Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Aktualność
Groene Hart Service – biuro pracy od serca!
Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w Holandii? W Groene Hart Service możemy Ci w tym pomóc! Oferujemy pracę w różnych sektorach takich jak recykling, zieleń miejska, metalurgia, budownictwo, logistyka, produkcja i więcej. Kim tak naprawdę jest GHS i co sobą reprezentujemy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Groene Hart Service istnieje od ponad 25 lat. Zaczęło się od jednej osoby, w tym momencie GHS jest organizacją działającą z pięcioma holenderskimi oddziałami oraz polskim oddziałem rekrutacyjnym. Pierwsze biuro GHS powstało w roku 1997 w miejscowości Gouda, która mieści się w holenderskim rejonie Groene Hart. Stąd również pochodzi nazwa firmy – Groene Hart Service. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, że po latach będziemy działać na terenie całego kraju, a teraz nazwa ta nabrała zupełnie innego znaczenia. Nasze polskie biuro rekrutacyjne powstało w 2004 roku, ponieważ pojawiało się coraz więcej i więcej pracy w sektorze recyklingu. Poza biurem w Reeuwijku kontynuowaliśmy swój rozwój i tak powstały po kolei oddziały w Nieuwegein, Apeldoornie, Amsterdamie oraz ostatni, otwarty w 2020 roku, Rosmalen.

Groene Hart Service: Pośrednik pracy z sercem dla ludzi. Słowo „hart” w języku niderlandzkim oznacza „serce”. Jest to w naszej nazwie i DNA naszej firmy. Idziemy o krok dalej dla naszych klientów i pracowników, myślimy razem i jesteśmy gotowi, gdy nas potrzebujesz – krótko mówiąc – wprowadzamy w życie nasze DNA. Chętnie opowiemy Ci o nas więcej!

Nazwa biura pochodzi naturalnie z języka niderlandzkiego, ale ma również swoje głębsze znaczenie.

G od groei (wzrost)
Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy cały czas mogli się rozwijać. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Regularnie wszystkich motywujemy, dając szanse na nowe stanowiska oraz możliwości wzrostu.

H od hart (serce)
Motywacją naszej organizacji i przełożonych jest serce dla ludzi. Praca z innymi i pomaganie w dalszym rozwoju daje nam energię. Jeżeli ktoś bez konkretnych kompetencji zrobi dzięki nam kurs na wózek widłowy i dostanie stałą pracę, to po to tu jesteśmy!

S od samen (razem)
Pomimo że nasza organizacja szybko się rozwija i powstaje coraz więcej oddziałów na terenie Holandii, wykonujemy pracę razem, jako jedna grupa. Zależy nam na wzajemnej pomocy, rozwiązywaniu problemów i wykonywaniu usług jak najlepiej możliwie zarówno względem pracowników, jak i klientów.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat ofert pracy, które możemy Ci zaoferować w Groene Hart Service? Sprawdź wszystkie oferty pracy i aplikuj bezpośrednio lub skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci informacji!
Piotr1986

Witam firma godna polecenia przyjeżdzam tam do pracy już od 3 lat jako pracownik zieleni miejskiej,firma wypłacalna co tydzień wypłaty na konto oraz paski wyplat na aplikacji GHS,komunikacja z biurem dobra poprzez e mail lub telefonicznie,mieszkania w skali 10 oceniam na 8 więc nie jest źle,oprócz zieleni miejskiej posiadają równierz inne oferty pracy,kierowcy mają zniżke na mieszkanie także jak ktoś chce pracować to poleca

@Krystian

Ciekawa teraz jestem ile osób pozdrowiłeś. :) Aktualnych pracowników ilu mogłoby być? Koordynatorów również? Oni w zasadzie to rotują czy stabilnie zajmują się pracownikami?

Cześć. Nie widzę coś opinii z tego roku a tak wstępnie patrzę sobie po ofertach. Są dwie dla kierowcy C+E na Amsterdam i Koudekerk. Czy jest tu ktoś kto może korzystał z którejś z tych opcji? Którą wybrać? chce się zorientować przed zgłoszeniem. Jak szybko teraz się odzywają?

masz calkowita racje

Dario1986
@Piotr1986

Witam. Jakie tyg miałeś? Zastanawiam się nad tą ofertą. Pozdr.

@Dario1986

stawki od 11 do 13 euro na zieleni miejskiej zależy do jakiej firmy się trafi

Fly
@Piotr1986

Piotrek jak wygląda sytuacja z mieszkaniami. Są może opcje pokoi pojedynczych?byłem przez różne agencje i zawsze trafiały się ćpuny albo alkoholicy.chce spokojnie mieszkać i wypoczęty chodzić do pracy czy w ghs można coś wywalczyć aby mieszkać że spokojnymi ludźmi?

Gabriela

Mąż akurat szuka pracy, to spoko, że są osoby, którym dobrze się tu pracuje. Jak tam u was z podwyżkami i premiami? Jest szansa wraz np. ze stażem pracy zarobić coś więcej? No i najważniejsze, wiesz może, czy aktualnie nie potrzebują rąk do pracy tam, gdzie ty pracujesz teraz?

Krystian
@Piotr1986

Ludzie,przez kilka lat pracowałem w kilku agencjach i mogę powiedzieć ze GHS to jedna z niewielu gdzie jest wszystko OK , pracowalem tam juz 3 razy od kilku tyg, do kilku miesięcy ,nigdy nie było walka z pieniędzmi a to chyba jest najważniejsze. Normalne ze trzeba pracowac i samo sie nie zrobi a co do zakwaterowania to po prostu zależy kto co oczekuje,ja nie mialem zastrzeżeń , Pozdrawiam wszystkich pracowników i koordynatorów.

@Krystian

Pablo

Witam w następnym tygodniu jadę do pracy na sortownie odpadów budowlanych, ktoś powie jak wygląda praca i atmosfera w zakładzie pracy???

@Pablo

hej, ja też jeszcze nie wiem ale właśnie jestem ciekawa jak do tego doszło, że już jedziesz a nie wiedziałeś na jakie warunki się w sumie piszesz? co tak zachęciło do wyjazdu? coś konkretnego zaproponowali?

Sławek

A gdzie jedziesz?

Jura
@Pablo

Jak już dojedziesz i popracujesz daj proszę znać jak tam jest z pracą zakwaterowaniem i wypłatami

Rafał Nowy wpis
@Pablo

Można wiedzieć jak się pracuje na sortwaniu odpadów budwlanych

Rafał Nowy wpis

Jak wyglonda praca na sortwni odpadów budowlanych utrecht

Marek Nowy wpis

Godni zaufania i dużo różnych szkoleń oferują

po ile godzin się robi na sortowni odpadów budowlanych 8 czy 12 i jak średnio na tydzień wychodzi się na rękę

Greg

W jakich godz. się pracuje, co z sobotami i co z dojazdem do pracy. Ile tygodniowo się zarabia na sortownia.

Wojtek

Naprawdę Firma godna polecenia. Pracuję już jakiś czas , i nie narzekam.

Daniel
@Wojtek

A można się dowiedzieć ile tygodniowo idzie tam zarobić czy nadgodziny idzie robić??

Albert

A mozesz napisac jak sama agencja wyglada,pod wzgledem pracy i traktowania ludzi?

darekmilewski74@gmail.com

Warto fajna firma przede wszystkim uczciwą polecam coś o tym wiem i nigdy nie zapomnę uratowali mnie przed dużymi kosztami dziękuję

Maniek 87

Ktoś napisze ile niejwiencej tygodniowka w Na sortowani wychodzi i jak lokalizacje bo zastanawiam się nad wyjazdem n

Ralf74

Jak wygląda zakwaterowanie czy są pokoje 2 osobowe, i czy zatrudniacie kobiety na sortowniach

Zbyszek
@Ralf74

Zazwyczaj są dwuosobowe pokoje i to zależy od lokacji. Kobiety także pracują na sortowni, ogólnie praca nie jest ciężka a jedynie w kurzu i czasami występuje smród.

@Zbyszek

hej, napiszesz coś więcej o tej sortowni? jesteś może na bieżąco? dalej ten kurz występuje i czy to jest jakieś szkodliwe? osoba z astmą da radę czy nawet tego nie brać lepiej pod uwagę?

Oli

Polecam ze wszystkim się idzie dogadać w firmie panuje raczej przyjazna atmosfera. Praca jak praca trzeba robić, biuro stara się zawsze dopasować pracę pod danego pracownika.

Paweł14

Witam.Wybieram się do sortowni odpadów i chciałbym zapytać na jaki zarobek tygodniowo mogę liczyć obecnie?Jakie warunki na sortowni w Niewegein?Ile zostanie po odliczeniu kosztów? Dziękuję

Jaro
@Paweł14

Też wyjeżdżam do pracy na sortowanie itp

@Jaro

Na jaką lokalizację konkretnie Jaro jedziesz?I kiedy wyjeżdżasz?

jaro

Renewi NWG Podaj do siebie email

Jaro
@Paweł14

Ja wyjeżdżam sobotę lub niedzielę

@jaro

przemyslaw79913345@gmail.com

@Jaro

Jaro wysłałem Ci adres.Podaj swój email.

Dark
@Paweł14

Witam mam pytanie jak sie pracuje na recyklingu i jakie warunki zakwaterowania

Łukasz

Wybieram się tam i nie wiem jakie są tam warunki bo tak naprawdę czytam opinie o Różnych agencjach pracy w Holandii Czytam często że ktoś przyjechał i wylądował na dworcu i musiał wracać do Polski bo kogoś tam (usunięte przez administratora) , jak to naprawdę jest , ja mam tak naprawdę bilet w jedną stronę a w Polsce też nie mam słodko

@Łukasz

A kiedy dokładnie już tam będziesz? Dasz znać jak faktycznie wyszło?

NOWY

Jak praca na odpadach w Nieuwegein? Mam propozycję , ale chciałbym wiedzieć jak jest. I ok e zarabiacie i jaki jest koszt jedzenia ?

WOJTULO

Dobra Firma ,Naprawde godna polecenia, Dobre Wynagrodzenie , Warto przyjechać i Sie Przekonać . POLECAM !!

Łucja
@WOJTULO

Dobre wynagrodzenie? A poza tym, jakieś dodatki i premie też?

Franek

Zawsze żeby sobie dorobić wybierałem GHS. Fajna współpraca, zawsze wracam do nich pracować na sezon przy zieleni. Pieniądze zawsze były na czas.

Robert

Od lat pracuje w Holandii, zjadłem zęby na tych wszystkich agencjach. Pracowałem w małych, dużych, u Holendrów i Polaków .Większość z nich to (usunięte przez administratora) W GHS było w porządku - płacą dobrze i na czas. Praca głównie przy recycklingu.

Mariusz

Czy pracujac w Holandii można odprowadzać składki emerytalne do polskiego ZUS

Zostaw merytoryczną opinię o Groene Hart Service - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Groene Hart Service?

Zobacz opinie na temat firmy Groene Hart Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groene Hart Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groene Hart Service?

Kandydaci do pracy w Groene Hart Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groene Hart Service