Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Filtruj opinie po kryteriach:

paroza
 Opinia

witam mogę powiedzieć tyle GHS ,ok lecz tylko nie paro(usunięte przez administratora) jak lubicie być gnojeni to proszę i trzeba tyrać 12h a ten człowiek nie szanuje ludzi wyzywa i straszy że wylecisz jak tylko się postawisz facet jest nadpobudliwy i na prawdę nie wiem jak dostał taką funkcję dla mnie powinien się leczyć a nie pełnić funkcję furmana . ale jak ktoś chce pracować niech pracuje wiem że 2 zmiana ma nowego furmana i zadowoleni

Tak1Nie
Ponad rok pracy
 Opinia

Witam nie mam zastrzeżeń co do firmy, wypłacana na czas, koordynatorzy w pożądku. Ale jeśli komuś polecą sortowanie w Amsterdamie na paro nie idźcie tam jest istna tura 12h 2 przerwy po 30min,(usunięte przez administratora)

GANGSTER
@Ponad rok pracy 09.04.2019 11:42

ile zarobiles ziomie przez rok

Ponad rok pracy
@GANGSTER 11.04.2019 12:38

Siema na tydzień 280euro 12h dziennie bez niedzieli. Nie idź na paro tam istna tura i Heniek formą nie szanuje ludzi dużo się zmienia osob

Parasite buster
 Opinia

Super oferta od Groene .Sortowanie odpadów budowlanych na dwie zmiany. Stawka, którą oferują od stycznia 2019 roku to € 10,38 brutto na godzinę.Ciężka tyra na dwie zmiany za €10 p/h brutto.Hahaha...nic dziwnego ,ze miesiącami szukają.Szukajcie dalej Groene ..wiatru w polu.Ide do konkurencji.

Tak2Nie1

Pablo
 Opinia

Czy ktoś coś może powiedzieć na temat agencji pracy Groene Hart Service? Jak jest z wypłatami i mieszkaniem? Jakie są warunki?

Tak1Nie

ZIOMUŚ
@Pablo 17.02.2019 09:07

WYPŁATY NA CZAS ,LECZ TRZEBA SPR .CZASAMI RŻNĄ,NP.KARY.ITP.. PRACOWAŁEM PRZEZ GHS NA WIELU PROJEKTACH PRZEZ OK.4 LATA,WRACASZ Z URLOPU JUŻ INNA LOKACJA-ZWIEDZIŁEM OK 10 HOTELI. PRZESTRZEGAM TYLKO PRZED KOORDYNATORKA P.ANNĄ,JAK ZAJDZIESZ JEJ ZA SKÓRĘ TO OLEWKA TOTALNA...

Orzech
 Opinia

Potrzebuję opinii na temat pracy w sortowni odpadów budowlanych w Holandii. Warto się tam wybrać?

Tak2Nie2

Gwizdek
 Opinia

Robota na paro ok kasa na czas Ale odradzam zmiany na której jest niby brygadzistą (usunięte przez administratora) bo jak mu się nie przchlebisz to nie popracujesz Ale jest też druga zmiana na której zadziała cheniu starszy gościu ale jest ok nie dzwoni do biura z bzdurą tak jak (usunięte przez administratora)

Anonymouse
 Opinia

Nie polecam wszystkim tego biura (usunięte przez administratora) patologia ćpanie na hotelu w Soesterberg to codzienność biuro ma to w D...ie co się tam dzieje kontrola była tam od mojego pobytu 2 razy i to jeszcze na dodatek jak 5 osób nie poszło do pracy mieszkałem tam pół roku i każdemu odradzam te biuro co do pracy to by się utrzymać na stanowisku to nowego podpier.... choćby o to że poszedł do toalety

Karol
 Opinia

Polecam, kasa na czas, mieszkania mogą byc w porownaniu do innych agencji, pracy dużo i godzin też dużo. Kontakt z biurem okej.

Tobi
@Karol 05.06.2018 15:11

Nie wiem w jakich agencjach musiałeś być w takim razie.. bo zakwaterowania to tej firmy to kiła, (usunięte przez administratora) i malaria. Na ich "mieszkania" nawet policja nie przyjeżdża w razie wezwania. Mogę podesłać film z syfiastego mieszkania dzielonego ze zgrają patologii. Firma może i wypłacalna ale jesteś dla nich tylko numerkiem. Duża rotacja, sporo polaczków pracuje ale i sporo ucieka

Irena
 Opinia

@Karol, a w jakich kwestiach pomogła Tobie firma Groene Hart Service? Jak oceniasz jej pośrednictwo? Czy są na forum osoby, które w ostatnim czasie poszukiwały pracy tymczasowej poprzez Groene Hart Service? Gdzie dostaliście pracę i na jakich warunkach zatrudnienia?

Mivanbazmeg
 Opinia

Pojechałem z kumplem mieliśmy razem mieszkać, okazało się że w innych miastach mieszkamy. Firma wypłacalna choć nie widziałem za transport. Z samymi Polakami mieszkałem i do jednej firmy. Ale bali się tak o tą robotę może 1 na 12 by cię nie sprzedał za byle co, marne pieniądze za nocki przez tydzień 12 h około 400 euro ale z taśmy rzeczy mnie trzymały

Irena
 Opinia

Co myślicie na temat pracodawcy jakim jest Groene Hart Service? Warto się u nich zatrudnić? Czy Polacy są traktowani na równi z innymi pracownikami, otrzymują takie same umowy? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Zachęcam was do komentowania.

Tak6Nie

Banan
 Opinia

Jeszcze jedno mają dużo ofert pracy obecnie jestem na przerwie pół roku ale w czerwcu wracam do tej firmy ponownie nie narzekam polecam

Tak3Nie

Banan
 Opinia

Polecam tą firmę wypłaty wakacyjne urlopowe wszystko wypłacą

zainteresowany@
 Opinia

pracuje ktos przez tą agencje

Mundek
 Opinia

mam zamiar wyjechac do pracy do tej firmy moze ktos cos o niej napisac

Tak16Nie

Daro540

Podejrzane,brak opinii!!!!!!!

Ksa

Ktoś pracował ???

Tak15Nie

Zostaw opinię o Groene Hart Service - Gouderak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groene Hart Service

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
  • Groene Hart Service
  • Gouderak

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

Firmy w mieście
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie