostatnim czasie poszukiwały pracy tymczasowej poprzez Groene Hart Service? Gdzie dostaliście pracę i na jakich warunkach zatrudnienia?

Irena

Co myślicie na temat pracodawcy jakim jest Groene Hart Service? Warto się u nich zatrudnić? Czy Polacy są traktowani na równi z innymi pracownikami, otrzymują takie same umowy? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Zachęcam was do komentowania.

Banan

Jeszcze jedno mają dużo ofert pracy obecnie jestem na przerwie pół roku ale w czerwcu wracam do tej firmy ponownie nie narzekam polecam

Banan

Polecam tą firmę wypłaty wakacyjne urlopowe wszystko wypłacą

zainteresowany@

pracuje ktos przez tą agencje

Mundek

mam zamiar wyjechac do pracy do tej firmy moze ktos cos o niej napisac

Daro540

Podejrzane,brak opinii!!!!!!!

Ksa

Ktoś pracował ???

Zostaw merytoryczną opinię o Groene Hart Service - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Groene Hart Service?

Zobacz opinie na temat firmy Groene Hart Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groene Hart Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groene Hart Service?

Kandydaci do pracy w Groene Hart Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groene Hart Service